Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) sagem válasza saen (#66250) üzenetére


sagem
addikt

Öö mi ez a dráma kettőjük között (ha jól értem emiatt mondta le?) össze tudnád röviden foglalni ?:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#66252) salaam válasza saen (#66250) üzenetére


salaam
senior tag

Ez tiszteletreméltó dolog volt, le a kalappal Forsen előtt.

(#66253) tomazin


tomazin
veterán

(#66254) NyxNyxNyx válasza tomazin (#66253) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most akkor a Paladin nem kap questet, vagy ez lenne a quest reward? Gondolom utóbbi, elég brutál.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66255) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#66254) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"Galvadon has been official revealed and is the token reward for the Paladin Quest. We still don't know what the Paladin Quest is."

(#66256) DaveNo1 válasza tomazin (#66253) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha lesznek elemental deckek akkor azok a Blazecaller miatt lesznek, elég erős az a lap.

You are not prepared.

(#66257) Kari1 válasza whitezo88 (#66255) üzenetére


Kari1
aktív tag

Amúgy ez az 5-szörös adapt hogy működik? Ha kiválasztottál egy lehetőséget az később is feljön? Illetve lehet őket halmozni? pl windfury + windfury = mega-windfury?
Ha nem lehet őket halmozni akkor ennek a kártyának semmi értelme nincs (többi quest kártyához képest elég gyenge, bár lehet hogy a quest egyszerű lesz)

(#66258) salaam


salaam
senior tag

Hihetetlen amúgy, hogy mennyire fos még mindig a legend létra. 3 nap kemény grind és 67%-os wr kellett ahhoz, hogy lemásszak 3,8k-ról 800-ra. 2k alatt nem ad rendesen pontot, 80pont/győzelem az nagyszerű, csak azért kapok ennyit, mert jó az mmrom. Múlt hónapban jött fix, de az csak 500 környékén érződik, semmit nem segít azon, aki azért bukik el 300 pontot, mert összedobta egy legend 8k játékossal, akinek éppen a murloc zoohoz van kedve és véletlenül nyer. Egészen elképesztő, hogy képtelenek egy rendes rendszert csinálni három éve.

(#66259) tomazin válasza Kari1 (#66257) üzenetére


tomazin
veterán

Stealth+wf
Es szedd le.

(#66260) Neptunfű


Neptunfű
tag

UP! 80g CSERÉM még mindig él EU Neptunfű #2874 dobjatok egy PM-et vagy küldjetek request-et

Az ajándék packokat megkapta már valaki? Fr0zen-re szavaztam, gondolom van átfutási idő.

TESL-el játszik közületek valaki? Nekem szimpatikusnak tűnik.

as long as you don't choose everything remains possible

(#66261) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nem tudom hogy működik egyeseknél pl Asmoná a meme concede shaman. Vagy csak heavy lények jönnek vagy csak spellek. Vagy csak simán lesmorcolnak. Pedig érdekes deck.

(#66262) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Galvadon egyébként OP lesz, már most vannak rá ötleteim. :C Ki kell fogni legalabb egy stealth és +damage adaptokat, amennyi a csövön kifér, majd következő körben dmg duplázó és +dmg spellek :))

Ez most adott is egy ötletet, gyorsan főzök egy pala decket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66263) Mister_X válasza Mister_X (#66262) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt is van :)) RIP jade druid, pedig a jade ramp megvolt neki ;]

A "miért ilyen kevés a HP-m" kérdésre: pakliban maradt a Mistress, Forbidden heal, mindkét EQ és a Wild Pyro is. Tehát szar kezem volt végig. Azon drukkoltam, hogy ne legyen nála Feral és direkt damage spell, mert 6HP-ról kellett visszamásznom.

+Truesilver, 2. Blessed Champion, Tirion, Blessing of Kings, 2. Ravenholdt Assassin és tigris, második +3dmg spell

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66264) tomazin válasza Mister_X (#66263) üzenetére


tomazin
veterán

15öt érd el ha esetleg nem tetted volna, golden rare és nem megerőltető
ha wildon elérted nem szóltam

(#66265) Mister_X válasza tomazin (#66264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Poénból járok fel játszani, nem a rank miatt, egyébiránt 14 vagyok wildon, csak épp semmi értelme odamenni nekem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66266) tomi20100


tomi20100
tag

Paladin Quest Legend: [kép]

(#66267) itldj válasza tomi20100 (#66266) üzenetére


itldj
aktív tag

Mótvá

Engem az érdekelne, hogy bedobhatja-e ugyanazt többször, vagy hogy is megy ez.

[ Szerkesztve ]

(#66268) Neptunfű válasza Neptunfű (#66260) üzenetére


Neptunfű
tag

Elkelt.

as long as you don't choose everything remains possible

(#66269) Mister_X válasza tomazin (#66264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na leültem még három meccs erejéig, rank15 megvan, most már nyugodtabban alszok ;] Kicsit fel is színesedett a mezőny, három menetet le is toltam.

Volt itt controll warrior RIP - greedy volt, nem várta meg, hogy lesebezzen, megpróbálta kiszedni Brawllal a 10/5-ös RA-t, nem sikerült, majd T8 kirakta Gromot aktivátor nélkül

Overload spell shaman - kikaptam, mert egy nagy stealth se jött buffolódni, továbbá nem derült ki, hogy volt-e nála Devolve

Millrogue - RIP - egyébiránt elégette mindkét BoK-t, az egyik BC-t és Vanish value is volt kétszer

+1 16**-on full murloc paladin :DDD De legalább próbálkozott. Megj.: Ragnát a kis gané találta, nincs a deckben.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66270) h3lios


h3lios
addikt

[link]

Paladin Quest.
Nagyon komolyan meg lennék lepődve, ha ezt akárki játszaná. Néha elvétve 1-1 aggro listán futtatnak 1 kings-et, de semmi mást. Eddig nyugodtan kijelenthető, hogy ez a legsz.rabb quest. És a jutalom sem túl acélos. Igazából 1 stat halom..

Szerk.: Pont jókor akarnak buffadin paklit csinálni. Kirotál a Djinni illetve a nővérek... :W

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66271) Mister_X válasza h3lios (#66270) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azt mondom, hogy okés. Sőt, akár jó. Nem lehetetlen, Galvadon meg OP lehet. Csak kapjon rendes draw spellt.

Egyébiránt paladin mainként mondom ezt, a játékaim 3/4-e paladinnal volt meg.

Apropó, most is afféle buffadint posztoltam fentebb, igaz, abban összesen 6 buff van :DDD Ha a Hammer of Wrathot sajátra lövöm, akkor hét spell a questnek ;]

Ha minden nagyon jól megy, midgame ki lehet rakni Galvadont és nagy eséllyel adaptolhatunk stealthet rá. Utána meg GG.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66272) h3lios válasza Mister_X (#66271) üzenetére


h3lios
addikt

Mire turn 6-ra bedarál a pirate warrior... :DDD
Ettől függetlenül a 6 buff kártya nagyon sok. Önmagukban használhatatlanok, ha lenne olyan effekt, hogy ha nincs mellé minion, akkor rakjon ki alá egy 1/1 tokent, mint pl. az upgrade.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66273) KISDUCK válasza Mister_X (#66271) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát mire ezt teljesíteni lehet, addigra kijön a következő kieg. : /
Úgy érzem a többi bemutatott quest jóval könyebb.

(#66274) saelin


saelin
veterán

Lehetne már április, már nagyon unom a mostani metát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#66275) fogtunder válasza KISDUCK (#66273) üzenetére


fogtunder
nagyúr

rugó quest?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66276) Mister_X válasza h3lios (#66272) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pirate warriorokon csak röhögni tudok, nem tudnak megverni. Nincs az a rossz kéz nekem paladinnal, amivel meg tudnak verni. T6-ra meg kifogy a gőzből. Aggro shaman veszélyesebb valamivel (sokkal), mert kiszámíthatatlanabb (Hex, Devolve) és akad laphúzása.

Egyébiránt elírtam, 1685 győzelmem van, abból kivontam a rankeden kijelölt többi class számár, 1131 maradt, ez ~67%. Casualt nem szoktam erőltetni (mindig rankedezek), csak ha paladin recepteket tesztelek, de 2-300 egyéb class win lehetett így két év alatt ott. arénázni nem szoktam, brawl alatt jöhetett még pár win.

6 buff meg nem sok, elfér. De van screenshotom, ahol turn 3-ra a kezem csak spell volt ;] (és nyertem)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66277) thesound


thesound
őstag

Jaraxxusszal lett meg az 5. golden, kár, hogy nem változott át goldenné a kártya :N

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#66278) DaveNo1 válasza h3lios (#66270) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az amúgy megvan, hogy a nevet és a képet is a Transformers 5-ből (nyáron jön asszem) nyúlták le, és amit kapsz legendet is a Galvatron nevű robotból származtatták ;]

You are not prepared.

(#66279) rocket


rocket
nagyúr

Megjott az elso login reward :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66280) Mister_X válasza rocket (#66279) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szólni is akartam :) Tehát... két hét?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66281) thesound válasza Mister_X (#66280) üzenetére


thesound
őstag

1

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#66282) rocket válasza Mister_X (#66280) üzenetére


rocket
nagyúr

8 login reward lesz, tehat elvileg a packokat jovo csutortok hajnalban lehet kezdeni nyitogatni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66283) kchryss válasza rocket (#66282) üzenetére


kchryss
addikt

Szóval 1 hetem van nyitni egy golden sylvanas-t. :DDD

(#66284) fogtunder


fogtunder
nagyúr

80g quest csere, időpont miatt írj privátot itt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66285) kchryss


kchryss
addikt

Na ilyen sem történt még velem. Volt egy késdobálóm a boardon, ellenfél kirakta Leroy-t a késdobáló meg szépen levadászta mielőtt támadhatott volna. :DDD

(#66286) Soybex


Soybex
őstag

80g csere eu valaki? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#66287) DJGABI válasza rocket (#66282) üzenetére


DJGABI
addikt

ez mondjuk nettó ostobenkóság h a kieg után megszűnnek a daily rewardok. tényleg ennyi lenne a minimum... napi bejelentkezés 10-50gold. x napi bejelentkezés után pakk.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66288) tomazin válasza DJGABI (#66287) üzenetére


tomazin
veterán

Szerinted azert lesz 3kartyas kieg, mert kevesebb penzt akar kitaposni belolunk a blizz? Ez a daily login se szol semmirol, csak ne sirj az aremeles miatt, ill. aki megunta a metat az jojjon vissza.

(#66289) rocket


rocket
nagyúr

Druid:

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66290) Soybex válasza Soybex (#66286) üzenetére


Soybex
őstag

Elkelt.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#66291) Kanczy


Kanczy
veterán

Előrendelni meddig lehet, és hol a legolcsóbb most? :B

Köszi!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66292) F-ECT$ válasza rocket (#66289) üzenetére


F-ECT$
titán

Token deckbe elférhet, de elsőre gyengének tűnik.

Kanczy: Max 1 hét, androidon 12500, amazon coinnal olcsóbb lehet, de kicsit melósabb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#66293) salaam


salaam
senior tag

Imádom az új greetingset. Sosem emoteolok, de a happy feast of winter veil, meg a mostani, ezek kurva jók, ezeket akár spammelném is :D :C

(#66294) fogtunder válasza fogtunder (#66284) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elkelt

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66295) Mister_X válasza salaam (#66293) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én röhögtem egy jót, amikor BM-eltem egyet pirate warriornak T6 Reno miatt ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66296) JNashville


JNashville
senior tag

Jól értelmezem ezt a Hall of Fame dolgot: ha van párezer fölös dustom, érdemes lecraftolni Sylvanast, Ragnarost goldenben, a simát pedig betörni, mert úgyis visszakapom majd a golden árát?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#66297) zsuha válasza JNashville (#66296) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ha ezt megcsinalod, akkor vegul plusz 400 dustod lesz (simat betorod)/lego.
Ha nem craftolsz goldent, akk +1600 dustod lesz, mert a sima teljes arat visszakapod.
1200 dusttal kevesebbet kapsz ajándékba, ha sima helyett golden legot akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#66298) Mister_X válasza JNashville (#66296) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha megvan simában Ragnaros és Sylvanas = 3200 dust és semmit nem kell csinálnod.
Ha betöröd mindkettőt (+800) és lecraftolod goldenben (-6400), akkor kapsz 6400 dustot = 800. Persze a goldent betörheted és kapsz még 3200 dustot összesen.

Pontosan ugyan ott vagy, mintha semmit nem csinálsz, csak HoF után betöröd a simákat, mintha betörnéd most, legyártod a goldeneket és bezúzod azokat is. Tehát most ezzel bohóckodni felesleges, ha standerdet játszol...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66299) micafighter válasza thesound (#66277) üzenetére


micafighter
nagyúr

A golden höst megkaptad?? Volt egy ilyen bug régebben hogy ha az 500. Win Jrax-el volt, nem kaptad meg a golden herot :(

(#66300) micafighter válasza JNashville (#66296) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, érdemes legyártani a goldeneket ha van feles dustod, inkább azokban álljon a dust :) Ha kell a dust később és nem akarsz wildozni, akkor max betöröd a goldeneket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.