Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Valszeg' az idei utsó' fenekes peca megvolt ma.
Nem sok, mondhatni zéró eredménnyel, de legalább sütött a nap és "üresben" voltam kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#17502) ati012 válasza hcs57 (#17498) üzenetére


ati012
senior tag

Bizom benne. Bár amit mondtál, -sok konkurencia- kicsit elvette a kedvem.

Tó bővítésnek még utána nézek a héten, kotróra a vizsga megvan, ideje lenne használni is :)

(#17503) _Csaba_ válasza Argos (#17501) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Hol pecáztál? Szép helynek tűnik.

(#17504) zolynet válasza Steady74 (#17500) üzenetére


zolynet
addikt

1-1x belefér, megyünk a céges verdáddal. :DDD (ha nincs addigra legyen!)
de ha már annyit megyünk lehet egy ottalvósra kéne/illene :U

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#17505) FireFox1996 válasza zolynet (#17504) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Akkor már csajokat is kéne szervezni ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17506) Argos válasza _Csaba_ (#17503) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szülőfalum egyik bányatava. Valóban gyönyörű hely, csak hal nincs.. :(
( Egész pontosan itt. )

...elmúlik...

(#17507) Steady74 válasza zolynet (#17504) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Hát nem tudom, az ottalvós nagyon család függő. Gyerekek, meg most mára kutya miatt is. Igen, a távolság miatt (gondolom van vagy 2,5 óra az utazás, vagy 3) jobb lenne megnyújtani valahogy.. na majd agyaljunk rajta.

Összeszedtem az etetőanyagjaimat, levittem a pincébe, hogy ne fagyjon el semmi, se az aroma, se a zsinórok. Hát fordultam vagy 4-et, igaz kisebb dobozok, de magam sem gondoltam h ennyi sz@r maradt rajtam :DDD Mindegy, jövőre elpecázom ha törik ha szakad!

FFox: csajokat nem vállalok be, otthon van már négy, inkább tényleg a pihenés, a kikapcsolódás, meg a jófajta páleszé legyen a főszerep

(#17508) _Csaba_ válasza Argos (#17506) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Körbesétáltam a Streetview-en a tavat :DD szép hely az biztos.
Hal majd lesz, ha most nincs..:)

(#17509) Argos válasza _Csaba_ (#17508) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Évek óta ebben bízunk... :U

...elmúlik...

(#17510) wrox


wrox
senior tag

Sziasztok.
A K11 víztározóról tudtok valami infót szolgáltatni? Lehet ott horgászni?
Nézegettem a google maps-et, és megakadt a szemem rajta. :)

(#17511) ati012 válasza Steady74 (#17507) üzenetére


ati012
senior tag

Közelében van egy tanya, falusi szálláshelynek ki kellene alakítani. De az még több pénz...

(#17512) musli26


musli26
tag

Ismeri valaki ezt:[link] az oldalt??
Mennyire megbízható?
Eredeti horgok?
Előre fizetéskor ingyenes a kiszállítás!!!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#17513) ati012 válasza musli26 (#17512) üzenetére


ati012
senior tag

Szerintem megbizható.
Eredetiségről nem tudok nyilatkozni.

(#17514) Steady74 válasza musli26 (#17512) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Horogra ekkora hajcihő... bármelyik rendes boltba meghozzák az Owner horgokat, ha megrendeled. vidéken, pesten egyaránt.

(#17515) forras2


forras2
őstag

Jajj istenem.
Pár hete unokaöcsém bejelentette, hogy Ő horgászni akar :N 6 éves. És ez azt jelenti, ha tényleg csinálni akarja, akkor az nekem sok pénzbe fog fájni. És nem tágít a dologtól, csinálni akarja.
2 lehetséges dolog van. Vagy megimádja még jobban, és állandóan horgászni akar majd, vagy megutálja 1 életre. De ami biztos, 1 alap felszerelés kell neki. Ti mit vennétek egy 6-7 éves gyereknek első botnak?
Gondoltam rá, hogy veszek neki egy 2 méteres piacos teleszkópos botot, mert az nem olyan nagy, és nem is olyan nehéz. De rá kellett jönnöm, olyan nehéz. Az én 3,90-es bojlis botom könnyebb, nem is kevéssel :D
És hát az unokaöcsém próbálkozott, de ez nagyon hosszú neki. Úgy hogy, mit ajánlotok? kb 2 méteres és minél könnyebb a cél. Azt számoljuk bele, hogy minél olcsóbb legyen, mert ha mégis úgy dönt az első lógatása után, hogy Ő ezt mégsem akarja csinálni, akkor ne dobjak ki annyi pénzt az ablakon. Első sorban nem pergető botok érdekelnek, hanem amivel a kisgyerek is meg tud tanulni dobálni, nyugodtan be tud vele vágni... Nahm, de értitek Ti, van itt horgászós gyerekes társ is :D

:R

(#17516) ati012 válasza forras2 (#17515) üzenetére


ati012
senior tag

Szerintem ez kell neki :)

Valami hasonló tizenéves példányom van nekem is valahol. Könnyű is, kicsi is.

De egy söröm van rá, hogy több halat fog vele fogni mint te :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17517) Grillo válasza forras2 (#17515) üzenetére


Grillo
senior tag

Decathlonban is vannak ilyen kezdőkészletek 3-4 ezer forintért, olyat akarok én is a fiamnak jövőre venni.

(#17518) forras2 válasza ati012 (#17516) üzenetére


forras2
őstag

tartom :D

(#17519) Gézengúz


Gézengúz
addikt

(#17520) Argos válasza Gézengúz (#17519) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

:C

~Fickósabb~ ;)

...elmúlik...

(#17521) Gézengúz válasza Argos (#17520) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na akkor már... :)

[link]

(#17522) Argos válasza Gézengúz (#17521) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jóvanakko', megnyugodtam! Nem csak én hallgatok ilyen badarságokat. :DDD
No, egy búcsúnóta, csak hogy egalizáljak! => :DD <=

...elmúlik...

(#17523) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Van 1-2 ajánlatom az Eurohold Grapho Devil / Eurohold Hunter teleszkópos botokról, van vkinek tapasztalata róla, sosem hallottam erről a márkáról.
Jó ?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17524) szemtelen válasza forras2 (#17515) üzenetére


szemtelen
tag

Szia!

Annyi idősen kezdetem én is.
Nagybátyám elvitt egy horgászbotba, kaptam egy silstar botot 40-70-es 220-as teleszkópos, hozzá egy kis dam orsót, zsinórral úszózással kezdtem, a horgászbot ma is megvan a legnagyobb becsben tartom, imádok horgászni---
Szal szerintem vidd el, lehet venni "mindenes " telós botot, egy 4-5 ezer Ft-os orsó szinte kiszolgálja, de engedd hogy érezze, hogy próbálgassa a botot :) meg a cuccost :) és szereljétek fel együtt, az első pecán meg görbüljön!

FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

(#17525) forras2 válasza szemtelen (#17524) üzenetére


forras2
őstag

Igen, ez a terv :)) Az év első pecájára kettesben megyünk :))
Néztem ki neki egy teleszkópos botot, meg hozzá orsót 4900-ért, azt megveszem neki, veszek rá damilt, és minden másom van hozzá :) Áprilisban van a szülinapja, így ez lesz a szülinapi ajándéka :K Ahova járok lógatni, tele van kishallal, úgy hogy remélem, élmény lesz neki!

:R

(#17526) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Tudom, hogy nem ide tartozik, de megválnék a kb. 5x használt, teljesen új állapotban lévő shimano aerocast spinning 270h 20-50g botomtól eléggé baráti áron. Akit érdekel írjon

(#17527) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Sziasztok

Lassan felnőtt fejjel "újra" elkezdtem pecázni egy barátommal. Ő se gyerek már.
A vizsgát még '89-ben csináltam meg de most is elfogadták annak ellenére hogy 91-92-n kívül nem volt a régi igazolványba semmi.
Szóval most RSD-n próbálkozunk kb. szeptember vége óta. Én inkább pergetek a haverom úszózik. Általában csónakból a Czucor-szigetnél.
Neki egy pirinyó sügéren kívűl még nem volt más. Pergetve viszont szép köveseket, sügeret és süllőt sikerült akasztanom.
Ahogy olvastam vannak páran akik RSD-n pecáznak. Bármi ötlet tipp jöhet, közben olvasom a topikot visszamenőleg is de nem kis anyag gyült össze.
Az is érdekelne, hogy a mostani időben mire érdemes és hol menni.
Én C&R-ben nyomom. Persze ha beesik egy 2-3 körüli süllő és otthon nincs hal akkor valószínűleg megtartom.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17528) Steady74 válasza CaNNa3IS (#17527) üzenetére


Steady74
Topikgazda

FireFox a Te embered, mint a tenyerét úgy ismeri az RSD-t :)

(#17529) adrian360 válasza CaNNa3IS (#17527) üzenetére


adrian360
őstag

én is RSD-n horgászok haraszti környékén. Mostani időszakban már szerintem csak pergetve, vagy kishalazva érdemes horgászni, egyéb halak elvermelnek lassan. haverodnak ajánlom hogyha csak a szórakozás a cél, keszegezni érdemes csontival, szép dévérek bodorkák vannak, azt még az inséges időkben is lehet fogni.

(#17530) FireFox1996 válasza CaNNa3IS (#17527) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Hello!
Én is kb azon a szakaszon mozgok, ahol ti, de inkább a Molnár sziget felé, csepeli oldalon.
Ebben az évben csak ragadozóra mentem eddig, mindig kis hallal horgásztam, és pergetek is elég sokszor.
Általában csak a nád elé, vagy bedőlt fe elé dobom, akár pergetve, akár úzsozva. (Pergetésnél meg dobom is a közepére a balinok miatt). A legtöbbször csukát, és balint fogtam így. (Balinokból talán 2 kgs volt a legnagyobb, csuka meg majdnem 5kgs volt)
Ha csónakkal vagy, akkor érdemes még gyere a Molnár sziget felé, egészen a csepeli strand végéig. Ott szoktak fogni szép harikat is.
Múlt hét végén reggel lementem, és egymás után 4-5 csónak volt ott pergetni a folyó közepén :)
Most hétévén meg sűllőre mentem, egy csuka ráment, bevágásnál megakadt, de egyből leharapta a fonott előkémet :R :Y

Vagy gyere még arébb a francia öbölbe (Gubacsi híd után), ott is sok a hal ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17531) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hallottátok hogy egy traktornyi kukorica borult a tiszába?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17532) CaNNa3IS válasza FireFox1996 (#17530) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Köszi a tippeket látom jó helyen járok :-).
adrian360 neked is.
Lehetne majd akár egy közös peca is.

Annyira nem vagyok oda a csónakért mert számomra kicsit labilis. Néha olyan mutatványokat levágunk, hogy ha valaki lát minket biztos halálra röhögi magát. Haverom tényleg most kezdte a pecát 2m magas nem pehely súlyú :-). én se 50kg vagyok. Fogom a fejem amikor lendít. Mivel én is IT-ban dolgozok minden percét élvezem amikor kint lehetek.
Holnap lesz kész a csónakmotor és ha minden jól megy kicsit körbenézünk felfelé a molnár-sziget irányába.
Meglátjuk.
Valaki UL pergetés?
Fonottból tudtok valami jót ajánlani? ami jelenleg tetszik az a nanofil mert 0,06-osban ezt találtam értelmes áron de nagyon kényes.XXX-as csatornán buktam vele egy új rapalát meg egy körforgót. Nád nagyon könnyen elvágja.
Amit tippet kaptam az a daiwa 8braid a 0,06-os 12.000.- 125m v. 135m

A hídnál pecázol ?
Jókat hallottam a dtcs-ről is a taksonyi részen.

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17533) _Csaba_ válasza Sirandrish (#17531) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Nem hallottam. De legalább jól laknak a halak! :)

(#17534) Sirandrish válasza _Csaba_ (#17533) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a környékre nem kell pecázni menni egy ideig az tuti :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17535) FireFox1996 válasza CaNNa3IS (#17532) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Benne vagyok közös pecázásban :) Ilyen hidegben általában reggel 5-6kor már lent vagyok 10h-ih.
Nyáron meg este 6h-tól éjfél/hajnal-ig ;) Te hogy sozktál?
Én is It-ben dolgozom, és 50kg-s környékén vagyok, így ha csónakozunk, nem lesz gond ;)
Nekem a "finom" zsínorom a fonott Berkley Whiplash 10/12-es, ez kibír vagy 14/16kg-t. De úszózásnál már 25/28-as fonottat használok, ki tudja, hogy mikor jön egy szép hari :) Monofil meg csak 40-essel horgászok :)
Ezért is általában sikerült kihúznom a wobblert vagy körforgókat az akadóktól, a horgok meg olyankor kiegyenesednek :Y

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17536) _Csaba_ válasza Sirandrish (#17534) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Jaja, Illetve lehet kukoricára még lenne jó kapás a közelben.. :)

(#17537) CaNNa3IS válasza FireFox1996 (#17535) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Mi tényleg most kezdtük mint zöldfülűek. Múlthéten 3 órát bírtunk a hidegben. :-)
Semmi se volt.
A nagyobb (2.50m) pergetőn 20-as fonott van. Azzal még talá van esélyem mihuzni ha beakadok de ezzel a 6-os nanofillel nem sok. Az ul bot 1.95m 2-10g :-) ilyen maszatolos fajta.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17538) Steady74 válasza FireFox1996 (#17535) üzenetére


Steady74
Topikgazda

A felszerelés finomságát igazolom, láttam :D Ilyenkor 6kor kint a vízparton, tényleg keményen nyomod!!!

(#17539) FireFox1996 válasza Steady74 (#17538) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tudod, akinek családja van, tudja, hogy milyen nehéz időpontot találni, hogy lemenjen horgászni ;)
Nálunk egyenlőre így működik :)
Volt már olyan, hogy hajnal fél 3-3-kor felébredt a kicsi, én meg nem tudtam visszaaludni, így fogtam magamat, és lementem horgászni :)
Ha akkorát tudnám dobni, mint amikor az Ezerszigeten dobtál a másik partra, akkor az ablakomból horgásznék ;)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17540) Steady74 válasza FireFox1996 (#17539) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ne is mondd... család mellett tényleg nehéz. Jégolvadás utána, ha egyáltalán lesz jég ami olvadni fog, azonnal peca lesz! Zoly által biztosított folyékony pulóver, ha kitart addig, garantálni fogja a fázásmentességet :DDD

(#17541) FireFox1996 válasza Steady74 (#17540) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tavaly szarrá fagytam lent a parton. Idén már beszereztem ezt, meg ezt. + rétegesen öltözöm, így még nem fáztam az idén :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17542) CaNNa3IS válasza FireFox1996 (#17541) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Milyen ez a bakancs?
Kényelmes a talpa hosszútávon ?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17543) zenwalk


zenwalk
senior tag

Van olyan kategória hardverapron, ahova belefér egy horgászbot hirdetés?
Sirandrish Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#17544) Sirandrish válasza zenwalk (#17543) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sport, Hobbi eszközök
vagy
Bármi egyéb

Amelyik jobban tetszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17545) FireFox1996 válasza CaNNa3IS (#17542) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Jól melegen tartja a lábadat :) Sokat nem mentem még vele, de kényelmesnek tűnik.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17546) wrox


wrox
senior tag

Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy pontosan m a különbség a Spro Red Arc 10400 és a 10400M között?
Illetve egy másik, hátha tudja valamelyikőtök. :)
A Soroksári Duna ágon van őrzött kikötő?
Most költöztünk Pestre, és csónakot jó lenne oda letenni, pergetni járnék vele.

Üdv,
w.

(#17547) FireFox1996 válasza wrox (#17546) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

csepelen, parttól 10m-re lehet bérelni helyet.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17548) wrox válasza FireFox1996 (#17547) üzenetére


wrox
senior tag

Köszi,
Árban esetleg tudod mennyi?

(#17549) FireFox1996 válasza wrox (#17548) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

majd megkérem a gondok telszámát és atkuldom

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17550) Jofi81 válasza wrox (#17546) üzenetére


Jofi81
őstag

Csak tippelek: az M változat match, vagyis sekélyebb dobú.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.