Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) kerekfej válasza XmoD (#41142) üzenetére


kerekfej
addikt

Környezetszennyezés :W

(#41152) Romvr válasza RVR400 (#41150) üzenetére


Romvr
őstag

Akárhogy számolom max 4-5 óra telt el a vásárlás (pénzem levonása) és a Canceled üzenet között. A bankom szerint elküldték a pénzt de ha nem kapják meg a visszaigazolást akkor 14 napig parkoltatják (Citibank).
Ilyenkor érdemes az Ali-t sürgetni? Bankom szerint ha az Ali visszaküldi a sikertelenségi igazolást akkor azonnal jóváíródik a levont összeg nálam.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#41153) RVR400 válasza Romvr (#41152) üzenetére


RVR400
veterán

Azért írtam, hogy régen kellett a 24 óra, de mostanság már pár óra után kiderül, hogy átmegy vagy nem megy át a pénz. Ha 2 hét múlva rendelsz, akkor minden rendben lesz már, nem értem, hogy ilyenkor miért szarakodik az ali rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#41154) hevizms válasza Dominó85 (#41103) üzenetére


hevizms
addikt

Csak ne jarj ugy mint en a refunddal.Visszaküldetik az arut ajanlottan,aztan nehogy tobbe legyen neked a visszaposta,mint amit a paypal megitel.

[ Szerkesztve ]

(#41155) Laza... válasza RVR400 (#41153) üzenetére


Laza...
addikt

Bankja válogatja. 24h-ig én csak azt látom hogy csökkent a pénz a számlán, másnap jelenik meg a tranzakció :S

Never give up!

(#41156) Romvr válasza RVR400 (#41153) üzenetére


Romvr
őstag

Nem a legjobb módja a vásárlók megnyerésének hogy ilyen hibák történnek. Nekem is elment a kedvem egy életre a tőlük való vásárlástól. Marad az e-bay meg az Amazon és EU-n belüli megoldások.

Közben felhívtam a bankot és ők is mondták hogy ilyen előfordul néha, hogy nem érkezik vissza a másik féltől az igazolás hogy megkapták a pénzt. Ilyenkor az én bankom vár 14 napig az OK üzenetre, aztán ha továbbra sem kapnak akkor vissza-allokálják a pénzem. Viszont ha megjön a NOK üzenet akkor azonnal visszakapom. Most egyelőre az Ali-t bombázom minden médián hogy csipkedjék magukat a NOK üzenet küldésével. A bankom is ráállt a problémával és kontaktálnak majd velük. Remélem érzik a törődést az Ali-nál :DDD

Szerintem ma a Voyo helyett bemegyek az Acer Shop-ba és leemelek egy Iconia W4 a polcról. Adtam egy próbát ennek a Kínai vásárlás dolognak, de nem jött be. Igaz 30-al több így de ott alig ha lesz gond a vásárlással (meg aztán a garanciával...stb) és kapok ajándék tokot is :D

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#41157) Gergosz2 válasza kerekfej (#41151) üzenetére


Gergosz2
veterán

én azt nem értem amikor a lefoglalt hamis nike meg adaidas mg stb melegítőket, cipőket elégetik. Mi a fenéért nem lehet odaadni a rászorulóknak? Oké , hogy hamis termékmegjelölés de pillanatok alatt lehetne orvosolni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41158) beg válasza Gergosz2 (#41157) üzenetére


beg
veterán

Volt már ilyen. A rászoruló meg kiment vele a piacra és az ára meg lecsúszott a garaton. Azóta eltávolítják a hamis megjelölést (ha megoldható) és úgy adják oda, csak az költség a nav-nak.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41159) RVR400 válasza Laza... (#41155) üzenetére


RVR400
veterán

Neked megjelenik másnap? Nekem legkorábban 3 nap múlva. :D

(#41160) bl4ze válasza beg (#41158) üzenetére


bl4ze
veterán

Ilyen céggel is volt már bibi aki a márkajelzést vette ki, aztán mégsem :D

.:. bl4ze .:.

(#41161) Laza... válasza RVR400 (#41159) üzenetére


Laza...
addikt

Alis másnap. PP 3 nap :K

Never give up!

(#41162) Dominó85 válasza hevizms (#41154) üzenetére


Dominó85
veterán

Vissza nem küldök én semmit sem... rohadjon rá a Tinydealre az épület amiben működnek. Levideózom, hogy hibás, küldök egy rakat print screent és örüljenek, hogy nem írok egy nagyon szép negative feedbacket... Inkább kiadok 1-2k-val többet egy számtech boltban, de ott legalább használhatót kapok. Vagy veszek olcsón PH-n megbízható embertől. 15-20USD alatt 90% hulladékot árul Kína.

* Péter - 06302461862 *

(#41163) sörka


sörka
csendes tag

Valaki nem tud esetleg megbízható oldalt ahonnan tv shop os cuccokat lehet rendelni?
dealer.hu rendesen átvágott és még paypal sincs hogy visszakapjam a pénzem.

(#41164) Gergosz2 válasza sörka (#41163) üzenetére


Gergosz2
veterán

ebayen kapni az összeset szerintem mert úgyis Kínában gyártják az összes tv shopos vackot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41165) RVR400 válasza RVR400 (#41130) üzenetére


RVR400
veterán

Engem is lehet utálni. Duplán is. :D Ennyit a szűz cím legendáról...

(#41162) Dominó85: Igazad van, olyantól nehogy rendelj, akit többen is ajánlunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41166) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

üdv!
hogyan tudok minideal -ról dhl -el rendelni?

(#41167) RVR400 válasza RVR400 (#41165) üzenetére


RVR400
veterán

Persze a 2-án megküldött adatok feldolgozása szöveggel ellátott pakkom még mindig nem jött meg, más meg már tegnap megkapta...

(#41168) Dominó85 válasza RVR400 (#41165) üzenetére


Dominó85
veterán

Egyik webshop sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Kínai és kínai között felesleges különbséget keresni... A teljesség igénye nélkül:
- hazudnak a valós készletről
- kitolják a processing time végéig a csomag feladását
- forgatják mások pénzét
- csesznek refundolni (aki nem elég tökös, az baxhatja)
- fake/hamis infók tömkelege egy termékről
(egyiknél IPS, 1GB ram stb a másiknál TN, 512MB stb.)

De tényleg igazad van, léteznek "jó" webshopok is... Szerintem meg majdnem mind bűzlik az undorító kínai hozzáállástól. Tisztelet a nagyon ritka és kevés kivételnek. És a kivételeket én Aliexpressen hamarabb megtalálom a gyémánt koronás eladóknál, akik 20-80k eladás felett vannak már és többnyire a DHL is egész jó áron van náluk (15-20USD). Egyszer majd összegyűjtöm őket és egy rövid cikkben fel lesznek sorolva. :R

* Péter - 06302461862 *

(#41169) Laza...


Laza...
addikt

Jól vagy? Minden OK? Látom jól elvagytok :)) :DDD

Never give up!

(#41170) gghrtz válasza Dominó85 (#41168) üzenetére


gghrtz
őstag

Igazabol nekem a minideal.net-net és a geekbuying.com-mal sem volt semmi bajom eddig. A minideal szerintem eleg rendszeresen frissiti a raktarkeszletet is.

(#41171) hevizms válasza Dominó85 (#41162) üzenetére


hevizms
addikt

Hát legyen szerencséd.A paypalt nem érdekli a sok fotó meghogy mennyire jogos a követelésed,ha a Tinydeal kéri vissza a cuccot,akkor a paypal is követeli ezt tőled és addig nem fizet.Pont a tinydealel volt most egy ilyenem és velem visszaküldette a cumot,ráadásul nyomkövetéssel és addig a paypal nem fizetett amig nem látták hogy megérkezett

(#41172) Dominó85 válasza hevizms (#41171) üzenetére


Dominó85
veterán

Pfff... nem semmi. Akkor én is valószínűleg így fogok járni. Ez van, legyen nagyon boldog a kicsi kinyali a 4k-mal...

* Péter - 06302461862 *

(#41173) maj-viktor válasza Dominó85 (#41172) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már bocs, de én úgy kezdtem a memóriakártya rendelést külföldről, hogy megpróbáltam utána olvasni... itt ajánlottak oldalak / eladókat... kipróbáltam - beváltak! Minek szívassam magam pár száz forint spórolásért kamu kártyákkal és forrásokkal!? O.o

mymemory & since és kész! OLCSÓK ÉS JÓK! EU vagy Kína! Ennyi - kár túlbonyolítani!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#41174) hevizms válasza Dominó85 (#41172) üzenetére


hevizms
addikt

Csak leirtam hogy en hogy jartam,nem biztos hogy mas is igy jar.Meg nem teljes a sztorim az egesszel kapcsolatban,de ha az lesz,tanulsagul megirom majd.A lenyeg hogy a paypalnal sem észlények meloznak az tuti

(#41175) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,

Geekbuying-on kb mikortól és a tracking number ?
A http://www.17track.net/ -en még nincs semmi .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#41176) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kipróbálom ezt a sinceritytradinget, egy Transcend 32GB-os az alany. De ha fake lesz, akkor lesz kinek osztanom az észt :DDD

Más, egy kis PayPal fizetés és refund ügyek.
Ebay vásárlás, 4 hőmérő, amik ugyancsak nagyon jó időt futottak (kevesebb mint 2 hét alatt ideértek). A 4-ből egy törötten érkezett. Mondom nem nyitok claimet, először adok egy esélyt az eladónak. Küldtem neki emailt, és 2 képet a cuccokról. Az eladó 1 napon belül válaszolt, és sajnálkozás + felajánlott 15% refundot.
Na mondom, ez egy kicsit arrább van a 25%-tól, de mondom legye, úgyis pár száz forintos tétel, mondtam neki, hogy találkozzunk kb középen, és legyen olyan 20%, hogy neki is legyen egy jó napja. Jött a válasz, hogy OK küldi a refundot, ez volt ma, még pár nap és meglátjuk, hogy mennyire szavatartó. Remélem a pozitív része lesz, nem először vettem már a boltból, hátha...

PayPal váltás, hogy miből is él a PayPal:
Kaptam eladásból egy kis zsét, minimális összesg, 3,2 EUR. Előljáróban még annyi, hogy PP-n minden létező és szóba jöhető valuta be van állítva (EUR, USD, GBP, HUF, AUD, CAD) amivel találkozni szoktam, hogy az eredeti valuta maradjon meg.
Ránézek a PP-re, erre látom, hogy átváltotta USD-re a beérkezett EUR-t, mondom szemét vagy öcsém, de legyél vele boldog. Ma vettem ilyen pár dolláros (3,66 USD) SIM cuttert, mondom jó lesz arra, hogy ezt a pénzt dollár számláról levegyék. Erre meg látom, hogy most meg a dollárt átváltotta EUR-ra, és azt fizette...
A poén az volt, hogy amikor láttam, hogy mit is akar csinálni, és hogyan akarja fizetni, akkor próbáltam átállítani, hogy USD-t az USD-ből vonja, de nem lehetett, csak EUR, vagy bankkártya.
Na most az van, hogy vagy az elején nem váltott EUR-ból USD-re (pedig az accountnál USD-ben jelent meg a számlán lévő összeg) csak informatív módon jelenítette meg, hogy az EUR mennyi USD érne, vagy 2x is váltott, pedig senki sem kérte...
Ha a második, akkor no comment, főleg úgy, hogy esélyem se volt megváltoztatni...

;) - The Power of the Light Side

(#41177) bigyo108 válasza Anonymus23 (#41176) üzenetére


bigyo108
aktív tag

OTP-s Webkártyáról való fizetésnél, nincs ilyen probléma .
Csak az aktuális árfolyammal kell tisztában lenni ...a paypal is csak egy spekuláns .

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#41178) RVR400 válasza RVR400 (#41165) üzenetére


RVR400
veterán

Két ilyenem volt:

2014-08-07 14:33, Miskolc Posta Feldolgozó Üzem, Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2014-08-06 09:06, Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-08-01 23:35, Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-07-30 15:33, Célországba elküldve / Item sent abroad

De ez még mindig sehol:

2014-08-02 10:16, Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2014-08-01 08:36, Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2014-07-31 12:42, Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2014-07-28 09:51, Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-07-20 23:35, Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-07-18 15:32, Célországba elküldve / Item sent abroad

(#41179) Anonymus23 válasza bigyo108 (#41177) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt tudom, így használom már évek óta, csak amikor kapok egy összeget devizában, akkor miért váltja át önhatalmúlag egy másikra és amikor a másikkal akarok fizetni akkor miért váltja vissza??? Ez nem picit inkorrekt.

Szerk:
Lehet félreérhető voltam de az EUR a PayPal-ra érkezett, nem az OTP-re, és nem is lett továbbutalva, hanem ott figyelt a PP-n...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#41180) bigyo108 válasza Anonymus23 (#41179) üzenetére


bigyo108
aktív tag

okok így vágom .

Hát ilyennel még nem találkoztam .
De nem tetszik :(((

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#41181) Palomar válasza janaman01 (#40957) üzenetére


Palomar
csendes tag

nekem is sikerült 1 hét után több levélváltást követően a kamu CN helyett kapni egy RE123456787 formátumú TN-t kapni az eladótól, amit a Yanwen Express kezel, és itt http://www.yw56.com.cn/english/DIY.asp trackingelhető.
Trackitoline is felismerte, csak ki kellett a Yanwent választani a típusnál.
Gondoltam hogy valami WeDo féle unregistered CN Post kamu trackinges postázás lett, aztán meglepődtem, mikor 7.28. Arrive at Airport Hungary megjelent, és másnap jött a postás a csomaggal.
Ezek vagy tudnak valamit, ami mi nem, vagy a kamustátusz véletlenül jókor frissült.
Ugyanis 7.29. megkaptam a pakkot, és azóta is ez az utolsó státusz.
A vicc a végén az volt, mikor két nappal később újból jött a postás, és mégegyszer hozta ugyanazt a csomagszámú csomagot :)

Persze a csomagszám csak a Yanwen saját száma, valójában unregistered CN Post-ként jött.
18.07.2014 00:00 Despatched from Yanwen Sorting Center Shenzhen
18.07.2014 00:00 Arrived at Yanwen Sorting Center Shenzhen
23.07.2014 00:00 Arrive at Outward Office of Exchange BeiJing
23.07.2014 00:00 Arrive at Post Office Processing Centre BeiJing
24.07.2014 00:00 Departure from Outward Office of Exchange BeiJing
25.07.2014 00:00 Hand over to Airport BeiJing Flight No. LH721
28.07.2014 00:00 Arrive at Airport Hungary

Amint látható, még a repülőjárat számát is mutatta, ami egy Lufthansás Peking-Frankfurt járat száma, tehát még akár igaz is lehet.

Üdv: Palomar

(#41182) szmyky


szmyky
aktív tag

Üdv éjszakázók!

Hát az anyámnak rendelt 45 dolcsis teló is fennakadt ma a NAV hálóján, már csak abban reménykedem, hogy elhiszik a beküldött dokumentumok alapján az értékét és nem fognak hetekig ülni a semmin! :)
Remélem nem fogják bezúzni, láttam ma a híradóban, hogy mennyire élvezik...
HTM One Mini-t rendeltem ez egy élő Brand igaz? ...nem hamis termékeket gyártó cég? :Y

(#41183) Zeki válasza LantosBerry8 (#41166) üzenetére


Zeki
nagyúr

A rendelés folyamatában, add to cart, majd az ország + irányítószám megadásánál. 15.99USD.

(#41184) Gergosz2 válasza szmyky (#41182) üzenetére


Gergosz2
veterán

én nem csodálkoznék, mivel 45 $ kb 33 € ami több a 22€-s vámhatár.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41185) Harpoon13 válasza szmyky (#41182) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Hát én most találtam ilyet hogy HTC One Mini, szóval úgy néz ki tényleg egy koppintást rendeltél. Ha nem lennék ateista most imádkoznék érted :D

[ Szerkesztve ]

(#41186) aytukabozs válasza Gergosz2 (#41184) üzenetére


aytukabozs
addikt

Másrészről viszont van valami olyan vámszabály is amire mutó linket persze most nem tudok előkaparni, de itt a topicban többször belikelte valaki hogy a 10€ alatti vámterhet nem kell megfizettetni.
Az én legutóbbi ilyen értékű rendelésem is vámmentes lett végül, bár előtte 2 hétre ráült a NAV.

Jó egy kicsit kölcsönvették a HTC formavilágát, :)
de mivel nem 1:1-es klón sztem nem nagyon fogják bántani.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#41187) aytukabozs válasza aytukabozs (#41186) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hopsz. szerk. idö

A 2. bekezdés (#41185) Harpoon13:)

(#41182) szmyky

Élő brand persze, csak nem mindig szeretnek náluk formaterven agyalni :DD
Nyugtass meg hogy amit anyukádnak vettél az valami továbbgondolt modell és nem a 256/256 verzió...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#41188) RVR400 válasza aytukabozs (#41187) üzenetére


RVR400
veterán

Amire ugranak, az a hamis árumegjelölés. Lehet, hogy bontják, de ha nincs rajta HTC felirat, akkor semmi gond. Nekem legutóbb a Tengda S4-eket bontották ki, de nem volt rajtuk kamu Samu felirat, úgyhogy visszacsomagolták, és kézbesítették is.

(#41189) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Sziasztok tegnap rendeltem egy 100 dolcsis telefont a minidealtől Dhl el .
Kiperkáltam , megkaptam a visszaigazolást a minidealtől és a papypaltol is , viszont az oldalon a my dashboardon nem látom a rendelést .
Élőszőr rendelek dhl -el , ez normális ?

Minden napra van egy.....

(#41190) szmyky válasza aytukabozs (#41187) üzenetére


szmyky
aktív tag

Sajnos az jön elvileg 256RAM / 256 ROM
Miért van valami rossz tapasztalat?
Ancinak csak telefonálni kell, meg, hogy ki legyen írva magyarul minden, ő nem netezik!

(#41191) gghrtz válasza szmyky (#41190) üzenetére


gghrtz
őstag

Akkor miért nem butatelefont vettél, aminek legalább az akksija is jobban bírja. (meg kb mindene :D)

(#41192) aytukabozs válasza szmyky (#41190) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem akarok károgni, ha megjön minden kiderül, de egy ilyen vason szerintem még a szüz rendszer is akadozni fog :/
De NE legyen igazam!

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#41193) A.Market.hu válasza aytukabozs (#41192) üzenetére


A.Market.hu
tag

2,3 rendszer nem fog akadozni ezzel a paraméterrel szerintem .
Bár sok mindenre nem jó :)

Minden napra van egy.....

(#41194) RVR400 válasza A.Market.hu (#41193) üzenetére


RVR400
veterán

Nem fog akadozni, konstans bazilassú lesz....

(#41195) b0bcat válasza szmyky (#41190) üzenetére


b0bcat
addikt

Volt ilyen hardverrel szerelt telefonom. (4.2-esnek hazudott 2.3-as rendszerrel. :DDD) Telefonálni - ha jó a mikrofon és a beszédhangszóró - teljesen alkalmas, de másra csak korlátozottan. Nem tudom, hogy a RAM vagy a proci miatt volt-e, de netböngészés mellett a zenelejátszást sem bírta. :DDD

A többiek kedvéért: az alap rendszer a menüben lapozgatáskor nem lassú, de például az alap Angry Birds már döcögött rajta. :U De ha csak telefonnak használod, nem annyira feltűnően lassú. :N

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41196) SUPREME7


SUPREME7
őstag

A Galaxy ace is eldöcögött és még mindig kapkodnak utána ha jó árba adja az ember, pedig az is ezt tudja, sőt kevesebb belső tárhellyel.

Bár ahogy nézem jobban járt volna egy galaxy ace-el, az a kamera 1MP-el biztos büntet :) De az akksi papíron jobb, és dual simes. Bár ha nem használ két kártyát akkor főleg nem volt túl logikus biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#41197) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#41196) üzenetére


SUPREME7
őstag

Most látom, hogy csak Edge-re képes ....hát ez itthon kb nullforintot ér. Ez nem volt az év biznisze :) Nem mindig éri meg kínából a filléres motyó.

(#41198) b0bcat válasza SUPREME7 (#41196) üzenetére


b0bcat
addikt

A Huawei Y200-nak is elég volt 256 mega RAM. :K Szerintem a Spreadtrum proci egyszerűen túl gyenge, gyengébb, mint az az egymagos Qualcomm, ami az Y200-ban (meg egy csomó másik modellben) volt.

Kétségtelenül nem a legjobb ár-érték arányú készülék, de egy butafonhoz képest nagyobb méretű, nagyobb kijelzős alternatívának jó lehet (ha minden működik rajta), mondjuk a Big Launcher-rel megspékelve. ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#41199) section9


section9
őstag

Erre a trackingre mit tudtok mondani? Elvileg Thaiföldről küldték még augusztus 1-én, de nekem kicsit bűzlik a tracking, főleg mivel ennyi idő alatt már a többi thaiföldi csomagom már Svájcban volt. :U

(#41200) szmyky


szmyky
aktív tag

Igen egy kicsit elhamarkodtam a választást, de most már ezzel főzünk!
Majd írok róla, ha itt lesz, a butatelefon ki volt zárva anci haladjon a korral és tanulja csak a "kijelzővakarászást", szerintem könnyebb kezelni, mint egy butát!
De majd kiderül!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.