Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) h3lios


h3lios
addikt

Versenyen C4mlann turn 4-re meg is csinálta a rogue quest-et, úgy h 4 minionja volt kint a boardon. Nem broken a cucc tényleg... :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#67352) ThySoul válasza h3lios (#67351) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nyugi, ez kb 90% hogy nerfet kap.
Amúgy ha már vettél vagy 500 packot, nem akarsz nekem handlockot tesztelni? :"D

(#67353) h3lios válasza ThySoul (#67352) üzenetére


h3lios
addikt

170 volt csak :D A Innen a fórumról is volt olyan aki többet nyitott nálam. :D Amúgy nem kell azt tesztelni, mert 1 hulladék. Mivel 0 heal van ezért használhatatlan a deck. Nem érdemes vele próbálkozni.

B-tag: H3lios#2825

(#67354) DaveNo1 válasza ThySoul (#67352) üzenetére


DaveNo1
veterán

Handlock nem jó, Tauntwarriorral is porig aláztam, face/agro deckek meg még gyorsabban megalázzák szerintem.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#67355) saelin válasza h3lios (#67353) üzenetére


saelin
veterán

Az igen 170 pack! Én meg azt hittem az én 140 packom már beteges... :DDD
Jó tudni, hogy nem csak én merek komolyan költeni a játékra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#67356) vhooper válasza saelin (#67355) üzenetére


vhooper
tag

Sziasztok, 2 decket tudok legyártani, mit ajánlanátok nekem?

(#67357) saen válasza ThySoul (#67352) üzenetére


saen
veterán

Szerintem meg nem fog kapni nerfet, miért kapna?

(#67358) Bazsi1987 válasza saen (#67357) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem se kap közel nem annyira op mint pl a shaman volt január februárba, ha jól húzzol és okosan jatszol akkor persze op annyira mint a mirecle rouge edwine a 2-3 körbe 😊

(#67359) saen válasza Bazsi1987 (#67358) üzenetére


saen
veterán

Végre van egy deck ami nem curvestone, lehet counterelni is, mi a gond?

(#67360) h3lios


h3lios
addikt

A mage deck -et még mindig élvezet játszani. Amikor az ellenfeled azt hiszi, hogy nyeregben vagy és nem nyerhetsz a semmiből megölöd akárhány HP-ról... :D

Nem értem még mindig, hogy a taunt warriorban miért nem játszanak 2 dirty rat-et. Ez olyan könnyen kivédhető lenne, de még senkinél nem láttam ladderen.

B-tag: H3lios#2825

(#67361) kchryss válasza ThySoul (#67352) üzenetére


kchryss
addikt

Ha nerfelik érdemes lehet legyártani a rugó questet, mert nagy eséllyel visszakapjuk a teljes árát, ha betörjük? :DDD

(#67362) Bazsi1987 válasza saen (#67359) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem tetszik, szóval nekem semmi bajom nincs vele. Remélem nem piszkálják meg 😊

(#67363) vhooper


vhooper
tag

Én sima miracle rugóval játszom,amit linkelt valaki innen az oldalról. Questes rugót legyorsulom vele, minden deckkel szemben felveszi a harcot,kivéve a tauntos warriorral, vele meggyűlik a bajom. :)

(#67364) micafighter válasza saelin (#67317) üzenetére


micafighter
nagyúr

Counterspell a quest ellen :)) Onnantol a sok 1/1 lénnyel fel is adhatja. Vicces amugy hogy pont a rugót gondolta kb mindenki a leggyengébb questnek kieg elött.

[ Szerkesztve ]

(#67365) micafighter válasza Cathfaern (#67320) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem hinném, szerintem egyszerüen ök (blizz) se gondolták hogy ennyire erös lesz. Az a baj a blizz által játszahatatlanná tett kombo deckeknek joval több countere lenne most mint ennek. Ezzel se lenne gond ha lennének rendes counterek.

[ Szerkesztve ]

(#67366) h3lios


h3lios
addikt

Wild-on nagyon szeretik az emberek az Exodia Mage-et. Emperor miatt nem kell a quest-el szórakozni. Mert a diszkont miatt simán kipakolsz és nyersz. :D

Szegény ellenfeleim azzal nem számoltak, hogy deathrattle quest-el jövök...

2-ből 2x elmilleltem az egyik combo elemet, mert ott van a 2 lord + umbra. Ő is húzza a lapokat ezerrel, nagyon meg lehet őket szopatni. :D Mind a 2 alkalommal nyomták is az insta concede-et.

B-tag: H3lios#2825

(#67367) Kanczy válasza h3lios (#67366) üzenetére


Kanczy
veterán

Wild dr priest? Küldesz / mutatsz listát pls? A standard meta most épp nem motivál, de ez érdekelne. Ty :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#67368) h3lios válasza Kanczy (#67367) üzenetére


h3lios
addikt

Itt a lista, igazából brutál curvestone. Nekem minden nehézség nélkül mindig kijött a quest. Az aggro igen nehezen fog bedarálni révén ott a 2 deathlord és viszonylag sok early game minionod van. AOE-ből ott az 1 nova + 2 Lightbomb... :D

Umbra meg 1 állat Wild-on, totál érthető, hogy eddig miért nem jött ilyen.

B-tag: H3lios#2825

(#67369) ThySoul válasza saen (#67357) üzenetére


ThySoul
senior tag

Csak ha abból indulok ki, hogy az otk worgen warit is nerfelték, ami nem volt ennyire erős és jóval nehezenben meg lehetett fogni, szerintem tuti nerf. (És ebböl kiindulva lehet az exodia mage-et is megpiszkálják majd ha nagyibb lesz a sírás. Vagy szarnak rá, és úgy lesznek vele hogy a kövi kiegig minek nyúljanak hozzá)

(#67370) h3lios válasza ThySoul (#67369) üzenetére


h3lios
addikt

Ez amúgy teljesen érthetetlen. Ott volt a Worgen OTK, Patron OTK, Régi miracle Rogue. Mindet nerfelték, mondván, hogy nem elég interactive... Aztán hall of fame-be ment az Ice lance + a PO ezzel kivégezve még 2 combo paklit.

Erre kiadnak olyan lapokat amivel végtelen dmg kombó simán összehozható 10 meccsből 5-6x... Számomra ez teljesen érthetetlen.

A rogue quest nem olyan erős, mint elsőre tűnik. Szerintem a water / miracle rogue erősebb lehet. A quest verzióval meg lehet szívni elég rendesen, ha nem jönnek a lapok. Persze ez minden más pakliról elmondható, de itt különösen igaz.
Egyébként a quest balance-ok röhejesre sikerültek. Akkorák a szakadékok közöttük, mint a grand kanyon. A Druid, Warlock és a Paladin quest konkrétan használhatatlan. A Mage - Shaman - Rogue meg majdhogynem broken.

B-tag: H3lios#2825

(#67371) anorche1


anorche1
őstag

51 un'goro paklit nyitottam, abból 3ban volt lego, az utolsó a 40.ben volt. Jó gondolom, hogy ha veszek még 9 paklit, akkor valamelyikben biztosan lesz egy legendás?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#67372) Mister_X válasza anorche1 (#67371) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rosszul.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#67373) Kanczy válasza anorche1 (#67371) üzenetére


Kanczy
veterán

Minden 40. packben van garantált. Még 29, és biztos lesz még 1 lego :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#67374) ThySoul válasza h3lios (#67370) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szerintem az se fér bele, hogy 10 meccsből, rugó ellen játszol 6-7 alkalommal meg se tudj szólalni mert t3-t4 már 5/5 zuhatag jön.
Mage valamennyire balance (lul egy random spelles questnél) mert a meccsek nagyobb részénél fontos hogy jó lapokat kapj a tome-ból/pavelingből.
Egyébként nekem mindegy, én legyártottam a rugót, nekem fun, de már megy a sírás, szóval tényleg meglepne ha nem csapna le a nerfhammer.

(#67375) anorche1 válasza Kanczy (#67373) üzenetére


anorche1
őstag

Nem 20? :O
Baszus, én 20 -ra emlékeztem :((( :W

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#67376) Cathfaern válasza anorche1 (#67375) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Atlagban 20nal jon egy legendary, de maximum 40 pakkonkent lesz egy.

(#67377) KaraDani válasza h3lios (#67360) üzenetére


KaraDani
addikt

Totál alap a dupla dirty rat szerintem. Max nem láttad, hogy felhúzzák, vagy tényleg idióták és nem játszák.

(#67378) quex


quex
tag

Tulajdonképpen csak ma tudtam kipróbálni az új kiegészítőt. Kellemesen csalódtam benne. Féltem, hogy a quest-ek nagyon behatárolják a lehetőségéket. Tudom, még az elején vagyunk, de nem vártam ekkora változatosságot. Szerintem mindenki tud a saját izlésének megfelelő hatékony deck-et összeállítani függetlenül attól, hogy a pörgős vagy a gondolkodós játékot kedveli inkább. Nem bántam meg, hogy előrendeltem. Azt egy kicsit sajnálom, hogy a Warrior-t nem tudom kipróbálni, mert nagyon tetszik az új, de esélyem sincs összeállítani. :)

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#67379) Mister_X válasza quex (#67378) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig csak egy legend kell bele ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#67380) sagem


sagem
addikt

EU-s 80 gold csere ha valakinek aktuális PM pls :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#67381) quex válasza Mister_X (#67379) üzenetére


quex
tag

Megnéztem, kb. 3-4000 dust hiányzik nekem egy olcsóbb változathoz warriorból és akkor nincs semmi mozgásterem a változtatásra.
Mage, hunter és druid lapokból van viszonylag széles választékom. Valamint megvan a shaman quest és vannak murloc-jaim. Az összes többi osztály, kezdve a classic lapoktól annyira nagyon hiányos, hogy én nem tudok velük játszani.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#67382) sagem válasza sagem (#67380) üzenetére


sagem
addikt

elkelt thx :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#67383) Tyler Durden válasza ThySoul (#67374) üzenetére

Miért ne férne bele? Eddig a sámánnal volt ugyanez, rotálják, hogy mi miatt sírjon a nép. Seems balanced (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#67384) beherit


beherit
tag

Nekem 9 packból 1 legendary, the voraxx és 1 epic, sudden genesis. Úgy örültem, hogy legendary, aztán nem is igazán tetszik :/ Paladinhoz lehet valami haszna esetleg, de azt pont nem szeretem. A sudden genesishez azért vannak ötleteim.
Egyébként bejön ez a kiegészítő egyelőre, vannak benne frankó dolgok.

amor fati

(#67385) tomazin


tomazin
veterán

mod: inkább már offba

81pakkot nyitottam, majd úgy voltam vele, hogy utolsó leget is kinyitom, hogy 0-n legyen a pity, így 87ből 5legem lett:
wari lego (king mosh), pala lego (tarim), hunter küldi, es egy golden meg egy sima dudu lego (tyrantus)
18epic
az eddigi legszerencsésebb nyitásom, elsőször jött 20alá a leg nyitás ki, de hogy egy sem használható :(

[ Szerkesztve ]

(#67386) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na jó, nálam a játék megint kiverte mára a biztosítékot a napi RNG bullshitjével.
Szóval amikor egy Jade Rugo kap egy extra Ayát pont Malcheazártól, meg amikor a mágus az új spell felfedezős lapjával pont egy Greater Arcane Misslet húz, miután Alextrázával levitte a HP-mat, akkor tényleg lenne kedvem borogatni.
Persze ez masszívan hiszti, de erre csak tesz rá az, hogy nekem valahogy az RNG még nem igazán segített.

#babyrage

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#67387) shouryuken


shouryuken
senior tag

Ez vicces meccs volt:

És utána összejött a 100g egy paklira :)

(#67388) callmeakos válasza shouryuken (#67387) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Karácsonyfa rugóról meg nem hallottam :DDD

All→M8

(#67389) ThySoul


ThySoul
senior tag

Meguntam a quest rugós bénázásom, összeraktam egy kissé hiányos miraclet(nincs se novény legendarym, se epic "combo:assasinate" lapom) és még mindig a legélvezetesebb és legváltozatosabb deck standarden. Viszont quest wari ellen nekem kissé instalose, főleg hogy sokszor nincs turn4/turn5. (Ennek a pótlását megoldhatták volna)

(#67390) pachito


pachito
őstag

Eddigi mélypont: 37 pakk, 0 legendary. Kurvára ajánlom a játéknak hogy a következő 40 pakkban annyi essen, hogy már a látványtól elélvezek.

(#67391) sagem válasza pachito (#67390) üzenetére


sagem
addikt

54 pakkból nyitottam egy legendaryt..ennyit erről.. :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#67392) pachito válasza sagem (#67391) üzenetére


pachito
őstag

(#67393) NyxNyxNyx válasza callmeakos (#67386) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem a Rogue kapott egy lyrát és egy pain-t a swashburglarjaiból (a 3/10 lyrámra), aztán miután ezeket eltolta, kapott belőle egy circle-t ami a boardján összesen több, mint 10-et healelt és ugye még abból is kapott egy lapot amit már nem láttam. 2 körre rá nyertem, mert fenthagyott egy clericet amit így fel tudtam buffolni. De olyan álomkeze volt, hogy hihetetlen. Ha valakinek elege van a quest Rogue-ból, tudom ajánlani Zetalot Innerfire priestjét. 4-0-ba vagyok ellenük. Nem tudom hányan játszanak Sap-et, de azon kívül nagyon nem tudnak mit csinálni egy korai 10/10-es minionnal. Egyiknél volt csak Sap, de ott jól jöttek utána a lapok. Találkoztam egy control palával is, de annyi esélyem volt, mint 1 éve a Freeze mage-nek egy Control Warrior ellen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67394) thesound


thesound
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez az új meta borzasztó unalmas. Lehet az arénát kellene megpróbálnom, de eddig alig játszottam, mert még nagyobb odafigyelést igényel, mint a ladder vagy hamar veszteséges lesz.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#67395) grizlisandor válasza callmeakos (#67388) üzenetére


grizlisandor
addikt

New meta! :DDD

Szerintem a Swashburglar-ral csinálta meg a qt-et, lopott egy secretet, kombózva, kövire meg egy cabalist tome-t, abban meg 3/3 secret. ;]

(#67396) hyperspace válasza pachito (#67390) üzenetére


hyperspace
őstag

Ugyanez nálam is :DDD . Nagyon azt akarja, hogy vegyek pár packot.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#67397) Cathfaern válasza thesound (#67394) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Éés megérkeztünk :)) Lehet kéne vezetni statisztikát, hogy új kieg után hány nappal jön az első "ez a meta unalmas" hsz :D Az külön poén, hogy szerintem egyelőre nem lehet metáról beszélni, egyszerűen túl kevés idő telt még el.

(#67398) Bazsi1987 válasza Cathfaern (#67397) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szeirntem már most jobb a helyzet mint decemberbe, én bizakodó vagyok 😊 olyan jó játszani hogy nincs a nyomurult reno 😁

(#67399) Brenor


Brenor
aktív tag

Hosszabb kihagyás után visszajöttem a hs-re. Ebben a kiegben melyik kasztokkal érdemes játszani? Úgy tudom, hogy a priest elég gyenge lett. Nekem eddig a hunter a legszimpibb az új kártyák alapján, de a shaman is tetszik. Érdemes megcsinálni a kharazhant?

(#67400) Soybex


Soybex
őstag

Patches-t megéri lecraftolni a jelenlegi metába? Vagy még várjak a craftolással szerintetek? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.