Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Dani82


Dani82
senior tag

Segitsetek legyszi, mert nem igazan ertek a penzvaltashoz.
Megyunk horvatba es azt olvastam h ne eurot hanem kunat vigyunk de meg a bankkartyas vasarlas is jobb mint az euro.
Van egy rakas eurom, ezt erdemes atvaltani itthon kunaba? Vagy inkabb forintot valtsak at? Hogy jobb? :R

(#8102) m0ski válasza Dani82 (#8101) üzenetére


m0ski
aktív tag

Szia!

Szerintem jobban jársz, ha egy minimálisan szükséges mennyiségű forintot váltasz itthon kunára, aztán lent pedig ha kell még, váltasz (szintén forintot).
Én júniusban jártam úgy, hogy a tengerparton a bankban jobb árfolyamon adták a forintért a kunát, mint itthon a váltónál.
Eurót azt vésztartaléknak vinném. Illetve ahol lehet, kártyával fizetni (bolt, autópálya, stb), mert annak lesz a legjobb a váltási árfolyama.

(#8103) Dani82 válasza m0ski (#8102) üzenetére


Dani82
senior tag

Koszonom szepen!

Akkor eurot nem eri meg itthon kunara valtani? Mert abbol van kpm, egyszerubb lenne mint ftot kuvenni a szamlamrol, de ha szarul valtjak at akkor inkabb ft

(#8104) m0ski válasza Dani82 (#8103) üzenetére


m0ski
aktív tag

Itthon nem tudom milyen keresztárfolyammal megy az EUR-HRK váltás, de én itthon inkább forintot váltanék át. Kint meg amelyik jobban kijön. Kérdés persze, hogy az EUR-hoz milyen árfolyamon jutottál hozzá.

(#8105) Dinter


Dinter
addikt

Egyetemhez kötelező a bankszámlanyitás. Szüleim OTP-nél vannak, nekem valamilyen diákcsomagot kéne keresnem. Nem használnám túl sokat. Gondolom így nekem is az OTP-hez érné meg menni?

(#8106) k-adi válasza Dinter (#8105) üzenetére


k-adi
nagyúr

Általában a diákcsomagok mindenhol kedvezőek. Nézz körül a nagyobb bankok diákcsomagjainál, de kb. mindegyik ugyanazokat fogja nyújtani (pl. ingyenes számlavezetési díj 26éves korig, stb)

A te esetedben, ha már szóba került az OTP, ezek vannak:

OTP Junior bankszámla

- Díjmentes számlavezetés.
- Díjmentes OTP Junior bankkártya.
- Díjmentes egyenleglekérdezés online.

- A Mastercard Online Junior* kártyád segítségével gyorsan, egyérintéssel és díjmentesen fizethetsz az elfogadóhelyeken.
-Használd Mastercard Online Junior* kártyádat online is! Fizesd be a telefonszámládat, vagy vedd meg a jegyet kedvenc együttesed koncertjére pár kattintással!
- A SmartBank alkalmazás segítségével bármikor ránézhetsz bankszámlád egyenlegére a mobiltelefonodon. Elérhető iOS-en, Androidon és Windows Phone-on.

Számlavezetési díj 0 ft
7 éves kortól az OTP Junior bankkártya kibocsátási és éves díja

Számlanyitáskor a számlán elhelyezendő minimum összeg 2 500 Ft.

14-24 év közöttieknek (2016. 12. 12-t követően igényelt számlák esetén)

Számlanyitási díj: 0 ft
Számlavezetési díj: 0 ft
Egy darab OTP Junior bankkártya kibocsátási és éves díja: 0 ft
Átutalási megbízások saját számlák között: 0Ft

Készpénzfelvétel OTP ATM-ből: 200 Ft + 1,49% Ft
Példa: 10 000 Ft készpénz felvétele esetén az összköltséged 10 349 Ft lesz.

Bankon belüli netes utalás (OTPdirekt internetes, telefonos vagy SmartBank szolgáltatáson keresztül) díja: 250 Ft + 0,4% Ft
Példa: 10 000 Ft átutalás esetén az összköltséged 10 290 Ft lesz.

Csoportos beszedési megbízás: 45 Ft + 0,3% Ft
Példa: 10 000 Ft összegű csoportos beszedési megbízás teljesülése esetén az összköltséged 10 075 Ft lesz.

A számlához járó kártyád:

MasterCard Online Junior 14-24 év között
- Érintőkártya
- Egyérintéses vásárlásra alkalmas bankkártya, 5 000 Ft alatt PIN kód megadása alapesetben nem szükséges
- Nemzetközileg elfogadott
- Internetes vásárlás
- Limitbeállítás

Akártyához napi készpénzfelvételi és vásárlási limit állítható be, amelyösszegnél több az adott napon nem használható fel. (kivéve Junior Startkártyák)

Kibocsátási díj: 0 ft
Éves díj az 1. évben: 0 ft
Éves díj a 2. évtől: 0 ft

[ Szerkesztve ]

(#8107) .tnm válasza Dinter (#8105) üzenetére


.tnm
addikt

Erste-t, BB-t mindenképp nézd meg, mit adnak diákoknak! OTP általában a legdrágább opció.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8108) Dinter válasza .tnm (#8107) üzenetére


Dinter
addikt

[link]

Erről hol találok részletesebb infókat, hogy pl. mennyi a kártya éves díja, vagy az utalásé, ha nem azt a kedvezményt választom?

(#8109) cocka válasza Dinter (#8108) üzenetére


cocka
veterán

Minden itt van:

[link]

(#8110) KMT válasza Dinter (#8105) üzenetére


KMT
addikt

Játssz a keresőkkel is:

[link]
[link]

(#8111) _ATi_1 válasza Dani82 (#8103) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Ha ezt itthon szeretnéd megcsinálni, akkor előbb az Eurót Forintra fogják váltani, majd a Forintot Kunára, emiatt pedig ez az egyik legrosszabb lehetőség. Legalábbis én nem tudok olyan váltót, ahol ezt egy váltásból megcsinálják.
Ha Horvátországban váltod át, jobban fogsz járni...persze ügyelni kell, ne lehúzós helyen válts.

(#8112) Oliverda válasza dptrsk (#8050) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, végre...

Épp egy hete mentem be az egyik belvárosi fiókba kezdeményezni a cserét. A postán kapott tájékoztatóban világosan le volt írva, hogy az új MC kártya már támogatja az érintéses fizetést is, persze a nőnek fogalma sem volt róla, szerinte ezt hitelkártyánál direkt nem engedik, na mindegy. Pénteken már mehettem is be az új kártyáért. Dombornyomott matt MC, szerencsére már ez sem laminált, így remélhetőleg tartósabb lesz mint a korábbiak. Mondjuk négy éves lejárati idővel adták, tehát bőven lesz mit kibírnia. :U

Az érintéses fizetés patentül megy már az első perctől kezdve, illetve további pozitívum az AMEX-hez képest, hogy itt már nem számítanak fel 1%-ot devizás vásárlások alkalmával, ami igazi genyóság volt. A kondíciók egyeznek, sőt még 2000 forint jóváírást is adnak amiért kezdeményeztem a cserét, illetve engedtem, hogy ajánlatokkal bombázzanak, amit nyilván lemondok majd, ha megkaptam az összeget és/vagy idegesítővé válnak az esetleges megkeresések.

Egyszóval a csere szerintem csak pozitívumokkal jár, arról nem is beszélve, hogy az AMEX-szel ellentétben az MC-t itthon gyakorlatilag mindenhol elfogadják. :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8113) Oliverda válasza axioma (#8051) üzenetére


Oliverda
félisten

A MÁK-ba milyen tranzakciók tartoznak bele?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8114) julius666


julius666
addikt

Sziasztok!

Sikerült másodszor is beleszaladnom abba, hogy 3D Secure szolgáltatás megléte kelljen online fizetéshez, anélkül ne tudjak fizetni egy oldalon. OTP-nél ilyenről persze nem is hallottak, mivel amúgy is eléggé a bögyömben van a társaság (fél év alatt csak háromszor sikerült olyannal lehúzniuk, amiről a hirdetményben még kisbetűvel sincs szó, csak az ezer oldalas ÁSZF-ben...), amúgy is pattannék máshová.

Milyen hazai banknál elérhető MasterCard kártyához 3D Secure? K&H-ról tudok, náluk minden típusú kártyához jár, de amennyire minimálisan körbeszaglásztam az alternatívákat, nekik elég drága csomagjaik vannak relative.

Esetleg hitelkártya is játszhat, bár jobban örülnék betéti kártyának.

(#8115) Huroq válasza julius666 (#8114) üzenetére


Huroq
senior tag

Az Erste Banknál láttam, hogy van ilyen szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#8116) julius666 válasza Huroq (#8115) üzenetére


julius666
addikt

Valóban, most utánanéztem. Internetes Vásárlás Ellenőrző SMS kód a fantázianeve ott.
A webes fizetésre kitalált Visa virtuális kártyánál pont nincs, amiért kár (meg valami kölyök kártyánál, de az nem izgat), minden más kártyájukhoz alapból jár.

Gránitnál viszont, amivel a leginkább szemezek (olcsó és kifejezetten tetszetős okostelós funkciók) sajnos nem találok sehol ilyet. :(

(#8117) axioma válasza Oliverda (#8113) üzenetére


axioma
veterán

Milyen ertelemben? Diszkont kincstarjegyet szoktunk venni rajta. Lejar elobb, mint a visszafizetesi hatarido, kiutaljuk (raadasul tobb kartyaet osszevonva, a 3 ezreleknel is kevesebb igy per kartya) egy ingyen utalasos szamlara, szetdobjuk, kezdodhet elolrol.

(#8118) #41133696 válasza #41133696 (#8089) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gigaszívás volt a helyi Penny-ben... bepakolom a sok cuccot, odamegyek, kérdezi kártyás lesz? Mondom ja. Azt mondja elromlott a termináljuk :Y Múlthéten a Postán szívtam ezzel.

Azt mondja menjek át a másik pulthoz, direkt csengetett, hogy jöjjön egy pénztáros. Átpakolok egyik pultról a másikra. Kártyát bedug, PIN kódot bekér, elfogad, majd kiírja, hogy sikertelen kommunikáció!

Hát nagyon sajnálják de ha nem vittem magammal kp-t akkor így jártam, ők nem tehetnek róla központi hiba :(((

Nem vittem magammal kp-t, mert szinte sosincs nálam, csak kártya. Viszont az elmúlt 1 hónap szívásai ezen álláspontom felülvizsgálatára kényszerítenek.

(#8119) axioma válasza #41133696 (#8118) üzenetére


axioma
veterán

Magyarul, legkozelebb kifizeted kp, es igy a penny-t rohadtul nem fogja erdekelni, hogy milyen szar a XXI. szazadban a rendszeruk, javitani nem kell... egy vasarlo egyszer lehet, hogy elmegy, de a tobbi 49 meg marad es kp. Ha forditva lenne, mashogy allnanak hozza.
Egyebkent az a vicc, hogy a kp kezelese se olcsobb, mint a kartyae.
Mondjuk nagyon veletlenszeruen jarok csak penny kormyeken, szoval engem nem zavar.

(#8120) #41133696 válasza axioma (#8119) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma voltam a Penny-ben, amikor beléptem, első dolgom volt a pénztárostól megkérdezni, hogy jó e a terminál... Azt mondta, hogy igen, így bementem vásárolni :D

(#8121) axioma válasza #41133696 (#8120) üzenetére


axioma
veterán

Jol tetted:)

(#8122) cocka válasza axioma (#8121) üzenetére


cocka
veterán

Életképek GoodSpeed mindennapjaiból. Lassan már minden személyes dolgot megoszt magáról. :C

(#8123) Oliverda válasza axioma (#8117) üzenetére


Oliverda
félisten

Ilyen értelemben, nem tudtam, hogy ez pontosan mit takar, de akkor ez engem nem igazán érint, nem szoktam kincstárjegyet vásárolni.

Más: Erősen gondolkozok a BB UPC hitelkártyán, csak kétszer akkor visszatérítést ad, mint az OTP-s MC Bonus. Több mint egy éve van előfizetésem, tehát akár a UPC-nél is kezdeményezhetném a szerződéskötést, de ahogy olvasgattam lehet jobban járnék, ha egyből a banka mennék. Szerinted, hogyan csináljam?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8124) albiosz válasza Oliverda (#8123) üzenetére


albiosz
őstag

Nem engem kérdeztél ugyan, de én épp most igényeltem és kaptam upc kártyát. Fiókban jártam, szerintem mindenképp ott érdemes. Kérdezz bátran, ha felmerült valami!

(#8125) Oliverda válasza albiosz (#8124) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan miket kellett bevinned? Személyi okmányok, a legutolsó hiteles számlakivonat, UPC-s számla?

Megkaptad már a kártyát?

Köszi!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8126) axioma válasza Oliverda (#8123) üzenetére


axioma
veterán

Nem jol erted. A kincstarjegyet azert vesszuk, mert vasarlas a kartyan, ami - par esetben - visszateritest ad. Pl. az amex adott evi 30e-et. A kh ad kartyankent havi 3e-et. Auchan es tesco is meg valamennyit.
A kincstarjegyekben csak a bankok penzet, a hitelkartya-kereteinket tartjuk, nem vagyunk pluszban, nem ott takaritunk meg. Ez csak eszkoz, amivel visszateriteshez jutunk.

(#8127) albiosz válasza Oliverda (#8125) üzenetére


albiosz
őstag

- SZIG (vagy jogsi vagy útlevél), lakcímkártya
- Utolsó 2 havi bankszámlakivonat, amin a munkabér látszik
- Utolsó havi UPC számla (lehet díjnetről nyomtatott is, ha nem kapsz papíralapút)
- Telefonszámodat igazolni kell, én feltöltőkártyás vagyok, szerződésmásolatot vittem, egyéb esetekre ez vonatkozik. [link]

Szerintem érdemes kiválasztani egy szimpatikus fiókot és regisztrálni itt. Engem 1 héten belül visszahívott a konkrét fiókból az ügyintéző és ő mondta el mit szeretne. Index fórumokon (Erste, BB), volt, akitől kicsit más doksikat kértek (pl. utolsó 1 kivonat elég volt valakinek, másvalakinek 3 kellett).

Megkaptam egyébként. Nem volt teljes 2 hét mire megjött az első fióklátogatás után.

(#8128) Oliverda válasza albiosz (#8127) üzenetére


Oliverda
félisten

:R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8129) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

olyan kérésem lenne, hogy itt hogyan értelmezhető a lakcímet igazoló okány? Konkrétan az érdekel, hogy bár kaptam munkáltatói igazolást, mivel a jelenlegi mo-i címem csak ideiglenes lakcím és állandóként a lakcímkártyámon külföldi lakcím van megjelölve, akkor az euronicsban miért mondják az, hogy csakis mo-i állandó lakcím esetén kaphatok részletfizetésre készüléket? Csütörtökön Celldömölkön az euronicsban azt mondták nem gond, hogy nem mo*i az állandó lakcím...de mivel ott nem volt az a készülék ami nekem kellett volna így ma elmentem Győrbe és ott azt mondták nem adnak így részletre...
Akkor most mi is van?!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8130) chungee


chungee
addikt

...

[ Szerkesztve ]

(#8131) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hol/hogy tudom megnézni, hogy aktív e már az ingyenes (150k) készpénzfelvétel? Erste Privilégium L

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8132) grizlisandor válasza Predator2 (#8131) üzenetére


grizlisandor
addikt

Netbank -> Beállítások -> Ingyenes készpénzfelvételi nyilatkozatok fül.

(#8133) Predator2 válasza grizlisandor (#8132) üzenetére


Predator2
addikt

Ez most pontosan mit jelent? Aktív? [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8134) julius666 válasza Predator2 (#8133) üzenetére


julius666
addikt

Nem vagyok Erstés, de nekem a "visszavonás" gomb arra utal, hogy igen...

Arra figyelj, hogy hiába "aktív", hónapfordulókor kapsz ingyenes tranzakció lehetőséget, tehát hiába aktiváltad most, csak jövő hónapban tudsz vele ingyen pénzt felvenni!

(#8135) grizlisandor válasza Predator2 (#8133) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, aktív, de mint a (#8134) julius666 írja, van egy kis átfutási ideje.

Erstebank írta:
Mikortól vehető igénybe a kedvezmény?

A kedvezményt legelőször 2014. február 1-től lehet igénybe venni. Az ingyenes készpénzfelvétel lehetőségének biztosításához szükséges nyilatkozatot a törvény alapján 2013. december 1-jét követően bankfiókban vagy internetbanki szolgáltatás keretében, netbankon keresztül is meg lehet tenni.

A 2014. január 20-ig benyújtott nyilatkozatok alapján 2014. február 1-jétől él a lehetőség a díjmentes készpénzfelvételre. Ezt követően minden hónap 20-ig lehet nyilatkozni ahhoz, hogy a következő naptári hónaptól a kedvezményt a számlatulajdonos igénybe tudja venni. A hónap 20. napja után megtett nyilatkozat esetén a nyilatkozattétel hónapját követő második naptári hónap 1. napjáról vehető igénybe a kedvezmény.

(#8136) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!
Volt egy eurós tranzakción PayPalon keresztül, amit most refundoltak. Fizetéskor figyeltem rá, hogy a bankom váltson devizát, ám most az e-mailben küldött refundos számlában szerepel, hogy mennyi Ft-ot fognak jóvá írni. Nem igazán tudom mi történt...Talán a Paypal önkényesen úgy döntött, hogy most ő váltja? Vagy refundra van külön beállítás?

(#8137) Oliverda válasza _ATi_1 (#8136) üzenetére


Oliverda
félisten

Ide

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8138) _ATi_1 válasza Oliverda (#8137) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Köszi, lehet hogy ott valóban jobb helyen van. Felteszem ott is a kérdést.

(#8139) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
Az Otp-ben a kp befizetése számlaszámra díjmentes?
Illetve Otp Net számlaszámról 5 millió forint internet bankon történő átutalás más nem Otp számlaszámra, ennek kb mennyi a költsége?

20 éve a Prohardveren

(#8140) Oliverda válasza odrif (#8139) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen

Átutalás azt hiszem 0,3%-ot vonnak le a genyók.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8141) dptrsk válasza odrif (#8139) üzenetére


dptrsk
addikt

0,3% , és ha minden igaz, maximalizálva van 6.000 forint környékén.

[ Szerkesztve ]

(#8142) Oliverda


Oliverda
félisten

Ilyen nincs. Ma felhívott az Erste automatája, majd kicsengés után közölte, hogy jelenleg minden ügyintéző foglalt, tartsam a vonalat. Ezután kb. 30-40 másodperc múlva már azt közölte, hogy jelenleg nem tudják fogadni a hívásomat, de a kényelmem érdekében majd visszahívnak valamikor.:DDD :W

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8143) szabogabor10 válasza Oliverda (#8140) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem az OTP védelmében, de az a 0,3% az megy is tovább a kormánynak, mert ugye még mindig nem hajlandóak kivezetni azt a kibaszott tranzakciós adót...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8144) Predator2 válasza grizlisandor (#8135) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Az, hogy letelt e már az átfutási idő, hogyan deríthetném ki? Nem emlékszem mikor kérelmeztem.
Múlt hónapban aktiváltam, de hogy mikor azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8145) grizlisandor válasza Predator2 (#8144) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nézem, de nincs feltüntetve, hogy a mikor keletkezett a nyilatkozat. 2 lehetőség van:
Ha múlt hónapban 20-a előtt aktiváltad, akkor már aktív az ingyen pénzfelvétel.
Ha múlt hónapban 20-a után, akkor csak jövőhónap 1-étől aktív.
Nem vagy biztos benne, hogy 20 előtt/után, én telefonálnék az ügyfélszolgálatnak, hogy legyenek kevesek megmondani mikor keletkezett az ingyen pénzfelvételi nyilatkozatom vagy azt, hogy mikortól aktív.

(#8146) Predator2 válasza grizlisandor (#8145) üzenetére


Predator2
addikt

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8147) Oliverda válasza szabogabor10 (#8143) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, viszont én úgy tudom, hogy nem terhelhetnél rá az ügyfelekre, mégis a kezdetek óta ezt teszik. Minta emiatt egyes bankokat meg is bírságoltak volna anno.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8148) dptrsk válasza Oliverda (#8147) üzenetére


dptrsk
addikt

Csak a díjmentesnek reklámozott számláknál volt probléma tudtommal.
A kormány kommunikáció volt az, hogy nem fogják áthárítani, mert verseny van a bankok között...

Ha gond lett volna, akkor fogták volna, s lezárnak, kivezetnek minden régi számlát és minimális változtatásokkal új portfóliót csinálnak, amiben tr. adó is van.
Az ügyfél meg dönthet, hogy választ új csomagot(ami a régi tr.adós változata) vagy átmegy máshova, ahol szintúgy áthárítják.

Az OTP speciel pont a tr.adó összegéig hárít át, nem többet, a régen díjmentes csomagoknál.

(#8149) axioma válasza dptrsk (#8148) üzenetére


axioma
veterán

KH Zero bezaras. Szerintem tobbe kerult nekik, mint amennyit azota hozott... megjegyzem, nekem me'g most is mindig mikor bemegyek (lakashitel me'g ott van a zombi zeroval) mondjak, hogy ugyse sokaig lesz a Raiff csomagom ingyenes, de valahogy hiaba szugeraljak, nem sikerult elerniuk... pedig azt mar boven a tr.ado ideje alatt kotottem. Igaz, nem mindenkinek elerheto (egyosszegu 400e bejovo kell, de munkaber se kell legyen, kulso bankbol vagy raiff vallalati szamlarol).

(#8150) Nordik


Nordik
őstag

CIB Eco bankszamlanal a 0 Ft-os havi számlavezetési díj végett mindenképp munkabernek kell be érkeznie? Vagy lehet bármilyen utalás? Páromnak a hónapban nem érkezik be gyakorlatilag semmi a számlájára és gondoltam atutalok neki annyit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.