Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42801) djculture


djculture
félisten

Na akkor ide:

Sziasztok Pandások!

A nagy nyereményjáték előtt egy kis kedvességgel készültünk:
- 10 dolláros kupont hoztunk Nektek, amit bármire beválthattok a Pandawill.com oldalon!
- Használd fel a kupont és ne felejtsd el barátaid figyelmébe ajánlani!

A kuponkód: PandawillHungary2014

A sok eső ellenére kívánunk szép napot!

Ha bármi kérdésetek van, akkor írjátok ide kommentbe, vagy a pandawill2007@gmail.com email címre!

Kipróbáltam működik ...

Rendeltem egy pendrive-ot de láttam már ezzel a helyel volt probléma másnak.

[ Szerkesztve ]

(#42802) beg válasza djculture (#42801) üzenetére


beg
veterán

De jó...Minden kabalafigura idetéved egyszer?
A pandával nem egyszer, nem kétszer, hanem többször megjártam. Elvesztették a bizalmamat és nem csak nekem. A 10 dolláros kupont költsék korrekt ügyintézésre.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42803) djculture válasza beg (#42802) üzenetére


djculture
félisten

Azért kérdezem hogy mivan ezzel most, valaki azt irta neki meg megjött a cucc.

(#42804) jozsi252


jozsi252
veterán

Tmart.co.uk-nak egy virtuális nagy piros pötty megy. 1 hét alatt megjött a US Warehouse-ból rendelte RC motor. Akkor ezek szerint nem hiába kerülnek többe az adott dolgok ott.. Posta is jóval gyorsabb.

iPhone 13 Pro Max

(#42805) mmat3 válasza djculture (#42801) üzenetére


mmat3
tag

Nekem ezt írja: Coupon code "PandawillHungary2014" is not valid.

(#42806) kerekfej válasza mmat3 (#42805) üzenetére


kerekfej
addikt

Nekem is

(#42807) hevizms válasza djculture (#42801) üzenetére


hevizms
addikt

Nekem 2x volt dolgom a pandawillel,mindkétszer átvágtak.Tetű hitegető banda

(#42808) Harpoon13 válasza mmat3 (#42805) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Én az előbb regeltem és elfogadta. Regisztráltál?

(#42809) tfalcon96 válasza maj-viktor (#42800) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Épp ez a baj, hogy nem jött meg a teló.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#42810) regos


regos
tag

üdv
vennék egy terméket az ebayről de nincs odaírva a postaköltség.irtam az eladónak levelet,vissza is irta mennyi a postaköltség.
Igy is megfelelő lenne de nem tudom vele megértetni,hogy egy olyan link kellene amin rajta van a postaköltség is és meg tudjam venni.
mi ennek a menete?

(#42811) stmiklosi válasza regos (#42810) üzenetére


stmiklosi
tag

Látatlanban? Nem tudom "hol jársz"??
Adj egy linket, nem happolom el előled, tán akkor hozzá tudok szólni.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#42812) motrola válasza regos (#42810) üzenetére


motrola
aktív tag

Rendeld meg a terméket, fizess paypal-on a szokott módon. Megjegyzés rovat szokott lenni ott kérj e-mail címet a fuvarköltség fizetésre.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#42813) Zeki válasza jozsi252 (#42804) üzenetére


Zeki
nagyúr

A tmart.com angol raktára is gyors meg okés. Nem tudom melyik postával/futárral is küldik, de 7 nap alatt megvolt a cucc.
A sportsdirect.com dhl futáros csomagja most baromira be van lassulva.

(#42814) mmat3 válasza Harpoon13 (#42808) üzenetére


mmat3
tag

Nem. Regisztráció után elfogadja. Rendeltem is $0.58-ért. Remélem kiküldik majd.

Btw nektek is lassú az oldal?

(#42815) Harpoon13 válasza mmat3 (#42814) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Piszkosul, de ezért kár volt elpocsékolni egy 10$-os kupont:D

(#42816) mmat3 válasza Harpoon13 (#42815) üzenetére


mmat3
tag

Úgy értem hogy annyit még ráfizettem.

(#42817) maj-viktor válasza tfalcon96 (#42809) üzenetére


maj-viktor
őstag

Bocsi... összekevertelek az előző "dispute-olos" emberkével...

http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_42796-42796.html

Akkor neked: Ha van TN-ed, abból látszik, hogy nem jött meg a csomagod, szóval simán eszkalálható...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#42818) Balu02 válasza regos (#42810) üzenetére


Balu02
csendes tag

Én már többször vásároltam így. Először üzenetváltással megdumáltam az eladóval, hogy mennyit kér majd a postáért. Aztán leütöttem/megvásároltam a terméket és fizetési oldalon van egy olyan gomb, hogy "request total", azaz kérj egy új számlát az eladótól, itt tudsz írni neki egy üzenetet is, hogy olyan számlát szeretnél, ami már tartalmazza a szállítási költséget is. Erről az eladó fog kapni az eBaytől egy kérést, hogy állítson ki egy új számlát, majd ha ez megtörtént, akkor ezt követően az eBay megküldi neked a számlát, amit már ki tudsz fizetni PayPallal, és ami már a teljes költséget tartalmazza.

Olyan eladó is volt, aki ezt magától megcsinálta, tehát csak megvettem a terméket, és rögtön kaptam tőle egy olyan számlát, amin volt szállítási díj (úgy, hogy előtte a terméklapon nem volt feltüntetve).

[ Szerkesztve ]

(#42819) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ma is megjött egy csomagom, ami 9. napra itt volt a feladástól számítva, még fizetéstől is csak 13. nap.
persze ez is TN-es (CN post volt)
Közben meg egy halom kisebb/nagyobb csomag, amikhez nincs TN még javában utazgat valahol Kína és Magyarország között...

;) - The Power of the Light Side

(#42820) spy14 válasza Anonymus23 (#42819) üzenetére


spy14
tag

Ma jött meg egy április 21-én rendelt cuccom :))

(#42821) Zeki válasza spy14 (#42820) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azannya!
Melyik webshop, melyik posta?

(#42822) Crytek


Crytek
veterán

Jack hosszabbító kábelt szeretnék kintről rendelni angolul mi a neve ?

Next PC Upgrade: 2022

(#42823) Anonymus23 válasza spy14 (#42820) üzenetére


Anonymus23
veterán

:)
Mondjuk azért remélem nem ilyen későn kapom meg őket.
Főleg mivel a sinceritytől is jönne SD kártya, úgy hogy közben meg már eladtam másikat, és kérné a tulaj :)

Közben a mymemory is akciózik, 32 GB-os Transcend van most 9,98 fontért, ami ~4000 Ft környéke. Érdekes, hogy ugyanez, ha EUR-ban akarom kifizetni, akkor pár százassal drágábbra jön ki... (mindkét devizát a középpel számolva). Védik a hazait :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#42824) Anonymus23 válasza Crytek (#42822) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jack extension cable (+ méretet beírod, hogy melyik kell)

Ja meg male/female, függően attól, hogy pontosan milyen kábel kell.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#42825) Crytek válasza Anonymus23 (#42824) üzenetére


Crytek
veterán

Köszönöm!

Azt esetleg tudja valaki,hogy a pandawillen a reward pontokat hogy lehet "pénzre" váltani vagyis vásárolni velük?

1-2 kábel azokkal ingyen lenne ,de nem látok rá lehetőséget hogy beváltsam :(

Next PC Upgrade: 2022

(#42826) Laza... válasza Crytek (#42825) üzenetére


Laza...
addikt

Magától felkínálja a szállítási adatok beírása/megerősítése után

Never give up!

(#42827) Crytek válasza Laza... (#42826) üzenetére


Crytek
veterán

Fogyatékos vagyok :O nem találom.Esetleg szájbarágosan hova kattintva mi jön utána és onnan stb ?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#42828) spy14 válasza Zeki (#42821) üzenetére


spy14
tag

Ebay, kínai posta. Gondolom kilőtték közben az űrbe, aztán visszapottyant. :DD

(#42829) nagim válasza regos (#42810) üzenetére


nagim
tag

Szia!

Ha megegyeztetek, megveszed, utána a fizetésnél vagy a My ebay menüben "Request total" és írsz neki egy üzenetet, hogy küldjön új invoice-t.
Utána kapod majd az új számlát postaköltésggel.

(#42830) calogero198 válasza maj-viktor (#42798) üzenetére


calogero198
csendes tag

Köszönöm! Még egy gondolat - bár sejtem a választ - ha rendelek egy másikat, akkor ismét adó, vám költség... Nem csalni akarok, de ha egy rossz készülékre (amit visszaküldtem) egyszer már befizettem mindent, akkor a cserére is újra szükséges? Nem mintha újdonság lenne ebben az adórendszerben a többszörös adóztatás...

Egyébként valószínű, hogy nem cserét fogok választani, hanem a tanácsolt új termék rendelést, ha visszakapom a pénzt.

(#42831) Timre


Timre
csendes tag

Ma egy ilyen TN számot kaptam az aliról.
:F
item No. Year Status Location Destination Country Date
RMxxxxxxxxxCN 2014 Collection 26603300 RU 20140901 1718

Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

JIAYU G4S/L

(#42832) Dominó85


Dominó85
veterán

Folytatódik a Tinydeal drámám...

Előzmények dióhéjban: vettem egy Transcend microSDHC 32GB-os kártyát, hibás volt. Így jeleztem a Tinydealnek, hogy mi van. A Tinydeal supporttal levelezek már 2 hete! A Transcend karit pedig itthon blackvinyl kolléga már intézi.

Most: Ott tartok 2 hete a nyominger kínaival, hogy nem fogja fel, NINCSEN a termék kiküldve Kínába! És így nem is kaphattam faxom TN-t! Nem képes felfogni, hogy itthoni cégen keresztül intéződik a garancia és majd szólnak, ha megjött a cserekártya, melynek a szállítási költségeit (x ezer forint) kell állnom. Én ezt az X ezer forintot szeretném leverni a kínain, ha már hibás terméket küldtek. Persze újat csak akkor küldenének, ha visszaküldöm a hibásat. Na meg még mit nem...

* Péter - 06302461862 *

(#42833) hevizms válasza Dominó85 (#42832) üzenetére


hevizms
addikt

Pedig velem is eljátszották ezt.
Egyértelműen hibás használhatatlan terméket kaptam és az istenért nem akarták megérteni mi a bajom.
Visszakellett küldenem hogy a paypal refundot visszakapjam,de még így is buktam a postaköltség miatt.
Mindenesetre a tinydeal nálam a legalja kategória lett.Képesek voltak egy 20$-os szaron elmenni a végsőkig hogy ne kelljen újat küldeniük,pedig egyértelmű volt hogy használhatatlan a termék és nem elromlott!!!!

Emlékeztetőül:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42834) aytukabozs válasza Crytek (#42827) üzenetére


aytukabozs
addikt

bejelentkezve, a termék oldalán nem a Paypal hanem a Continue to checkout gombra kattintassz, és ott a 4. fülön lesz a fizetési módoknál;

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#42835) Dominó85 válasza hevizms (#42833) üzenetére


Dominó85
veterán

Ez igen szomorú... Én viszont addig lógok a nyakukon, amíg csak kell és nem nyugszom, míg vissza nem kapom a pénzem egy részét. Pusztuljon bele a sárga a sárga folyóba, ha ekkora kretének... :W

* Péter - 06302461862 *

(#42836) SamsungFAN


SamsungFAN
csendes tag

Sziasztok!

Banggood & Swiss Post eddig jó:

Rendelés magyar idő szerint 08.28. este.
Origin Country - Switzerland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/09/02 04:26:53
2014-09-01 22:21, Departure from border point of origin country, Asendia Asia
2014-09-01 22:21, Arrival at border point of origin country, Asendia Asia
2014-09-01 22:21, Mailed, Asendia Asia

Persze remélem, hogy az én csomagom számát adták meg. :D

[ Szerkesztve ]

Counter Strike Source & Ulefone Paris rulez

(#42837) 426os válasza Dominó85 (#42832) üzenetére


426os
őstag

Hol lehet itthon külföldön vásárolt Transcend termékeket gariztatni? Keresem, de nem találok infót.

[ Szerkesztve ]

.

(#42838) Dominó85 válasza SamsungFAN (#42836) üzenetére


Dominó85
veterán

Hát én most beszéltem a posta 06 40-es számán 2 nyomkövetési szám miatt is. Az egyik Budapest helyett Veszprémbe, míg a másik Siófok helyett Budapest másik végében, nem ahol lakok, lett sikertelenül kézbesítve. A legnagyobb xopás az, hogy a sokak által a csoportos rendelésemben kisírt 4 dolláros Xiaomi Hongmi tempered glassokról van szó! Ha a magyar emberek nem lettek volna olyan xarrágóak, hogy 1,5USD-n spórolnak... akkor most nem lenne ennyi dolgom az egésszel. Köszönöm a rendelőim skótságát. Legközelebb kiírom, hogy ennyi a tempered glass és csók. Aki talál olcsóbbat rendelje azt és xopjon ő vele... Azt hiszem jogosan vagyok picit mérges. :W

* Péter - 06302461862 *

(#42839) potrohosjoco


potrohosjoco
csendes tag

2014-09-01 10:32, Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-08-24 20:42, Küldemény postai átvétele / Item accepted

És a célországba elküldve vagy valami azzal mi van? Annyira nem fontos lényeg hogy megérkezett.
Másnál is volt hogy kimaradt?

LeTv X600

(#42840) Dr. Romano válasza Dominó85 (#42832) üzenetére


Dr. Romano
veterán

OKé. Látom nem én vagyok az egyedüli aki megszívta a Tinydealnél. Szerencsére nálam csak pár száz forintos cuccról volt szó, de nem érkezett meg. Még 3 hónap után is azt mondták várjak türelemmel. Az 5. hónapban pedig felajánlották hogy vagy visszaadják a vételár 30%-át vagy az egészet jóváírják pontoknak. Azóta sem vettem onnan semmit :)

Tipikusan ők azok akinél csak addig jó a történek, amíg nincs probléma. Ha gond van, akkor már úgy beintenek rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42841) nagim válasza potrohosjoco (#42839) üzenetére


nagim
tag

Nekem most hozta ki a postás, de még mindig csak annyi van a posta oldalán, hogy:

2014.08.30
21:09
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

(#42842) bigmen55 válasza djculture (#42801) üzenetére


bigmen55
csendes tag

Szia
Most próbáltam egy 13 dodós dolgot vásárolni (poverbank) és nrm fogadta el. Köszi a tanácsot.(Ja bevagyok jelentkezve) Lászlò

(#42843) Dominó85 válasza bigmen55 (#42842) üzenetére


Dominó85
veterán

Nálam működött a kód 10 dodós terméken is...

* Péter - 06302461862 *

(#42844) aytukabozs válasza bigmen55 (#42842) üzenetére


aytukabozs
addikt

Itt is! Most vettem egy Xiaomi fülest (nem piston) trackinges postával 3 dollárért ;)

De 2 szer kidobott (Coupon code "PandawillHungary2014" is not valid.), és harmadszorra fogadta el...
próbálkozz!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#42845) thefreeman válasza aytukabozs (#42844) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én fél dollárért vettem egy OBDII kódolvasót és egy OTG kábelt. :D

(#42846) aytukabozs válasza thefreeman (#42845) üzenetére


aytukabozs
addikt

Na persze majd ha már él a TN akkor lesz illő örülni, most még előre iszunk a (panda)maci bőrére, hisz még simán benyögheti hogy oops bocsi out of stock amit vettünk...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#42847) thefreeman válasza aytukabozs (#42846) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én sem bíztam még el magam. Azt tartom valószínűnek hogy semmit nem fogok kapni főleg hogy kártyával fizettem mert a Paypal-al nem sikerült. De ennyiért megkellet próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#42848) arfer válasza aytukabozs (#42844) üzenetére


arfer
aktív tag

Kíváncsiságból én is megpróbáltam, de mindig visszadobja a kupont, akárhányszor próbálom. Sőt, mindenre visszadobja, csak akkor fogadja el, ha 150$-nál drágább cuccot választok :( .

(#42849) aytukabozs válasza arfer (#42848) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem tudom akkor, lehet hogy úgy is gondolták hogy értékfüggő a kupon (ahogy normális esetben lenni szokott) csak elfelejtették beállítani az értékhatárt tegnap, ma meg kiköszörülték a dolgot.
Mindenesetre reggel még átment ez a megrendelés:

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#42850) djculture válasza aytukabozs (#42849) üzenetére


djculture
félisten

Nem direkt így volt .. Tegnap sem volt érvényes csak én jeleztem nekik facebbookon hogy így nagyobb lenne az érdeklődés és emiatt kinyitották pár órára bármit lehetett rendelni. Egy órával ezelőtt állitották át 150 dollárra a minimum értéket ami felett érvényesíthető a kupon.
(a kupon már csak 150 USD feletti termékekre érvényes, használatához be kell lépni)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.