Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Amúgy majd ha a FED elkezdi szabályozni a kriptovaluta tőzsdét akkor lőttek a kiugróan magas árfolyamoknak ? Vagy miben várható lényeges változás az eddigi piachoz képest ?

(#67002) 3800+ válasza Awm (#66998) üzenetére


3800+
őstag

Újabb UEFI biost igénylő kártyák nem biztos hogy elindulnak régi non-UEFI-s alaplapban. Megakad a bootnál, windows alatt legalábbis. Nekem is egy régi PhenomII-es rendszeren megy egy 5600XT de az nem az x16-os slotban hanem pci-e elosztóba dugva x1-es slotban. És HiveOS-t használok, ott lehet nincs jelentősége hogy uefi vagy non-uefi...

Szerk: Valahol olvastam, hogy ha boot gondok vannak, akkor egy régebbi non-uefi kártyát kell tenni az elsődleges pci-e slotba akkor elindul a rendszer. Utána már riserrel bármilyen kártyát látnak a bánya a progik elvileg.

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#67003) Awm válasza 3800+ (#67002) üzenetére


Awm
csendes tag

Van magán az alaplapon valami csoda integrál vga, ami arra jó, hogy képet adjon.
HiveOS szeretnék majd arra a gépre, ha összejön a vga kártya.

War! War never changes!

(#67004) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Azért hangzik el sokszor mert ez elsősorban egy bányász csoport (én is azért vagyok itt) és nem tőzsdei kereskedős csoport. Amúgy teljesen értem, amit mondasz és jogos is.

Éppen ezért szerintem a kettőt szedjük külön, és akkor egyértelműbb, hogy mire mondjuk, hogy szerencsejáték, illetve mi nem az.

Szerintem kétféle emberről beszélhetünk ha tőzsdéről/crypto piacról van szó.
Az egyik az, aki utána járás, gyakorlás, stratégia és tapasztalat nélkül beszáll egy részvénybe vagy egy altcoinba. Ez szerencsejáték. Hisz a szerencsére bízza, hogy mi lesz a végkimenetel. Itt valóban csak annyi pénzt tegyél be, amit nem fáj ha elbuksz. Tehát amit lottóra vagy sportfogadásra szánnál. 5-20ezer forint. (mondjuk én ilyenre nem szánok pénzt, de van, aki igen. Ez is egy módja a szórakozásnak)

Ha bejön egy 100x-os találat, akkor nagyon jó vagy, ha nem, akkor meg kipróbáltad magad a crypto világban. :D :D

A másik ember, aki szeretné megtanulni, hogyan kell kereskedéssel pénzt csinálni. Innentől kezdve számára ez már nem szerencsejáték, hisz a sikeres kimenetel a gyakorláson és tanuláson fog múlni. Neki viszont már nem ugyanazt javasolnám, hogy csak annyit tegyen bele, ami nem fáj.
Sajnos úgy sosem tanulna meg kereskedni.

Ilyenkor annyit kell beletenni, aminek elvesztése nem vág hanyatt, de azért fáj. Ez azért kell, mert a tőzsde legnehezebb része a pszichológia, és ha játékpénzzel gyakorolsz (vagy demo számlán) akkor pont a legfontosabb elemét nem fogod elsajátítani. Nem véletlen nyomják a bróker cégek a demó számlák lehetőségét. Kipróbálod, megy mint a karikacsapás, de a valóság az, hogy élesben ez még évekig csak bénázás lesz :DDD

Szóval ha valaki meg akar tanulni kereskedni, akkor bizony kell a fájdalom elszenvedése, ami egyébként az egyik legjobb tanulási módszer, amit az evolúció adott. Ahogy az állatok a fájdalom által tanulják meg, hogy nem érünk a villanypásztorhoz, és bármilyen csábító is, békén hagyjuk azokat a finomnak tűnő piros bogyókat. Ugyanígy az ember is megtanulja a pénz elvesztése által, hogy a "fizess, hogy dolgozhass" típusú MLM-et hanyagolni kell, a hitellel csak óvatosan, biotech részvényt 1,5m float-al, hír mellett, pedig nem állunk neki short-olni, mert ugrik 10 perc alatt 500%ot és nehéz lesz elmagyarázni az asszonynak, hogy hova tűnt a családi megtakarítás egy szemvillanás alatt. :DDD

A mondandóm lényege, hogy játékpénzzel, ha buksz egy 10est akkor sosem fogod megtanulni mi volt a hibád és mit ne kövess el még egyszer (ha van rá mód). Ha viszont buksz egy 100-ast az már lehet elég motiváció ahhoz, hogy tovább tanulj és megértsd mit rontottál el, így ez előrébb visz a sikeres kereskedéshez vezető úton. Ha viszont valaki nem akarja megtanulni, csak kipróbálni...na ott csak játékpénz jöjjön szóba. :)

Ez lehet kicsit hosszú lett, remélem azért tudtad követni :B

(#67005) BeLucZ válasza phanzetomox (#67004) üzenetére


BeLucZ
addikt

Ezt szépen kifejtetted és teljesen igazad van :) :R Kell a fájdalom is, hogy tanuljon belőle az ember.......

(#67006) 3800+ válasza phanzetomox (#67004) üzenetére


3800+
őstag

Nem tudom kinek szólt ez az iromány, de magamra vettem. Korrektre sikerült, és abszolút értelek. :R

Kb. 3 hónapja vagyok benne a kripto tőzsdében és látszik, hogy sok-sok gyakorlás kell az egészhez, illetve szokni kell a volatilitást. Sajnos többször csináltam minuszt, mint pluszt pedig rengeteget olvasok és figyelek. Jó kifogni egy olyan időszakot, mint az esés előtti 3 hetes folyamatos emelkedés, ott azért nehéz hibázni, ül az ember és nézi napról napra nő a portfóliója. :D Nálam a gondok a hullámzásnál kezdődnek amikor nem feltétlen történik az ami várható vagy ami a nagy könyvben le van írva. De ez már tényleg nagyon off és nem annyira bányászat.

Köszi hogy megosztottad a véleményed!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#67007) kenwood válasza krepp (#67000) üzenetére


kenwood
veterán

Te biztos erted, mit akartal ezzel mondani.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67008) Danex válasza 3800+ (#67006) üzenetére


Danex
addikt

Hát meg cryptonál nagyon a nagykönyvi szabályok se működnek, mivel nem felügyelt így pl elég egy elon musk is, hogy 180 fokos fordulatot vegyen bármi is.

(#67009) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Volt itt szo itt vizhutesrol meg zajrol.
Szeretnem megkerdezni a szakertoket, hogy az alabbi kep lattan szeretnenek-e beszelni meg rola, vagy inkabb engedjuk el?

Same rules apply!

(#67010) kzkz válasza EQMontoya (#67009) üzenetére


kzkz
őstag

A 6800XT-n is vízhűtés van?

(#67011) viharhozo válasza koko52 (#66997) üzenetére


viharhozo
addikt

Ezt pillanatnyi arfolyamon szamitjak?

Azert erdekes, mert ETC-t banyaszva Ethermine-on tegnap 5,55$/100 Mhs jott ki, viszont ezt lehet sokkal olcsobb 4 gigas kartyaval is turni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#67012) prmcsk


prmcsk
addikt

Egyszerű kérdésem van és nem hiszem, hogy egyedül vagyok vele.

Két riserem usb kábele is rossz. Biztos, hogy azok a rosszak, mert keresztbe teszteltem őket. A kérdésem, hogy hagyományos, a boltban kapható rövid (50-60cm) apa-apa usb2 kábelekkel helyettesíthetőek e ?
Gondolom igen, de feleslegesen nem vennék.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#67013) EQMontoya válasza kzkz (#67010) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem, az az egyetlen, amin gyari van, de Nitro+
A Vegakon Raijintek Morpheus van, az 5700XT-ken viz.

Same rules apply!

(#67014) struszi


struszi
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki itt kriptomat zsebet bányászatra? Lenne egy-két kérdésem hozzá akár privátban is!
Előre is köszönöm!

"Hűségem a becsületem"

(#67015) koko52 válasza viharhozo (#67011) üzenetére


koko52
veterán

24 órás.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#67016) kzkz válasza EQMontoya (#67013) üzenetére


kzkz
őstag

Akkor jó, mert csodálkoztam volna, hogy vízzel ilyen rossz értékeket hoz :)

(#67017) Zoty4 válasza phanzetomox (#67004) üzenetére


Zoty4
őstag

nem irigylem azokat akik nulláról kripton akarnak megtanulni kereskedni.
Nehézségi szint: a részvények 1-4/10, aztán a forex 5-6/10, és végül a kripto 10/10
Két dolog miatt sokkal durvább mint a másik két instrumentum. Kritpotőzsde van hétvégén és éjjel-nappal megy a chart, nem ülhetsz ergo mindig ott, és sokszor van, hogy mire felkel az ember, 10x annyi dolog történt mint amíg a monitort bámulta. A másik kritikus, hogy brutálisan volatilis. Itt nem napi 1-2% extrém esetben 5-10% változások vannak. Nem ritka hogy fél óra alatt van 30-40% is (kis shitcoinoknál meg akármekkora)
Szóval csak óvatosan

(#67018) phanzetomox válasza Zoty4 (#67017) üzenetére


phanzetomox
őstag

Ez így van, a crypto szerintem is keményebb mint a forex. Én egyébként pont ezért hanyagolom a napon belüli crypto kereskedést.

[ Szerkesztve ]

(#67019) EQMontoya válasza kzkz (#67016) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azon kifejezetten jo amugy a gyari hutes.
De az 5700 xt szeria szerintem pl. botrany.

En meg nem lattam olyat, amelyik gyari hutessel ne 90 fok korul tartotta volna a memoriat.

Same rules apply!

(#67020) krepp válasza prmcsk (#67012) üzenetére


krepp
tag

Mezei usb3 apa-apa..

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#67021) prmcsk válasza krepp (#67020) üzenetére


prmcsk
addikt

Tehát usb2-vel biztosan nem megy ? USB3 kell neki ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#67022) k1raly válasza EQMontoya (#67019) üzenetére


k1raly
tag

Nekem PowerColor Red Devil rx5700xtm van, gyári biossal 52mhs 55%fan gpu 40fok mem 72fok 95w.

(#67023) shteer válasza prmcsk (#67021) üzenetére


shteer
titán

igen, kell az USB3

..szerintem jónak tűnik

(#67024) lenox válasza EQMontoya (#67009) üzenetére


lenox
veterán

Mit kell latni a kepen, ami vizhutesre vagy zajra vonatkozik? Nagy hanggal es/vagy leghutessel nem tudnal ilyen screenshotot csinalni?

Amugy az en hutesem halkabb, mint barmilyen viz - masik emeleten megy a banya...

(#67025) EQMontoya válasza lenox (#67024) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat 0% fanspeeddel nem. :)
De meg 25%-ossal sem, ami a Vegakon latszik.

Same rules apply!

(#67026) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Hive-on valami fura, mar ejfelkor megvolt a 0.1, de meg mindig csak azt latom, hogy gyulik, es nem kezdodott meg a kifizetes.

Same rules apply!

(#67027) 5teve válasza EQMontoya (#67026) üzenetére


5teve
senior tag

0,1 felett naponta 1x van kifizetés 9:33 körül.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#67028) Dare2Live válasza MPowerPH (#66954) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

viz dragabb. teny. egy 6karis rig vizesitese siman belefut 200-300kba.

vizet szerelese problemasabb, nehezebb komplexebb. es en mar lattam eluszott gepet.
a rez alu korrozio eltonodott blokkokrol nem szolva.

szivatyu meghal az komoly gond. cpun/gpun
megall egyik venti na bumm. a bordanak jo nagy hotehetetlensege is van. viznek nincs ha pedig a blokkban hirtelen 100c+ig fut a homerseklet viz forr hirtelen tagul... ami gond. levegonel ilyen nincs.

vizzel nem csinalsz hangtalan gepet. szivatyu mindig duruzsol.

vizzel torodni kell. hutovizet cserelni kell. ehez kepest 10eves altalam rakott gepek mennek levegovel. igen bent all a por ujnyi vastagon usert nem erdekli.

hirtelen csak par hatrany.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#67029) kzkz válasza EQMontoya (#67019) üzenetére


kzkz
őstag

Nekem egy Sapphire Pulse Radeon RX 6800 OC van zárt házban, az is meglepően hűvösen és halkan megy.

(#67030) kenwood válasza Dare2Live (#67028) üzenetére


kenwood
veterán

5700xtre csak a blokk 60k.
2-300nak a duplajabol lesz egy eros kozepes rendszered :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67031) EQMontoya válasza 5teve (#67027) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igen, csak a mai egy orat kesett a korabbiakhoz kepest. :) De mar megjott.

kzkz: igen, 6800 szerianal a ref. hutes is teljesen jo. A 6700 sokkal hangosabb.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#67032) Frozen válasza BeLucZ (#66771) üzenetére


Frozen
őstag

300hsz nem olvasok végig
Válaszolva 500e btc nem annyira mese majd megtudod a gond már csak az ,hogy nem tudsz belőle akkora mennyiséget venni. A töredék meg évek alatt bent tartott penz infláció és kitudja mennyi lesz alapon...

Eth
Figy nekem a kartya terneli nem erdekel h mennyi. Ha kijön egy uj lapos az aram mellett nekem már megerte.
Es fog meg osszemenni at arfolyam akkor meg tobbszorosen veszem vissza

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#67033) bobalazs válasza sittes79 (#66649) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Coinex váltóra.

(#67035) Krisz:85 válasza kenwood (#67030) üzenetére


Krisz:85
csendes tag

Szia!

Ennyire azért nem elborult a buli :) Nemrég vettem az MSI 5700XT Gaming X-re blokkot:

https://www.alphacool.com/shop/grafikkarten-wasserkuehler/amd-fullsize/25503/alphacool-eisblock-aurora-acryl-gpx-a-radeon-5600/5700-xt-gaming-x

ami ezt tudja egy 3080FE mellett (most épp sorba kötve D5-el, ami csak 130L/h)

3080FE:

Amikor meg lesz a blokk a 6800FE-re is, kap még egy D5-öt és párhuzamosan (Tichelmann egész pontosan) lesznek bekötve. Véleményem szerint elég jó lesz, nem pedig közepes.
3db 480-as, 45mm-es hőcserélőre dolgozik a szivattyú, mivel D5-öt használok a ventilátorok zaja messze elnyomja a szivattyúét. Aludni lehetne melette, de a nappaliban tartom.

[ Szerkesztve ]

(#67036) EQMontoya válasza Krisz:85 (#67035) üzenetére


EQMontoya
veterán

Amen.

A lentebb linkelt, eleg alacsony homersekleteket mutato rigrol majd irok bovebben, de amellett is aludni lehetne.

Same rules apply!

(#67037) kenwood válasza Krisz:85 (#67035) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,az Alphacool picit olcsobb az EK-nal.
Kb. mennyire jonne ki szerinted egy mukodo hatkartyas rendszer mindenestul?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67038) EQMontoya válasza kenwood (#67037) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat az a 300k belemegy siman.

6 kartyara mar kell 3db nagyobb radi(20-30/db), lehet, hogy azt mar szet is szednem ket korbe, es akkor ket pumpa (30-40/db), csovezes, es a 6db blokk (sok).

Legalabb nehol alkalmaznek benne alphacool onzaros, kozepen szetcsavarhato csovezest, hogy ne kelljen leereszteni, ha meg kell bontani.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#67039) Krisz:85 válasza kenwood (#67037) üzenetére


Krisz:85
csendes tag

Attól függ milyen kártyára kell blokk. Ha az aktuális szériáról beszélünk, akkor Alphacoolnál (nem éri meg az EK blokk a felárat) 135 eur/kártya, az 810eur csak blokkra.
Ökölszabály szerint 120W/12cm ventilátor mérettel kell kalkulálni MINIMUM a radiátorok méretét. Nehéz látatlanban megmondani mekkora felületre lenne szükséged, hova szeretnéd elhelyezni (EK-t ne vegyél, volt/van és az AC jobb minőség sokkal), álló radiátor esetleg Heatkiller MoRa széria.
6 GPU-hoz kelleni fog 2 szivattyú, mert 1 kevés, ráadásul nagyon leesne a térfogatáram is (min 120l/h kell minden blokknak) tahát kért kört kell kialakítanod, de a hőcserélők lehetnek közösek is. EPDM cső és a fittingek.

Őszintén szólva csak akkor építenék 6 -os rignek vízhűtést, ha minden mindegy és csak élvezni akarom a végeredményt :)
Nekem az asztali gépem kapott még bővítés címszó alatt két GPU-t, mivel amúgy is vizes volt a rendszer és a csajok is sírnak a hang miatt egyértelmű volt számomra, h maradok ezen a vonalon, és naná, h overkill oldom meg, hiszen "ingyé" volt a túrásnak köszönhetően. :DD

(#67040) EQMontoya válasza Krisz:85 (#67039) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyebkent ha "csak" a halk rig a szempont, akkor valoban kicsit overkill a vizre ennyit kolteni.

Egyszerubb olyan kartyakat vadaszni, aminek gyarilag jo hutese van (pl. sapphire nitro szeriak zome), esetleg kifogni olyat, amin van valami komolyabb aftermarket leghutes (nemeteknel egesz gyakran lehet vegat latni pl. Raijintek Morheus-szal), es igy olcsobb lesz a buli joval.

A viz tenyleg a "minden mindegy" irany. :)
Nalam is azert merul fel a vizes jatek, mert mar visszajott a befektetett toke a banyaszatbol es a rigek epitesebol, szoval csak a profittal "jatszom".

Btw a 3 Vegas, vizes gepet a multkor ugy vittek el 24 oran belul, hogy az allam leesett.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#67041) tlac válasza phanzetomox (#67004) üzenetére


tlac
nagyúr

A másik ember, aki szeretné megtanulni, hogyan kell kereskedéssel pénzt csinálni. Innentől kezdve számára ez már nem szerencsejáték, hisz a sikeres kimenetel a gyakorláson és tanuláson fog múlni.

ez amiről nem vagyok meggyőződve, hogy meg lehet-e tanulni olyanra, hogy valóban ne szerencsejáték legyen?
pl. honnan tudod, hogy már ott vagy-e? az, hogy most, hogy éppen nyerőszériában vagy, az még kevés

alapvetően az árfolyam mozgása kiszámíthatatlan
kalkulálhatsz magadnak esélyeket, hogy talán erre megy, talán arra megy bizonyos valószínűségekkel, amik technikai vagy fundamentális elemzéseken alapulnak
meg használsz money managementet, stb.

na de hosszútávon is sikeres lesz? csak önmagában erre lehetne építeni a megélhetést?

(#67042) kenwood válasza EQMontoya (#67040) üzenetére


kenwood
veterán

En is ezt az utat valaszottam.
Azert fajt latni, hogy 3 darab szar huteses 30 mhs kartya arabol epphogy kijott a 60 mhs nitro :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67043) EQMontoya válasza kenwood (#67042) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mit vettel annyira dragan? A 6800 xt mondjuk annyi, a sima 6800 azert kevesebb.

Same rules apply!

(#67044) kenwood válasza EQMontoya (#67043) üzenetére


kenwood
veterán

160-170 k volt a 1660 meg a 2060

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67045) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

10éves emlékekből indultam ki erősen szarul tippeltem meg mennyibe kerül a víz de a lényeg uaz: Drága.

@tlac Én tőzsdézgetek, forexet is figyelemmel kisérem ehez képest a crypto piac nekem black box. 2-3-5éves távon azt gondolom, hogy az ETH, Cardano... vonal nagyot fog menni de kb ennyi.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#67046) mZoleee


mZoleee
senior tag

Imádom, mikor az ETH menne felfele, de a BTC nem képes elszakadni a 40k-tól és ez miatt visszahúzza... :W

(#67047) Zoty4 válasza mZoleee (#67046) üzenetére


Zoty4
őstag

MA50-nel küzd az ETH
meg 2950usdnél alapból is van egy ellenállás, mielőtt agyérgörcsöt kapnál :)

(#67048) 3800+ válasza Zoty4 (#67047) üzenetére


3800+
őstag

Igen, BTC-nek meg 42.000 körül kéne áttörni hogy ne legyen még napokig tartó "kitudjamilesz" :D

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#67049) kenwood


kenwood
veterán

Ugy imadom, amikor az emberek meg azutan is a support,ellenalas meg mindenfele tozsdes kifejezesekkel dobaloznak,amikor hetente bizonyitjak az arak, hogy ezek abszolut nem leteznek/mukodnek a kriptopiacon.

A masik kedvencem meg az a forma,aki 2-3 honapja kizartnak tartotta, hogy valaha atlepi az eth a 2000 dollart, az utobbi napokban pedig fel van haborodva, a vegiteletet hirdeti, amiert csak 3000 :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67050) Dare2Live válasza mZoleee (#67046) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

közben gas is a 0at súrolja 24-29GW közt mozog órák óta.

Legalább május végén megtudjuk mennyit hoz a bánya july 14 után. :DDD

Viszont a diff növekedés mindha leállt volna. Zárjanak csak be sok-sok eth bányát is kínában egy 5ös diff jobban tetszene. Amúgy is arra ASIC dominál ami különösen fujj... [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.