Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) kew


kew
senior tag

Egyre jobban bírom ezt a Gránitot :)
Annó idegesített, hogy a honlapjukon nincs mobil nézet, így nehézkes volt a mobilbank gombra rányomni telefonról. Erre pár hete látom, végre optimalizálták mobilra is az oldalukat.

Aztán pár hónapja rájuk írtam, nem-e akarnak mailben is kiküldeni értesítőket sms helyett, mert az ingyen lenne. Ezt adatvédelmi okokra hivatkozva nem nagyon akarták, erre most látom, készítettek egy mobil alkalmazást, amin keresztül küldik az értesítéseket sms helyett, ingyé (Gránit Üzenő). Csak így tovább :C

(#6002) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok,

jártatok már így?

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#6003) .tnm válasza kew (#6001) üzenetére


.tnm
addikt

ez nagyon jó thx.

vajon miért írja azt ki, hogy a telefon biztonsági beállítási nem teszik lehetővé az alkalmazás használatát?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6004) KurtCobain válasza .tnm (#6003) üzenetére


KurtCobain
őstag

Csak egy tipp: rootolva van?

Mmm'kay?

(#6005) .tnm válasza KurtCobain (#6004) üzenetére


.tnm
addikt

van, de ráküldtem a rootcloack-ot is, de a root az nem biztonsági beállítás, írhatna valami értelmesebb üzenetet is.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6006) cocka válasza 3shae (#6002) üzenetére


cocka
veterán

Ez Pesten történt?

(#6007) .tnm válasza KurtCobain (#6004) üzenetére


.tnm
addikt

ehh, mégis a root volt, csak rootcloack nem volt engedélyezve.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6008) Kbali válasza 3shae (#6002) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen, van ilyen biztonsági funkció az atm-ben, hogyha x ideig nem veszed el a pénzt, akkor visszahúzza és ledobja a reject kazettába.

[ Szerkesztve ]

(#6009) 3shae válasza Kbali (#6008) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi, azért remélem nem sumákolják el a pénzem. Elvileg azt mondta az üfsz hogy lát egy meghiúsult pénz felvétet, de az összeg a számlámról levonásra került. Erstét is hívtam, jegyzőkönyveztek, most pénteken kell érdeklődnöm hol áll az ügy. Azt nem értem miért nincs nagy betűkkel kiírva ha nem veszi fel az ügyfél a pénzt x másodperc alatt, akkor ilyen biztonsági funkció lép életbe. :F
Mindegy, pénteken hívom őket, és leírom ide is, hogy mire jutottam.

(#6006) cocka v Veresegyházon volt, egy takszöv. automatájánál.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#6010) schawo


schawo
titán

Kártyahamisítók mekkája, Plastc: [link] Az oldalon van videó is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6011) Kbali válasza 3shae (#6009) üzenetére


Kbali
nagyúr

Eléggé szoktak sikítozni az automaták, ha valami bajuk van - nem veszed ki a kártyád, stb... (ja- azt is benyeli, ha nem vagy figyelmes).
Jegyzőkönyvet ilyen esetben az adott automatát üzemeltetővel érdemes felvetetni, ők rovancsolják le a készüléket. Pénzt akkor kapsz vissza, ha a bankodnak visszaigazolják, hogy tényleg sikertelen volt a pénzfelvét.

[ Szerkesztve ]

(#6012) 3shae válasza Kbali (#6011) üzenetére


3shae
aktív tag

Na megvan, ma visszautalták a számlámra a pénzt :K

Ez gyors volt :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#6013) g@bo


g@bo
nagyúr

Kivonul a Citi Magyarországról

Negyedéves jelentése közzétételekor a Citigroup bejelentette azt is, hogy 11 piacon megszüntetik a lakossági jelenlétet, köztük Magyarországon.
A listán Magyarországon kívül Costa Rica, Csehország, Egyiptom, Salvador, Guam, Guatemala, Nicaragua, Panama, Peru, Japán és Dél-Korea szerepel.

:R

(#6014) cocka válasza g@bo (#6013) üzenetére


cocka
veterán

Marhára fognak hiányozni. :DD

(#6015) odrif válasza cocka (#6014) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én elégedett voltam velük, amíg nem zárolták a bankszámlámat. :DDD
Váltottam az FHB-ra, remélem azok nem vonulnak ki.
(más: az FHB-nak nincs dombornyomott kártyája?)

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#6016) doc válasza odrif (#6015) üzenetére


doc
nagyúr

en is szerettem oket meg a tranz.ado elott, jo volt a teljesen ingyenes szamlajuk
(btw, a ceges szamlank naluk van, jo hogy legalabb az megmarad)

(#6017) cocka válasza odrif (#6015) üzenetére


cocka
veterán

(#6018) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

K&H Zéró bankszámlám van, ami elvileg már nem igényelhető.

Mennyibe kerül nekem utalni? Azt találtam, hogy 0,11%, ami bankon belül min 20 max 2000Ft, bankom kívülre pedig min 54 max 2500Ft. Ez helytálló ma is?

Köszi!.

═════════════════════════════════════════

(#6019) polonic válasza RootRulez (#6018) üzenetére


polonic
félisten

nem az van, hogy a zéró banszámlánál minden ingyenes?

(#6020) cocka válasza polonic (#6019) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom csak VOLT. :D

(#6021) RootRulez válasza RootRulez (#6018) üzenetére


RootRulez
félisten

Jelenleg nincs meg a havi 150K-s jóváírás, amiért csak a havidíj lenne 0 ft, a többiért sztem akkor is kéne fizetnem...

Bár most találtam egy ilyet, ami szerint tényleg ingyenes lenne az utalás...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#6022) KMT válasza RootRulez (#6021) üzenetére


KMT
addikt

Nem olyan nehéz megtalálni/értelmezni a hirdetményt...:
[link]

A havidíj ~1300 ft, ha nincs meg a feltétel. Attól még az utalás ingyenes marad. A dec 15-től érvényes változatban is.

Aznapi / határidős átutalási megbízás bankon belülre és kívülre (belföldre) - e-bankon és mobilbankon keresztül: Díjmentes

(#6023) RootRulez válasza KMT (#6022) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi! :K

═════════════════════════════════════════

(#6024) Oliverda


Oliverda
félisten

Mivel a Citi kapitulál (illetve amúgy sem volt kedvező), így szeretnék egy VISA hitelkártyát valamelyik banknál, ahol mondjuk nem lóg a levegőben, hogy a közeljövőben lehúzzák a rolót. Tudtok javasolni valamit?

Van most olyan oldal, ahol naprakész adatokkal van fent az összes aktuálisan elérhető kártya?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6025) polonic válasza Oliverda (#6024) üzenetére


polonic
félisten

miért pont visa hitelkártyát?
én inkább olyat néznék, ami visszatérítést ad, pl rafi onecard vagy k&h hitelkártya
mondjuk az ersténél a joker azt hiszem, hogy visa

(#6026) Oliverda válasza polonic (#6025) üzenetére


Oliverda
félisten

Mert Mastercard és AMEX már van, viszont eddig nem egyszer futottam bele olyanba külföldön, hogy épp csak a VISA-t fogadták el.

Ránézek az Erstére, thx.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6027) polonic válasza Oliverda (#6026) üzenetére


polonic
félisten

Értem.

És ami pozitívum, hogy az is ad visszatérítést. Ezt elefelejtettem. És visa, jól sejtettem. :)

(#6028) KMT válasza Oliverda (#6026) üzenetére


KMT
addikt

(#6029) Oliverda válasza polonic (#6027) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, elég jól hangzik már önmagában is. Mondjuk az nem tetszik a bankban, hogy se mobil webes felület se mobil app. Talán szólni kéne nekik, hogy már 2014 végéhez közelítünk. :U Ilyen téren az OTP előtt le a kalappal.

A Visa payWave vajon működik a PayPass termináloknál is? Vajon miért ilyen sovány VISA kártyakínálata idehaza? Mondjuk ha így haladunk, akkor a MasterCard is hasonló sorsra jut, mert nem lesz bank aki kínálja a termékeiket. :U

KMT: Remek....

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6030) fokukac válasza Oliverda (#6024) üzenetére


fokukac
nagyúr

A CIB-ben idén szinte csak a VISA-t nyomják, és aktív használattal sok kedvezménnyel.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6031) Oliverda válasza fokukac (#6030) üzenetére


Oliverda
félisten

Nagyjából fele-fele, ahogy látom.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6032) Pug válasza 3shae (#6002) üzenetére


Pug
veterán

Mindegyik ATM automatikusan, egy bizonyos idő után biztonsági megfontolásból visszaszívja egy külön gyűjtőbe az el nem vett összeget.

(#6033) tlac


tlac
nagyúr

(#6034) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ha jól veszem ki az új pdf-ből, aki mától nyit számlát a Rai-nál az bevállal mellé egy 12 hónapos hűségidőt is, ha pedig le akar lépni, akkor 5000Ft kötbért kell fizetnie.
Nem tudom mennyire szokás ez a többi banknál, vagy elsőként vezette be a Rai.

Pár hete nyitottam náluk Bázis csomagot, amit mától már nem lehet igényelni, helyette lesz a Bázis 2.0, aminek feltétele lesz, hogy legyen valamilyen hiteled is hozzá. :o

MKB Karriert kell lemondanom a következő hónapban. Ehhez lenne egy kérdésem: Amit rajtahagyok pénz, azzal mi lesz? nov. 10. után indítanám el a dolgot, elvileg 1 hónap mire megszüntetik, gondolom nov. végén is fog még számlavezetésért levenni, vagy talán dec.-re is.

(#6035) tope válasza [CS]Blade2 (#6034) üzenetére


tope
addikt

30 nap áll rendelkezésükre a számlamegszüntetéshez, szóval amikor fizetned kell a havidíjat, szépen levonják még arra a hónapra is. Jobban járnál ha fordulónapon indítanád a megszüntetést.
Ha teheted, vegyél le róla minden pénzt, aztán vonhatnak róla amit akarnak.

(#6036) g@bo válasza [CS]Blade2 (#6034) üzenetére


g@bo
nagyúr

rezsicsökkentés. :) problem?

(#6037) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok!
Úgy néz ki szerdától kapok állást, így nyitnom kell egy bankszámlát.
Igényem:
-Internetbank használat.
-Legyen minél olcsóbb.
Sms szolgáltatás, megtakarítás, pénzfelvétel nem érdekes.

Kb 120ezer ft fog jönni majd a számlára.

Ahol lakok itt van K&H, Erste, Otp

Hol érdemes számlát nyitnom?

(#6038) KMT válasza tibbike01 (#6037) üzenetére


KMT
addikt

Ha budapesti /közeli vagy, akkor nézd meg a gránitbankot.

(#6039) tibbike01 válasza KMT (#6038) üzenetére


tibbike01
őstag

Nyírbátorban lakok! Kicsit sincs közel Pesthez. :N

(#6040) KMT válasza tibbike01 (#6039) üzenetére


KMT
addikt

Akkor talán CIB. Mintha arról most jókat hallottam volna. De manapság nem néztem a kondíciókat, gyakran változnak. Nem tudom, ez érvényes-e még: [link]

Érdemes kalkulátorokkal leszűkíteni az ajánlatokat: [link][link]

(#6041) Kbali válasza KMT (#6040) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha már CIB, akkor inkább az online számlacsomag - ilyen jövedelem és havi 2 db átutalás mellett a számlavezetés 300 Ft körül van, átutalások ingyen vannak mindenhová.

(#6042) cocka válasza tibbike01 (#6039) üzenetére


cocka
veterán

És Nyíregyháza?

(#6043) tibbike01


tibbike01
őstag

Nyíregyháza 40km-re van, de nem akarok utazni folyton ha bármit intéznem kell.

Amit jónak látok az az OTP Simle csomag.

Szerintem egész korrekt!

(#6044) Kbali válasza tibbike01 (#6043) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha csak ennyire akarod használni a számlád, akkor megnyitni kell csak átmenni.
Azt is érdemes megkérdezned a leendő munkahelyeden, hogy nincs-e valamelyik bankkal szerződésük kedvezményes munkavállalói csomagra.

(#6046) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Ismeritek ezt az összehasonlító kalkulátort?
Gránit Bank lesz, köszönhetően ennek a kalkulátornak, megtaláltam a legjobb ajánlatot!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#6047) pdw_ph válasza ludsimon (#6046) üzenetére


pdw_ph
tag

Azt ugye észrevetted, hogy az első 20 ajánlatból 18 promóció (azaz fizetett hirdetés) ? :)
Ettől függetlenül nem lőhetsz mellé a gránittal.

Amúgy most néztem az Erste-nél van olyan h Privilégium L (honlapon nincs fent, csak a hirdetmények között), amihez 150 nettóval ingyenes az utalás plusz elvileg a KP felvét is korlátlanul (bár ezt furcsállanám). Manapság ritka az ilyen (kb egyenértékű a régi Szupernullával).

(#6048) ludsimon válasza pdw_ph (#6047) üzenetére


ludsimon
veterán

Csak az első 5 promóció, legalábbis Adblock Plustól ennyit látok. :)

undefined

(#6049) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok. Ha szeretnék pénzeket fogadni külföldről, és nem akarom magyar bankszámlán tartani a pénzt, ti milyen külföldi bankot adnátok? Lényeg, hogy lehessen paypallal is befizetni rá. Ismerem a Skrillt, de arra nem lehet paypallal fizetni tudtommal.

(#6050) pdw_ph válasza ludsimon (#6048) üzenetére


pdw_ph
tag

Szerintem az Adblock ebbe nem szol bele (van nekem is nyilvan :P). Az elso 5 nalam kulon szinessel van kiemelve, de az utanalevo 10 melle is sima fekete betukkel oda van irva h promocio.
Mindegy, ettol meg lehet jo neki a Granit....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.