Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14001) SeniorTilla válasza Magnum_ (#14000) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Csak azt tudom mondani, mint Gáben: "És most vegyél egy ilyet, vagy vedd meg EZT."

A Sárkányt. Ennek nem fog bemozdulni a 20-as kijelzője :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14002) SeniorTilla válasza kezdő (#13998) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A sárkányon elindult, a dv6-oson nem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14003) G@ß! válasza zetecR (#13981) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi!
Csak simán a vezérlőpultban volt! :R

(#14004) kezdő válasza SeniorTilla (#14002) üzenetére


kezdő
senior tag

Érdekes, de mind1.

Ez a sárkány viszont egyre érdekesebb. Begugliztam és azonnal beleszerettem.
Kár, hogy emberi áron nem kapható. :D

(#14005) Magnum_


Magnum_
nagyúr

senkinek nem kell dokkoló? kénytelen leszek meghírdetni...

I humbly and respectfully decline™

(#14006) zetecR válasza Magnum_ (#14005) üzenetére


zetecR
addikt

Hogyé adod?

(#14007) capafog23


capafog23
őstag

Tálcán az óra mellett ahol mutatja az aksi töltöttségét azt mutatja hogy Teljesen feltöltve 100% Javasolt telepcsere. és piros x-el át van húzva az elem jele.
Ez mit jelent haldoklik az aksi?

(#14008) szokelaszlo válasza HatakeKakasi (#13965) üzenetére


szokelaszlo
tag

Hello. Én már több mint fél éve nyúzok egy HP Pavilion dv6-1157eg-típusú készüléket. Asztali gépemet cseréltem le erre a masinára. Jó tettem,kissebb a fogyasztása mint egy asztali gépnek,szerintem csendes, és nem is melegszik jobban mint más márkák azonos felszereltségű gépeik.Pedig annó sokan ezzel rémisztgettek! Nem volt igazuk! Nagyon nem!Nem terveztem hurcolgatós gépnek,de mostanában úgy alakult hogy még is. És birja a kiképzést.Nem vagyok egy gémer tipus ,de néha nyúzom egy -két játékkal vagy a fiam. Egyedül a fényes felületen látszik meg minden ujjlenyomat. Főleg a gyerkőc után! De ez a mai zongoralakk mániában már megszokható és kezelhető. Sosem volt még vele semmien problémám. Pedig napi 24-ből 17-et biztos megy a gép. Flottul teszi a dolgát! Pár hétre hogy megvettem a barátom is vérszemet kapott és vett egy dv7-est, szintén SeniorTillától ahogy én is. És azóta is örülünk hogy jól döntöttünk. Ha esedékes lesz a csere akkor is csak Hp-t nézünk. Ó azok a Dragonok-és Envy-k! :-)

(#14009) SeniorTilla válasza kezdő (#14004) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Van most egy használt 250-ért. 2011.05-ig van rá garancia, az egyik barátomé, tőlem vette.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14010) SeniorTilla válasza capafog23 (#14007) üzenetére


SeniorTilla
veterán

azt jelenti, hogy cseréld ki az akksit, mert halott

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14011) capafog23 válasza SeniorTilla (#14010) üzenetére


capafog23
őstag

Gariba cserélik? Mert egyszer már volt olyanom hogy teljesen meghalt az aksi, csak hálózatról ment a gép.(akkor gariba kaptam másikat) De most megy aksiról is csak villog egy x hogy javasolt telepcsere.

(#14012) SeniorTilla válasza capafog23 (#14011) üzenetére


SeniorTilla
veterán

ha egy éven belül van még a vásárlás óta, akkor igen

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14013) Magnum_ válasza zetecR (#14006) üzenetére


Magnum_
nagyúr

10k.

I humbly and respectfully decline™

(#14014) spyduck válasza Khelben (#13989) üzenetére


spyduck
nagyúr

A tuchpad sztem borzalom :DDD

(#14015) zetecR válasza Magnum_ (#14013) üzenetére


zetecR
addikt

Ennyiért nagyon jó, főleg ha valakinek portbővítésre kell, mert pl. egy jó minőségű Párhuzamos átalakító (mondjuk egy Aten) is 4-5000e forint körül van, és azért egy dokkoló jóval többet nyújt annál.

(#14016) brusi


brusi
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni. Egy mini 5102-esre (VQ674EA#ABU) akarok venni kiterjesztett 3 éves garancia+biztosítást. Ahogy nézem, elvileg itthon is van UQ994E és UQ996E care pack csomag, de jelentősen drágább mint akár a német vagy angol webshopon.Vagy 30% az árkülönbség! :Y

A kérdésem, hogy amennyiben egy kinti webshopon át veszem meg, akkor tudom majd minden különösebb gond nélkül itthonra regisztráltani a géphez? Vagy mi a menete a care packok regelésének? Bármily tanácsot örömmel veszek! :R

brusi

[ Szerkesztve ]

(#14017) adm válasza brusi (#14016) üzenetére


adm
őstag

hp monitor és noti állvány. kéne. :O

16core - 32thread - 64gb

(#14018) SeniorTilla válasza brusi (#14016) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Végfelhasználó csak abban az országban regisztrálhat Care-Pack-ot, ahol vette a gépet. Tehát nem fog menni a külföldivel, max. a külföldi szervizben. Ismerve a magyar HP rugalmatlanságát... :U

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14019) SeniorTilla válasza adm (#14017) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Miket ki nem találnak :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14020) zetecR válasza SeniorTilla (#14019) üzenetére


zetecR
addikt

Tiszta sci-fi:

(#14021) Magnum_ válasza zetecR (#14020) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kéne

I humbly and respectfully decline™

(#14022) adm válasza zetecR (#14020) üzenetére


adm
őstag

ezt nem kellett volna... most még jobban kell.:N
itthon 95k. :O

16core - 32thread - 64gb

(#14023) Magnum_ válasza adm (#14022) üzenetére


Magnum_
nagyúr

20-30k lenne (nem is értem, mé ilyen drága.. renew-ban nincs? :D ) kellene... + még hozzá egy monitorm, bill..... :U

I humbly and respectfully decline™

(#14024) adm válasza Magnum_ (#14023) üzenetére


adm
őstag

amerikában 180-200$, ami alig több, mint harmada az itthoni árnak. annyiért elgondolkodnék rajta. van két monitoros verziója is, meg a kis noti állvány is.

16core - 32thread - 64gb

(#14025) SeniorTilla válasza Magnum_ (#14021) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Mi a ráknak? Mire lehet ezt használni? Akkor inkább tényleg egy asztali gép...

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14026) Magnum_ válasza SeniorTilla (#14025) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az jo kérdés.

I humbly and respectfully decline™

(#14027) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

adj isten :R

lassan 2,5 hónapja élettársammá vált egy compaq cq61 402sa noti. ebayről, használtan, hibásan. (bill csere és minden oké)

kérdés:
akik esetleg ilyen szériát használnak, nem tudják merő véletlen, hogy lehet-e cserélni a procit ebben a notiban?:U..
vagy esetleg toljam a kérdésemet a hp orra alá?...

köszöntem :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14028) minimäl


minimäl
csendes tag

sziasztok!
tervezek venni egy HP Envy 15-1110ea-t. Ebbe egy vagy két HDD hely van?

SUBWAVE SESSION FOREVER. - HP ENVY 15 Coming Soon.

(#14029) KEX23 válasza - = Zk = - (#14027) üzenetére


KEX23
csendes tag

Valószínüleg lehet, hasonló cq61-em van és ebben megoldható 500 GB-osra.

(#14030) - = Zk = - válasza KEX23 (#14029) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a CPU-ról beszéltem.. :U :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14031) KEX23 válasza - = Zk = - (#14030) üzenetére


KEX23
csendes tag

:B Bocs, most láttam énis. Arra nem sok esély van.

(#14032) turul555


turul555
csendes tag

Srácok,nem tudom jó helyen vagyok e nem találtam jobbat hirtelen....Összeakadt 2 vírusírtó valószinüleg az acer laptopomon,mert az avg mellé amióta felraktam a dr web kereső vírusírtót,még a netem se indul.......programoknál nem lehet törölni egyik vírusírtót sem,egyszerűen megáll az uninstallás....feláll a gép,a dokumentumokba be tudok menni....més programot tudok törölni,a két virusírtót nem........csökkentett üzemmódban sem megy a törlés...a böngészők,skype semmi nem nyílik meg onnantól kezdve ahogy telepítettem csak úgy ezt a dr web vírusírtót.........semmi baj nem volt előtte a gépemmel....
ccleaner elindul.....de ott se tudom a hibát helyrehozni...........Tudtok e valami megoldást???

Nagyon köszönöm előre is....

(#14033) daniel2121 válasza SeniorTilla (#14025) üzenetére


daniel2121
senior tag

Helo Tilla
Kellene nekem egy egy laptop, hát kb. 150.000-ig, számlával mert kell költségelni.32bit-es op. lenne rajta. Mit tudsz ajánlani ami ebbe az összegbe belefér,megbízható és a legjobb paaméterekkel bír.Nem játszani kell hanem munkára.

(#14034) TaliGa válasza turul555 (#14032) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Az egyik fórumon azt írják, hogyha a Dr. Web telepítőjét futtatod újra, akkor ott lesz remove funkció...
Ha ez sem jönne össze, próbáld a Your uninstaller nevű cuccot.

"So say we all"

(#14035) leyo76


leyo76
senior tag

Valaki megerősítené hogy az alábbi két verzsön közül a jobb oldali korrektebb választás. Illetve akinek ilyen gépe van, ossza meg velem a véleményét, köszönöm!

(#14036) - = Zk = - válasza KEX23 (#14031) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, ennek nem örülök :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14037) spyduck


spyduck
nagyúr

Kész van 3 napja a HP EliteBook 8440p teszt és nem akarják megjelentetni, sőt még a várható megjelenés sincs feltüntetve :F
Elég sok időm ráment :W

(#14038) apuc válasza spyduck (#14037) üzenetére


apuc
őstag

Nagy kár, jó lenne olvasni! :C

(#14039) Tom1939


Tom1939
őstag

Sajna pont az elitebook 8740w-nél ami engem érdekelt volna, érdekes a hp itthon. Lehet ugye választani 2 quadro és egy ati firepro grafikus kártyával. Általános felhasználásban az ati a legerősebb és a legolcsóbb (bizonyos programokban a quadro a legjobb). A notebookreview több mint 300 oldalas tulajdonosi topickjában senkinek nincs gyengébb quadro-ja. Vagy ati firepro M7820 vagy quadro 3800 (plusz majdnem 1000 dolcsiért). Kisebb quadro 2800 senkinek.

Mi az amit itthon lehet venni? Quadro2800... Csak és kizárólag.

Úgyis jobban megéri majd renew-ként... Csináltam

u.i: tudom alapvetően nem mindenesnek hanem üzleti gépnek van kitalálva, de a 8510p jól bevált nekem mindenes gépnek strapabírásával, csak kezd már kiöregedni.

(#14040) spyduck válasza Tom1939 (#14039) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amiótta megvettem az Iphone-t rájöttem, h ez képviseli a mobil számítástechnikát. Azóta meg, h volt egy 8710w-m is rájöttem, h az igényeimet legjobban egy full hd-s 8740w elégítené ki a lehető legolcsóbb renew verzióban. Sajnos elérhető áron, legalább is amennyit én szánok rá mostanában nem lesz kapható. Ezért látok rá nagy esélyt, h hamarosan 8540p tulaj leszek. Sajnos viszont az 1600x900-as felbontás nem igazán nyerő számomra.

(#14041) Tom1939 válasza spyduck (#14040) üzenetére


Tom1939
őstag

Amikor megvettem első notebookom 2006-ban, az még 4:3 képarányú volt. Aztán jött két 16:10-es. Most ez a 16:9 a menő. 20 év múlva feltekerhető 16:1 arányú notebook szalag lesz a szuper hd?

Hát igen a 16:10 arányával a 8740w lesz talán az utolsó igazi ilyen finomság. Jövőre megveszem renew-ként és a teljesítménye elég lesz még 2-3 évig utána.

A rá fentartott pénz meg elmegy egy kis lakásfelújításra :)

(#14042) spyduck


spyduck
nagyúr

Holnap megjelenik a 8440p teszt-em ;]

(#14043) spyduck válasza spyduck (#14042) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hülye vagyok! Ma van 16. , akkor ma fog 12óra 11perckor :DDD

(#14044) gabsz227 válasza spyduck (#14043) üzenetére


gabsz227
tag

már elmult de a cikket még nemlátom :( pedig érdekelne :D

(#14045) szilvaspet


szilvaspet
tag

Üdv Mindenki!

Én egy 4320-as ProBookot használok kb 2 hónapja..
Nagyon elégedett vagyok a géppel, de gondolkodom egy nagyobb akksin....
Elvileg létezik hozzá egy 9 cellás 93WHr-es (lehet hogy ugyanolyan, mint az EliteBook-oké)...
Tud valaki ilyenről, hol lehet beszerezni és mennyiért?

Köszi

Pet

(#14046) norot válasza gabsz227 (#14044) üzenetére


norot
csendes tag

Pedig már kint van a cikk. Jó érzés, hogy tökéletesen ugyanilyen gépről írok :DD
Amúgy milyen dokkolók passzolnak a gépbe? Ez kompatibilis? Saint_ azt írta, hogy a 6930p-hez valók jók ehhez is, valakinek esetleg van tapasztalata?

(#14047) gabsz227 válasza norot (#14046) üzenetére


gabsz227
tag

igen, miután leírtam kb 2 percre rá kintvolt, és egy nagyon jól sikerült cikk lett :)

(#14048) SeniorTilla válasza daniel2121 (#14033) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ezeket privátban beszéljük meg.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14049) Magnum_ válasza norot (#14046) üzenetére


Magnum_
nagyúr

holnap lefenykepezem neked a dokkolon a 8440p-t.

I humbly and respectfully decline™

(#14050) Bulitt


Bulitt
őstag

Sziasztok

Van valami programmal lehetőségem megtudni, hogy a notebook-om alaplapján van e vga (agp vagy valami) port? Vagy ahhoz szét kell szedni a gépet?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.