Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66101) gmx9


gmx9
aktív tag

Nagy része az embereknek ilyen ostoba a való életben is, nincs ebben semmi meglepő. Sajnos.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#66102) KISDUCK válasza balisz (#66100) üzenetére


KISDUCK
addikt

Látom van pár pozitív példa is. Legközelebb adok esélyt a barátfelkérő ellenfélnek, hátha kellemeset csalódok.

(#66103) sagem válasza balisz (#66100) üzenetére


sagem
addikt

Ugyanez van az összes online játékban, itt annyival jobb a helyzet, hogy meccs közben csak emotokat lehet használni (és azokat is tiltani), chatelni nem (nem véletlenül). Máshol meg szóban/hangban megy végig az anyázás a saját csapattársak/ellenfelek felé.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#66104) whitezo88 válasza KISDUCK (#66102) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Multkor na-n enis felvettem valakit mert volt 80g es nem volt senki nekem meg kellett. Mikor jatszottunk elkezdett tok ertelmetlenul bm ezni. Toroltem is utana...

Amugy megint van ida ilyenem, akkor inkabb ismerosnek adom innen.

[ Szerkesztve ]

(#66105) NyxNyxNyx válasza balisz (#66100) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dettó. W&L questet akartam megcsinálni NA-en és szinte senki nem jelölt vissza, nagyon idegesítő volt.

Mindig jelöljetek vissza, hacsak nem volt toxic a gyerek meccs közben, mert jókat lehet beszélgetni sokakkal. Sokkal több pozitív tapasztalatom van, mint negatív és az utóbbi nem is olyan jelentős, mert egy legyintéssel el lehet intézni a gyökereket.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66106) balisz válasza NyxNyxNyx (#66105) üzenetére


balisz
senior tag

Nekem több hónap NA szerver játék után sem sikerült annyi barátot szereznem, hogy legyen valaki stabilan fent ha játszok. Ha új játékos lennék, akkor lehet, hogy hagynám is a francba az egészet. De hát ez van, az emberek már csak ilyenek, sajnos aligha fog megváltozni az alaptermészetük egyik napról a másikra. De tényleg vannak pozitív példák is, a sértegetők meg úgyis maguktól kitörölnek ha befejezték, szóval nem is értem min húzzák fel magukat ennyire az emberek.

(#66107) saen válasza balisz (#66106) üzenetére


saen
veterán

Hearthpwn-on van barátkereső topic, oda kell írni és egy-két nap alatt megtellik a friend list. Amíg játszottam NA-n így csináltam, igaz jó régen volt.

(#66108) balisz válasza saen (#66107) üzenetére


balisz
senior tag

Hát én amikor éppen fellépek és látom, hogy van egy friend quest-em, akkor nincs kedvem még külön fórumon barátokat is vadászni, Persze lehetne előre tervezve csinálni az egészet, de ennek nem így kéne működnie. Arról nem is beszélve, hogy egy kezdő játékos valószínűleg nem is tud az oldal létezéséről.

Az a vicces egyébként, hogy Shadowverse-ben lehet szerezni összesen 2000 gold-ot privát meccsekért, pedig ott nem is kell ennyire aktív barát lista, elég privát meccs kódok alapján játszani egymással. Ehhez képest HS-be kell az aktív lista, de semmilyen módon nem ösztönöz a játék a normális viselkedésre, így az emberek nagy részének szinte csal negatív tapasztalata van.

[ Szerkesztve ]

(#66109) lm83


lm83
őstag

Az androidon szerezhető pakkokat milyen emulátorral érdemes "megszerezni" ?
Sajnos telon nem tudom felrakni :N

(#66110) Soybex válasza balisz (#66106) üzenetére


Soybex
őstag

Redditen is próbálkozhatsz, ott aránylag gyorsan van minden régióra jelentkező

[link]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#66111) h3lios


h3lios
addikt

Új Hunter Common ! Szerintem egész jó lett.

[link]

B-tag: H3lios#2825

(#66112) Zolom89 válasza h3lios (#66111) üzenetére


Zolom89
senior tag

Na ez már szerintem játszható lap is lesz! De ha jól tudom nem ezt a raptort dobja az uj Hunter legend..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#66113) h3lios válasza Zolom89 (#66112) üzenetére


h3lios
addikt

Az új Quest Legó 15 db 1 manás 3/2-t kever be, amik battlecry-ra lapot húznak. Azok csak tokenek, ez valós lap. Amúgy kellett valami nagyon az Elekk helyére, ezzel megoldották a kieső 2 drop-ot. Kb. minden hunter alapja lesz. (ha lesz hunter.)

B-tag: H3lios#2825

(#66114) NyxNyxNyx válasza h3lios (#66113) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jaja, onnan lehet felismerni a token lapokat, hogy nincs "rarity-t jelző kő" a közepén.

Mondjuk a Quest rewardoknak van :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66115) KISDUCK válasza lm83 (#66109) üzenetére


KISDUCK
addikt

Itt a leírás, de azért visszakereshettél volna, mert egy kedves fórumtárs már megosztotta ezt. :)

(#66116) h3lios


h3lios
addikt

Skillstone megy már megint...

Frozen már 2. alkalommal tudja bejátszani a turn 1 10/10 edwint ezen a bajnokságon. Első alkalommal nem volt szerencséje, mert a mage megoldotta Freeze effektel. Most druid ellen játszik, ahol insta win volt neki a lap. Lassan lehet 4 manára kellene nerfelni, mert ez egy elég BrokeBack... :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66117) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Már Water warri/rugó mellé már van hunter is? ;] Most büntetett meg R5ön. :O

(#66118) KISDUCK válasza h3lios (#66116) üzenetére


KISDUCK
addikt

Twichen nézed? (Battlenet akartam, de ott a stream gomb nem működött, twichen találtam valamit.)

(#66119) h3lios válasza KISDUCK (#66118) üzenetére


h3lios
addikt

Hivatalos HS csatorna

B-tag: H3lios#2825

(#66120) h3lios


h3lios
addikt

Amúgy Fr0zen simán leverte Pavel-t, ami a mákfaktort illeti. Gyakorlatilag folyamatosan isten keze van és az ellenfelei semmit nem húznak. Legalább is nem ezen a meccsen. Kíváncsi leszek a döntőre.

B-tag: H3lios#2825

(#66121) beherit válasza h3lios (#66120) üzenetére


beherit
tag

Akkor ha jól értem, nem DocPwn szúrta el a dolgokat. Örülök neki, mert őt kifejezetten bírom.

amor fati

(#66122) h3lios válasza beherit (#66121) üzenetére


h3lios
addikt

Nem tudott semmit csinálni. Druiddal nem jött laphúzás, kifogyott a keze. Rögtön az első meccsen 10/10 edwint pakoltak ki a druidja ellen. Dragon Priest mirrorban only 1-2 manás lapokat látott a discoverben. Ezt senki nem nyerte volna meg.

B-tag: H3lios#2825

(#66123) beherit válasza h3lios (#66122) üzenetére


beherit
tag

Értem. Hát, benne van sajnos, de örülök, hogy eljutott idáig.

Egyébként nem tudom már ki írta mostanában, hogy nehéz elkezdeni a játékot én is kb. másfél hónapja kezdtem, f2p. A napi questeket csinálom meg, meg amikor úgy van játszok pár rankedet meg unrankedet pluszban, arénát nem igazán, csak az ingyenest játszottam le. Nyitottam inner firet meg lightspawnt az első pár pakliból és egy inner fire priest buildet raktam össze, kipróbáltam a nem sok elérhető lapomból pár variációt, ranked 18-ig jutottam egyelőre.
Más kasztokhoz nem igazán vannak olyan lapjaim, hogy tudnék rá építeni valamit, vagyis hát eddig nem láttam meg bennük a lehetőséget. Van egy shaman lapom, ami 4 1/1 murlocot idéz, ezt kombinálva bloodlusttal és flametongue totemmel próbálok most kitalálni valamit. Szeretek építgetni saját buildeket, a menőket úgysem tudom kirakni :)
Egy golden shadowflamet is nyitottam, meg még az elején egy patchest, de nem igazán tudok vele mit kezdeni. Meg sok streamet nézek esténként, jó kikapcsolódás, meg vannak srácok, akik jó fejek, sokat lehet tanulni ezekből.
Egyébként ranked 20-18 között én egyfolytában ezzel cthun és malchezaros emberekkel futok össze, elég kellemetlen ellenfelek. Unrankeden meg nagyon sok handbuff paladinnal akik egyfolytában teleszórják erős lapokkal a boardot és minden körben nyomnak egy emote-ot, ki nem hagynának egy lehetőséget, amikor valami történik. De ezt szinte csak paladin és warrior ellen tapasztalom. Nem érdekes amúgy, csak feltűnt.

amor fati

(#66124) DopeBob


DopeBob
addikt

:C Frozen.

Nem jött be a poly. Mikor kockáztasson az ember, ha nem a döntőben...

MZ/X

(#66125) saen


saen
veterán

Csak én gondolom, hogy túl lassan mutatják be az új kártyákat?

Másfél hét és jó eséllyel itt a kieg, erre még 90 lap hiányzik...

(#66126) salaam válasza saen (#66125) üzenetére


salaam
senior tag

A múltkorin azt mondták, hogy jövő pénteken mindent bemutatnak.

(#66127) saen válasza salaam (#66126) üzenetére


saen
veterán

Gondoltam, hogy lesz dump megjelenés előtt, de 90-et egyszerre akarnak bemutatni? Na jó lesz még pár jövő héten, de azért ez rengeteg...

(#66128) h3lios válasza saen (#66127) üzenetére


h3lios
addikt

Én örülök neki, amiket láttunk azokból látszik, hogy merész új dolgokkal próbálkoznak. És volt 1 csomó anti aggro lap is (tar creeper pl.). Inkább nézem egyszerre végig azt a rengeteg lapot és vannak benne meglepetések, mintsem naponta szavazgassak mindenféle hülyeségre. Szerintem sokkal jobb az időzítés, mint legutóbb.

B-tag: H3lios#2825

(#66129) saen válasza h3lios (#66128) üzenetére


saen
veterán

Szavazgat a fene :D Csak át akartam nézni a lapokat aztán meglepődtem, hogy alig van még.

(#66130) h3lios


h3lios
addikt

Amúgy még mindig az EU régió van elől. :D Izgalmas meccseken Shtan lenyomta Fr0zen-t.

B-tag: H3lios#2825

(#66131) NyxNyxNyx válasza saen (#66127) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem még a Gvg-s bemutatás volt a kedvencem. Ott arénában hamarabb elérhetőek voltak az új lapok és úgy draftoltam, hogy néztem hogy mi az Isten ez a lap? Izgalmas volt úgy arénázni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66133) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Most aki pl Pavelre szavazott az 2paklit fog kapni csakúgy mint aki pl Tarei-re szavazott? Mert most nem értem... Honlapon ezt írják : You will receive one additional card pack from the Mean Streets of Gadgetzan each time your champion advances—to the quarterfinals, semi-finals, or finals. Csak Tarei jutott tovább a negyeddöntöig(quarterfinals) így elvileg ő 2paklis az alap szavazásért járó 1pack miatt,de akkor miért mondjátok/mondják Pavel-t 2packesnek? Ez alapján aki nincs Top8-ba az csak "1paklis"(alap vote). [TOP8]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#66134) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elszórakoztam arénában egy Priest mirrorban excavated evil dobálgatásával. 2 SWD volt még a kezemben, de kikaptam volna. Az ellenfél csak poénból dobálgatta, én meg vártam mikor robbanunk fel mindketten. :D Felvett, és jót beszélgettünk, az ilyenekért is jó a HS. Neki adtam cserébe a 80g-omat. :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66136) rocket


rocket
nagyúr

Warrior Legendary: King Mosh

#66111: Ez eros lap lett, foleg azzal, hogy jon meg UG-ben 2 Hunter 1mana Beast

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66137) Zolom89 válasza rocket (#66136) üzenetére


Zolom89
senior tag

Jó öreg control wari ;] nekem tetszik

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#66138) Mister_X válasza rocket (#66136) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Whirlwind + ez, jóféle.

Kíváncsi vagyok a többi lapra, eddig beváltotta a (nem létező/feladott) reményeimet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66139) sagem válasza Mister_X (#66138) üzenetére


sagem
addikt

Eddig szerintem a többség bizakodó, én is várom, jónak tűnik ez a kieg :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#66140) salaam válasza rocket (#66135) üzenetére


salaam
senior tag

Csak úgy hullanak a pakkok az égből :K
Tudtam én, hogy megéri GodUdachira szavazni.

[ Szerkesztve ]

(#66141) saen válasza sagem (#66139) üzenetére


saen
veterán

Kb a kártyák harmadát láttuk, szerintem még nem lehet tudni milyen a kieg. A dinós téma bejön, de ez ügye még semmit nem jelent.

(#66142) fogtunder válasza rocket (#66136) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én arra tippelek, hogy soha nem fogjuk játszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66143) rocket


rocket
nagyúr

Hunter

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66144) Mister_X válasza fogtunder (#66142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Klasszikus legend heavy CW-ben miért ne? Pláne, hogy pl. hunter telerámolhatja háromszor is a boardot midgame végén, addig kimegy 1-2 brawl és Geddon akár. Ha lesz életképes rogue deck arra a szemét questre, az is veszélyes lehet, ha bejön a dream, továbbá ott van a discard warlock endless imp áradata, paladinon nem csodálkoznék, ha a quest tokenekhez lenne kötve, de szerintem biztos jön class card, ami azokat erősíti valamilyen módon. Druid, mage, warrior, paladin questet még nem is láttuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66145) salaam válasza Mister_X (#66144) üzenetére


salaam
senior tag

Mert valószínűleg nem fogsz tudni klasszikus cw-t játszani a jade mechanika miatt.

(#66146) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Sziasztok van 80g-m cserére . kru#2409

(#66147) Mister_X válasza salaam (#66145) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért is nem? Jade viszonylag lassú, a gőzhenger nem indul be midgame-ben csak ha álomkeze van a druidnak, ezzel a legendaryval meg gyakorlatilag +1 board clear két Brawl mellé. Ha turn6-ban már 4/4-eket idéz, el lehet intézni trade-elve, fegyverrel, Execute-tal és Shield Slammel (utóbbi kettő tartalékolandó), ha meg telerakja a boardot, gyakorlatilag háromszor le tudod takarítani. Ha auctioneerek le vannak szedve, hajára kenheti a körönkénti 10/10 és afölötti jade tokeneket.

Jade shaman gyengülni fog Brann kirotálásával és a jelenlegi állás szerint gyengül minden aggro és erősödik a midrange/tempo/control vonal. Jade rouge pedig nem volt eddig sem T1, ezek után se lesz az (ott is jól jött Brann és Gang Up, mindkettő kirotál).

Én látok potenciált már most egy új CW-ben a jelenlegi lapok alapján, fejben összeraktam egy "broken" C'Thun CW-t, pedig még nem láttuk se a warrior questet (2 pack, hogy control jellegű lesz), se a lapok többségét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66148) fogtunder válasza Mister_X (#66144) üzenetére


fogtunder
nagyúr

alulstatolt, kell neki aktivátor, amiből egészen konkrétan egy darab értelmes van, és akkor is egy kétlapos kombó 10. körben. egy brawl pedig közel ugyanezt az eredményt hozza jobb kondíciók mellett.

(#66147) Mister_X: a klasszikus cw gyakran fatigue-ban nyer, a jade druidnak kvázi végtelen a paklija és folyton tud pakolni valamit, amire előbb-utóbb nem lesz leszedésed és akkor rekettyés.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66149) csizi90 válasza fogtunder (#66148) üzenetére


csizi90
aktív tag

Plusz ne felejtsük el, hogy Justicar nagyon fog hiányozni a CW-nek.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#66150) zsuha


zsuha
aktív tag

Sziasztok, 80g EU csere itt.
Privit írjatok, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.