Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15493) Ragnar95 válasza alba-regia (#15492) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell letörölni az iTunest és máris csak 1 percig tart az egész :DDD
Amúgy a képszinkronizálásban valóban kicsit hülyeség,h magán az eszközön nem törölhetőek a képek, csak ha gépen is törlöd őket, de ehhez is hozzá lehet szokni egy idő után, bár nyilván kényelmesebb lenne,ha nem kéne a törlésükhöz gép,de engem nem zavar ez, mivel nem törlöm sose a képeket róla kb.
A videó és zeneszinkronizálás szerintem ennél egyszerűbb, átláthatóbb és "elegánsabb" sehogy se lehetne, ebben tényleg az iTunes a legjobb szerintem és erre a 2re találták ki az iTunest, a többit csak "kényszerből" rakták bele, ezért sem ilyen átlátható a képek szinkronizálása.
Az, hogy az iPadről a gépre is szinkronizálni kell az appokat csak a biztonsági mentés miatt van, ha azt kikapcsolod, akkor szerintem az appokat se fogja átmásolgatni.
Ízlések és pofonok különbözők, de én kb 5 perc alatt átláttam az iTunest és beleszerettem, mióta kipróbáltam csak ezt használom, zenék rendszerezésére és lejátszására szerintem nincs is jobb program,de még egyszer ez csak az én véleményem :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.