Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) Cathfaern válasza micafighter (#66797) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából ha most a paklira szánt pénzt "elteszed", és következő kiegnél úgy érzed mégis jó irányba ment a játék, akkor akkor is ráérsz megvenni ezeket a paklikat, és akkor ugyanott vagy lapkészletben. Előrendelés (hiánya) miatt nyilván buksz valamennyit, de nem azon fog múlni semmi.

(#66802) Scale válasza beherit (#66799) üzenetére


Scale
őstag

Aki Pavelre fogadott és mindennap felzsákmányolta a pakkokat meg a brawlból is akkor 5 pakknak kell lennie ugye? Ha jól számolom akkor tényleg kaptam 1-et csak nem vettem észre, vagy az update utáni indításnál telefonon a játék meghalt (volt valami ilyesmi): 2 brawlból, 2 login ajándék meg akkor 1 paveltől.

(#66803) Mister_X válasza rocket (#66800) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Éjféltől lesz elérhető?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66804) rocket válasza Scale (#66802) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem, Pavel-re szavazasert 1 MSOG pack jart.
5 UG pack 3x TB, es 2x login rewardbol johetett ossze.

#66803: Nincs hivatalos info EU-ra, MSOG hajnali 2-3kozott indult, de ott NA szerveren volt egy "bug" amit EU megjelenesre ki kellett javitani.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66805) DJGABI válasza Genji (#66762) üzenetére


DJGABI
addikt

azé alexnél spekulálgattak hogy nerf/wildra száműzés lesz a sorsa. szal nem venném készpénznek

(#66766) quex olvasd el mi van a lapra ráírva. 3 közül (összesen 10 tulajdonságból) választasz. kétszer. brann-nel 4szer. nem kevered valamivel? bár azt is kinézem belőlük h innkeeper ellen bugos :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66806) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Suicide Warlock meta!
Turn 1: Flame Imp, Coin, Flame Imp
Turn 2: Bloodbloom -> Doom
Turn 3: Bloodbloom -> Doom + Soulfire face
Turn 4: Profit
(forrás)

(#66807) Vasinger! válasza Mister_X (#66803) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Elvileg ennyi idő múlva jön EU-ba.

(#66808) BrukoMisike


BrukoMisike
tag

40 goldért én ennyit még nem sz*ptam... :W :W :W

(#66809) Zolom89 válasza Mister_X (#66803) üzenetére


Zolom89
senior tag

Alapesetben igen éjfél lenne az induló, de múltkor volt csúszás egy bug miatt, előtte levő Old God kiegnél meg éjfél volt, de olyan hajnal 1ig nem is lehetett belépni, szerverek nem bírták

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#66810) gmx9


gmx9
aktív tag

Nem várok semmit a kiegtől. Teljesen mindegy milyen meta lesz, az a lényeg, hogy meghatározott paklik játsszanak és az utolsó agyhalott is tudjon simán nyerni gondolkodás nélkül.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#66811) itldj válasza salaam (#66743) üzenetére


itldj
aktív tag

Így a kieg. előtt pár nappal a legjobb, amikor minden mindegy, és nincs annyi tryhard reno meg pirate meg 100% winrate jade shaman. Én ~ 3 napja Toast "otk" djinni priestjével játszok és már nem is tudom mióta nem élveztem ennyire a játékot, nem csak a gyorsan tudjuk le a questeket, mielőtt elgurul a gyógyszerem a sok idiótától. :C :C :DD :DD :)) :))

(#66812) Mister_X válasza Cathfaern (#66806) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébiránt tök jó, hogy van Bloodbloom, faja mechanika, csak épp csak mire? Ugyan az a baj, mint Cho'gallal: nincs rendes, nem önpusztító spell 4-6 manáért warlocknál, kivéve a Syphon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66813) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A rota utolsó napjáig kellett várni a mémre: Thijs éppen legend előtt van, és Brann mellett kirakott egy Injured Kvaldirt :DDD sose láttam hogy valaki bejátszotta volna ezt streamen.

(#66814) Gyuri27 válasza whitezo88 (#66813) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is játszottam már ki véletlen. Be szép is volt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#66815) h3lios


h3lios
addikt

Tegnap néztem a Value Town adást és elég érdekes paklikat raktak össze. Szerintük a Mage quest nagyon jó lehet, viszont az egg-es zoo-t nem tartják összeférhetőnek a discarddal.

Összeraktak 1 handlock szerűséget, ami a Tar -os taunttal meg a többi lappal ultra királyul nézett ki. 1 apró pici probléma volt vele, hogy 0 heal volt a pakliban. Volt 1 Jarrax + Cult és annyi. De utóbbiról tudjuk, hogy mennyire használhatatlan. Sajnos ameddig nincs healbot NEM lesznek handlock és hozzá hasonló nagy skillcap-el rendelkező paklik.

A Discard zoo-tól pedig már most hányok pedig még ki sem jött. Turn 3 egg -> turn 4 van neki egy 5/5 -ös dínója + 1 duplán adaptolt madara. Ha netán a silverware golemek és cluthmother lenne elég a 3/8 tauntok mellé.

B-tag: H3lios#2825

(#66816) fausto válasza Gyuri27 (#66814) üzenetére


fausto
addikt

Én Bran mellé Flame Imp-et raktam ki, az se volt rossz :U

(#66817) fogtunder válasza Gyuri27 (#66814) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem flame impet sikerült wildon demon renoban, az is szép volt :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66818) rocket


rocket
nagyúr

Ouch ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66819) Mister_X válasza h3lios (#66815) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Paladin value incoming ;]

Mage quest tényleg erős és mivel kiesik Reno, visszakúszhat Alex. Most ugye freeze mage helyét átveheti egy 2+1 körös kivégzés (turn1 - Alex, turn 2 meg elég variálható csak a Time warpot kell még kijátszani mellé), addig meg Ice Block, tauntok meg removalok tartanak életben.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66820) saelin


saelin
veterán

Csak nekem nincs kedvem játszani így az új kieg előtt?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#66821) Mister_X válasza saelin (#66820) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nope, én is várok inkább. Fejben már darálom is be a szituációs lapokat, mert kelleni fog a dust. Rezeg a léc a golden standard lapok fölött is, de olyan szépek és mennek golden Utherhez és Liadrinhoz is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66822) fogtunder válasza Mister_X (#66819) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elvileg a meta az lesz, hogy time warp + 2*arcane giant, köv kör Alex és 16 seb az arcba

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66823) Mister_X válasza fogtunder (#66822) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valóban, 2x Arcane Giant, Time warp, Alex. Kelleni fognak a tauntok rendesen ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66824) salaam válasza Mister_X (#66823) üzenetére


salaam
senior tag

Ha ez elterjed, úgyis jön az aggro. Senki nem lesz olyan ostoba, hogy végigvárja, amíg a mage letolja a questet. Megölöd t7 előtt és kész.

(#66825) kchryss


kchryss
addikt

Nem gondoltam hogy belátható időn belül összejöhet, de sikerült mennem egy 12 win-es arénát. :DD

A jutalom:

Nagyon rég választottam már paladint arénában. Az tűnt fel hogy ellenfélként ha találkoztam vele és az első körökben sikerült buffolnia a kezét akkor szinte esélytelen voltam ellene. Nem tetszett a másik 2 hero amit választhattam volna, ezért kipróbáltam a palát. Ha tudom, hogy ilyen jól működik arénában a handbuff pala akkor mindig ezt választom. :D

Itt (katt) meg lehet nézni a draftot, a decket és az eredményeket is.

3 Grimmestreet Outfitter, 2 Grimmestreet Enforcer, 1 Smugglers Run és 1 Sword of Justice volt amivel buffoltam.
Elég sok partit eldöntött midgame a 2 Grimmestreet Protector, illetve top deck szakaszban sokszor mentett meg a Lay on Hands.

Nem lett túl gondolkodós a deck, ennek bizonyítéka hogy nekem is összejött vele a 12 win. Hard muligan-eltem az olcsó buffolós lapokra ami nagyrészt be is jött. Onnantól meg csak szórtam ki curve-on ami volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#66826) Genji válasza kchryss (#66825) üzenetére


Genji
őstag

Grat szép! :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#66827) Gyuri27 válasza Mister_X (#66823) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#66828) Mister_X válasza kchryss (#66825) üzenetére


Mister_X
nagyúr

450 (490) dust és 245 gold ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66829) rocket válasza fogtunder (#66822) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert a Time Warp-ot teljesiteni nem lesz egyszeru, mert nem a jatekoson mulik, RNG fiesta kell hozza, ha meg keves spellel jatszol nehez lesz a boardot tisztan tartani.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66830) Genji


Genji
őstag

A rákos warriorral r16ról felkapaszkodtam r5-re egy nap alatt. Sose volt ilyen könnyű a létra, még secretpaladinos időkben sem.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#66831) saen válasza Genji (#66830) üzenetére


saen
veterán

Szerintem nagyon sokan várják a kieget és utána kezdik a laddert.

(#66832) zsuha válasza saen (#66831) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ez azt jelenti hogy nem játszott ellene senki és minden meccset megnyert egyedül? :DD

(#66833) saen válasza zsuha (#66832) üzenetére


saen
veterán

Természetesen nem, de ha a tryhardok nincsenek, akkor könnyebb a ladder. Holnap nehezebb lesz sokkal.

(#66834) callmeakos válasza saelin (#66820) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én megpróbáltam minél többet játszani, mert a kieggel vége a Sárkányoknak. Ez pedig fáj nekem egy picit.

All→M8

(#66835) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Calculated DC :DDD [link]

na 5.-re talán sikerül jó képet tenni.

[ Szerkesztve ]

(#66836) rocket válasza whitezo88 (#66835) üzenetére


rocket
nagyúr

Salt DC-t eredmenyez az ellenfelnek :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66837) h3lios


h3lios
addikt

40 %-os lego leárazást hagytam ott az ungoro packokért, remélem megéri majd és jókat nyitok ha nem lesz elég a 130db. :D

B-tag: H3lios#2825

(#66838) thesound válasza h3lios (#66837) üzenetére


thesound
őstag

A lego fixen jobb befektetés. Mire van 40% (vagy hol)?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#66839) h3lios válasza thesound (#66838) üzenetére


h3lios
addikt

Helyi boltban nálunk Kecskeméten, minden Lego SW szettre.

Tudom, hogy jobb befektetés, tele van a szoba. :D

B-tag: H3lios#2825

(#66840) KISDUCK válasza h3lios (#66837) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mennyi pakkot vettél ungorohoz?

(#66841) h3lios válasza KISDUCK (#66840) üzenetére


h3lios
addikt

Egyelőre csak a preorder volt meg. Van mellette 16k dustom (hall of fame-el), illetve 7,8k goldom. Ez olyan 130 nyitás lesz az ajándék packokkal. Gondolkozok, hogy még 80-at rávegyek. Utána spórolás a kövi kiegre. Ebből kb. meg is lenne a full szett 1-2 legó és epic nélkül. (ha nem bontok dupe legót).

B-tag: H3lios#2825

(#66842) Genji


Genji
őstag

Most utolsó pillben megvettem én is a pre 50 pakkot, így pont 130 pakkot fogok nyitni golddal együtt. Picsába szeretem ezt a játékot akármilyen szar. :D

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#66843) Mister_X válasza Genji (#66842) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Venném én is, de hétfőn jön csak fizetés :W :O Addigra meg se hátlap, se kedvezmény :( NeverLucky

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66844) KISDUCK válasza h3lios (#66841) üzenetére


KISDUCK
addikt

Dzsizösz. :D 130 pakkra még 80-at venni? Kíváncsi vagyok annyi nyitásból milyen drop lesz. Nekem előrendeléssel együtt lesz 80+ nyitás annyi elég lesz nekem.

(#66845) Bazsi1987 válasza h3lios (#66839) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Baszus ne már pont tegnap meg ma voltam ott melózni 😣

(#66846) h3lios válasza Bazsi1987 (#66845) üzenetére


h3lios
addikt

6-8-ig van az Alföldi játék osztályon kedvezmény.

B-tag: H3lios#2825

(#66847) Kanczy


Kanczy
veterán

Bázzz... 1 centire vagyok a preordertől, pedig már 3 hónapja nem mentem rank 10 alá, és már kb. csak melóban játszom napi 4-5 meccset :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66848) rocket


rocket
nagyúr

It's happening :D

Jatekot ujra kell majd inditani :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66849) whitezo88


whitezo88
nagyúr

RIP

(#66850) h3lios


h3lios
addikt

Aaaaand there goes the NA server... Down. :P ;]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.