Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150151) -secret- válasza Gsx-rr (#150150) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha annyira nagy fotós valaki akkor úgy sem telefonnal fog fotózni. Persze jó, hogy sokat fényképezel de ha nem vagy fotós akkor a telefonnal készült képekkel nem sokat érsz. Max évek távlatából visszanézed de akkor meg már úgy is elhaladt a technika, és mindegy lesz, hogy az X kicsit sárgásabb képet lő, vagy a Samu fehéreset.

(#150152) Rage47 válasza Gsx-rr (#150150) üzenetére


Rage47
veterán

Samsung alapból rak rá egy filtert, szaturál mindent jobban.
szerintem igazán a Pixel 2-nél látszik, hogy az iPhone kicsit lemaradt kamerában

(#150153) B-L-A-C-K válasza Rage47 (#150149) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt olyan hónap 3 ugyan olyan szériám volt csak más színekben...Kicsit függő voltam, de ahogy telnek az évek egyre kevesebbet cserélem, idén pl azt hiszem 3db i7-em volt meg egy X-em csak.

(#150150) Gsx-rr: Van ahol S8 volt jobb, van ahol X, de nekem összességében jobban tetszettek az X képek. Az baj már ilyen szinten nem tudnak olyan hatalmas ugrást elérni mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#150154) -Ben- válasza Gsx-rr (#150150) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem kb. egy szinten van az S8 -cal. A színekről lehetetne vitatkozni, de inkább ízlés kérdése.. A szemnek az S8 színei kellemesebbek, viszont az nem a valóság.... Egy valamiben egyértelműen jobb az S8: a képstabilizátorban.

(#150155) #76385920 válasza Gsx-rr (#150150) üzenetére


#76385920
törölt tag

Szerintem a top kategóriában mindegy mit választasz. Egyéni preferenciák és ízlés dönt. Mindegyik csúcs készülék hozza a "bőven jó" kategóriát. Abban igazad van, hogy az Apple követi a trendeket és nem diktálja, mint régen. (Illetve, ha nem is diktálja, de ugyanazt meg tudja csinálni, mint mások, de jól) Ez van! Az Apple mentségére szóljon, hogy neki jó fotós és nagyon jó fotós telefonjai vannak. :)

Ahogy leírta a kolléga alant, aki ebből él az nem telefonnal fog fotózni. Megvan erre a külön iparág és gondolom ugyanúgy megy az örök hőbörgés, hogy nikon vs canon vs minden más gyártó. :)

(#150156) agabe válasza Gsx-rr (#150150) üzenetére


agabe
addikt

Egyedül a pixel húzott el tavaly mindenki mástól, de ott is helyzetfüggő mikor jobb a kép vagy csak látványosabb, és van amikor nagyon nem valóságos, de attól még pixelek mindent összevetve előnyben vannak mindenkihez képest.
Az összes többi meg ahogy írták már inkább ízlés kérdése kinek melyik tetszik jobban.
Mellélőni nem tudsz nagyon, bár S8-al több gondom volt két hónap alatt mint iphone-okkal az utóbbi években, de van olyan amikor meg S8 képe volt egy kicsit jobb ránézésre pedig a valósághoz iphone képe állt közelebb...de ha jobban látni valamit S8-as képen akkor az a jobb.
Nem tudnám egyikről sem mondani, hogy jobb a másiknál a kamera mert a részletek különbözőek és azok szerint lehetne jobb / rosszabb egyik másik de azok meg a végén kiegyenlítik egymást.

(#150157) madgie válasza agabe (#150156) üzenetére


madgie
titán

A Samsungok borzasztó élesek, főleg közelképeknél látványos ez. Nem feltétlenül élesebb maga a kép, csak direktebb az utólagos szoftveres élesítés rajta. Az iPhone kevésbé drasztikusan élesít.

(#150158) nitro16 válasza -Ben- (#150128) üzenetére


nitro16
senior tag

ahha ja..... 240-be vettem bontatlan csomagolású Istyle-os 64Gb-os silvert.

[ Szerkesztve ]

(#150159) madgie válasza nitro16 (#150158) üzenetére


madgie
titán

Neb*ssz. 220-ért átveszem :D

(#150160) ittakary válasza nitro16 (#150158) üzenetére


ittakary
nagyúr

8Plust?

(#150161) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Bejottem egy Istyle-ba,hogy megerdeklodjem mi van az elorendelt telefonjaimmal,mivel ertesitest nem kaptam de van ahol van keszleten.
Mondtak minden rendben akar vihetem is oket.
Kerdezem ,hogy akkor akar lehet is rendelni aki akar meg? Azt mondta nem, az elorendeloknek a keszletei viszont el vannak rakva.

Hetvegen elhozom oket.

[ Szerkesztve ]

(#150162) Totheground


Totheground
addikt

Kobe boci ebédre.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#150163) gyuromoj válasza Totheground (#150162) üzenetére


gyuromoj
veterán

Itt meg csak sör plusz körte ital van... ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#150164) nitro16 válasza ittakary (#150160) üzenetére


nitro16
senior tag

Igen 8+-t és megelőzöm a köv kérdést is nem cégre lett véve hanem magánszemélyre.. :K

(#150165) GALARDO válasza ittakary (#150160) üzenetére


GALARDO
addikt

Tegnap pont erről beszéltem. Tessék 240-től már van. Így már olyan 100k-s difi van, de persze az X minden pénzt megér...lol.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#150166) gyuromoj válasza GALARDO (#150165) üzenetére


gyuromoj
veterán

Te nagyon kivagy az X-től. Nincs ezzel semmi bajom, csak egy észrevétel.
Ennyire ne legyél már magyar... ami neked nem jó, az másnak se legyen?! LOL

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#150167) Totheground válasza gyuromoj (#150166) üzenetére


Totheground
addikt

Valamivel meg kell indokolnia magának. Még ha ez mindenki másnak unalmas is...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#150168) #76385920 válasza Totheground (#150162) üzenetére


#76385920
törölt tag

Na ez már kaja, nem az a kis mókus adag marhapöri! ;] :DDD

(#150169)



őstag

Remélem Teslák ;] [link]

(#150170) válasza Totheground (#150162) üzenetére



őstag

Erre biztos jól lehet inni ;]

(#150171) GALARDO válasza gyuromoj (#150166) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem, én a körülötte lévő hypetól vagyok ki. Mindenki úgy odavan tőle, mintha valami csoda lenne, közben meg csak az ára az. Sajnálom, ha nem tetszik a véleményem, lehet skippelni engem. ;)

67: Mit kéne megindokolnom? Én csak Blacknek válszoltam. Ha unalmas skip, érdekes én nem szólok be neked a posztjaid miatt, csak egyszerűen skippelek. De persze jobb átvinni személyeskedésbe egy sz@ros tárgyról való vitát. :U

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#150172) gyuromoj válasza GALARDO (#150171) üzenetére


gyuromoj
veterán

Véleményeddel nincs semmi gondom, mivel ez egy olyan hely ahol mindenki elmondhatja a magáét.
Nekem csak annyit a "problémám" hogy, ha egyszer leírod/elmondod azt tudomásul veszem és utána nem kell magad ismételni hogy tudjam neked nem jön be. Tiszteletben tartom. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#150173) Totheground válasza GALARDO (#150171) üzenetére


Totheground
addikt

Egyszer leírni oké. Kétszer dettó. 20-nál többször mar kurva unalmas.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#150174) GALARDO


GALARDO
addikt

Akkor még nincs gáz, abba bőven benne vagyok. Eddig az iOS 11-el voltam elfoglalva, most kellett valami más. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#150175) gyuromoj válasza GALARDO (#150174) üzenetére


gyuromoj
veterán

Másik meg hogy nekem iOS11-el semmi gondom. Éjszaka merül pár (1-5%) százalékot, azon kívül pedig semmi gondom vele. :B
Aztán lehet én vagyok annyira igénytelen, hogy nem veszem észre a hibákat. :DDD

(#150176) GALARDO
Én ilyet nem mondtam, csak leírtam a véleményem/tapasztalatom.
Pedig a legelső publikus béta óta használom a rendszert.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#150176) GALARDO válasza gyuromoj (#150175) üzenetére


GALARDO
addikt

Ja, azt csak kitaláltam, a világ legszuperebb rendszere ever! :O

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#150177) -Ben- válasza nitro16 (#150158) üzenetére


-Ben-
veterán

Hivatalos bolti árakat hasonlítottam össze.

(#150178) agabe válasza GALARDO (#150165) üzenetére


agabe
addikt

gsm bolti egy ev garis nem ugyanaz mint istyle-os 2ev garis.

(#150179) ittakary válasza agabe (#150178) üzenetére


ittakary
nagyúr

:K

Apron durvan 10-30ezer kozott merhetoen tobbet er

(#150180) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Van valakinek valami jobb akciokameraja? (Gopro 5/6 Xiaomi 4k/4k+)
Lesz most tobb utam erdekes es szep helyekre, erdekelne ,ki tud-e valtani fotok teren egy normalis telefont. Gondolok legalabb egy I7-re.
Az X-et lehet nem szivesen lobalnam a kezemben folyton, tengerparton foleg nem hiaba vizallo.
Egyszerubb egy fele akkora meretu es sulyu kamera.

(#150181) radi8tor válasza (#150169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogymi? Olyan WV up!-okat lehet vezetni, mint a képen is van.

Gsx-rr: GoPro Hero 3 Black kép
Apám fotózta, nem tudom milyen beállításokkal, stb. Csak kerestem 1 képet.
Szerk: Ja, hogy 5/6 érdekelt. Olyannal nem tudok szolgálni. :B

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#150182) válasza radi8tor (#150181) üzenetére



őstag

Gondolom a kis betűs szöveget nem tették közzé 😁

Szép új jövő mikor jogsi sem kell. Telefonon lefoglalod az autót beírod a címet nyomás egy entert és az önvezerlő autó elindul a célodig amit a telefon NFC-jével fizetsz ki. Elkerüli a dugókat baleseteket megbecsüli az érkezési időt, küld SMS-t a főnököknek ha késel 😁

[ Szerkesztve ]

(#150183) GALARDO válasza radi8tor (#150181) üzenetére


GALARDO
addikt

Kicsit olcsóbb lenne, mindennap használnám, pl ha a városba van dolgom a legjobb megoldás lenne. Mondjuk ehhez az is kéne, hogy nagyobb legyen a kör, hogy a ház előtt szálhassak ki belőle.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#150184) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na erről is lemaradtam, ~270be lett volna az X ha eladom a többi cuccot...:/

(#150185) agabe válasza B-L-A-C-K (#150184) üzenetére


agabe
addikt

En is lattam, de nem elofizus volt ?

(#150186) B-L-A-C-K válasza agabe (#150185) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt írta egy összegben vásárolt, de ez amúgy is megbízható tag...

(#150187) agabe válasza B-L-A-C-K (#150186) üzenetére


agabe
addikt

Egyosszegben lehet venni az elofizust is. Legtobb hirdetesben ez van, de attol meg, hogy a telot nem reszletre kerte, hanem 20ezres elofizu melle vette (akkor kb 200ezerbe kerul a telo) ami ket evig kotelezo.
Megbizhato nem megbizhato...attol meg barmi elofordulhat akaratan kivul is ami miatt nem tudja fizetni a havidijakat, es akkor papa telo az tilthato (legrosszabb eset)
En elofizus telot felaron sem vennek a legmegbizhatobb embertol sem, mert ha nem rajta mulik, de beut a krach akkor aztan semmit nem tudsz csinalni.
Ok ertem nem az a direkt lehuzos fajta aki 0napos reggel 300ezer alatt kinalja a par napja reszletre kihozott telefonjat, de akkor is van benne riziko. Az ilyeneket engedd el.
Ha domino kartyasan vette volna (nem hiszem nagyon, de sosem lehet tudni) akkor mas a helyzet, de erre igen csekely az esely (minek vette volna ugy ?)
Neki az egesz kevesebbol jott ki elhiheted, szoval ha akarnad neked is lehetne 200ezerbol X-ed csak fizesd a havi 20ezret.

[ Szerkesztve ]

(#150188) B-L-A-C-K válasza agabe (#150187) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó, akkor maradjunk annyiba a lényeg én ennyiért megvettem volna azt a pakkot...:)

Ugyan ez a srác volt amúgy az akinek a hírdetés miatt sírtam hogy szintén lemaradtam róla mikor i8+t meg órát meg gyári tokot hírdetett hugy áron (az iStyle-os volt). Szerintem ez ezeket kipróbálása megveszi nem jön be neki, és nem érdekli a nagy bukó gyorsan eladja.

[ Szerkesztve ]

(#150189) agabe válasza B-L-A-C-K (#150188) üzenetére


agabe
addikt

Tobb nepper is vasarolt tole tobbszor is, szoval jellezoen jo aron adja tuti ;)
Majd kivancsi leszek melyik ismert eladonal bukkannak ezek a cuccok fel holnap.

(#150190) B-L-A-C-K válasza agabe (#150189) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pazzi szerintem, ő vette meg a múltkorit is. Én is egész nap fent vagyok, persze hogy most nem nézem... :N

(#150191) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nem tudom volt-e már, de állítólag megerősítették, hogy jön az "SE 2" 2018-ban. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire lehet elhinni.

Szerintetek?

(#150192) B-L-A-C-K válasza -secret- (#150191) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem jön, elég sok a pletyka róla, de ki tudja.

(#150193) agabe válasza -secret- (#150191) üzenetére


agabe
addikt

Rebesgetik, de hol arrol van szo, hogy uj design, hol arrol, hogy A10 proci es a ketto egymasnak ellentmond, mert uj designba csak face id mehet touch nem, A10proci meg nem lenne jo face id-hoz ezert nem lehetne az uj design mivel regihez kellene a home gomb.
Lehet hogy a vegen nem is maradnanak a regi fromanal / mereteknel ami I5-bol jon ?

[ Szerkesztve ]

(#150194) -secret- válasza agabe (#150193) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Még egyszer bejátszani az 5 design-ját?! Mondjuk én nem bánnám nekem tetszik. :D

(#150195) Gsx-rr válasza agabe (#150193) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem az I5 meretet mar kukazni fogjak. Azert ez mindenkepp premium kategoria lesz. Ott meg mar egyik gyarto sem gyart 4 coll-t.

Secret: az I6 dizajn is mar retro, de igazabol az X is ugyanaz home gomb nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#150196) madgie válasza Gsx-rr (#150195) üzenetére


madgie
titán

Az i5 méret maradhatna, i6 méretű kijelzővel :)

(#150197) -secret- válasza Gsx-rr (#150195) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De pont ezaz, hogy senki sem gyárt 4"-t csak az Apple, amire meg is vannak az igények.

friss: De milyen design-t akarsz akkor? :D

friss-friss:

"A Telenor mostantól lehetőséget biztosít ügyfeleinek arra, hogy az App Store-ban és más Apple-szolgáltatásokban történt vásárlásaik ellenértékét ne bankkártyáról vonják le, hanem telenoros mobilszámlájukkal egyenlíthessék ki."

[ Szerkesztve ]

(#150198) Gsx-rr válasza madgie (#150196) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mondjuk akkor valahogy legalabb kinezne, szerintem az X dizajn nem egy nagy durranas.

(#150199) -secret- válasza Gsx-rr (#150198) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A hátlapon lévő "álló" kamera nevetségesen néz ki szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#150200) Gsx-rr válasza -secret- (#150199) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az engem egyaltalan nem zavar. A Samsungok kamerai szamomra butabban neznek ki

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.