Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ennél a CIB-nél van bármiféle mobilos fizetésre lehetőség?

The Truth is out there...

(#15002) LógaGéza válasza dptrsk (#14999) üzenetére


LógaGéza
addikt

A Bankmonitor az ECO Pluszt ajánlotta, amikor beírom az adatokat. Ahogy nézem kb annyi a különbség, hogy lehet hozzá MasterCard Gold kártyát kérni, első évben ingyen, másodiktól pedig 23e/évért. Ennyit nekem nem ér a dolog :)
Beérkeztetés lehet sima utalás is? A munkáltató nem írja azt, hogy munkabér/fizetés a közleménybe, nem tudom mennyire probléma ez.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15003) Lackooo84 válasza LógaGéza (#15002) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem azt nem nézik (durva is lenne :D ), csak menjen rá havi 107k összesen és ennyi.

The Truth is out there...

(#15004) LógaGéza válasza Lackooo84 (#15003) üzenetére


LógaGéza
addikt

Valamelyik banknál láttam, hogy a közleménybe fel kell tüntetni, hogy munkabér, különben nem fogadják el annak...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15005) dptrsk válasza LógaGéza (#15002) üzenetére


dptrsk
addikt

Bankmonitor:
AZ INGYENESSÉG FELTÉTELEI:A minimálbér (jelenleg 107 065 Ft) havonta beérkezik a számlára (jövedelem, vagy más)

Egyébként te sima utalásként látod, de van még pár mező az utalás adatainál, amit a bankok látnak és értelmezni is tudnak.

Például, hogy az utalás csoportos utalás-e(jellemzően a munkabér ilyen), illetve bankközi információk is vannak benne, amiben szintén lehet szerepeltetni, hogy munkabér utalás.

(#15006) dptrsk válasza dptrsk (#14959) üzenetére


dptrsk
addikt

Folytatva a CIB-es tapasztalatokat:

-PUSH belépés iOS esetén 10/9 alkalommal megérkezik és beléptet.
-ApplePay regisztráció elakadt a hitelesítésnél, fel kellett hívnom a telefonos ügyfélszolgálatot, kiderült a 3D Secure szolgáltatás telefonszám nélkül lett beállítva a fiókban, így nem tudott megérkezni az aktiváló SMS.
-PIN csere díjmentes(nem találtam rá díjtételt a hirdetményben)
-ATM befizetés jobban működik, mint OTPnél(CIBnél én zárom, OTP levágja a kezed a retesz, ha nem veszed el elég gyorsan :DDD )

(#15007) tonyrulez válasza ratcache (#15000) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszi, ez jól hangzik, csak meglepett az értékelése az appnak, digitális bankként hirdetik magukat, és így kap 3 csillagos értékelést az app, véleményeknél meg sorban 1 csillagos panaszkodók vannak. OTP SmartBank meg 5 csillag.

4 8 15 16 23 42

(#15008) axioma


axioma
veterán

Ha mar valaki osszeszedte, idelinkelem (bankok a jovedelem beerkezeserol mint a kedvezmenyes szamlacsomagok alapjarol nyilatkoznak, hogy mennyire rugalmas/mi van ha elmarad)
[link]

(#15009) axioma válasza LógaGéza (#15004) üzenetére


axioma
veterán

Raiff es cib biztos nem. Amuyg a kozlemeny az mar csak a B terv, alapvetoen az utalas tipusat lehet bejelolni kuldeskor hogy mit tartalmaz, azt nezi az a bank amelyik nezi (talan Erste volt ebbol a szempontbol kritikusabb). Nekem pl. sokaig semmi kozlemeny nem volt, aztan mostani cegnel salary van, merthogy nem magyarok csinaljak az utalast... eddig megfelelt, sot CIB a hitel miatt tenyleges jovedelmet kert es annak is jo lett.

(#15010) merqree válasza ratcache (#15000) üzenetére


merqree
őstag

Minden szavaddal egyetértek, nekem is ez a tapasztalatom.

Szerintem azért adnak sokan rossz értékelést, mert root-olt telefonon nem működik.

(#15011) ratcache válasza tonyrulez (#15007) üzenetére


ratcache
aktív tag

megnéztem az értékeléseket - nem mondom, hogy nincs alapja némelyiknek, de napi használatban azért nem ennyire gáz. vagy legalábbis a nagyrészét egy újratelepítés megoldja véglegesen (nálam is előfordult több is az ott szereplők közül, net, digitalizálás hiba stb.), de az ujjlenyomat érzékelő valóban nem működik, ha értesítésből nyitjuk meg az appot, csak önállóan, ikonról indítva megy.

a negatívok mögött sokszor lehet, hogy a háttérrendszer működése van, nem feltétlenül a mobil app oldalán van a gond. pl. reggelente, 7-9 között még számlaegyenleg/történet megjelenítés is elég hektikus, de ilyenkor megy az összes csop.besz. meg gondolom csúcsidő... az utalásos probléma fogalmam sincs mi lehet, sosem vettem észre gondot. az AFR elején néha rendetlenkedett pár napig, de ennyi.

azért alapvetően használható, de biztos ami biztos én is fenntartok egy másik számlát is tartaléknak, még kell dolgozniuk a teljes bizalomért :U

[ Szerkesztve ]

(#15012) sopruk


sopruk
aktív tag

Megérkezett a Gránit kártyám és a pin kódom is két nap különbséggel.
Szabad formátumú levélben kértem a kártya aktiválását a netbankban...
Visszajeleztek, hogy aktiválták, de jelezték, hogy a paypass részét chip+pin-el tudom csak majd vásárláskor, vagy atm-ben...
Ez eddig oké, de az appban továbbra sem jelent meg a kártya ahol lock-olni, vagy a limitet tudnám módosítani...
A Revolutot próbáltam vele tölteni, az sem sikerült...
Akkor ezek szerint mindenképpen kell a chip+ pin...

[ Szerkesztve ]

(#15013) sopruk válasza sopruk (#15012) üzenetére


sopruk
aktív tag

Elmentem a Lidl-be, a pint elfogadta, a fizetést elutasította :(
Írtam nekik, hogy csináljanak vele valamit...
Kár hogy arról nem jön értesítés az appban, ha válaszolnak a netbankban...

(#15014) RR-13 válasza sopruk (#15013) üzenetére


RR-13
őstag

Az első fizetésnél gondolom be lett dugva akkor a kártya... :K
Írni akartam korábban, hogy ha aktiválták már, akkor a "feltöltésnek" sikerülnie kellett volna, de az, hogy a boltban sem engedte a fizetést, akkor mégsem aktiválták :F

(#15015) dptrsk válasza sopruk (#15012) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha aktiválták a kártyát, akkor meg kell jelenjen az appban is.
Véletlenül nem MOST kártyád van?

Videóbankon rákérdeznék, ott is tudják aktiválni (ha jól emlékszem azonnal életbe is lép).
A szabadleveles aktiválás csak az aktiválás napja utántól érvényes, ha jól tudom

(#15016) sopruk válasza RR-13 (#15014) üzenetére


sopruk
aktív tag

és (#15015) dptrsk

Igen, bedugósan próbáltam fizetni... :)
Azt válaszolták, hogy valóban nem volt sikeres az aktiválás és elnézést kértek érte, javították.
Továbbá tájékoztattak, hogy mivel MOST kártyám van, csak két nap múlva fog látszódni az app-ban. Ennek ellenére azóta mégis megjelent. ¯\_(ツ)_/¯

Ezután már rendben ment a Revolut top up is.
Legközelebb azért még csinálok egy chip+pin -es vásárlást, hogy a paypass is biztosan aktiválva legyen...

Holnap megyek megszüntetni az OTP-s számlámat. Kell valamire ügyelnem ezzel kapcsolatban?
Olvasgattam, hogy megnehezítik a dolgot, rád terhelnek még egyéb díjakat mielőtt elengednek :(((

[ Szerkesztve ]

(#15017) RR-13 válasza sopruk (#15016) üzenetére


RR-13
őstag

Akkor tényleg elég az aktiválás a netes fizetéshez, és a "feltöltéshez" is, nem kell előtte személyes PIN-es fizetés hozzá. :B

A másik banknál történő megszüntetés tapasztalatait érdemes a másik Topikban megkérdezni, ott több az OTP-s :D

Általában elmondható, hogy a számla megszüntetése sok mindentől függhet, van-e még aktív bankkártya, stb. :K

(#15018) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ha jól olvastam, külön jön majd a pin kód a kártyához. Kérdezem ennek mi a bánat értelme van, hiszen úgyis az az első dolog, amit megváltoztat az ember, nem lenne egyszerűbb egyből azzal a pinnel küldeni, amit én akarok?

The Truth is out there...

(#15019) sopruk válasza RR-13 (#15017) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen, akkor ott is felteszem kérdésemet.
Arra gondoltam, hogy akik felmondták a számlájukat ott, azok már mind itt vannak... :DDD

(#15018) Lackooo84
Külön kis kártyán érkezik a pin és egy "kaparós sorsjegy" alatt találod majd meg...
Hirdetmény szerint pin módosítása ATM-en 300 ft, úgyhogy én így hagyom szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#15020) RR-13 válasza Lackooo84 (#15018) üzenetére


RR-13
őstag

Talán csak annyi értelme van, hogy ha esetleg beaktiválja az ügyfél a kártyát, mielőtt megérkezne, és valaki "megtalálja" akkor ne találja meg a PIN-el együtt ;]

Amennyiben egyszerre érkezne, akkor már vissza is lehet élni a kártyával bizonyos esetekben, pl. ATM pénz kivét stb.

[ Szerkesztve ]

(#15021) RR-13 válasza sopruk (#15019) üzenetére


RR-13
őstag

Ez mondjuk "igaz". ;]
Ez esetben itt is lehet tapasztalatokat, tanácsokat megosztani a megszüntetéssel kapcsolatban "ex" OTP-és Tagoknak :K

(#15022) Lackooo84 válasza RR-13 (#15020) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De ha a pin kód csak a fejemben van (igényléskor adnám meg), logikus, h nem küldenék ki a kártyával, így csak én tudnám használni. Szóval én így értettem, mert akkor nem is kéne pin kódot kiküldeni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#15023) RR-13 válasza sopruk (#15019) üzenetére


RR-13
őstag

Na ez az amit régóta nem értek, hogy mi a bánatba kerül akár 300 Ft-ba is a PIN módosításban :F :(((
A nyomtatási, és az ATM papírköltség nem haladja meg az 50 Ft-ot, és ez nagyon maximum.
Ami esetleg reális lenne az a 30 Ft-os díj egységesen, minden banknál, aki bevezette ezt.

Legalább a CIB-nél, egyedülállóan nem kérnek a PIN módosításért pénzt! :K

(#15024) RR-13 válasza Lackooo84 (#15022) üzenetére


RR-13
őstag

Ez esetben értem, amit írtál és igazad is van, mert már van ilyen az Erste Banknál, és a Budapest Banknál is.

Előbbinél van lehetőség kártya igénylésekor megadni a PIN kódot. Mi mindig ezt választjuk.

A Budapest Banknál csak telefonon lehet megadni automata rendszerben a PIN kódot a kártya aktiválás után, ami az első esetben díjmentes, módosításának már díja van telefonban is.

(#15025) sopruk válasza RR-13 (#15023) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én is csak lestem, amikor olvastam a hirdetményben. Így örültem amikor megláttam, hogy kaparós alatt van és könnyen meg is jegyezhető szerencsére...

(#15024) RR-13
A Revolutnál is előre kellett megadni a pin-t, Curve-ra már nem emlékszem...

(#15026) Nojbee


Nojbee
tag

Sziasztok!

Számlacsomag/bank váltásán gondolkozom.
Jelenleg OTP Net számlacsomaggal rendelkezem.
Erre érkezik a havi munkabérem ~450ezer Ft.
Az OTP-s kártyát egyáltalán nem használom.
Revolutra szoktam utalni havonta 200ezer Ft-ot, és mindent ezzel intézek: pénzfelvétel, vásárlások, utalások stb. (szeretem az egyszerűen kezelhető, gyors mobil appjukat).
Ezen kívül az Apple Music von le 699ft-ot havonta és van gépkocsinyeremény betétem, de másra nem használom az OTP-s számlát.

Ami még plusz infó, hogy ~1.5 év múlva szeretnék lakáshitelt az éppen aktuális bankomnál.

Melyik számlacsomag(ok)nak lenne érdemes utána olvasnom?
:R

(#15027) axioma válasza Nojbee (#15026) üzenetére


axioma
veterán

"Ami még plusz infó, hogy ~1.5 év múlva szeretnék lakáshitelt az éppen aktuális bankomnál."
Semmi ertelme osszekotni. Se nem lesz egyszerubb, se nem lesz olcsobb. Most mar arra se kotelezhetnek hogy a hitel bankjaban szamlat vezess.
Amugy ha a 400e mindig megvan, akkor az osszefoglaloban a Raiff szamlaja ingyen, annyi hogy a kartyat is hasznalni kell hogy ingyen legyen, de ezt megteheted ugy hogy arrol toltod fel a Revolut-ot, nem utalassal, tok ugyanaz. En igy hasznalom, bar csak ebayre kello penzzel toltom.
Viszont epp nemreg irtam, hogy a cib-nel utcarol beesve jobb hitelt kaptam, mint sok eve premiumkent a Raiff-ban (szemelyi kolcson: lakashitelnel elvben lehet mashogy de nem fogadnek ra).

(#15028) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Na, én Gránitra váltottam. Bajnok számlacsomag szvsz a legjobban megérő, ha teljesül a feltétel. Havi 280.000 jóváírás max. 2 részletben vagy minden nap végén 150ezer legyen a számlán. Vagyis akinek minimum ekkora a fizetése, vagy min. 150k-t tart a számlán, annak bőven megéri, 0Ft-os számlavezetési díj, és negyedakkora tranzakciós ktsg mint Digitális esetében (0,1% vs 0,4%) és KP felvétel díja is fele (0,3% vs 0,6%), bár pénzt egyáltalán nem veszek fel :)

Esetleg kártyadíj miatt érheti meg a Digitális, a Most kártya éves díja kétezerrel olcsóbb, bár inkább névreszóló standard MasterCard kártyát használok, ott meg csak 300 a különbség (cserébe kibocsátási díja meg több a Digitálisnál)

OTP-t megszüntetem amint minden át lett vezetve Gránitra. Novemberben esedékes a bankkártya éves díja, így annyira nem sürget az idő.

4 8 15 16 23 42

(#15029) INGJOKE válasza tonyrulez (#15028) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az igen durva, hogy még ekkora beérkező bérnél is van tranzakciós költség... :Y

(#15030) dptrsk válasza tonyrulez (#15028) üzenetére


dptrsk
addikt

Az éves kártyadíj időarányos része visszajár, ha megszűnteted előbb.

(#15031) dptrsk válasza INGJOKE (#15029) üzenetére


dptrsk
addikt

Az Erste Privilégium megszűnt, jelenleg a CIB BM ECOn kívül nem tudok olyan csomagot, ami (kisebb) jóváírásra díjmentes utalást biztosít.

Gránit, a lent írt feltételekkel másik csomagban havi 990 forintért korlátlan díjmentes utalást és 4 díjmentes ATM felvételt biztosít
VAGY
havi 890 forintért korlátlan díjmentes utalást feltételek nélkül

Raiffeisen biztosít magassabb beérkezőre díjmentes utalást.

[ Szerkesztve ]

(#15032) tonyrulez válasza dptrsk (#15031) üzenetére


tonyrulez
őstag

Igen, Bajnok Plusz esetében havi 990Ft-ért nincs az utalásnak díja. De hogy ez megérje havonta legalább 990.000Ft-ot kell utalgass. Ott még nem tartok.

4 8 15 16 23 42

(#15033) INGJOKE válasza dptrsk (#15031) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezért nem nagyon értem, hogy miért is gondolkodnak az emberek másban. Bár mivel ő kártyával tölti a rev-et neki ez is jó lehet. :)

(#15034) dptrsk válasza INGJOKE (#15033) üzenetére


dptrsk
addikt

CIBnek Androidra nincs NFC fizetési megoldása jelenleg.

2020-ban elég nyomós érv egy bank mellett, ha van NFC fizetési megoldása.
Főleg, ha utalni nem nagyon utal az ember, csak kártyával költ.

(#15035) INGJOKE válasza dptrsk (#15034) üzenetére


INGJOKE
veterán

"Az OTP-s kártyát egyáltalán nem használom.
Revolutra szoktam utalni havonta 200ezer Ft-ot, és mindent ezzel intézek: pénzfelvétel, vásárlások, utalások stb. (szeretem az egyszerűen kezelhető, gyors mobil appjukat). "
Ehhez erre nincs is szűkség.
Nyilván én is az erstés hk-val használom az erstés app, de az is egy rakat foss.... :)

(#15036) sopruk


sopruk
aktív tag

A Gránit MOST kártyámon 10/22 szerepel lejárati dátumként, a szerződés viszont azt írja, hogy " lejárati ideje 2022. (kettőezer-huszonkettedik) év január hónap utolsó napja."
Ez vajon miért van, sablonszöveg véletlen nem módosult?

Az OTP-ben nagyon kedves, szimpatikus ügyintézőhöz kerültem reggel, aki profi módon lezárta a számlámat...

(#15037) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Gránittal kapcsolatban még egy kérdés: Netbank belépéshez a jelszót SMS-ben küldik meg, ezt a videobankos regisztrálás után mennyivel küldik?

4 8 15 16 23 42

(#15038) dptrsk válasza sopruk (#15036) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem úgy maradt, ezeket a MOST kártyákat tömegesen rendelik, ha elfogy egy adag, jön a következő széria.

Lehet beleestél pont abba, hogy már új kártyát küldtek, de szerződéskor még régi szériás is volt raktáron, ezért az került a szerződésre

(#15039) tonyrulez válasza tonyrulez (#15037) üzenetére


tonyrulez
őstag

Önmagamat megválaszolva, 5 órával a videós regisztráció után megkaptam az SMS-t.

4 8 15 16 23 42

(#15040) sopruk válasza tonyrulez (#15037) üzenetére


sopruk
aktív tag

Megnéztem az sms-eket. Én múlt héten csütörtökön 19:50 körül hívtam őket a videóbankos azonosításhoz. A végén azt mondta az ügyintéző, hogy 24 óra múlva érkezik a jelszó sms-ben, a netbankos belépéshez, de már másnap 12:10-kor megérkezett...

szerk.: Látom csak beszélni kellett róla. Akkor ha leszámítjuk az éjszakát, akkor nekem is ez az 5 óra volt kb.

(#15038) dptrsk
Köszi! Így már érthető... :)

[ Szerkesztve ]

(#15041) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Megnyitottam végül egy CIB BM ECO számlát. Teljesen online ügyintézést választottam. Tegnap reggel pontban 9 órakor kezdtem az egész műveletet, 3 perc alatt megadtam a szükséges adatokat, utána volt egy kis dolgom, így 11kor tudtam elindítani a videóazonosítást - itt nem kell ügyintézőre várni, csak meg kell csinálni amit írnak a képernyőre, közben folyamatosan rögzítik, hogy mit csinálsz a kamera előtt - ezt kicsit aggályosnak tartom, nem láttam lehetőséget megállítani a felvételt, ha pl bejön valaki, vagy későn veszed észre, hogy nincs nálad a személyid.
Le kell fényképeztetni a személyid, lakcímkártyád első oldalát, és meg is van igazából. Utánna lehet várni, hogy egy ügyintéző átnézze a dolgokat. Ha ez megtörtént (nekem fél4 fele), akkor megkapod a dokumentumokat, amiket át kell nézni, és "aláírni", végül be kell küldeni, hogy ők is aláírják, ha ez megtörtént, akkor meg is kapod a számlacsomagod (ma fél2 fele nekem). Kicsit több volt, mint 24 óra, de igazából mindent itthonról csináltam, nem kellett bankba menni, ügyintézőre várni, stb.
Amit érdekesnek tartok, hogy a szerződésben semmi nem utalt arra, hogy Bankmonitoros csomagot kötök, csak az, hogy a BM oldalán keresztül történt meg. Ez másnak is így van?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15042) RR-13 válasza LógaGéza (#15041) üzenetére


RR-13
őstag

Akkor ez a Bm. új folyamata szerinti online kötés?
Mert akkor köszi, hogy leírtad a folyamatot, amivel szerintem nincs baj, és pont azért nem lehet megállítani a videó felvétel rögzítését, hogy ne legyen "vágott", mert szerintem ez törvényi előírás lehet nekik. :U

A szerződésben nekünk még az sincs benne, hogy köze van a Bankmonitornak az egészhez, úgyhogy ez már előrelépés szerintem, amit írsz.
A 2 év díjmentes kedvezmény nincs sehol feltüntetve, csak a CIB rendszerében kell, hogy legyen aktiválva, ami Neked elvileg 2022. július 31-ig van beállítva :K
Ezt érdemes megkérdezni telefonon majd, vagy ha mész fiókba személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#15043) LógaGéza válasza RR-13 (#15042) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, ez a teljesen online kötés, amit a 14982-es hozzászólásban írtál.
Közben felhívott egy ügyintéző a telefonos kód létrehozása miatt, miután az megtörtént, rákérdeztem, és a kötés közben kiválasztott bankfiókom fogja a kedvezményt hozzárendelni a számlacsomagomhoz.
Rákérdeztem a bankkártya postázására is, 14 napon belül érkezik a kód és a kártya is - persze külön-külön.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15044) RR-13 válasza LógaGéza (#15043) üzenetére


RR-13
őstag

Igen a kedvezményt, "mindig" a számlavezető fiók rendeli a csomaghoz, de azt gondoltam ez már megtörtént..., de akkor majd beállítják.

Te vagy az első, aki ezt az új folyamatot vette igénybe. :K
Legalábbis ebben a Topikban, a hsz-emben történő leírás utáni visszajelzés alapján. Örülök.
Remélem rendben lesz minden a számlával és a CIB-el is. :B

[ Szerkesztve ]

(#15045) RR-13 válasza INGJOKE (#15035) üzenetére


RR-13
őstag

Az Erstés MobilePay-re írtad azt amit :F
Mivel nem derült ki abból, hogy "fos", hogy mi bajod vele, ezért megoszthatnád, mert szerintem semmi baj nincs az Androidos verzióval. :N
Bár lehet, hogy függ attól is a tapasztalat, hogy ki milyen telefonnal használja, illetve attól is, hogy Te az Androidos verziót használod-e egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#15046) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy CIB-nél online leadott személyi kölcsön igényt mennyi idő alatt bírálnak el?
500eFt-ra lenne szükségem, 12 hó futamidőre. A jövedelmem a CIB-nél vezetett számlámra érkezik.

Köszönöm a választ :R .

(#15047) axioma válasza Jim74 (#15046) üzenetére


axioma
veterán

En nem online adtam le de szerintem ok maguk vallalnak 10 munkanapot. Nalunk ezt a nov.1. beleesese ellenere is leadas utan pont 2 hettel lett kiutalva.

(#15048) Jim74 válasza axioma (#15047) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm.

(#15049) RR-13 válasza INGJOKE (#15035) üzenetére


RR-13
őstag

Írtam neked egy hsz-t tegnap.
Nem írod le, hogy miért "nem tetszik" a MobilePay :F

(#15050) INGJOKE válasza RR-13 (#15049) üzenetére


INGJOKE
veterán

Bocs szét vagyok kicsit hullva. Szóval reggel megyek odateszem a boltba a telót relatíve sok idő eltelik és akkor csippan, hogy nem jó azonosítsam magam, ekkor megy az ujjlenyomat és utána vissza és nagy nehezen kipipálja. Aztán utána ha x időre fizetsz akkor elfogadja egyből, de még nem jöttem rá milyen sorminta alapján, mert van amikor megint azonosítani kell magad. A másik megoldás hogy bejelenzkezzel előre és azonosítód magad akkor jól megy. Mikor elfogy a belépés nélküli fizetés és írja, hogy lépj be és azonosítsd magad, akkor ha rányomsz erre és belép és utána kilépsz akkor ott marad hogy lépj be, míg ki nem lököd onnan. Hirtelen most ennyi jutott eszembe. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.