Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) dptrsk válasza gurabli (#7399) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha van iSMS nem értem mièrt kell a sima SMS.
Gránit Appban ingyen leviszed 0ftra a limitet, s csak vásárlások idejére emeled meg.

OTP pl. Limit álításért alkalmanként 20ftot levon.

OTP másban jó, mint a Gránit.

(#7402) dptrsk válasza _NCT (#7400) üzenetére


dptrsk
addikt

Ennél kicsit több info kellene!

SMS kell-e?
Cetelem Takarékszámla is jó?
Vagy csak azonos banknál levő takarékszámla játszik?

(#7403) _NCT válasza dptrsk (#7402) üzenetére


_NCT
őstag

SMS lehetőleg kell, utalása nem lesz rendszeres (max ha takarékszámlára kell utalni bankon kívül), nyilván kényelmesebb bankon belüli takarékszámla, de nem feltétel.

Egységsugarú user, semmi extra. Netbankon el lehessen igazodni normálisan, ha van mobilapp akkor az egy hatalmas nagy plusz.

(#7404) RR-13 válasza _NCT (#7403) üzenetére


RR-13
őstag

Szia. Szerintem az Erste Bank Privilégium M vagy L számla az a legjobb. :K
Az Erste Netbank átlátható és a mobile app is elég jó, pedig csak nyáron adták ki.
SMS szolgáltatásuk is van. :U

(#7405) _NCT válasza RR-13 (#7404) üzenetére


_NCT
őstag

Igaz, de sajnos ez is jövedelemalapú kedvezménnyel operál.

(#7406) RR-13 válasza _NCT (#7405) üzenetére


RR-13
őstag

Nem jövedelemalapú! :N
Az M csomagnál ALAP szinten semmilyen utalási jóváírás nem kell,
EMELT szinten: 100.000,- Ft jóváírás kell havonta (ami nem jövedelem kötelezően, hanem bármilyen utalást elfogadnak, ami nem saját számláról történik).
L csomag ALAP szintnél sem kell kötelező utalás és EMELT szinten 150.000,- Ft-os bejövő UTALÁS-hoz van kötve, hogy minden díjmentes legyen (az első évben a kártya is) de az utalás és átvezetés és számla zárlati díj és csoportos beszedés is díjmentes. Itt sincs szó egyik csomagnál sem jövedelem alapú bejövő utalási feltételről!

(#7407) _NCT válasza RR-13 (#7406) üzenetére


_NCT
őstag

A kedvezmény jövedelemalapú, nyilván nem a számla, nem is erre utaltam. Alapszinten 631Ft havidíj elég húzós. OTP-nél Tempó 292Ft havonta.

(#7408) _NCT válasza _NCT (#7407) üzenetére


_NCT
őstag

Bocs, OTP-nél is 150k kell a kedvezményes számlavezetéshez. Ezek szerint nincs jó megoldás, ami olcsóbb ettől :(

Mivel az asszony még fiatalabb kiadás, talán még a JUMP csomag is jó lehet neki.

[ Szerkesztve ]

(#7409) dptrsk válasza _NCT (#7403) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem ezek az olcsóbb alternatívák a megadott feltételekre:
Gránit Digitális,
Erste EgySzámla (35e Ft havi költés a feltétellel)

Ha fontos a kamat, akkor én egy Cetelem Takarékszámlát(látraszóló kamatozás) javasolok vagy Gránit esetében lekötött betét(ha jól rémlik 30e ft költés 3 hónap alatt(havi 10e ) kell a magasabb kamatért)
S elvileg mindkettő banknak van mobilappja..

Az Erste EgySzámlánál lehet választani kedvezménynek a díjmentes KártyaŐr SMSeket, így ott a feltétel tejesülése esetén 199 a havi számlavezetési díj.(Számla SMSek itt is fizetősek)

Gránit Digitális esetén csak iSMS van, mobilappba érkezik az SMS, limit korlátlanul állítható(biztonságos, csak akkor nem 0 a limit, ha vásárolni mész), Ha megfelelő NFC telefonja van azzal is tud fizetni, mintha kártya lenne. Megtakarítási számla havi 100 forint, lekötött betét jobb.

Ezekhez jönnek még a bankkártya díjak.

Illetve, ha belefér, az OTP JUMP is jó lehet, OTPnél van ingyenes Takarék számla.. (SMS díjak itt is megdobják a havi költségeket)
Sok SMS(havi kb. 30+ darab) esetén alternatíva lehet, az OTP Simple korlátlan SMS csomaggal( ~1000 forint havonta, ha nem teljesül a jövedelemfeltétel)

(#7408)MMA87: Tempohoz nem kell 150ezres jövedelem csak jövedelem, akár 1ft is jó az üzletszabályzat szerint
2 könnyebben teljesíthető feltétel:

-ha a havi vizsgálatot megelőző két hónapban (havi zárlati napot megelőző második hónap 16-a és havi zárlati napot megelőző 15-e között) legalább egyszer érkezett jövedelem a számlára
-ha a havi vizsgálatot megelőző két hónapban (havi zárlati napot megelőző második hónap 16-
a és havi zárlati napot megelőző 15-e között) legalább 2 db kártyás vásárlás történik a számlán.

(#7410) amdk7 válasza _NCT (#7408) üzenetére


amdk7
aktív tag

Nem akarok túrkálni a magánéletedben, de a közös számla kilőve?
Vagy nem feleség ("asszony") , hanem szimpla barátnőről van szó?

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#7411) cocka válasza _NCT (#7408) üzenetére


cocka
veterán

Ráadásul az Ersténél 180 Ft egy átutalás, ami egy vagyon. Nem tudom mi a búbánatos lópikuláért kerül ennyibe egy elektronikus környezetben végzett átutalás.

Ha mondjuk sokat utalsz és számít, hogy mennyibe kerül a cibet tudom ajánlani. 775 az alap havidíja, de ezért cserébe minden netes átutalás ingyenes, azaz még tranzakciós illeték sincs.

Ha érkezik a számlára 50k egy összegben plusz utalsz kétszer min. 1000 forint értékben, akkor "csak" valami 345 Ft. Ettől olcsóbb nincs, mert ami olcsóbbnak hirdeti magát annak

1. Vagy van 1 db bankfiókja vagy max. Pesten és annak agglomerációjában (diszkriminatív, főleg ha nem is Pest megyében laksz, plusz pl. kp. befizetés macerás, ATM-es felvétnél meg mindig idegen ATM felvétdíj lesz kiszámlázva)

2. Lehet, hogy a havi díj olcsóbb máshol, de a járulékos egyéb díjak simán feltornázhatják ezt 775 fölé. Mondom főleg, ha átutalásokról, csoportos beszedésről van szó.

3. Általában az olcsó havi díj mellé rendszerint idióta feltételeket is szabnak, hogy akkor kapsz a havi díjból kedvezményt vagy akkor engedjük el, ha x százezer jövedelem érkezik a számlára vagy csak akkor kapsz UTÓLAG természetesen jóváírást a havi díjból, ha a bankkártyás költésed elérte vagy meghaladta a rendszerint 30k-t.

Szal. igen, ha nálad nem játszik a rendszeres havi jövedelem, de valami oknál fogva mégis bankszámlát kell fenntartanod érdemes azt választani, ami szirszar feltételek és egyéb körülményeskedés nélkül is olcsó, plusz nem elég az, hogy olcsó, mert pl. anno volt a Raiffeisen ingyenes számlája, feltételek nélkül, csak éppen horror tranzakciós díjakkal. Szóval nem árt ez utóbbiakat is végignézni.

Pl. engem most a BB olyan számlacsomagba akarna átpasszírozni, ahol netbankban kiadott átutalás min. 350 Ft. Mondom kösz nem.

Ha van elég lóvéd, akkor végül is szinte majdnem qrva mindegy, hogy melyiknél vagy, ott csak az a lényeg, hogy a feltételek teljesülése után melyik adja a legtöbb "ingyenes" szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#7412) nimfas válasza cocka (#7411) üzenetére


nimfas
addikt

Szerintem legolcsóbb megoldás az amit én léptem meg, mégpedig:

Ha van 150eFt a számlán akkor működik, annyi hogy mindketten nyittok Ersre Privi L számlát, majd állandó utalásnak beállítani minden hó 10-én utaljon a bank 150eFt-ot az asszony számlájáról a tiedre, a te számládon pedig azt kell beállítani, hogy minden hó 12-én utaljon az asszony számlájára.

Hipp-hopp, van 2 db ingyenes számlátok, ingyen utalás (tranz. díj sincs...), saját Atm-ből korlátlan kp felvétel, max az sms szolgálatás ami havi fix költség lesz.

Ennél olcsóbban nem tudod kihozni.

(#7413) cocka válasza nimfas (#7412) üzenetére


cocka
veterán

Miféle asszony? :U

(#7414) nimfas válasza cocka (#7413) üzenetére


nimfas
addikt

MMA87 nem asszonynak keresett számlát?

(#7415) _NCT válasza nimfas (#7414) üzenetére


_NCT
őstag

Még csak menyasszony, de közös számlát nem szeretnék, ki tudja mit hoz a sors :P (Sajnos az élet engem ilyen szkeptikussá nevelt...)

Amúgy azt belevéve hogy még csak 23 éves, átnyálazva a bankok ajánlatait, hiába az OTP nem a legjobb bank, mégis a Jump számlája kecsegtető, ha nem lesz bevétele asszonynak akkor is marad az olcsó számlavezetési díj (ennek is van feltétele, mégpedig hogy zöld számlakivonatot kérsz).

Amúgy ez a kis lifehack egész jó, ügyes :)

[ Szerkesztve ]

(#7416) nimfas válasza _NCT (#7415) üzenetére


nimfas
addikt

Hát ők szánják a feltételt, én csak kihasználom az ingyen utalást, mindkét irányból. Mivel állandó utalás így elfelejtve sincs. ;]

(#7417) KMT válasza _NCT (#7415) üzenetére


KMT
addikt

Szerintem van erre foreveralón megoldás is. Pl lehet venni hamar lejáró állampapírt (ingyen) és aztán visszautaltatni a lejárt összeget (ingyen). :U

(#7418) axioma válasza KMT (#7417) üzenetére


axioma
veterán

Mar a MAK se ingyen utal... 3 ezrelek max. 6e Ft.
Igaz, kp-felvet az azt is tudo kormanypontokon is ezen az aron van, szemben a korlataln 6-ossal.

(#7419) cocka válasza _NCT (#7415) üzenetére


cocka
veterán

Ja, de a Jumpra való jogosultsága 5 év múlva úgy is lejár, szal. akkor meg megint nem lesz jó az OTP.

(#7420) RR-13 válasza _NCT (#7407) üzenetére


RR-13
őstag

Leírtam, hogy nem jövedelemalapú utalás kell kötelezően az Erste Privilégium M és L emelt szintű számlákhoz! :N
A havi Díjmentes számlavezetéshez, és egyéb kedvezményekhez bármilyen utalást elfogadtnak az M csomaghoz 100.000,- Ft, az L csomaghoz 150.000,- Ft kell, de nem feltétel egyiknél sem a jövedelem alapú bejövő utalás!
Ennél jobban nem tudom leírni! :))

(#7411) cocka : Szerintem meg az OTP drágább utalás szempontból, mint az Erste!
Voltam OTP-és is és 200 Ft-nál kezdődött a hálózaton kívüli egyszeri utalás díja! Az Ersténél "csak" 180,- ;]

(#7412) nimfas: Egyetértek! :C

[ Szerkesztve ]

(#7421) cocka válasza RR-13 (#7420) üzenetére


cocka
veterán

Az igaz, de a cib átutalási díjainál kb. mind drágább. Ezért írtam hogy már a 180 is drága. Régebben ilyen 30-60-90 Ft-okért lehetett az otpn kívül elég sok banknál utalni. (ja amúgy otp az min. 281, ha jól láttam) Most meg nem tudom mi a rákért kellett így izomból emelni, holott mindenkit igyekeztek rávenni a netes átutalásokra. Ehhez képest nemhogy olcsóbbak lettek az utalási díjak, hanem drágábbak. Vagy pont azért, mert már jóval többen utalnak neten? Mindegy, elég gáz ez az egész, hogy egy automatikus adminisztrációért is fizetni kell nem keveset.

Mert eddig az volt a duma, hogy az ember még csak ha telefonon intézed is többe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#7422) polonic válasza KMT (#7417) üzenetére


polonic
félisten

Én próbáltam az állampapírt.
Féléves kincstárjegyet vettem nem nagy összegért, 300 ezer Ft. Kamat rá, 3 ezer Ft. Ebből lejön az adó.
Plusz hogy én hozzáférjek az adózott pénzemből kamatoztatott, adózott haszonnal növelt összeghez, még ezután is adózzak tranzakciós adó néven. A végén maradt 1550 Ft hasznom.
Megéri, hogy fél évig ne férjek hozzá a pénzemhez?

Olyan szinten abszurd ez és irritáló, hogy fejbelőném, azt aki kitalálta.

Jó lesz az a cetelem takarékszámla, teljesen ingyenes minden, számlanyitás, vezetés, nincs tranzakciós adó a kiutalásnál, bármikor hozzá lehet férni a pénzhez. És jövőre eho sem lesz a kamatjövedelmekre.

(#7423) eastsider válasza polonic (#7422) üzenetére


eastsider
nagyúr

neked megnyitottak mar a szamlat?
nekem elvileg igen, de meg nem mertem ra utalni :D eleg erdekes a level / mail amit kuldtek :)

(#7424) polonic válasza eastsider (#7423) üzenetére


polonic
félisten

Meg és utaltam is rá pénzt.

(#7425) amdk7 válasza eastsider (#7423) üzenetére


amdk7
aktív tag

Igen, az email az tényleg eléggé fura volt (nekem is).
Utaltam rá nem is keveset, sőt ma kértem egy egyenleget telefonon. Elméletileg minden ok.

Még le kell adjak egy "Haláleseti kedvezmény nyilatkozatot", mert ha nem és mégis meghalnék, akkor bukta van...

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#7426) RR-13 válasza cocka (#7421) üzenetére


RR-13
őstag

Pár éve voltunk CIB-esek, de valamiért ott hagytuk őket.
Nemrégen megnéztem az ajánlataikat és van egy jó csomag, de ott azt hiszem már bejövő jövedelem utalás a feltétel a kedvezményekért cserében, azért nem volt jó nekünk! :B
Az OTP nagyon drágán "enged" utalni neten... meg ott talán fix összeg + valami százalék is van összeg után! :F

(#7427) eastsider válasza amdk7 (#7425) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem az volt fura, hogy irtak a emailben / levelben, hogy allitsak be telszamot / mail cimet, hogy kapjak ertesiteseket... wtf. tudjak mindegyiket, es hol allitsam be, a telefonos ufsz-en, vagy alapbol is mukodik?

(#7428) amdk7 válasza eastsider (#7427) üzenetére


amdk7
aktív tag

Nálam maga az email volt furán tördelve.
De lehet azt csak az Ő eltérő levelezési rendszerük és a gmail közötti inkompatibilitás okozza. :U

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#7429) KMT válasza polonic (#7422) üzenetére


KMT
addikt

Most nem erről volt szó.

Meg amúgy is, a kamatadó és a tranzakciós adó vonatkozik mindenre. Legfeljebb a cetelem benyeli, kitudja meddig. Meg kitudja mikor csökken a kamat. Állampapírnál legalább fél/egy évre fix, ha megveszed.

Jövőre akkor 0,3%-kal jobb lesz a cetelem az állampapírnál. Kérdés, megéri-e a befektetett időt. Legalábbis annak, akinek van már számlája az ák-nál és nincs a cetelemnél. Én szerintem nem szöszölök vele.

[ Szerkesztve ]

(#7430) nimfas válasza KMT (#7429) üzenetére


nimfas
addikt

Nem hülye... Nem nyel be semmit.

A visszautalas tényleg ingyenes és a számlavezetés is.

(#7431) cocka válasza RR-13 (#7426) üzenetére


cocka
veterán

Igen sajnos, ez csak a cib online csomagra vonatkozik, amit írtam. Azért is írtam, hogy mutass még egy olyan országosan elterjedt bankot, ahol egy viszonylag alacsony fix összegért cserébe az összes pénzmozgatás neten keresztül ingyenes. Lakossági csomagoknál jóváírási feltétel nélkül nincs. A feltétel itt opcionális. Ha teljesíted még kevesebb a számlavezetési díj.

Más bankok más csomagjaival összehasonlítva lehet, hogy máshol is ingyenes az utalás, csak hozzácsapják a tranzakciós illetéket és büszkén írják, hogy csak azt kell kifizetni. Ja meg csak legyen minimum egy 100k-s jóváírás havonta, mert ellenkező esetben több mint egy ezres a számlavezetési díj. Hát gyönyörű. És sajnos ez a gyakoribb.

Kedvencem még a minimum egyenleg díja (BB), meg a külön tételenkénti könyvelési díj (Unicredit).

(#7432) KMT válasza nimfas (#7430) üzenetére


KMT
addikt

Persze, azt gondoltam, hogy a kamatos adókat nem. A tr-ra gondoltam, csak gyorsan írtam.

(#7433) RR-13 válasza cocka (#7431) üzenetére


RR-13
őstag

Jól írtad, sajnos olyan feltételekhez kötik a kedvezményeket, ami nem igazságos és reális! :(((
A K&H -nál a jelen csomagok mind annyit is ér, mint az elvi 0,- Ft-os utalási kedvezményük, vagyis semmit, mert bizony a tranzakciós illetéket felszámolják az ügyfélnek, ami több esetben jóval magasabb, mint maga az utalási alap ár! :U
És pont ennél a banknál az összes feltétel olyan irreális és logikátlan, hogy annak adnak kedvezményt és teljes díjmentességet, akinek nem is számítana vagy nem szorul rá! :))
Pl. a "több" vagy fél milliós megtakarítási feltétel, hogy mást ne is említsek :Y

(#7434) cocka válasza RR-13 (#7433) üzenetére


cocka
veterán

Jajj a K&H-nál rengeteg jópofa dolog van. Pl. havi díjas a netbank. Olyan bankhoz eleve nem mennék, amelyik bármely csomagjában képes az egyébként sem alacsony számlavezetési díj (egyesek még a terminológiával is játszanak lásd pl. csomag díj stb.. játék a szavakkal) mellé még netbankért is havi díjat kérni.

Meg az is beszédes, hogy annyi díjtétel van, hogy 67 oldal csak a számlás díjszabás, a bankkártyás egy másik kisregényben van összefoglalva. Valójában már ez önmagában elrettentő, a borzalmasan kicsi és sűrű apróbetűkről már nem is beszélve, azon csodálkozom hogy a másfél centis margót miért nem faragták le még jobban. Elég lett volna fél centi is. :DD

Külalakra még az Erste díjszabása is sokkal barátságosabb.

(#7435) RR-13 válasza cocka (#7434) üzenetére


RR-13
őstag

:DDD Az OTP-nél is van havi díja a netbanknak, ami 99,- Ft, és 50 Ft, ha nem kér az ügyfél postai kivonatot! :D Ez is csak az OTP-nek jó! :U
A K&H-nál nem csak a Mobilbank a havidíjas? :B

(#7436) RR-13 válasza cocka (#7434) üzenetére


RR-13
őstag

Valóban az Erste díjszabása átláthatóbb és nem kell nagyító hozzá, mint az OTP-shez! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7437) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Közben én voltam bent az Erste fiókban és meg is kötöttem a Privilégium L szerződést,rendesek voltak elmagyaráztak mindent.A kártya díját már le is vették,most mínuszban vagyok. ;] :DDD
A kártya majd következő héten érkezik.
Feltettem a mobil app-ot is hasznosnak tűnik.
Az OTP számlám pedig ismét mínuszban van 1200 ft-al úgy,hogy múlt hónapban is 4000 ft-al kevesebbet tudtam levenni róla.De az anyum számlája régről és decemberben meg is szüntetjük.

Köszönöm mindenkinek a segítséget a váltáshoz! :R

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7438) zsetonka válasza Orlin (#7437) üzenetére


zsetonka
csendes tag

Hali!

Erste Privilégium L számlacsomagnál a havi 150000ft jóváírásba beleszámít-e a pénztári befizetés?

Üdv!

(#7439) nimfas válasza zsetonka (#7438) üzenetére


nimfas
addikt

Tudtommal nem, csak a bejövő utalás. De ott nem kell fizetési megjegyzés... Sima utalás.

(#7440) jpm


jpm
senior tag

Kezdem nagyon megutálni az OTP-t.
az elmúlt hónapban volt 30 tranzakcióm (nem ez a jellemző). ezek után összesen 4000ft-ot vontak le költség jutalék címen.... :((

(#7441) janes1976 válasza jpm (#7440) üzenetére


janes1976
őstag

Én ezért hagytam ott őket. ;]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#7442) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok

Eléggé eltér a téma, amilyen ügyben írok, de sehol máshol nem találtam megfelelő topikot,

Én egy gyógyszertárban dolgozom, és van POS terminálunk ( bankkártya, egészségkártya terminál ), ami szerencsére hibátlanul működik, viszont azt hallottam, hogy mostanában nem csak a levonandó összeget jeleníti meg a visszaigazoló papíron más cégnél, pl. CBA - ban, hanem, hogy a levonás után mennyi maradt a bankkártyán,

(bár ha ezt a patikára vonatkoztatom egészségkártyán),

ilyen valóban van, vagy csak kacsa az egész?

(#7443) dptrsk válasza laszlohu (#7442) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem ez a POS terminal beállításaitól függ.

SZÉP kártyás fizetésnél rákerül a fennmaradó egyenleg pl.

(#7444) laszlohu válasza dptrsk (#7443) üzenetére


laszlohu
addikt

Mi pl. nem fogadunk el szép kártyát,
de minden mást igen,
egyébként rákérdeztem ezügyben szóban, és azt mondták, hogy ez így normális,

kb. eszük ágában sincs ilyen irányban fejleszteni,
mármint, hogy jelezze, hogy levonás után mennyi maradt rajta,

a mi POS terminálunk beállításaiban ilyet nem lehet beállítani,
de pl. POS szoftverfrissítés már többször volt, úgyhogy megoldható, ha máshogy nem szoftverfrissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#7445) Nordik


Nordik
őstag

CIBnel saját CIBes ATMbol mennyi a legmagasabb napi felvehető összeg?

(#7446) Hintalow válasza Nordik (#7445) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ebben igazán csak az ügyfélszolgálat tudna segíteni, ez attól függ, hogy a használt atm típus mennyit tud egymenetben kiadni a nyíláson (Rafinál tudom, hogy 40 db-ot engedélyez, ha van benne 20.000-es, akkor az ugye 800.000 Ft.
De ez is csak egy tranzakcióra vonatkozik, a legtöbb bankban gond nélkül tudod módosítani a napi darab/összeg limitet végtelenre (az hogy mennyibe kerül elég változó), aztán addig tolod a 6-800.000-es köröket, amíg van pénzed :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7447) Nordik válasza Hintalow (#7446) üzenetére


Nordik
őstag

Nem nagy összegről lenne szó kb. 300ezer forintot kellene kivennem, de akkor ezzel talán nem lesz gond. :)

(#7448) Hintalow válasza Nordik (#7447) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ekkor összeget tut kiadnak a saját atm-ek (meg szinte bármelyik, csak vannak bankok, pl. OTP, ami korlátozza az automatáiból idegen kártyával tranzakciónként felvehető összeget)
Max a napi limitednek nézz utána, ha nem tudod.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7449) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Erste Privilégium "L" számlám van.Amire havonta 150-nek meg kell érkezni a kedvezményhez.A kérdésem az lenne,ha nem érkezik még egyik hónapban akkor a fizetés kötelezettség csak arra a hónapra lesz érvényes?Vagy utána végleg elvesztem az ingyenes számla vezetést,készpénz felvételt és utalást?
Lehet hülye kérdés ,sorry! :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7450) nimfas válasza Orlin (#7449) üzenetére


nimfas
addikt

Valóban hülye kérdés... Csak az adott hónapban. 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.