Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#52651) zolokas válasza Pyttawrx (#52650) üzenetére


zolokas
aktív tag

Biosba nem tudok belépni jelszót kér, a wifi kis gomb világít elvileg kéne mennie

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52652) Pyttawrx válasza zolokas (#52651) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

az gáz ha jelszavas, és milyen színűt világít?

(#52653) zolokas válasza Pyttawrx (#52652) üzenetére


zolokas
aktív tag

sárga, a középső fehér a hangnál is sárga

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52654) Pyttawrx válasza zolokas (#52653) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Azok ki vannak kapcsolva. Esetleg tedd rá kábelen netre. Windows update, picit lejjebb a választhetó frisítésknél is nézd meg, meg kell, hogy találja a wifi drivert, ha minden a wifi kártyával.

(#52655) zolokas válasza Pyttawrx (#52654) üzenetére


zolokas
aktív tag

még nem találta meg úgy, most per pillanat windows 10 frissítés megy

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52656) zolokas válasza zolokas (#52655) üzenetére


zolokas
aktív tag

Nem talál semmi illesztőt

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52657) Pyttawrx válasza zolokas (#52655) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Benne van a wifi, nincs kimozdulva stb. Benyomtad a wifi gombját? :)

(#52658) zolokas válasza Pyttawrx (#52657) üzenetére


zolokas
aktív tag

újra telepítés előtt volt wifi, ujra telepítés után jött elő a hiba, gyári driverek is rajta van ami kell de a gyári wifi drivert nem engedi fel rakni

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52659) zolokas válasza zolokas (#52658) üzenetére


zolokas
aktív tag

tuti a biosba van letiltva, azt csak ugy lehet resetelni a jelszót ha cmos resetet csinálok? csak van valahol a laptopban

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52660) Pyttawrx válasza zolokas (#52659) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A cmos reset nem oldja a bios jelszót. Ha eddig ment, akkor biosban sem lehet kikapcsolva

(#52661) zolokas válasza Pyttawrx (#52660) üzenetére


zolokas
aktív tag

drivert ami jó lenne hozzá nem találtam még, a gyári oldalon ami van azt nem engedi fel telepíteni

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52662) Pyttawrx válasza zolokas (#52661) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Próbáld innen ez win7 64 bit (igen jó lesz a win 10 64bit-hez ): [link] azt töltsd le amilyen wifi kártya van benne. Az eszközkezelőről dobj már előtte egy képet

(#52663) zolokas válasza Pyttawrx (#52662) üzenetére


zolokas
aktív tag

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52664) Pyttawrx válasza zolokas (#52663) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

vélhetően a pci egyszerű... lesz az (lehet ez a kártyaolvasó lesz?), katt rá jobb klikk/tulajdonságok/részletek, ott pedig a tulajdonságok alatt válaszd ki a hardvetazonosítókat, és ott másold ki az első értéket (jobb klikk másolás), majd a google keresőbe illeszd be, ott kiadja mi az, ha ez nem az akkor a másik kettővel is játszd el

(#52665) zolokas válasza Pyttawrx (#52664) üzenetére


zolokas
aktív tag

kártya olvasó volt ahogy írtad, wifi sehol még a aida se írja hogy vezeték nélküli hálozatot észlelne driver szinten

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52666) Pyttawrx válasza zolokas (#52665) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szedd le a hátulját, vedd már ki a wif kártyát fótózd le, majd tedd vissza lehet csak érintkezés

(#52667) zolokas válasza Pyttawrx (#52666) üzenetére


zolokas
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52668) zolokas válasza zolokas (#52667) üzenetére


zolokas
aktív tag

feladom nem tudom mi lehet, nincs valahol kis kapcsolo gomb mint pl a lenvovo lapin?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52669) Pyttawrx válasza zolokas (#52668) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A kapcsolóval kezdtük... Gondolom, azt megnyomtad. :)
Én kivenném meg visszatenném, ha nem tetted meg. Esetleg live linux alatt?

(#52670) zolokas


zolokas
aktív tag

Ki próbálom Ubuntu disztróval

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52671) zolokas válasza zolokas (#52670) üzenetére


zolokas
aktív tag

ki próbáltam hardver disabled a wifi, biosba kéne ujra csinálni de jelszavas

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52672) Pyttawrx válasza zolokas (#52671) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A gombot nyomva is disable? Hogy tiltódott? Bios reset volt az oka?

(#52673) zolokas válasza Pyttawrx (#52672) üzenetére


zolokas
aktív tag

akitől vettem azt mondta resetelve lett, régebben tudott rola hogy jelszavas a bios mert leselejtezett céges volt, ő is lanon használta

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#52674) Pyttawrx válasza zolokas (#52673) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

ohh hát de akkor "újra telepítés előtt volt wifi, ujra telepítés után jött elő a hiba" ez fals infó volt :W

(#52675) zolee001 válasza zolokas (#52673) üzenetére


zolee001
őstag

Akkor kiütöd a bios pswd-t

(#52676) lambysv


lambysv
újonc

Sziasztok! Hozzaertö segitsegre lenne szüksegem.Ezekkel a parameterekkel melyik a jobb valasztas? ZBook 15 : Intel Core i7-4900MQ 4 x 2.80 – turbo 3.90 GHz , 2 videokartya : NVIDIA Quadro K2100M – 2GB GDDR5 ; Intel HD Graphics 4600 , RAM:32GB Bildschirm 15.60 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel LED IPS, SSD:256GB SSD vagy Elitebook 8570w 15" : Intel Core i7-3740QM, 4x 2.70GHz , videokartya: NVIDIA Quadro K2000M- 2048 MB , RAM:16GB , 1920×1080 FULL HD SSD:256GB SSD Pro es kontra erveket is szivesen fogadok. Elöre is kösz!

(#52677) SeniorTilla válasza lambysv (#52676) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez kérdés? A Zbook a nyerő minden szempontból! Eladtam mostanában én is jópárat, jól tartják magukat még 4+ évesen is.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#52678) Pyttawrx válasza lambysv (#52676) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. a Zbook lesz a tied :) Bár nem tudom mire fogod használni (játék, munka, vagy "csak" általános használat), de ezek nem lesznek jók játékra, ezek workstation gépek, és a videókártyák inkább munkára alkalmasak. De gondolom ez tiszta volt eddig is, és nem véletlenül kerestél ilyen gépeket. :)

(#52679) lambysv válasza SeniorTilla (#52677) üzenetére


lambysv
újonc

Ennek örülök.En is a ZBook fele huztam,de egy hozzaertö megerösitesere volt meg szüksegem.Kösz szepen!

(#52680) lambysv válasza Pyttawrx (#52678) üzenetére


lambysv
újonc

Akkor jo! :CMar meg is van a kicsike. :DD Altalanos hasznalat es fotoszerkesztes a ket fö irany,jatszani nem szoktam.Köszönöm,hogy segitettel!

(#52681) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

HP Zbook 15 G2-ben valaki használ Optibay-t ? (vagy csak tapasztalatból tudja :B )
9 mm-esnek mértem az optikai meghajtót, de leginkább 9,5-es Optibay-eket találok csak. Belemegy ez is ?

(#52682) Hínár929


Hínár929
tag

Sziasztok,

Konzumer gép garanciális javításával és az ehhez kapcsolódó ügyfélszolgálati tevélenységgel lenne gondom. Van a HP-nál lehetőség erről visszajelzést adni, ha igen hol?
Vagy pont nem érdekli őket?
Nagy duma az van, meg látszólag készséges hozzáállás de tartalom, normális ügyintézés nincs, szerintem .

(#52683) SeniorTilla válasza Hínár929 (#52682) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Mi történt?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#52684) SeniorTilla válasza FeZ... (#52681) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A Zbook 15 G2-be speciális optibay kell. Legalábbis amiket én árulok, azokban gyárilag olyan van. A gépházban az ODD rögzítő csavarján túl van még 4 csavar, amik a házhoz rögzítik közvetlenül a HDD-t, így nem lóg, lötyög, stb. Pontosan illik bele, gondolom gyári cucc.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#52685) Pyttawrx válasza Hínár929 (#52682) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Igen sajnos ez igaz, de mielőtt bármelyik irányba is elmennénk, ha lehet írd már le mi történt, mert csak akkor lesz jogos az ítélet. :D

(#52686) Haapaet


Haapaet
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 840 G1 Elitebook-om, használtan vettem már több, mint 1 éve. Eddig nem volt vele semmi gond. Most egyik napról másikra meghalt a bluetooth. Ki/bekapcs nem segített, az első pár google találatban leírtakat is próbálgattam de nem jártam sikerrel.
Az eszközkezelő sem ismeri fel a bluetooth-t, Egyéb/ismeretlen eszközt jelenít meg a helyén. A hibaelhárító azt "mondta", hogy bluetooth nem elérhető az eszközön... :S
Találkozott már ilyennel valaki? Van rá valami megoldás?
köszönöm szépen

(#52687) Hínár929 válasza SeniorTilla (#52683) üzenetére


Hínár929
tag

Ugyanazzal a hibával már négyszer volt szervizben a gép és még mindig nem lett jó, ez az alap felállás.
Illetve már kétszer behalt a HP oldaláról letöltött bios frissítés közben. Tehát minden okom meglenne az agybajhoz, de ennek ellenére roppant türelmes és megértő és jó fej vagyok, pedig nem ilyen az alaptermészetem, visszafogom magam.

1, Szerettem volna távsegítséget ha van, annyira helyreállítani a gépet, hogy lementsek róla dolgokat és úgy adjam be ötödszörre egy reménytelen körre. Amit ajánlottak megoldás az nem sikerült, de megígérték utána néznek egy másik lehetőségnek és keresnek ezzel kapcsolatban, nem kerestek. Ne ígérjék meg, ha meg nincs megoldás akkor mondják meg, kapjak visszajelzést erről, ne várjak feleslegesen.

2, Lemondtam a helyreállításról, de megkértem őket egyeztessenek a szervizzel, hogy mi lesz a megoldás a fő hibára. Értesítsenek az egyeztetés eredményről. Szokás szerint, roppant előzékenyen, udvarisan megígértek mindent és majd jelentkeznek. Nem kerestek. Tehát volt jópár felesleges telefonos ügyintézés, nagyon úgy érzem hülyének néznek és lepattintanak.
Nekem ne jópofizzanak, ne rabolják feleskegesen az időmet. Javítsák meg a gépet vagy mondják azt, hogy nem javítható. Nem akarom feleslegesen küldözgetni. Vagy adajnak kontaktot a szervizhez ha ők nem akarnak foglalkozni a dologgal.

Kb. ennyi.

(#52688) SeniorTilla válasza Hínár929 (#52687) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Mi volt a hiba? Ezt nem írtad. A BIOS frissítés nem szokott behalni, ezret csináltam már. Hacsak el nem megy az áram.

Ha 3x nem sikerült megjavítaniuk a gépet, aminek hardverhibája van, akkor kérhetsz jóváírást. Ebben az esetben vissza fogják vásárolni az eredeti áron, és vehetsz utána másikat.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#52689) Hínár929 válasza SeniorTilla (#52688) üzenetére


Hínár929
tag

Szerintem az ügy szempontjából lényegtelen mi a hiba.
Pár fórumban már rákérdeztem de nem tudta senki a megoldást. Erre lenne a szakavatott garanciális szerviz.
Nekem kétszer behalt a bios frissítés, hálózatról, feltöltött akksival. Erről tudnak a HP-nál is, találkoztak már ilyennel. Tehát az a kérdés. A HP-nál van lehetőség észrevételt tenni az ügykezelésre és van-e értelme?
Nem hiszem, hogy gép cserével jól járnék.

(#52690) Pyttawrx válasza Haapaet (#52686) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. wifi gombbal ki kapcsoltad? Biosban engedélyezve van?
Illetve teszteld esetleg live linux alatt

(#52691) Pyttawrx válasza Hínár929 (#52689) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

MEgértem a problémád. Én a helyi békeltető testülethez fordulnék. (nem fogyasztóvédelem) Más ügyben, és más szegmensben, de nekem utána nagyon készségesek voltak. :)

(#52692) Catman válasza Hínár929 (#52689) üzenetére


Catman
aktív tag

Nekem a javítás után küldtek egy kérdőívet, hogy mennyire voltam elégedett.

(#52693) FeZ... válasza SeniorTilla (#52684) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm.
Neked nincsen ilyen eladó esetleg ? :B

(#52694) Hínár929


Hínár929
tag

Egyáltalán van ilyen opció egy ügyfélszolgálatnál, hogy visszahívnak egy probléma megoldásával kapcsolatban? Vagy csak én vagyok ilyen naiv? Ha megígérik akkor csak kellene jelentkezni. A békéltető testület nem megoldás, a legtöbb multi nem fogadja el az ajánlásukat..

[ Szerkesztve ]

(#52695) Pyttawrx válasza Catman (#52692) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Azzal semmit nem érsz.. Röhögnek rajta ha negatív

(#52696) Pyttawrx válasza Hínár929 (#52694) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Hát nem tudom, akkkor zargasd őket. Hidd el többet érsz a békéltető testülette, lesz írásos nyoma, megkeresik őket, az ekik sem jó... stb. De te tudod. egy két dologba igen naív vagy. Sajnos semmi sem úgy megy, ahogy régen. Nyilván veled értek egyet, de ha nem vagy rámenősebb, vagy olyan ki lép is, akkor elbuktad

(#52697) Pano válasza Hínár929 (#52694) üzenetére


Pano
addikt

Fogyasztóvédelem.
Annak ajánlására/megkeresésére kötelesek válaszolni. Igazából megkérdezheted a telefonos ügyintézőt is, hogy panaszt akarsz tenni, hova írhatsz nekik. De ennek se sok értelme van (de volt már rá példa, hogy igen), mert 1 hónapig is simán a panaszon ülnek, aztán küldenek egy pár mondatos választ. Ha írásos panaszt teszel, azt jobb pl. egy fogyasztóvédelmi véleménnyel kiegészíteni. Az hangsúlyosabb.
Ha ennyire elzárkóznak, muszáj az embernek is szintet lépnie.

[ Szerkesztve ]

(#52698) Pyttawrx válasza Pano (#52697) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ezért jobb a békéltető testület szerintem, nekem 1 hét alatt lezongorázták. :)
És nem kell őket hívosgatni, hogy hol tehetek panaszt, megkapják a "határozatot" majd úgy kötelesek szinte azonnal lépni

[ Szerkesztve ]

(#52699) Catman válasza Pyttawrx (#52695) üzenetére


Catman
aktív tag

Nem mondtam, hogy van értelme, az volt a kérdés, van-e ilyen lehetőség. :)

(#52700) SeniorTilla válasza FeZ... (#52693) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Csak komplett Zbook van :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.