Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) dzsoke2


dzsoke2
tag

Sziasztok.Ez lenne az első külföldi dolgom.Szóval ha garanciába szeretnék kínába telót visszaküldeni az tényleg 10-15ezer forint a postaköltség?Jól néztem?

(#41702) Laza... válasza dzsoke2 (#41701) üzenetére


Laza...
addikt

[link]

Never give up!

(#41703) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,

Geekbuying - ról megjött a csomag, CUBOT GT95 - kereken 14 nap.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#41704) RBJ


RBJ
addikt

Focalprice vagy hasonlónál nem kell értékelni a vásárlást?
Vagy hol kell vonyítani ha lassan 40. felé közeledek és csomi sehol.
Rendelnék egy órát de két helyen találtam. Chinabuye vagy banggood?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#41705) beg válasza bigyo108 (#41703) üzenetére


beg
veterán

Csak nehogy így járj: link Ő is ilyet rendelt. Kamu 16gb tárhely.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41706) Anonymus23 válasza beg (#41705) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem van 3 ilyen "32" Gb-os kártyám is. Mind refund, szóval ingyen van nálam.
Ha csak simán partícionálom én is 7Gb-ra, akkor az biztosan jó lesz vajon az a 7 GB? Mindegyikre 7,5-7,9 GB körül volt a h2testw alapján. De ez a jó rész az biztosan partícionálható?

;) - The Power of the Light Side

(#41707) Dominó85 válasza Anonymus23 (#41706) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha márkásra szitázott miért nem gariztatod a PH-n? ;)

* Péter - 06302461862 *

(#41708) beg válasza Anonymus23 (#41706) üzenetére


beg
veterán

A kolléga telefont rendelt, de mindegy. :) Itt a cubot szánalmas trükkje dühít. Elvileg használható, ha csak a hasznos részt használod. Elvileg. Azért a nukleáris rakéta indítókódját ne ezen tárold.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41709) RVR400 válasza beg (#41708) üzenetére


RVR400
veterán

De az ajándékba mellé kapott kártya kamus. Annak vajmi kevés köze van a Cubothoz...

[ Szerkesztve ]

(#41710) Csinicsajj


Csinicsajj
csendes tag

Egy olyan problémám van hogy bekérték az adatokat elküldtem nekik majd azt mondták a csomagom nincs náluk.... Ilyenkor mi van? :W

2014-08-13 10:04, Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2014-08-12 15:25, Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2014-08-08 23:35, Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-08-06 19:50, NLAMSA(NETHERLANDS (, Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-08-06 08:18, NLAMSA(NETHERLANDS (, Célországba elküldve / Item sent abroad

(#41711) beg válasza RVR400 (#41709) üzenetére


beg
veterán

Hogy én ezt mennyire benéztem. Eddig abban a hitben voltam, hogy a belső tárhely volt kuka. Pedig a szemüveg is rajtam van. Megyek, előveszem az ablak-zsiráfot. A korábbi hozzászólásom storno.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41712) Laza... válasza beg (#41711) üzenetére


Laza...
addikt

Mondtam én... kiálts farkast, .... :DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#41713) beg válasza Laza... (#41712) üzenetére


beg
veterán

Már késő van, sem olvasni, sem írni nem tudok. Ezt leírni is csak a swype-al tudom :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41714) Anonymus23 válasza beg (#41708) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen,ahogy írták az SD kártya volt kamu.
Pl, az egyiket odaadtam sógornőmnek (nekiadtam az X8-ast, mivel egy régi Nokiája volt), telepíteni akartunk néhány alkalmazást, és nem ment, akkor esett le, hogy hoppá nincs benne SD, beleraktam ezt (más nem volt kéznél), de mondtam neki, hogy semmi fontosat ne tároljon rá, és fotózásnál is nem biztos, hogy jó lesz.
Hív a múltkor, hogy baj van megfagyott az egész telefon, és nem reagál semmire. Mondom neki, nincs para, nem kell sírni, akkut ki és be, és újraindít. Kérdezem mit csinált, mondja fotózta a gyerekeit, és amikor meg akarták nézni megfagyott, ja mondom, akkor az SD kártya, de nem ezt mondtam neki???? ;] Nők.

Na most itt figyel még 2 az asztalomon (mármint nem nő, hanem microSD kártya :DDD ) és már régebben is gondoltam rá, hogy kisebb méretű partíciót csinálok, csak nem vagyok benne biztos, hogy hogyan tudom a jó memória cellákat partícionálni, míg a rosszakat kihagyni. Nincs valami progi erre?

;) - The Power of the Light Side

(#41715) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#41714) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk e leírás alapján simán particionálom az alá, amit a h2testw még jónak mond...

;) - The Power of the Light Side

(#41716) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Próbáltam kapcsolatba lépni a bolttal (hosszú h miért) live chat formában, de ezek basszus csak azt tudják hajtogatni, hogy a weboldalon minden infot megtalálok. Gyáá! Már mind1, elindult a cucc.

(#41717) dzsoke2 válasza Laza... (#41702) üzenetére


dzsoke2
tag

Köszönöm :R és még 1 kérdés azt emailba azt irták hogy mp4 lejátszót irjak rá.Ha így adom fel így is rá tudom,irhatom?

(#41718) maj-viktor válasza Csinicsajj (#41710) üzenetére


maj-viktor
őstag

Jól írtad le a TN számot nekik és/vagy a hivatkozási számot!?
HA igen, akkor van egy 1%-nyi esély, hogy elveszett a csomagod... de szerintem csak szimplán rosszul írtad le nekik a TN számot! :)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#41719) Laza... válasza maj-viktor (#41718) üzenetére


Laza...
addikt

Esetleg nem az Ő nevére szól a csomag... :U

Never give up!

(#41720) Zeki válasza dzsoke2 (#41717) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt írd rá, amit feladsz, és írd mellé, hogy return to repair. Már ha garis javításra küldöd vissza.

(#41721) balagedebr


balagedebr
tag

focalprice.com-ról való rendelés esetén mi a különbség a két fajta szállítási mód között? Melyik mit takar?
1. Standard Shipping with Tracking Number(Airmail) - free
2. Express Shipping with Tracking Number - pár dolcsi

(#41722) Zeki válasza balagedebr (#41721) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gondolom futáros posta, mondjuk dhl.

(#41723) wincmd32


wincmd32
tag

Szaisztok!
Tmallboxrol rendeltem, most kivételesen dhl-el kértem, ilyen tracking numbert kaptam:
1356648226
jól gondolom hogy ez nem valós? nem is mutat rá semmit a dhl oldala..
3 napja kaptam a számot.
köszi

(#41724) hevizms válasza wincmd32 (#41723) üzenetére


hevizms
addikt

A formátuma szerint jó.Azért nem látod még valószínűleg,mert nem adták még át a DHL-nek,csak a számot kérték ki.Nyugi.

(#41725) wincmd32 válasza hevizms (#41724) üzenetére


wincmd32
tag

Rendben köszi, csak olyan egyszerű a formátum, semmi betű előtte v utána hogy feltételeztem hogy időhuzásbol fals számot adott a kinai, volt már ilyen sajnos de örülök ha jó a szám akkor várok türelemmel ;)

(#41726) sasa311 válasza hevizms (#41724) üzenetére


sasa311
veterán

A DHL-nél a regisztráció pillaantától látod a csomagot. Ha meg tudta adni a csomag számot akkor látni kéne a rendszerben.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#41727) hevizms válasza sasa311 (#41726) üzenetére


hevizms
addikt

Akkor passz.
Visszavonom amit irtam.

[ Szerkesztve ]

(#41728) n@p@lm válasza szili.tamas1 (#41614) üzenetére


n@p@lm
őstag

folytatódik :)
aug. 14.-én este "ráregisztráltam" magamra, azaz újra regisztráltam azzal az e-mail címmel ami először törlődött.
sikerült is, jött a megerősítő e-mail cím, megerősítve, oké.
a vásárlási történet természetesen teljesen üres.
mai meglepetés, belépek, a történetben pedig ott van a 14.-én vásárolt telefontok.
tán happy lesz a vége?
:)

(#41729) lm83


lm83
őstag

Na most nekem így küldik a csomagot:
DHL Global Mail Europe
Elvileg ez megint "This is not a trackable service". Néztem csak az expreszt lehet?
Remélem ezeknél nem veszik el, mondjuk valami szám van azért hozzá.
Angliából jön, tegnap éjjel indult, nem tudom mire ér ide majd.

(#41730) RVR400 válasza Laza... (#41719) üzenetére


RVR400
veterán

A név még sosem volt érdekes, másnak rendelt cuccra is simán beküldtem én az adatokat.

(#41731) zozoka79 válasza ffjani (#41661) üzenetére


zozoka79
tag

ezt az oldalt ismerem,én azt kérdeztem,hogy tudom megnézni konkrétan.ezt a linket már az aliexpress is elküldte,de nem találom hogy kell megnézni...

(#41732) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

Lehet, nem a legjobb helyre írok, de hátha van itt is valaki ez irányú tapasztalattal Az Aliról szeretnék rendelni egy ilyen fémházas órát az egyik ismerősöm kérésere. Az órában található kamera is. Szerintetek be lehet ilyesmit hozni, foglalkoznak ezzel a vámosok, vagy egyéb szerv?

Megköszönök minden aprócska információt!

(#41733) Gergosz2 válasza dlaj (#41732) üzenetére


Gergosz2
veterán

Semmi akadálya. Az okosórákban is van kamera .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41734) beg válasza dlaj (#41732) üzenetére


beg
veterán

Csak idézek:

"Haditechnikai eszköznek minősül, mint a titkos vizuális megfigyelés eszköze a 16/2004. (II. 6.) Korm. rendelet
alapján. Eltérőek a szabályok ha az EU-n belülről hozod, és ha azon kívülről. Behozatalra az Unió vámhatárain belülre külön hatósági engedély birtokában - a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal - van lehetőség. engedély hiányában ha jól tudom büntetendő cselekmény.
Mivel szerintem ez nem minősül közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek, így a tartása már lehet szabályos."

Régen voltak ezek a kémtollas cirkuszok. Én kérnék egy állásfoglalást a NAV-tól.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41735) dlaj válasza Gergosz2 (#41733) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm :R , igaz is. Erre nem is gondoltunk.

beg, neked is THX

[ Szerkesztve ]

(#41736) hl225


hl225
tag

Sziasztok!

Az aliexpressen augusztus 19-ig tartó akcióval kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy amelyik termék mellett nem jelenik meg az akció logója várható-e még hogy augusztus 19-én akcióz valamit?
Másik topikban írták hogy 15%-os akció várható augusztus 19-én, gondolom ez nem általános hanem csak az abban résztvevő eladókra vonatkozik?

(#41737) RVR400 válasza hl225 (#41736) üzenetére


RVR400
veterán

Szerinted melyikünk dolgozik az alinak vagy éppen annak az eladónak, akitől Te vásárolni akarsz? :Y

(#41738) Aucor


Aucor
senior tag

Sziasztok!

Ezt merjem megvenni kedden 80%-os akció keretében? Ez lenne az első vásárlásom Ali-n, és félek tőle, főleg hogy nincs paypal. Szerintetek megbízható ez az eladó? Kettőt szeretnék rendelni, de akkor már csak a DHL-t írja választható opcióként, ám az 43.13$ lenne. Valahogy meglehet oldani, hogy külön küldje az eladó 0.84$ China Posttal?

(#41739) beg válasza Aucor (#41738) üzenetére


beg
veterán

Ha sikerül venned 80% akcióban kettőt, akkor én adom a harmadikat hozzá. Sajnos ezek olyan akciók, ahol egy-két terméket adnak gombokért, amiket már azelőtt elvisz egy ügyes script író tudorka, mielőtt te a kosárba tennéd. Amúgy a sok gyémántos eladók általában megbízhatók, ahogy az általad linkelt eladó+ termék páros is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41740) dzsidzsas válasza Aucor (#41738) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Ha tudod vedd meg. WCDMA van benne, így itt is tudod használni. 60 napos védelem lejártáig, meg nem látja az eladó a pénzt, szóval védve vagy.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#41741) Zeki válasza Aucor (#41738) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagy csoda lenne, ha megtudnád venni.

(#41742) atleticofan


atleticofan
tag

Sziasztok!

Van aki kapott már RK, RL, RH kezdő-s CN-s trackinget? Ezek milyen előjárók? vagy nem kell vele foglalkozni? ugyan abban a sebességben futnak?

Köszi szépen!

(#41743) beg válasza atleticofan (#41742) üzenetére


beg
veterán

Ugyanaz a sebesség, csak a küldő országon belül más futárszolgálat mozgatja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41744) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Lenovo telefont szeretnék rendelni.Rábukkantam erre az oldalra ahonnan lehetne rendelni.Valaki esetleg ismeri vagy rendelt már innen?Mi a véleményetek érdemes bepróbálnom?

[ Szerkesztve ]

(#41745) Zeki válasza Misi1980 (#41744) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bepróbálhatod, de most ősszel tényleg jön a Lenovo a telóival, hivatalosan is.

(#41746) 426os


426os
őstag

Fedex által szállított csomagot ha adott nap nem tudom átvenni, akkor ők is kihozzák még egyszer ingyen? Nem találok a honlapjukon ilyen infót, pedig fontos lenne tudnom. Valakinek esetleg tapasztalata?

.

(#41747) k.kristof válasza Zeki (#41745) üzenetére


k.kristof
őstag

Már másfél éve is ezt mondták, én már nem hiszek nekik :)

(#41748) spy14 válasza 426os (#41746) üzenetére


spy14
tag

Felhívni próbáltad már őket? Tuti megmondják mi van...

http://www.fedex.com/hu/contact/

(#41749) hl225 válasza RVR400 (#41737) üzenetére


hl225
tag

Úgy gondolom nem is ezt kérdeztem!

(#41750) 426os válasza spy14 (#41748) üzenetére


426os
őstag

Még nem, majd hétfőn. Gondoltam megkérdezem és megspórolok pár percnyi zenehallgatást és menüben barangolást :)
Csütörtökre írják a várható szállítást, ami szerintem csúszni fog, de ha mégsem, akkor lehet, hogy át kell szerveznem a hetem.

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.