Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) Krix válasza Fiddlestick (#36583) üzenetére


Krix
őstag

20?? ETH-n? Ez komoly?

A legjobb ami nálam van az 15.1-et megy. A legrosszabb meg alig ment többet mint 12 MHs kb. 0 kelvinre hűtve. :DDD

If it is not broken then don't fix it!

(#36602) subaruwrc válasza Krix (#36601) üzenetére


subaruwrc
félisten

1050ti nem sűrűn megy 20-at.

(#36603) Krix válasza subaruwrc (#36602) üzenetére


Krix
őstag

Én sem láttam még olyat. Jobban megy mint a hynix-es 1060-as? Az elég brutál lenne. :Y

Nálam van itthon egy sorozat Palit hynix, az 13.2 fölött már elhasal... :(

If it is not broken then don't fix it!

(#36605) Dr. Romano válasza Zlcsi (#36604) üzenetére


Dr. Romano
veterán

BTYC = Betyár coin :D

jozsef8
Kösz de épp elegen vagyunk már, nekünk sem jut kártya nem hogy az újaknak ;]
Bár elvieleg 93k-ért tudnék szerezni 570-et, de most ez a jó ár? :(

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36606) Fiddlestick válasza Krix (#36601) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Felre olvastam :U :P

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36607) Dr. Romano válasza Sondi1986 (#36561) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kivételnél nálam is:
Feature Disabled
This feature is not currently available.

Én Tier 2-be vagyok verifikálva a leírás szerint itt napi $2,000.00 és havi $10,000.00 a limit. Szóval elvileg nem ez a gond.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36609) Fiddlestick válasza Dr. Romano (#36607) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Nem lepted emg tul a havi 10.000.00 dolalrt ? Haaaah, amatőr! ;] ;] ;] ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36610) szazbolha válasza jozsef8 (#36592) üzenetére


szazbolha
addikt

Attól függ mennyi pénzed van rá és mennyire vagy trürelmes beszerezni.
Én ilyeneket vásárolnék jó áron: 1060, 1070, RX570

Szerintem ne sértődj be egyesek nem túl szimpi hozzászólásán.

Egyszer mindenki elkezdte. És most nagyon nehéz megmondani mi lenne a jó.
Én már szintee bármit veszek, amin van napi 200 Ft haszon....

[ Szerkesztve ]

(#36611) Ferdzsoo válasza fogtunder (#36558) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kérlekszépen. Nem a komplett gépről beszélek ezt nem tudom honnan szedted.
Palit gtx 1050Ti 162 EUR kb. 196USD
Nicehash - neoscrypt napi 2,8$. Ez az alap tuning nélkül. Tuningal majd 3$ és a fölött.
Ez 65 nap, és igazad van nem 50. Az én számításom 2 héttel ezelőtti volt akkor még lehetett 148EUR-ért kapni a 1050ti-t.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36612) Dr. Romano válasza Fiddlestick (#36609) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Picit sokat kéne tuningolni ahhoz az 570-eseket :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36613) szazbolha válasza Ferdzsoo (#36611) üzenetére


szazbolha
addikt

Szerintem egy 1060-asból sem jön kianapi 3USD tisztán. Az 750 Ft, Az áaram díja mégerre rá jön, min. 100 FT. Szóval 24/7-ben kéne 850 Ft keresni azza a 1050 ti-vel.

Nagyon jók a megtérülési idők, de szerintem alig van VGA ami 4 hónap vagy annál rövidebb idő alatt kitermeli az árát. Inkább a 6-8 jellemző, beleszámítva minden veszteséget, fee-t leállást, stb.

(#36614) X Factor válasza szazbolha (#36613) üzenetére


X Factor
addikt

22.5mh/s esetén 1060-al, 3.5usd megvan, és ez már a nettó. az kb 900huf. Ha van 6 darabod, az 5400, az egy hónapban a pillanyatni állás szerint 167k.

Make things work

(#36615) Dexar007


Dexar007
veterán

Szerintem pedig folosleges pillanatnyi arfolyamon,es nehezsegi szinten 60-90 napra elöre szamolni. :)

Give me your cum,bull!

(#36616) bobalazs válasza szazbolha (#36613) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Volt hogy napi 10$ csináltam két 1060assal (az elmúlt hónapban), szóval kijön (jöhet) a 3 USD.

(#36617) V!ck válasza szazbolha (#36613) üzenetére


V!ck
aktív tag

Kijön az :)

Nekem nagy átlagban így kapar a Gigabyte Windforce (6GB, samsung ramos)

75% TDP, gpu +100MHz, mem +650MHz ~80-85W fogyi

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#36618) fogtunder válasza Ferdzsoo (#36611) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez OK, csak azért nem így szokás bányász körökben számolni, hiszen a kártya nem megy el magában és fogyaszt némi áramot is. Ha meg csak befogod kotorni a gaming kártyát, akkor a BTC tranzakciós díjak elég durvák lesznek a bányászott coinhoz képest, ezt sem érdemes figyelmen kívül hagyni. Szóval értem én, hogy számoltad, de ha vállalkozásba kezdesz, ne így csináld az üzleti tervet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36619) Ferdzsoo válasza Dexar007 (#36615) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, felesleges mert általában még sokkal hamarabb megtérül az árfolyamnövekedés miatt. :)

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36620) jozsef8 válasza Fiddlestick (#36593) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Nem olvastam vissza 3 oldalt de köszi :D

(#36621) jozsef8 válasza Danex (#36597) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Köszönöm a kimerítő válszod :)

(#36622) szazbolha válasza V!ck (#36617) üzenetére


szazbolha
addikt

Remélem igazatok van. És mindenkinek meg lesz a 2-3 hónapos megtérülés. Én kissé pesszimistább vagyok.

(#36623) Fiddlestick válasza szazbolha (#36622) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Nem lesz :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36624) Janou válasza szazbolha (#36622) üzenetére


Janou
őstag

Szerintem a 4-5 hó a reális.

(#36625) V!ck válasza szazbolha (#36622) üzenetére


V!ck
aktív tag

Én is a pesszimistábbak közül származom, majd kiderül :) egyelőre maradok a 3 kártyánál, tovább nem merek bővíteni és kellő pénzmagom sincs hozzá.

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#36626) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Én nyugodtan mondhatom, hogy 3 hónap alatt megtérült, köszönhetőleg a Hush égbeszökésének ;] Már csak kivenni lesz érdekes... :(

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36627) bobalazs válasza Tamás9x (#36626) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

hush-t hol bányászol?

(#36628) Tamás9x válasza bobalazs (#36627) üzenetére


Tamás9x
őstag

https://luckpool.org/ Ő jobban fizetett
http://miningpools.cloud/?pool=hush#/ De itt kezdtem.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36629) Yany válasza Ferdzsoo (#36611) üzenetére


Yany
addikt

Ezt hívják wishful thinkingnek, és aztán jön a combos zakó, amikor rádöbbensz, hogy még közel sem termelte vissza az árát. Se a kivételkori jattokkal nem számolsz, se a gép többi alkatrészével. Ha egy bányász így kalkulál, az minimum felületes, de inkább felelőtlen, ha még kommunikálja is, hogy visszahozza az árát gyakorlatilag semmilyen költséggel nem számolva.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#36630) szazbolha válasza Tamás9x (#36628) üzenetére


szazbolha
addikt

Ez tényleg jónak tüik a weboldal alapján. És innen hova utalod? Mi tud közvetlen HUSH-t fogadni?

(#36631) Tamás9x válasza szazbolha (#36630) üzenetére


Tamás9x
őstag

Hush wallet 0.70.0 innen meg ki váltóba, 100-200 as csomagokban.
[link]

Hátha lenne még 1 tüske... tudnék neki örüli. A hogyan vegyük ki a pénzt-re rá kellene szerintem ülni... mert amíg nincs a kezünkben addig lutri a dolog.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36632) szazbolha válasza Tamás9x (#36631) üzenetére


szazbolha
addikt

Köszi, de nem rizikós ez így? Lehet tüske, de mi van hogyha amíg gyűlik (elég sokáig) épphogy árfolyam zuhanás lesz. Oké, bármely coinnál előfordulhat, de lé valahogy szívesebben tárolnám BTC, LTC vagy ETH coinban amit bányásztam.
Hülyeség ez?

Szerk: Én webes HUSH wallettet csinálnék. A javás nem szimpi. Neked melyik van?

[ Szerkesztve ]

(#36633) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A krakenre küldtem egy kis zcasht 17-kor, látom a Recent deposits-ben (success), de a kreditem még mindig zéró. Mennyi ideig tart amíg felkerül oda is?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36634) Tamás9x válasza szazbolha (#36632) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nekem Java van, a web akármikor kinyírható, aki meg a gépemet fel tudja törni, annak odaadom a fele királyságom :) (kell egy külön pc amit hetente 1x kapcsol csak be az ember, hogy leszinkronizáljon és kész)

Pont az ugrálás a lényeg amikor semmit nem ér agyon lehet bányászni magunkat ha felmegy az ára eladni és örül mindenki. Rizikós, de nem rizikósabb mint a többi, ugyanúgy IT amit bárki beboríthat kellő tudással, vagy ha épp kiszáll a 2/3 bányász aki kezdte mert megadóztatják őket.. de ez már más téma.

Dr. Romano? Te nem kaptad meg a mailt amit küldtek? minden le van benne írva részletesen, hogy még lehetnek fennakadások, mivel tele vana rendszer friss modulokkal és ezért ellnézésünket is kérik cserébe a FEE 0.005 re van leengedve Jan31-ig :F

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36635) bobalazs válasza szazbolha (#36632) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a java-s van teljesen jó.
Kinek-mi, én hiszek az etc-ben is. :B
Meg exp-ben, kmd-ben is. De ez már egy másik történet.

(#36636) mgoogyi válasza Danex (#36516) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Na ezt én is szeretném tudni, hogy mi lett sipi85-tel. Elég régóta bazározik ph-n.

[ Szerkesztve ]

(#36637) sanzi89


sanzi89
addikt

Van arra bárkinek bármilyen magyarázata, elmélete, hogy a Monero nehézsége miért megy felfele folyamatosan ilyen brutális mennyiségben? 1 hónap alatt 45 millióról 77 millióra nőtt úgy, hogy a Monero árfolyama 300 dollárról kb. 400 dollárra emelkedett. Hetek óta nem érdemes Cryptonight algóval Monero-t bányászni, hanem SUMO-t meg ETN-t mert többet hoz, az ETH-nak repül az árfolyama még sincs közel sem ekkora difficulty növekedés. :(

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#36638) Dr. Romano válasza Tamás9x (#36634) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem nem jött tőlük mail. Ezek szerint tényleg vannak még fennakadások bőven.
A fee-s téma rendben van, de náluk egyébként sem volt vészes a helyzet e téren. Valami ajándék btc-nek jobban örültem volna ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36639) Tamás9x válasza sanzi89 (#36637) üzenetére


Tamás9x
őstag

Szerintem ez mindent kielégítő válasz: https://www.coinwarz.com/network-hashrate-charts/monero-network-hashrate-chart

Dr. Romano: én még fenntartásokkal kezelném őket, picit beparáztunk, amikor 2. napja nem volt elérhető, sokan ott tároltak mindent :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36640) Dr. Romano válasza Tamás9x (#36639) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát jah, twitteren is sokan Nicehash 2.0-át vizionáltak mert azok is karbantartással indították a hekkelést.
Na mindegy bízom benne hogy tartja még magát egy ideig a zcash árfolyama.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36641) Enter65 válasza Tamás9x (#36639) üzenetére


Enter65
Topikgazda

Én nem. Elég jó kis váltó, nem volt vele még gondom, leszámítva, hogy volt mikor 2 nap volt mire sikerült utalást indítanom.... de ez ugye mostanság volt. :K
Amúgy jók és korrektek, idáig! :C

(#36642) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Remélem én is, mert a SEPa fontos, de nyitott vagyok sok kicsi coinra, csak még nem tudom melyik lenne jó következőnek...
BCN elég ígéretesnek tűnik. esetleg EMC2

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36643) Dr. Romano válasza Tamás9x (#36642) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kicsikkel még nem próbálkoztam, pedig ezekben van a biznisz. Ha gyorsan bezsákol belük az ember, akkor egy nagyobb kilövésnél szépet lehet kaszálni. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36644) L4mie


L4mie
veterán

sziasztok,
Gobyte-t melyik poolon érdemes szedni, official poolon kb felét hozza és elvileg átutalták 7 órája cryptopiara a termelést, de nem érkezik meg :((( :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36645) sanzi89 válasza Tamás9x (#36639) üzenetére


sanzi89
addikt

Szerintem meg nem. :DDD

De akkor a kérdésem, hogy miért növekszik a többi, papíron jobban hozó coin-hoz képest drasztikusabban jobban a Monero Network Hashrate-je/Difficulty-ja?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#36646) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Hazsnal itt valaki winminer-t ? :U Miert jo hogy az aktialis legmagasabb erteku coint banyassza, es osszevissza ugral ? :) Valaki elmagyarazza nekem ?

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36647) Tamás9x válasza sanzi89 (#36645) üzenetére


Tamás9x
őstag

Mert mindenki reménykedik benne, hogy ugrás lesz és előbányássza, és pont ez fogja szerintem az ugrást okozni.

Ha én is a jelenlegi legjobban termelő coinokat szedtem volna akkor a megtérülésemmel várhatnék még vagy 3-4 hónapot. Ehelyett bevállaltam egy akkor 1.1USD/coin-t érő shit-et ami hirtelen ugrott 25USD-re... :D
A nagyok így gondolkodnak... nekem bejött.

Fiddlestick: Elgondolkodtam én is benne régebben, de akkor csak btc-m lenne, és ha bebukik? így helyette van lassan 10 féle coin, ha megugrik beváltom, DE mindig meghagyom a 10%-át tartaléknak.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#36648) Fiddlestick válasza Fiddlestick (#36646) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Raadasul 5db 1060 6gb-ra kiirja hogy 3431ft/nap ? 500ft/kartya, es hush-t banyaszik :U

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36649) Fiddlestick válasza Dexar007 (#36591) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

egy 6 gigas 1060samsungos se birja a -400 +1000-t, se zotac, se giga, se palit, se msi

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#36650) Dexar007


Dexar007
veterán

Osszerakok egy 4db-os 1070-es riget,windowsba 3 kartyat lat.Ellenorzom a kabeleket,kihuzom,visszadugom,ujrainditom,meg mindig rossz. Aramtalanitom a tapot,ujrainditom,meg mindig rossz. Meg egyszer ujrainditom,es hibatlan.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.