Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#85000) üzenetére

Azt kihagytam hogy ezeket tudja, nektek biztos mond valamit:

~44 MH in KAWPOW/RVN at ~250W
~40MH in KAWPOW/RVN at ~175W.
~80MH ETH (130w)
2720 MH Pyrin~82.5 MH
ETCHash~164 MH
Ergo/Autolykos~37sol/s
Equihash 144/5

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#85002) trek81 válasza dobolan (#84999) üzenetére


trek81
senior tag

Valami ilyen fordukt meg az én fejemben is...
Tuty belső móka volt

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#85003) Subbeex


Subbeex
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez a jó fórum, de nem találtam más altos/projektes témát.

Egyik ismerősöm pár héttel ezelőtt említett egy coint / projektet. Próbáltam utána olvasni, de vagy csak az elvetemült "ez a jövő" véleményt találtam, vagy semmit.

A neve a coinnak QANplatform, elvileg "quantum biztos" meg hasonló jelzőkel illetik. Maga a quantum korszak is igen messze van, így nem pontosan értem a lényegét még, de elvileg már egy európai ország is használja a közigazgatásában.

Ti hallottatok-e a [coinról] már valamit? Mit gondoltok róla?

Minden vélemény érdekelne, mivel gondolkozok azon, hogy vegyek valamennyit befektetési szándékkal.

Annyira nem értek hozzá, így gondoltam inkább hozzátok fordulok. :R

[ Szerkesztve ]

(#85004) Reggie0 válasza Subbeex (#85003) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. Ugyanolyan shitcoinnak tunik mint barmi mas. Persze a shitcoinok is kilonek neha.

(#85005) koko52


koko52
veterán

Holnap kell bemennem a rendőrségre az ügy miatt. Előre tájékoztattak, hogy sok ilyen esetük van kimondottan a CB ellen. Kiküldik USA és Írországba a többi mellé, de eddig soha még csak válaszra sem méltatta a Magyar rendőrséget egyik hatóság sem. Van esetük ami már több éves.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#85006) Reggie0 válasza koko52 (#85005) üzenetére


Reggie0
félisten

Eleg szomoru. Lehet el kene adnod a kovetelest nyomott aron, ha van olyan aki igy megveszi.

(#85007) freeapro válasza koko52 (#85005) üzenetére


freeapro
senior tag

Rendőrség felesleges kör volt. A helyedben megírnám magyarul minden fórumra, hogy vedd ki a pénzed CB-ről, mert lenyúlják.

(#85008) shteer válasza freeapro (#85007) üzenetére


shteer
titán

És redditre hetente

..szerintem jónak tűnik

(#85009) bobalazs válasza shteer (#85008) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Twitter shame or gtfo

(#85010) koko52 válasza shteer (#85008) üzenetére


koko52
veterán

Letiltottak.
Facebookon ki se engedte az admin.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#85011) koko52 válasza freeapro (#85007) üzenetére


koko52
veterán

Más nincs. Magán úton 2 millió az eljárás és kicsi a siker esélye.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#85012) Reggie0 válasza koko52 (#85011) üzenetére


Reggie0
félisten

De ha nyersz az ugyvedi dijat is visszakapod.

(#85013) Frozen válasza Reggie0 (#85012) üzenetére


Frozen
őstag

felesleges körök ,nem elismert fizető és pénzeszköz sem magyarországon sem más országban portugálián kívül. Ez a krypto lásd pl a lunával is hányan felsültek pont ezért akarják korlátozni az egészet ,mert egy átláthatatlan lutri az egész nincs mögötte semmi.Pont ezt a rést kezdik el kihasználni sokan és ugy látszik már a tözsdék is.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#85014) Reggie0 válasza Frozen (#85013) üzenetére


Reggie0
félisten

A nem penzeszkozok is visszajarnak. Teszem azt a zacibol a nagymama elefancsont hajfesuje tunt volna el azt is vissza kene adniuk.

[ Szerkesztve ]

(#85015) Frozen válasza Reggie0 (#85014) üzenetére


Frozen
őstag

Azért nem összekeverendő a fizikai dolgok a virtuális dologgal.Rajzol valaki paintban egy b betűt és lenyulja xy nehezen mondja meg bárki kinek van igaza....Na meg ugye hogy ki mögé fog beállni a hatóság ,mert egy fizikai dolognál megint más mint egy virtuálsi valamivel.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#85016) dobolan válasza Reggie0 (#85014) üzenetére


dobolan
senior tag

Attól függ milyen zaci. Az én garázs zacimból nem jár vissza. :D

(#85017) Reggie0 válasza Frozen (#85015) üzenetére


Reggie0
félisten

Plane nyugaton alig van a fizikai es a virtual kozott. Ha WoW-ban loptak volna toled valamit ugyanugy kezelnek. Ahogy a bankszamladon levo penz is csak par bit a memoriaban.

[ Szerkesztve ]

(#85018) koko52


koko52
veterán

Megvolt a feljelentés, röviden annyit, hogy le kellett betűznöm az ETH-t és elmagyarázni mi az a 2FA meg biometrikus ujjlenyomat. Majd volt privát kérdése, hogy a Revolutot hogyan kell használni. Szerencsére tovább adják az ügyet a kiberbűnözési osztályra.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#85019) jovás válasza koko52 (#85018) üzenetére


jovás
aktív tag

:DDD

Reméljük ott jobbanképben lesznek. :F

(#85020) pn4hvq válasza koko52 (#85018) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Melyik kapitányságon voltál, ha nem titok?

(#85021) freeapro


freeapro
senior tag

Haha
Amikor katona voltam hiradós voltam Tatán. Amit ma egy dobozzal megoldanak, azt a funkcionalitást kb 10 teherautó összeköttetésével csinálták meg akkor. Az egyik autó volt a titkosítós autó. Az előtt mindig őrség állt. Ez arra volt jó, hogy bennt nyugodtan lehetett inni. Ha bármit akartak tőlük mások, akkor mindig épp kulcsot cseréltek.

Ezt csak azért meséltem el, mert remélem a cybersecurity a szerveknél ma már előrébb tart.
De azért nagy tételben nem fogadnék rá :)

(#85022) koko52 válasza pn4hvq (#85020) üzenetére


koko52
veterán

Paks.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#85023) xzeebyt


xzeebyt
tag

A google authenticator mennyire biztonságos ?
TradeOgre-ra nem tudok belépni, mert ami kódot generál, azt írja rá az oldal h érvénytelen.

Kriptot is elfogadok!

(#85024) Reggie0 válasza xzeebyt (#85023) üzenetére


Reggie0
félisten

Teljesen, de nem art pontosan beallitani a datumot, idot es zonat, mert kulonben nem fog jot generalni.

(#85025) xzeebyt válasza Reggie0 (#85024) üzenetére


xzeebyt
tag

Beszarás!!! Köszönöm az infót ! Előrébb volt állítva az idő a telefonon

Kriptot is elfogadok!

(#85026) kenwood válasza Reggie0 (#85017) üzenetére


kenwood
veterán

Itt meg virtualis vilagrol se beszelunk. Egy sima hetkoznapi bankszamlara kiutalt valaki egy olyan osszeget, ami nem az ove. Nem kriptot loptak, hanem eurot. Ez egy teljesen hetkoznapi buncselekmeny. Nem is az a durva, hogy a penz sose lesz meg, mert tuti valami csoves neven van a szamla, hanem amit rendorseg mondott neki,hogy meg addig se jut el a dolog, hogy korozest adjanak ki a csoves ellen.

Ami meg nagyon fura nekem, hogy a legtobb valtonal ha uj szamlaszamot adsz meg, akkor oda x napig nem tudsz kiutalni. Pont a CB-nel nincs ilyen teljesen alap vedelem ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#85027) tomazin válasza kenwood (#85026) üzenetére


tomazin
veterán

binancenel sincs

(#85028) EQMontoya válasza kenwood (#85026) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem nagyon az az érzésem, hogy a CB ebben a storyban masszívan benne van.

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.