Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105101) Blaise válasza r3dsnake (#105092) üzenetére


Blaise
veterán

Én a múlt héten kezdtem el nézni, három részt tudtam eddig darálni, eddig elég jó.

(#105102) legiaap válasza (#105096) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én annyi pénzt nem adnék érte. Kurvára túl van árazva. Jön majd még alternatíva bőven.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#105103) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#105104) r3dsnake válasza Blaise (#105101) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Most ment végig az első rész, de már az elején látszik, hogy baromi jó lesz. Lessetek bele, olyan sajátos atmoszférája van, amit úgysem lehet megfogalmazni. Úgy meg pláne érdekes a szemszögemből, hogy a főszereplő egy az egyben emlékeztet valakire. Konkrétan, mintha róla írták volna a szerepet (viselkedésre, nem technikai háttérre).

(#105105) kali válasza madgie (#105098) üzenetére


kali
legenda

ne szomoríts el nagyon, holnap tervezzük megnézni.

GALARDO; nem tudom megunni, pedig rengetegszer láttam már az összes részt, de van még néhány ilyen régebbi sorozat.

gyuromoj; szeretem, bízom is benne, hogy nem lesz annyira rossz, ha nem is kiemelkedően jó.
a biztonság kedvéért 3d-ben nézzük azért, az szokott dobni rajta.

most meg mátrix! :DD (viasat6)

[ Szerkesztve ]

(#105106) GALARDO válasza kali (#105105) üzenetére


GALARDO
addikt

Én imádom az ilyen sorozatokat. A két kedvencem még az SF utcáin, és a gyilkos sorok.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#105107) Ragnar95 válasza kali (#105097) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, szerintem nagyon jó lett, veri az 1-et nálam.
r3dsnake: az alap ötlet nagyon jó, de a pilot után eléggé ellaposodik a dolog, aztán a 9. rész ad egy elég komoly tetőpontot, de az évadzáró megint nem az igazi. Remélem, hogy a 2. évadban jobban a történetre fognak fókuszálni. Pár rész után amúgy tuti fel fog tűnni a párhuzam egy klasszikus filmmel, de nekem pont emiatt nem jött be annyira, az említett film koncepciója sem fogott meg.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#105108) madgie válasza kali (#105105) üzenetére


madgie
titán

Annyira nem vészes azért, de én sok helyen martam magam, annyira blőd. Nem fogom elspoilerezni, majd meglátod :D

(#105109) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos röpke tapasztalataim a 9-ről. Az animációk random képesek berángatni, de volt már rosszabb is a 8 esetében. Touch ID szenzor mintha jobban, pontosabban működne, de lehet placebó. Alkalmazás váltó furcsa, van kisbetű a billentyűzetes. :D Ja és ugyan úgy újratölt a Safari, FB app ect. Ja és inkább 8.5 verzió szám illene hozzá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#105110) ittakary válasza Cyberpunk (#105109) üzenetére


ittakary
nagyúr

az ios visszatért oda, ahol az android volt 3 évvel ezelőtt...

pontról pontra ezek a hibák voltak jellemzőek akkoriban: laggoló animációk, RAM elfogyás, stb.. :D

(#105111) radi8tor válasza ittakary (#105110) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

x.0 verziónál nem kell meglepődni semmin. Aki ezt felrakja tudja, hogy ő a kísérleti nyúl.
8.0-t se raktam fel, túléltem valahogyan. :)

⭐ Stella

(#105112) Rage47 válasza radi8tor (#105111) üzenetére


Rage47
veterán

és az mi, aki betaban vesz részt?

(#105113) ittakary válasza radi8tor (#105111) üzenetére


ittakary
nagyúr

lol, ez egy teljes értékű szoftverfrissités :D

iOS 4, 5, 6 mind hibátlan volt akkoriban :) se lagg, se probléma... amit megígértek hogy lesz benne, hibátlanul ment!

(#105114) Ragnar95 válasza ittakary (#105113) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban iOS7-nél indult el a lejtőn stabilitás tekintetében az iOS elég feltűnő módon, de azért az iOS5 és 6 is gyengébben teljesített már ilyen tekintetben, mint az iOS4.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#105115) radi8tor válasza Rage47 (#105112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennek ellenére a x.0 verziók eléggé sok hibával kerülnek ki.

⭐ Stella

(#105116) Rage47 válasza radi8tor (#105115) üzenetére


Rage47
veterán

mikor tesom iPad 1-ét néztem azon nem volt semmi roccenes, jó pár éve. az én Mini 2-m meg most sima appvalto behozasakor is 2fps-t produkál

[ Szerkesztve ]

(#105117) szabogabor10 válasza radi8tor (#105115) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. Így viszont nem sok értelme van a public betaknak. Valami nem kerek az Apple fejlesztői gárdában.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#105118) whitezo88 válasza Cyberpunk (#105109) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem előbb olyat csinált, hogy böngésztem, majd bejött az almás boot képernyő 1 percig, majd vissza lockscreenre... (sim se lett lezárva) :F

(#105119) Ragnar95 válasza whitezo88 (#105118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Respringelt a telefonod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#105120) legiaap válasza radi8tor (#105115) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt kell mondjam kicsit bugos még ez a 9-es de messze jobban startolt, mint a tavalyi. Jó lesz ez. Biztos vagyok benne, hog a 6S-eken hibátlan lesz, majd a többiek miatt meg jön a javítás hamar.
Amúgy meg érdemes megnézni a konkurenciát. Ott sem minden hibátlan.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#105121) Laca1212 válasza Ragnar95 (#105119) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez mit is jelent pontosan? Mikor és miért csinálja a telefon?

(#105122) icecave válasza Ragnar95 (#105119) üzenetére


icecave
nagyúr

Ó, azok a régi szép idők, mikor egy ilyen respringhez még JB kellett, meg valami nem optimalizált tört app :D Most már elég feltenni egy x.0 verziós iOS-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#105123) Ragnar95 válasza Laca1212 (#105121) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Újraindul a telefon grafikus megjelenítésért felelős része.
icecave: jaja, régen a respring JB nélkül ismeretlen fogalom volt... :D iOS4 alatt meg kb JB-el is ismeretlen volt az instabilitás fogalma bármit is telepítettél.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#105124) Laca1212 válasza Ragnar95 (#105123) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi! Ilyet csinált 8-on is az enyém :)

(#105125) whitezo88 válasza Ragnar95 (#105123) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó tudni, bár 4 év alatt egyszer se csinálta még...

(#105126) catroot válasza whitezo88 (#105118) üzenetére


catroot
veterán

És ezt már a 9 alatt? Gyönyörű.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#105127) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#105114) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk a 4 óta elég sokat bővült a rendszer, s több készülék is van, amit figyelembe kell venni, optimalizálni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#105128) icecave válasza Cyberpunk (#105127) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos, de azért azt is nézni kell, hogy Apple-nek mennyi készülékre kell optimalizálni, illetve droid hány cuccon fut. Ezt tekintve pedig a droid jobban optimalizált :D

Nem értem amúgy az Apple-t, régen mindig is a stabilitás és az egyszerűség volt a névjegye, ezt kellett volna tartani. Nagyon szerettem is ios 6-ig.

(#105129) Cyberpunk válasza icecave (#105128) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A droid vonalon az sem mindegy melyik gyártóról beszélünk. :D S6 sem tul nyerő szoftver ügyileg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#105130) icecave válasza Cyberpunk (#105129) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez mondjuk igaz. Mondjuk,ha tehetem, ezentúl stock android-hoz legközelebb állóból választok. Szerencsére Sony elég jól optimalizál (azért vannak érdekességek természetesen), és a szoftokat is jól dobálja.
Amit inkább szeretek droidban, hogy "van megoldás". Pl. Sony legutóbbi 5.1.1-ese produkál egy olyat, hogy max fényerőn villan fel a képernyő, majd utána állítja a normális szintre a fényérzékelő. Szóval szemégetés powa'. Annyit kellett tenni,hogy feltettem egy másik appot, ami szabályozza a fényerőt automatán ugyanúgy a fényérzékelőt használva, csak épp jól működve. Problem solved.

(#105131) ittakary válasza icecave (#105128) üzenetére


ittakary
nagyúr

grat a tabihoz, nekünk 2 is van belőle itthon, nekem 1 éve, hugom pedig pár hónapja zúzza

(#105132) Totheground válasza icecave (#105130) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem, ahogy már írtam korábban, pont egy Sony szokott merevre fagyni átlag heti egyszer, pedig van rajta max 5-6 extra app. Szóval az sem annyira tuti. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#105133) icecave válasza Totheground (#105132) üzenetére


icecave
nagyúr

Milyen hardver? Az alsó és közép kategóriával nincs tapasztalatom. Normális vassal (ahogy az iOS-nél is) más az élmény.

(#105134) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az Apple új táblagépe a vékonyabb készülékházzal kisebb akkumulátort is kapott. Amíg az előd 6471 mAh kapacitású akkumulátort kapott, addig az iPad Mini 4 vékonyabb házába csak egy 5124 mAh kapacitású telep fért bele.

(#105135) Totheground válasza icecave (#105133) üzenetére


Totheground
addikt

Xperia M2 szóval nem egy nagy durranás, de nem is a röcögés a bajom, hanem hogy szarráfagy úgy, hogy ki sem veszem a zsebemből. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#105136) catroot


catroot
veterán

Csaj ismerősnek segitenék update-elni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#105137) ittakary válasza catroot (#105136) üzenetére


ittakary
nagyúr

xddd

(#105138) -secret- válasza catroot (#105136) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:O

(#105139) madgie válasza ittakary (#105110) üzenetére


madgie
titán

Höhöhö, mert most nem? Vagy most már a földelési hiba a menő? :D Kéz a kézben járnak ezek, iOS, Android, mindegy, bug az van dögivel :D

(#105140) madgie válasza catroot (#105126) üzenetére


madgie
titán

iOS 9, iPad 4, jobbra húzok a keresésre, ott megnyomom a diktafon jelet, instant resping, 100%-ban :D

(#105141) catroot válasza madgie (#105140) üzenetére


catroot
veterán

Na az legalább működik nálam. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#105142) 206 cc


206 cc
senior tag

IOS 9 alatt ez a szótár működik nálatok?Nálam betölt de pár pillanat múlva kilép... :W

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#105143) kali válasza kali (#105105) üzenetére


kali
legenda

megnéztük, egyáltalán nem rossz film, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#105144) GALARDO válasza kali (#105143) üzenetére


GALARDO
addikt

egyáltalán rossz

Akkor nagyon sz@r lehet. ;]

Buligyilkos. :(((

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#105145) whitezo88 válasza Totheground (#105132) üzenetére


whitezo88
nagyúr

barátnőmnek Sony Xperiaja van talán Z és napi szinten lehal. Nincs moddolva, buherálva. A legalapabb dolgok crashelnek, iszonyat lassú a camera betöltése is meg sok minden, elképesztően rossz. Már volt gariban is pár hónapja mert az érintést rosszul érzékelte, kapott újrahúzást, komplett kijelző csere de ugyanolyan rossz maradt. De sok helyen olvasom hogy a Sony telókat nagy ívből...

(#105146) kali válasza GALARDO (#105144) üzenetére


kali
legenda

az ios nem ismeri a nem szót, de más oprendszer alól már beírhattam azt is! :P

(#105147) icecave válasza whitezo88 (#105145) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, ha még az újraindítás sem segít, ott valami más para lehet, tuti újraraknám a szűz szoftot. Ha akkor is geb*sz van, akkor a hardverrel lesz valami gond, mert amúgy jó vas, 2 giga rammal. Nem ilyennek kellene lennie.

(#105148) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Van nálam most egy ilyen (nem az enyém), elég komoly szerkezet...

(#105149) ittakary válasza B-L-A-C-K (#105148) üzenetére


ittakary
nagyúr

és veszett drága :)

remek minősége van, de annak az időknek már vége, amikor ez utánozhatatlannak számított

feleennyiért is találni hasonló minőségű videót készítő kütyüt (hangsúlyozom: hasonló)

de persze megvan az a réteg, akinek megéri az árát

(#105150) Laca1212 válasza catroot (#105136) üzenetére


Laca1212
őstag

Volt ügyem a minap egyik Telekomban.
Egy csaj várakozik. Hívják... Azért ment be mert lefagyott 5s-e és nem tud mit csinálni vele. Két csaj volt a T-ben... Egyik nézegeti 5s-t... megszólal...Ááági...hogy szoktad újraindítani telódat?
Finoman odaszóltam, hogy power +home hosszan... :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.