Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141601) -secret- válasza Gergőke88 (#141600) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Látni láttam de nem nyomkodtam.

(#141602) radi8tor válasza szekra (#141599) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Waze megoldja ezt okosba. Csak ritkán kell bemenni jobbkezes mellékutcákba. :DDD

⭐ Stella

(#141603) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Richard Hammond egész könnyen megúszta.

⭐ Stella

(#141604) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#141603) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég old vagy Radikám...:/

(#141605) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#141604) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2 napos? Ok :D

⭐ Stella

(#141606) szekra válasza radi8tor (#141602) üzenetére


szekra
őstag

Néha azért jó hülyeségeket is tud mondani :)

(#141607) #40359168 válasza -secret- (#141598) üzenetére


#40359168
törölt tag

(#141608) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na sikeresen hazaértem jelentem, bár nem volt egyszerű. :U

[ Szerkesztve ]

(#141609) ittakary válasza -secret- (#141608) üzenetére


ittakary
nagyúr

ingyenes parkolást kerestél

ehelyett sikerült a létező LEGDRÁGÁBBAN parkolnod

(#141610) -secret- válasza ittakary (#141609) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah.

Faszom, bementem valami kis utcába erre ott volt a tábla a fák között... meg ugye megálltam forgalommal szemben, hát könyörgöm itt falun' ezé nem büntetnek. :D

Mögöttem még valami 6 autó kapott bilincset.

[ Szerkesztve ]

(#141611) B-L-A-C-K válasza -secret- (#141610) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha vagány lettél volna...

Mennyiért szedik le amúgy mostanában?

(#141612) -secret- válasza B-L-A-C-K (#141611) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

11.500 pénz. Mai árfolyam...

[ Szerkesztve ]

(#141613) Gergőke88 válasza -secret- (#141612) üzenetére


Gergőke88
addikt

Most komolyan kígyót nézni jöttél fel? :U

(#141614) -secret- válasza Gergőke88 (#141613) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Dehogy, Tropicarium csak mellékes volt.

(#141615) Sukta 95 válasza -secret- (#141610) üzenetére


Sukta 95
tag

Szülővárosomba, mszalkán nagy divat büntetni a forgalommal szembeni parkolást, pedig nem nagy város az sem. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141616) ittakary válasza -secret- (#141610) üzenetére


ittakary
nagyúr

ó gyermekem

itten aztat nagyon nézik :D

(#141617) -secret- válasza ittakary (#141616) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na előttem kettővel forgalommal szemben a csávót védte, Őt ugye nem bűntették meg.

[ Szerkesztve ]

(#141618) szekra válasza ittakary (#141609) üzenetére


szekra
őstag

:DDD

(#141619) -secret- válasza szekra (#141618) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Először ott álltam meg ahol Te mondtad, aztán megnéztem az appot amit ajánlottatok (mobilfizetés) fizetős zóna, átmentem a sín alá. Inkább maradtam volna, na mindegy ennyi baj legyen. :D

(#141620) szekra válasza -secret- (#141619) üzenetére


szekra
őstag

Jajaja, mint utólag radi szólt, hogy az bizony fizetős, nekem csak malacom volt, hogy nem kaptam piros csomagot. Ennél már tényleg jobb lett vna az Allee 200 Ft/ora parkolasa is. :D

(#141621) radi8tor válasza -secret- (#141608) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sebaj, tűzkeresztség.
A legjobb az volt amikor évekig hagyták a parkolást a házunk előtt a járdán, aztán egyszer úgy döntöttek mostantól büntetik. Akkor én is meglepetten vettem tudomásul a kerékbilincset.
A másikat Déli PU-nál kaptam pár hétre rá.

⭐ Stella

(#141622) -secret- válasza radi8tor (#141621) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S ugye az volt a matricán, hogy 48 óra múlva elszállítják. Ha elviszik akkor nem 11.500 a büntetés?

(#141623) ittakary válasza -secret- (#141622) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor még több

elszállítás díját is kifizeted

(#141624) B-L-A-C-K válasza -secret- (#141622) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De legalább akkor külső-belső takarítással kapod vissza, plusz polírozzák.

(#141625) agabe válasza -secret- (#141610) üzenetére


agabe
addikt

Itt is a külsőbb kerületekben általában letojjak merre fele áll a kocsi orra, sőt belvárosban is meghatározhatatlan időszakok vannak amikor büntetnek érte, és amikor nem (jó pár évig tuti nem büntettek a szomszéd utcában, aztán egyszer csak elkezdték, és azóta váltakozva lehet látni), de a kreszben benne van így akármikor akárhol alkalmazhatják a szankciókat még ott is ahol nem szokták akár kisebb városokban is attól függően mennyire akarnak épp pénzt beszedni, és persze ott lehet leginkább ahol sok a területet nem ismerő éppen odatévedő parkoló autó van nem csak a tősgyökeres bennszülöttek :D

(#141626) ittakary


ittakary
nagyúr

látott már valaki

-gyári független
- minimum fél év garis
- 128GB 7 Plus-t

200k alatt?

(#141627) r3dsnake válasza ittakary (#141626) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Decemberben a főnököm tesójának 180-ért vettünk ilyet GSM-es ismerőstől. (Leinformált, nem lopott, azóta is tökéletesen működik.)

Mondjuk azóta se láttam ilyen deal-t.

Szerk.: Ja bocs, az nemplusz volt.

[ Szerkesztve ]

(#141628) Zjunior válasza ittakary (#141626) üzenetére


Zjunior
veterán

Látott 175k ért
I7 plus matt fekete Budapesten 3 napos gyari fuggetlent...
2 honapja:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#141629) agabe válasza Zjunior (#141628) üzenetére


agabe
addikt

Az csak valami "hülye" lehetett aki eladta :D
Ja és voltak kamu hirdetések olyan 180-190ezres árban. megvenni nem lehetett, a hirdető nem válaszolt senkinek, de jó pár napig fent volt asszem 2 különböző hirdetés is.

(#141626) ittakary:
A 205 ezért hirdetettre gondolsz ?
Elég jó dealnek tűnik a jelenlegi árakhoz képest, bár ez már csak max 2 hónapig lesz így utána esnek az árak.

[ Szerkesztve ]

(#141630) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#138744) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na hétfőn befeküdtem a sérveimmel erre a fizetős kezelésre, és annyira jó volt már itthon is vagyok... :N

Kicsit hosszú lesz, szóval akit nem érdekel hanyagolja...

Ugye ezért mentem hogy direkt az én gerinc bajaimat rendbe rakják, vagyis egy irányt mutassanak legalább. Ezért 70 ezret fizettem, hétfőtől reggeltől - péntek délig, ami úgy volt beígérve hogy tartalmaz egy fullos szobát, fürdőszobával, napi normális reggeli ebéd vacsora, naponta masszás, gyógytorna, orvosi felügyelet, infúziós, gyógyszeres kezelés...

Na tegnap bementem, becsekkoltam, szóba kicsit koszos volt, de nem volt annyira gáz, volt net, TV, klíma, annyi hogy nem magamba voltam, egy idős bácsival, de az is normális volt. Fürdő is szobába volt külön, de az olyan volt hogy lezuhanyoztam, és mellette volt a mosdó, és zuhanyozás után oda folyt az összes víz mert nem a lefolyó irányába lejtett (király kivitelezés). Azaz zuhanyzás után, tapickoltam a pár centis vízbe...Na de jó ezt még lenyeltem, mondom kibírható. Jött a masszázs ami 10-15 perc volt, majd a gyógytorna ami szintén 10-15 perc, és úgy kezdett nekem a leletemet se látta. Itt ugye azt vártam volna legalább 1-1.5 óra lesz külön-külön, és tudják mivel jöttem, nem nekem kell beszámolót tartani.
A normális kaja az annyiból állt hogy kaptam ebédre egy csésze szar levest, egy narancsot, meg valami hideg kis krumplit hússal, vacsora meg 2db csöves sima szalámi, 2 csöves zsömlével...
Infúziót megkaptam, 45 perc alatt lement, és ennyi volt egy nap, azaz 15-15 perc foglalkozás, kis infúzió, és cső. Ja meg nővérke bejött este mért egy vérnyomást, illetve a doki megkérdezte jól vagyok e... Gondolkoztam tegnap este, én tulajdonképpen mi a faszért vagyok itt ennyiért, problémám hogy javul így? Sehogy, éjfélkor az ügyeletes nővérkékhez kimentem, elmondtam ez ha holnap is így megy nem tartanék igényt erre. Itt hebegtek habogtak, mondták várjam meg a holnapi napot, első nap csak ilyen ismerkedés. Mondom oké de nem ezért fizetek. Viszont úgy voltam vele a holnapi napot megvárom.
Az én fürdőmbe volt egy nagy szemetes, szobába nem volt kint külön, gondoltam kirakom, az öreg úrnak se kelljen bemászkálnia ha ki akar dobni valamit, illetve nekem sem...Erre ma reggel a takarítónő lebasz, hogy annak bent a helye ki hozta ki, és miért??? Mondtam én voltam, és ott is marad, hogy ne mászkáljunk be ha már itt nincs kuka, erre mondja beviszi, meg ha ott van szólni fognak érte...Mondom 70 ezret fizetek ezért hogy itt vagyok, nehogy már még megmagyarázza hol legyen a szemetesem...Mondom hihetetlen egy kukán kell veszekedjek itt...
Na jött a gyógytorna, masszázs, gondoltam most már lesz 1-1.5 óra hogy szóltam...Persze masszázs 18 perc, gyógytorna 29...Kicsit már jobb mint 15-15 perc, de mondom ennyiért biztos nem maradok. Ezek után mondtam köszönöm szépen, nem tartok erre igényt. Behívtam a kezelőorvosom, mindent normálisan elmondtam, korrekten, mondtam nekem ez így nem jó, de természetesen a mai napot és a tegnapit teljesen kifizetem, a többi nap árát meg visszaigényelném (előre kellett fizetni). Kicsit flegmásodott a doki, hogy mit várok, ez itt Magyarország...Na itt kicsit ideges lettem, mondom oké hogy ez itt Magyarország, de a számlán az van hogy emelt szintű kezelésre jöttem (pont ott volt előttem, meg is tudtam mutatni neki), nem arra hogy vacsorára 2 szalámit kapjak 2 zsömlével, illetve nem 15-15 perces kezeléseket egész nap, kis infúzióval...Erre persze nem tudott mit mondani, mondta akkor szól a felettesének is kitalálják mi legyem.

Végül érezték szerintem gáz így a dolog, és a teljes összeget visszakapom majd utalva.

(#141631) madgie válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


madgie
titán

Hát szép :(((

Mi tegnap voltunk a kutyival orvosnál, sajnos a röntgen alapján nem sok ideje van hátra. A diszplázia a kisebbik gond, a gerincén sok kinövés van, ami elnyomja az idegeket. Plusz a gerince végén van egy nagyobb, szinte plusz csigolya-szerű kinövés. Nem látjuk értelmét teljesen szétszabdalni, már maga a diszplázia sem egyszerű, de ez a gerinces dolog nagyon durva, a doki szerint is kétséges a kimenetel. Szegénykém 4 éves sincs, most azt lessük, mikor mennyire fáj neki :(

(#141632) -secret- válasza madgie (#141631) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Leilának? :Y

Black, ez korrekt volt a részükről de oké, hogy Magyarország de azért a főnökök megerőltethetnék a takarítókat meg stb.

[ Szerkesztve ]

(#141633) Sukta 95 válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


Sukta 95
tag

korrekt, mindezt egy maganklinikan...

ui: szegeny kutyus :( nagyon hozzanonek az emberhez..

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141634) madgie válasza -secret- (#141632) üzenetére


madgie
titán

Igen. Tegnap haza se tudott vezetni Zsófi, nekem kellett, annyira kikészült. Nem mondtuk még ki, de ha nagyon leromlik az állapota, nincs értelme szenvedni hagyni. Rövid kis életében folyamatosan futkározott, ugrált, játszott, most meg fekszik a sarokban eldőlve és néz. Még jár a farka, eszik, de biztos vagyok benne, hogy fájdalmai vannak :(

[ Szerkesztve ]

(#141635) -secret- válasza madgie (#141634) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sajnálom! :(

(#141636) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


lacy86
addikt

Ez komoly ....
Foleg, hogy a doki egybol azzal jon, hogy ez itt Magyarorszag ....
Vicc ...

Madgie!

Ismeros az szitu, csak nalunk keresztszalag szakadas volt es onnan nem epult fel.
Pedig kutyamasszor is probalkozott :/

(#141637) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


nitro16
senior tag

Keress egy jó gyógytornász/csontkovács,funkcionális/személyi edzőt. Leleteden a sérveken kívül, van említve fokozott ágyéki lordosis vagy nyaki lordosis?? Lehet, hogy a fájdalom nem is "konkrétan a sérv miatt" van hanem mert van egy hátrafelé billentett medencéd és ez véget a csigolyatestek össze nyomják a gerinccsatorna felé a porckorongot. De nem akarok itt látatlanba jósolni......

(#141638) madgie válasza lacy86 (#141636) üzenetére


madgie
titán

Most jobban van, de hát fájdalomcsillapítón sem élhet évekig :(
Meglátjuk, mennyi közös időnk maradt még.

(#141639) r3dsnake válasza madgie (#141631) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Basszus. :( Jobbulást neki, nektek pedig kitartást.

(#141640) B-L-A-C-K válasza madgie (#141631) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szegény, sajnálom...:/

nitro16: Ilyet nem látok, meg még annyira nem vészes, csak pl a nyakamnál a kilépő ideggyököt érinti, és emiatt fájhat a fejem is.

(#141641) szekra válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


szekra
őstag

Más szerencsétlen még benyeli ők meg rohogve teszik el a 70k-t a szalamis zsömléért. Pf.

(#141642) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem értem otthon zsiroskenyer bent meg már a szalámi se jó.... :U

(#141643) B-L-A-C-K válasza szekra (#141641) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy kis zöccséget adhattak volna mellé...

Gergőke88: Pont azért mentem egyek egy jót...:/

(#141644) radi8tor válasza Sukta 95 (#141633) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért manapság már nem garancia az hogy fizetős. Nem véletlenül van olcsó és drága magánkórház.
Kezdenek elkanászodni. Most pl Budai Allergiaközpontban ülök. Több, mint 15 perccel később hívtak be. Még jó hogy idő előtt 15 perccel érkeztem. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#141645) agabe válasza radi8tor (#141644) üzenetére


agabe
addikt

Akkor pont időben hívtak amikorra egyeztetve volt :)

(#141630) B-L-A-C-K:
Az tényleg gáz, de sajna a 70ezer forint az nagyon kevés.
Rendes kezelésekből 1db kerül 15ezerbe leginkább, ha csomagban van akkor lehet 10ezer mondjuk mással együtt, de akkor is egy ilyen 5 napos túra 150-200ezer ha jó helyen vagy és van is értelme a dolognak, de szerintem a rendszeres heti többszöri gyógytornánál (1-1,5 óra / alkalom) nincs jobb amit gyógytornász tart egyénileg. Ok, lehet, hogy neked nem pont a gyógytorna, hanem más mozgásos kezelés ami jó, de azok is kb pár hét, 1-2 hónap után kezdik éreztetni hatásukat, és szorgalmasan járni kell.
Egy idő után heti 2 is elég lehet, de ugyanazt otthon nem tudod teljesen megcsinálni, mert egyrészt nem is tudsz magadra úgy figyelni ahogy egy szakember másrészt elmúlnak a tünetek és egyre inkább hanyagolod a dolgot, pedig az a nyitja, hogy folyamatosan kell csinálni.Pár nap alatt nem lehet elérni tartós eredményt az kidobott pénz, és a masszázs sem segít nagyon az ilyen sérves dolgokon.
Meg kell erősíteni a tartóizmokat ott ahol a sérv van és utána ezt az állapotot fenn is kell tartani ami sok munka, de szerintem van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#141646) Zjunior válasza agabe (#141629) üzenetére


Zjunior
veterán

Szemelyes talalkozo utan vettek meg jofogasrol...
Kellett a penzecske...
Termeszetesen nem en mert otthon se vagyok...
Otthoni pesti ismeros...
Szval van ilyen csak otthon ritka...

Más:

Uk-ba apple support chat, i7 meghalt a touch id nem aktivalhato felirattal, es a rezgo motor.
Kuldtek egy dobozt sim tuvel felcimkezett zacskoval first class minden...
2 nap mulva jon a telo varom refurb zsir uj, erre kijelzo csere home gomb miatt es rezgomotor :(...
Sebaj nem sokara megy vissza ;]
Szval itt kint mar nem minden esetben cserelik, de a support az komoly:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#141647) B-L-A-C-K válasza agabe (#141645) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké hogy kevés a 70, én is örültem hogy csak ennyi, viszont nem így lett beharangozva, mert ha tudom ennyi el se megyek. Már tegnap kaptam az emailt hogy "Célunk, hogy a lehető legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtsuk" és majd értékeljem őket...Na akkor ne így hirdessék magukat. Azért mert a szobába van klíma, meg TV, más meg egyenlő a nullával ne fizessek már ki 70 ezret. Pl ott volt a szobatársam öreg, neki megérte, ő is 70-et fizetett, de elvitték MR-re is mert indokolt volt (én ugye már voltam előtte így felesleges volt), akkor kap gerincébe injekciót, plusz napokban meg is műtik, na ez 70 ezerért már okés, de az enyém egy forintot nem ért. És persze nem azt vártam hogy 4.5 napig bent vagyok, és úgy jövök ki hogy már semmi bajom, hanem elég lett volna egy irányt mutatni, de napi 15-15 perc foglalkozással, meg egy kis infúzióval semmivel sem leszek előrébb, klímába tudok itthon is feküdni.

(#141648) WestBam válasza B-L-A-C-K (#141630) üzenetére


WestBam
senior tag

Szóval megszerezzem a kicikínai varázsló számát?
Mondom, főnököm testvérének két porckorongján volt sérv, már megvolt a doki aki műtötte volna. Párszor ment a varázslóhoz és a sebész mondta, hogy akkor ez hopp, elmúlt, nem kell műteni. :F :Y

Cégesben a prémium magán szakorvosi (üzemorovosi) vizsgálat fulladt némi botrányba, miután pár vérvételi mintát elveszítettek, illetve platina árában voltak kedvesek vérnyomást mérni (van melóhelyen vérnyomásmérő), pár embert a szemészük félrediagnosztizált, ilyen apró-cseprő dolgok. Mondom még egyszer, főváros, prémium magánszolgáltatás. Magyarország, ja, drágán semmit. Ja de, volt, ahol várnunk kellett.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#141649) GALARDO válasza madgie (#141631) üzenetére


GALARDO
addikt

Ilyen fiatalon. :( Kitartás!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#141650) B-L-A-C-K válasza WestBam (#141648) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Voltam már egy hasonló faszinál, lehet ugyan az.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.