Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31001) Csenga2


Csenga2
csendes tag

Hello!

Lenne egy g6 2301sh gépem win7-el szeretném használni a switchable graphics-et, de sehogy sem sikerül. A gyártó weboldalán csak windows8-as driverek vannak, az onnan letöltött intel driver nem hajlandó futni, az amd-s lefut hibaüzenet nélkül azonban eszközkezelőben semmi változás, CC pedig feltelepül ugyan, de hibaüzenettel kilép ha futtatom. Próbáltam az amd és az intel oldaláról is beszerezni a drivereket, az intel-es megy is, azonban az amd-ről töltött driver telepítéskor kilép arra hivatkozva hogy nincs amd-s eszköz a gépben. Mit tegyek hogy működjön ?! :F

(#31002) misterfox válasza Sanyabá (#31000) üzenetére


misterfox
csendes tag

felhívtam ma a HP-t és azt mondták kell garijegy+számla ha itthon akarom szervizelni

(#31003) motogprossy


motogprossy
csendes tag

Sziasztok. Van egy Presario CQ62 laptopom.
Kb 1 hónapja szedtem darabokra, tisztítottam meg, port ki fújtam stb...

Már most alapjáraton 60-65 fokos a proci benne, ha filmezek, esetleg játszok van hogy fel kúszik 85 fokig, de 75 alá nem nagyon szokott menni.

Ez normális??

A venti pörög benne rendesen, de nem akar hűlni. Most tettem újra a wint rajta, ez sem segített.

Vélemény?

Előre is köszönöm.

(#31004) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Hp2530p notim van amelyet Pesten vettem tavaly az egyik notebook botba használt volt de jó állapotban.Sajnos spanyol billentyű van rajta.Második notinak szántam de megszeretem a könnyűsége miatt most egy kicsit szeretném fejleszteni.Hol kapok legolcsóbban magyar billentyűt bele és ami még nagyon zavar a 1.8 HDD amelyet miképpen tudnám gazdaságosan megnövelni nagyobb gyorsabb HDD .Van egy-két ötletem de szívesen meghallgatom másokért is :R.

(#31005) albi31 válasza motogprossy (#31003) üzenetére


albi31
senior tag

..és a ventilátort is szétszedted? a lapátokat egyenként meg szoktam takarítani,és tengelyt meg a házat portalanítom,és végén a tengelyt zsírzóm egy kevés anyaggal...

[ Szerkesztve ]

(#31006) dzsumpika


dzsumpika
tag

Hp 510-nél nekem is előjön a "villanás" effektus indításnál, eddig nem foglalkoztam vele, a teljesítményt nem befolyásolta :).

*** Több mint 12 éve a Hardveraprón! ***

(#31007) Tenken


Tenken
őstag

2560p-n nem működik minden FN-es funkció egy win reinstall után. Alvás, meg lock-ok vannak, de pl hang-ot, meg fényerőt nem állít. Nem tudja valaki mit kéne még feltennem hozzá? Esetleg win alatt állítsak valamit?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#31008) AxBattler válasza Tenken (#31007) üzenetére


AxBattler
félisten

HP Hotkey Support Driver?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31009) Tenken válasza AxBattler (#31008) üzenetére


Tenken
őstag

Köszi! Közbe rátaláltam én is.
Néztem már, de nem gondoltam, hogy ez lesz a hiányzó láncszem. :U

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#31010) ro_bert17 válasza AxBattler (#31008) üzenetére


ro_bert17
őstag

2530p-re is van ilyen?

(#31011) Tenken


Tenken
őstag

HP-s Win7 Pro-t lehet szedni valahonnan?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#31012) Gheldin


Gheldin
csendes tag

Üdv.

Olyan problémám lenne h most vettem egy laptopot i5-s procival amiben ugye van videokartya is, mellette van benne egy hd7670es amit szerintem egyáltalán nem használ a gép. Bármilyen teszt programot futtatok azt jelzi h intel hd graphics 4000 van a gépbe, hogy lehetne kikapcsolni és h csak a amd kártyát használja?

http://ipon.hu/webshop/product/hp_pavilion_g6_2303sh_d4y36ea/356116

Köszi

(#31013) Répapüré


Répapüré
tag

Csak,hogy ürüljenek a HP-sek...:)

"Az egyre zsugorodó értékesítéseken belül továbbra is a HP viszi prímet, a világszerte eladott számítógépek közel 17 százalékát értékesítette, de továbbra is a nyomában lohol a Lenovo, bár mindkét éllovas részesedése valamelyest lemorzsolódott az első negyedévben. Az éllovasok között egyébként számottevő átrendeződés nem történt, amióta a Lenovo maga mögé utasította a szintén szebb napokat is megélt Dellt 2011 első felében."

http://www.investor.hu/news/elemzesek/20130411-vegleg-osszeomlott-a-szamitogeppiac.html

(#31014) Sanyabá válasza misterfox (#31002) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Lehet hogy azért, mert az USA-ból jött? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#31015) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Nagyon leült ez a topik,úgy-látszik nincsen semmi gond a HP notikal :). Esetleg ha valaki tudna erre a kérdésemre válaszolni aszt nagyon megköszönném.

(#31016) wwhy válasza qwertly (#31004) üzenetére


wwhy
veterán

Talán ITT a legolcsóbb.
1.8-ban (nagyon) drágák a HDD/SDD-k,, ezért inkább az ODD helyére keretet, és abba egy normál 2,5-es HDD/SDD-t. Más megoldás nem nagyon létezik.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31017) Gergi válasza wwhy (#31016) üzenetére


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy HP Elitebook 2560p aminek a kijelző hátoldalán lévő felső műanyag rész eléggé megkopott. Szerintetek van rá lehetőség garanciában ezt cseréltetni? :U

(#31018) wwhy válasza Gergi (#31017) üzenetére


wwhy
veterán

Kérdezd meg a HP szervizt.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31019) Gergi válasza wwhy (#31018) üzenetére


Gergi
aktív tag

Sajnos nem cserélik, mert használatból eredendő sérülés és arra nincs gari. :(

(#31020) testor75


testor75
csendes tag

udv!
6720s hez keresek magyar billentyuzetet-tudtok segiteni(reális ár)

(#31021) misterfox válasza AxBattler (#30991) üzenetére


misterfox
csendes tag

megvettem :))

(#31022) androidzero


androidzero
csendes tag

sziasztok van egy hp compaq615-laptopom.A problémám a következö:Az akkumlátorral idáig minden rendben volt..de arra lettem figyelmes tegnap ha bennt az akksi és kihúzom a tápkábelt leáll a gép:( ha bekapcsolom a gépet persze tápkábelről akkor a gép látja az aksit kiirja hogy hány százalékon van és hogy nem tölt.De akksiról el sem indul.mi lehetett vele? tegnapelött akksirol másfél orát ment a gép

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#31023) AxBattler válasza misterfox (#31021) üzenetére


AxBattler
félisten

Grats, a legjobbakat! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31024) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!

barátnőm új gép vásárlása előtt áll, és arra gondoltunk, hogy a legegyszerűbb talán egy tablet+billentyűzetes dokkoló vásárlása volna, mivel azt minden tekintetben ki tudná használni. ahogy keresgettem, végül a kalapban maradt az Asus Vivo Tab-ja (amit nálunk nem találtam végül boltban...) és a HP Envy X2.

laptopban nem gondolkozik, mivel fontos volna, hogy ha pl csak olvasgat jegyzeteket, akkor szét tudja kapni, és ne kelljen akár egy plusz billentyűt is mindig magával hordania, de ha a könyvtárba megy kutatni és szakdogát írni, vagy később dolgozni, akkor kényelmesen tudjon gépelni is a billentyűzet miatt (a plusz akksi benne meg kifejezetten jó)

A HP neki is és nekem is egyre szimpatikusabb, ezért kérdezem, hogy van-e valamilyen tapasztalat vele itt a fórumon, miért érdemes vagy éppen nem érdemes megvásárolni?

köszi a válaszokat előre is!

www.brczart.hu

(#31025) AxBattler válasza deathtania (#31024) üzenetére


AxBattler
félisten

Tetszetős masina (review), nekem is bejönne, főleg a 10+ órás üzemidő, és a használhatóság miatt.

Viszont a teljesítménye csak irodai programokhoz, böngészéshez, alap multimédiás feladatokra elegendő, az 1 év gyártói garancia meg röhejes ebben az árkategóriában.

Egyedül ITT láttam 2 év garival, de a +1 év lehet, hogy az Extreme Digital saját szervizének a garanciája - rá kell kérdezni!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31026) deathtania válasza AxBattler (#31025) üzenetére


deathtania
senior tag

sajnos mindegyik ilyen eszközre csak az 1év garancia van, amit nem is értek, hogy miért csak ennyit adnak egy ilyen árkategóriában. talán az edigitalban is lesz megrendelve, mivel ahogy néztem, kb ott a legjobb az ár, és a +1év gari sem rossz.

csak irodai dolgokra akarja használni, ő nem szokott játszani, de még olyan szinten sem, hogy flasht játszana. mint írtam szakdolgozat íráshoz és később munkára akarja használni, a 700mb-s xvid videókat pedig szerintem gond nélkül lejátssza (11colos kijelzőre az is elég, nem kell HD... :N ).

az edigital saját szervízének garanciájával valami gond van, vagy annyira nem jó, vagy az mit jelent a +1év esetében?

www.brczart.hu

(#31027) Pokesz007 válasza Gheldin (#31012) üzenetére


Pokesz007
senior tag

AMD Power Xpress kapcsoló a control centerbe benne van.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#31028) Atesz666


Atesz666
csendes tag

Hello! Van egy T60M283.00 gép. Ehhez kéne egy új töltő ami kompatibilis vele. Valaki meg tudná mondani milyen kell hozzá?

(#31029) Loner válasza Atesz666 (#31028) üzenetére


Loner
tag

Sziasztok!

HPCompaq 6720s notihoz keresnék valami jó vga drivert!

Olvasgattam. hogy nem mindegyik driver müködik rendesen, gondoltam van valaki aki már rátalált az igazira! :C

Elöre is köszönöm!

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#31030) AxBattler válasza deathtania (#31026) üzenetére


AxBattler
félisten

Most vettem észre ezt az alternatívát: Samsung XE500 ATIV Smart PC

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31031) deathtania válasza AxBattler (#31030) üzenetére


deathtania
senior tag

jaja, nézegettem azt is, de az a bajom, hogy minimális plusszot jelent a envy x2 és a dokkolóba kapsz egy plussz akksit is, ami kitolja erősen az üzemidejét. ha a 228 vs 234 között kell vacillálnom, akkor inkább envy x2...

www.brczart.hu

(#31032) Loner


Loner
tag

Köszönöm meg találtam ugy néz ki!

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#31033) AMD Power


AMD Power
titán

Jól látom ,hogy ez a HP Pavilion g6-2260sh kifutó szeria? Vagy valami mostoha gyerek.... sok helyen irják ,hogy csak Win8-al hajlandó menni. Sőt a Mo-i HP oldalán alig van róla valami. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31034) Atesz666


Atesz666
csendes tag

Senki se tudja milyen töltő kell ehhez: T60M283.00?

[ Szerkesztve ]

(#31035) tajcsi


tajcsi
senior tag

DV 6000 SE-hez szeretnek akksit venni de nem bolti aron...viszont nem tudom milyen tipusu akksi megy bele ebben kellene segiteni nekem...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#31036) Dell XPS válasza Atesz666 (#31034) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Ilyen: [link] paraméterek alapján 3-4K körül találsz használtat, amennyiben az is jó.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#31037) Dell XPS válasza tajcsi (#31035) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Segítség:[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#31038) tajcsi válasza Dell XPS (#31037) üzenetére


tajcsi
senior tag

Koszi. Lenne meg egy kerdesem. Amikor be van kapcsolva a noti akkor ha pl akksi nelkul, toltovel uzemeltetem az mennyire jo vagy rossz a notinak attol fuggetlenul, hogy igy kicsit kimelem az akksit...? :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#31039) Dell XPS válasza tajcsi (#31038) üzenetére


Dell XPS
veterán

Amennyiben kiveszed megszűnik egy védelem, mert az akkumulátor úgymond simítja a bemeneti feszültséget, és az átmenetileg megnövekedő terhelést is kompenzálja.

Üdv, Dell XPS

(#31040) zolicop


zolicop
csendes tag

Help !

HP655 laptopon az fn kapcsoló helyett a TAB + f1-f12 működik.A BIOS-ban engedélyezve van a hotkey.
WIN7 ultimate X64 van a gépen. A Hp támogatás oldalon drivert nem találtam ehhez a típushoz.
Mi lehet a gond ?

(#31041) tajcsi válasza Dell XPS (#31039) üzenetére


tajcsi
senior tag

Magyarul kellene "közbe" egy UPS?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#31042) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

tudom, hogy nem olyan régi az elitebook 8..70p és w széria, de nem lehet tudni, hogy esetleg lesz majd valami változás a következő elitebookon, hogy hogyan is fog kinézni a következő, nagyon kíváncsi vagyok már rá.

(#31043) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Az új Probook-omon alapból SUSE Linux terpeszkedik 4 db külön partíción (+ a HP-TOOLS partíció), én viszont Win7-et akarok telepíteni egy SSD-re, és emellett használni a gyári HDD-t.

A kérdésem: ugye gond nélkül törölhetőek az eredeti partíciók, nem fog elveszni semmi sem végleg?
Illetve mi legyen a HP Tools partícióval?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31044) Turbobacsi válasza AxBattler (#31043) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

én speciel (1 éve) töröltem minden cullangot, nem hiányzik azóta se

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#31045) Siriusb válasza AxBattler (#31043) üzenetére


Siriusb
veterán

A SLED-et én átpakoltam 1 partícióra, de fent hagytam úgymond vész esetére, vagy ha valaki más akarja használni a gépet hirtelen egy vendég felhasználóval. Persze az MBR és a HP partíciók le vannak mentve, bármikor vissza tudom állítani a gyári állapotot.
Igaz, én Arch Linuxszal használom, ha te winezni akarsz, szvsz nyugodtan törölhetsz mindent, gondolom nem akarsz linuxot látni.

(#31046) AxBattler válasza Siriusb (#31045) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem tudom, hogy mi az a SLED, de a gyári állapotot nem tervezem visszaállítani, még a távoli jövőben sem. Linux-hoz meg sajna nem értek (még).

(#31044) Turbobacsi
Valószínűleg nekem is az lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31047) Siriusb válasza AxBattler (#31046) üzenetére


Siriusb
veterán

SUSE Linux Enterprise Desktop = SLED. ;)

(#31048) AxBattler válasza Siriusb (#31047) üzenetére


AxBattler
félisten

Tényleg. :B
Mondjuk sok jelentősége nincs, mert megy a radír!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31049) tajcsi


tajcsi
senior tag

HP pavilion dv6000 special edition laptoban jelenleg gf8400 128as grafika dolgozik, win7 index 2 pontot ad..milyen kartya kellene legalabb 5 pont eleresehez?
Ezenkivul a hang gomb nem dolgozik a touch panelen, rozsaszinuen vilagit de egyszer gyengebben egyszer erosebben, mi lehet a baja?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#31050) albi31 válasza tajcsi (#31049) üzenetére


albi31
senior tag

ott valami nem kóser,2 pontot én még nem láttam(futtasd le megint,és nézd meg,hogy mire kapja a 2 pontot,mert az határozza meg az élményindexet),másrészt,csoda hogy "él még"az a masina,ismerve a Geforce 6000,7000,8000 sorozatának hibás szériáját!
A touchpanelen én nem láttam rózsaszín visszajelző LED-t,az vagy sárga vagy kék!..de persze ez nem jelenti azt hogy nincs ilyen "lányos"kiadás"...múltkor láttam egy DV5-t,az gyönyörű színekben pompázott,persze kimondottan csajsziknak!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.