Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) saen válasza rocket (#66350) üzenetére


saen
veterán

A meta soha nem lesz lassú, ebbe a tévhitbe ne élje bele magát senki. Minden kieg előtt ebben reménykednek sokan és soha nem jön be. Ráadásul a jade mellett hogyan lehetne lassú?

(#66352) h3lios


h3lios
addikt

A coop brawl-okat szeretném is, ha lehetne beszélni a társaddal. Ha valaki teljesen új és nem vágja, hogy mi a szitu akkor 1 rémálom. Ahogy fentebb írták nem 1 ilyen van még mindig.

B-tag: H3lios#2825

(#66353) saen


saen
veterán

(#66354) h3lios válasza saen (#66353) üzenetére


h3lios
addikt

Na most a kérdés, hogy ez quest, vagy sima legend lesz. Mindkettőnek irdatlan erős lesz. Megkockáztatom, hogy broken lesz. :Y

Konkrétan csak az új rogue destroy effektes minion tudja leszedni könnyedén. Azon kívül kb. semmi más.
Sok idióta pedig azt hiszi redditen, hogy használhatatlan. :W

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66355) saen válasza h3lios (#66354) üzenetére


saen
veterán

Szerintem ez a sima, bár egy német oldal mutatta be, abból meg egy szót sem értettem. A Questesek 5 manák eddig.

Szerk: BGH is leszedi meg bármivel trade-elhetsz. Aztán paladin is simán megoldja és még lehetne biztos sorolni.

[ Szerkesztve ]

(#66356) h3lios válasza saen (#66355) üzenetére


h3lios
addikt

De senki nem játszik BGH-t 5 manáért. :D
12 -t letradelni boardról pedig azért nem lesz olyan egyszerű. Tekintve, hogy turn 10-ig legalább 1 War-on át kellett menned valahogy.

Sokan azt felejtik el, hogy a druid 1 erősebb ramp mellett ezt a cuccot turn 7-8-ra kirakja.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66357) saen válasza h3lios (#66356) üzenetére


saen
veterán

Létezik olyan meta amiben akár kettőt is játszik majd mindenki.

Tudom akkor meg előbujnak a pirate warriorok, de akkor is. Metától függ, hogy játszva lesz-e a BGH.

(#66358) h3lios válasza saen (#66357) üzenetére


h3lios
addikt

Amióta nerfelve lett senki nem játszotta, mert annyira szituációs volt. A mostani meta lapok közül is kb. csak Kun rendelkezik 7+ attack-al, de ha őt látod valszeg halott is vagy. A Golemeknél meg mind1, mert ha 7-ig elérd a Jade vonat onnantól csak erősebbek lesznek.

Turn 3-4 edwin ellen megint csak nem megoldás az 5 manás BGH.

Ja amúgy fun fact: Menagerie Warden tudja copy-zni a következő körben. :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66359) itldj válasza h3lios (#66354) üzenetére


itldj
aktív tag

Szerintem nem kérdés, mert ez egy szarabb Soggoth, és azt sem lett egy broken meta lap. Kiteszed tizedik körben és nem csináltál semmit, mert simán elüt mellette bármi.

(#66360) saen válasza h3lios (#66358) üzenetére


saen
veterán

Mit nem lehet azon érteni, hogy meta függő? ;]

Totál más meta lesz rota után, mint eddig volt. Rengeteg lap kimegy, sok bejön, stb.

(#66361) h3lios válasza itldj (#66359) üzenetére


h3lios
addikt

Persze, de druid ezt a cuccot 8. körben kirakja, előtte pedig vannak tauntjai, pláne az új lehetőségekkel kiegészülve. Soggoth azért volt sz.r, mert relatíve könnyen le lehetett tradelni. 12/12-t mivel tradelsz le ?
Előtte ne felejtsd el, hogy pár taunton át kellett verekedned magad..

Egyébként BGH kérdésre: Bejöhet a metába, mert a quest rewardok mind elég nagy dögök, de hogy 2-t játszana belőle bárki is. Az nevetséges felvetés. Soha nem fognak egy tech lapból 2-t játszani, pláne nem 5 manáért.

Vitát lezárandó: majd meglátjuk, hogy mennyire lesz jó lap. Én azt mondom, hogy 1 Ramp druidban kötelező finisher lesz. Mert 2 lapon kívül semmi nem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66362) F-ECT$ válasza Cathfaern (#66349) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nekem is a halálom, pedig bőven elfér a memóriában is...

Dive ever, work never.

(#66363) whitezo88 válasza h3lios (#66361) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az a baj, hogy nem csinál semmit. Win more. Üres boardra jó, amúgy meg elütnek mellette.

(#66364) h3lios válasza whitezo88 (#66363) üzenetére


h3lios
addikt

Sunfury-val ? Druidban nem elképzelhetetlen egy innervattel. És akkor T-rekt mindenkinek akinek nincs BGH kézben.

B-tag: H3lios#2825

(#66365) Cathfaern válasza h3lios (#66354) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jó lap, de túl lassú szerintem. Ha tegyük fel turn8-nál kirakod (de akkor fel is kell húznod addig, nem hiszem hogy célszerű lenne erre mulliganolni), és nincs boardod, akkor jó eséllyel már elég szép mennyiségű HP-t lecsaptak rólad, onnantól ez nem sok vizet kavar, mert elütnek mellette, és hamarabb elfogysz, mint az ellenfél. Ez igaz kb. még mid-range ellen is, aggro ellen meg főleg. Jade relatív könnyen letradeli, szóval ott nem rossz, de nem ez lesz a win condition.
Ha meg van boardod, akkor ez úgyis csak win more.
Controll druidban másik controll ellen egész jó lap lehet, de gondolom nem kell túlmagyaráznom ezzel mi a gond :)

(#66366) KaraDani válasza Cathfaern (#66365) üzenetére


KaraDani
addikt

"Controll druidban másik controll ellen egész jó lap lehet, de gondolom nem kell túlmagyaráznom ezzel mi a gond :)"

Tökéletesen összefoglaltad :DDD

Bár tök életszerű, hogy megvárod a T10 et ezzel egy innervattel meg egy sunfuryval a kezedben aggro ellen :K

(#66367) rocket válasza saen (#66351) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem azt irtam lassu lesz, hanem, hogy az eddigi lapok alapjan lassulni fog a PW/Aggro Shaman metahoz kepest.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66368) whitezo88 válasza KaraDani (#66366) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Agro ellen még a Soggoth is lassú, nemhogy ez.

(#66369) csizi90 válasza saen (#66353) üzenetére


csizi90
aktív tag

Mondjuk igazán bevezethetnének egy keyword-öt (mondjuk Shroud) erre is, a Poisonous után.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#66370) micafighter válasza whitezo88 (#66326) üzenetére


micafighter
nagyúr

2 mana 2/6 kombo brawlal PogChamp

(#66371) Chumlee válasza Cathfaern (#66349) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nekem az is tetszik ,hogy minden alkalommal a patch óta be kell jelentkeznem . Lassított mobilnettel 5 perc alatt meg van csak nem tudom miért .... :W

(#66372) Soybex válasza Chumlee (#66371) üzenetére


Soybex
őstag

Hát sokáig nem lesz lassított neted ha telekomos vagy :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#66373) Chumlee válasza Soybex (#66372) üzenetére


Chumlee
senior tag

Eddig fél perc alatt játékban voltam , viszont ez a folytonos bejelentkezés vicces .
Telenoros vagyok :O

(#66374) h3lios válasza Chumlee (#66373) üzenetére


h3lios
addikt

Na ez a nagy probléma.... ;]

B-tag: H3lios#2825

(#66375) DJGABI válasza Chumlee (#66371) üzenetére


DJGABI
addikt

örüljél h egyáltalán megy, lassítottal nálam kb játszhatatlan volt (bluemob/telekom)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66376) rocket


rocket
nagyúr

Blizzard introban vannak meg be nem mutatott kartyak :)

(kozepso kartya 3mana 4/8, jobb oldali a Rock Elemental)


(nem latszik jobban)

Nem biztos Legendaryk lesznek (raadasul mind Warlock szinben pompazik :D ), mert a teknoc se Warlock Legendary lett vegul :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66377) whitezo88 válasza rocket (#66376) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ott van a Tortollan Primalist.

(#66378) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Nektek mennyi időbe telt meg kaptatok brawlban egy olyan ellenfelet, aki érti mivel nyerünk ?! Megorulok... ha nem új pack lenne a jutalom, rég letettem volna róla :DD

the best is yet to come

(#66379) saen válasza Alexxxis (#66378) üzenetére


saen
veterán

6-ból 5-öt nyertem reggel, nem volt gond.

(#66380) Mister_X válasza Alexxxis (#66378) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elsőre...
Hatodik(!) meccsen kaptam egy fogyatékos rogue-t magam mellé ellenem, aki először eltolt egy SS-t a 4/4-es golemembe, de akkor még úgy voltam vele, hogy egye-fene, lehetett missplay, mert két party crusher között volt. Amikor viszont eltolt egy Neutralize-t Ayába és a kieső 8/8-as golemre Sapet, nyomtam egy concede-et.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66381) Alexxxis válasza saen (#66379) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Irigykedem. Már jelzek, nyomkodok mindent, "villogtatom" mire lepjenek, megköszönöm ha jót csinál. Fejenporognék a hero power felett már az sem segitene:D

the best is yet to come

(#66382) ETOM


ETOM
addikt

(#66378) Alexxxis En eddig 11 kort mentem es meglepo mod mindenki normalis volt. :DDD

(#66383) Alexxxis Ido kerdese es en is kapok ilyen jatekosokat. Ez biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66383) Alexxxis válasza ETOM (#66382) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Akkor most hivatalosan azt kellene éreznem, h velem van a baj, pedig neeem:D !

the best is yet to come

(#66384) fogtunder válasza Alexxxis (#66381) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én az első co-op óta nem kaptam fogyatékost, gondolom ez is brawl MMR szerint megy, ha van éppen vállalható brawl, meg kell pörgetni és akkor nem kapsz majd hülyéket.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66385) eLit-MiLan válasza Alexxxis (#66378) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Éjfél után mentem 2-t, azok normálisak voltak, ma délután toltam 1-et, na az ... :D Kinyirta minionom eleje fele, mondom oké, biztos nem érti még. Amikor már bejött a boss taunt, azt hittem rájött mit kell csinálni, de utána rányomott 4dmg-t az icehowlomra, hogy tudassa velem, nem, nem érti :D

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#66386) KISDUCK válasza Alexxxis (#66378) üzenetére


KISDUCK
addikt

3.-ra sikerült. Az első hajnalba volt arra nem emlékszem miért is vesztettünk. A másodikkal meglett volna, ha nem lép le vagy dc-zik ki a "társam". Az biztos, hogy ez a brawl nem tetszik...
ui.: a 3. se volt igazán képbe, nem akarta nyomkodni a hero powert amikor célszerű lett volna és azzal ment el több kör feleslegesen, hogy a tauntokat tradelgettük.

[ Szerkesztve ]

(#66387) saen


saen
veterán

(#66388) salaam válasza saen (#66387) üzenetére


salaam
senior tag

Viszont így jöhet Xixo és (JJ?Yagut?akárki más, mint botnyhoff) és Németország hirtelen akár meg is nyerheti az egész versenyt. :C

(#66389) Alexxxis válasza eLit-MiLan (#66385) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Na sebaj, kinomban jókat rohogok, elszorakozom, van pár napom , h meglegyen :) köszönöm az infokat:)

the best is yet to come

(#66390) grizlisandor válasza Alexxxis (#66378) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elsőre, bár nekem fogalmam se volt mit csinálok az első pár körben. :DDD

(#66391) Alexxxis válasza Alexxxis (#66389) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Na úgy 10. nekifutásra :C

the best is yet to come

(#66392) ETOM válasza Alexxxis (#66391) üzenetére


ETOM
addikt

Na most megtaláltak engem is. Egyik tag feladta pedig meglett volna szerintem. Következőn elfogyott HP. Utána jött a barát felkérés. Biztos nagyon "barátságos" lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#66393) salaam válasza saen (#66387) üzenetére


salaam
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#66394) vhooper válasza saen (#66387) üzenetére


vhooper
tag

Eltudod magyarázni mi történt, miért zárták ki őket?

(#66395) saen válasza salaam (#66393) üzenetére


saen
veterán

Ez nekem üres hozzászólás.

(#66396) whitezo88 válasza vhooper (#66394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

[link] idézetekkel. Volt Hitlerezés, buzizás, stb konkrétan: [link] ilyenkor bukik ki hogy Phof personája kamu és amúgy erősen passzív agresszív. Sintolol csak simán tahó ahogy eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#66397) salaam válasza saen (#66395) üzenetére


salaam
senior tag

Javítottam. Sajnálom, de nem tudtam kihagyni. A legszebb öröm mindig a káröröm.

(#66398) Mister_X válasza whitezo88 (#66396) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Foglaljátok már össze kérlek egy kommentben, hogy most mi a franc van, mert nem tudom ki találta ki a redditet, de átláthatalan az egész hóbelevanc... addig eljutottam, hogy egyik burkoltan buzizik (mondjuk a logikát nem látom abban, hogy ha egy meleg pár gyereket fogad örökbe, ő miért lesz automatikusan meleg szintén, de hagyjuk...), a másik meg Hitlerezik, de Forsen hogy jött ide?

And who the fuck is P4wnyhof and Sintolol?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66399) salaam válasza Mister_X (#66398) üzenetére


salaam
senior tag

P4wnyhof egy streamer (nem HS játékos, streamer, tehát a Massan - Forsen - Belezőgép tengelyen elképzelendő, aki egyrészt botokat használ/használt, másrészt van egy csomó kétes ügye versenyeken adminként).
Sintolol egy HS játékos, akinek nem tetszett, hogy p4wnyhofot is jelölték a global gamesre és ennek többször hangot is adott. Egyébként a community egészének nem tetszett, csak ők nem voltak ennyire alpáriak.
Forsen azt mondta, hogy ha P4wny mehet a global gamesre, akkor ő bojkottálni fogja, tegnap be is jelentette, hogy átadja a helyét, szóval sjow fog helyette játszani a svéd csapatban.

Hosszú és bonyolult, tényleg el kell olvasni, hogy megértsd, de ez az alaphelyzet.

*És igen Sintolol most lényegében minden becsületes HS játékos helyett lett kirúgva, azért, hogy az ilyen csalók, mint P4wny ne lehessenek ott a versenyen. Tehát Forsen mellett ő is maximálisan megérdemli a kalapemelést.

Szerk.: Tudom, hogy többen vannak itt, akik szeretik és nézik P4wnyt, meg az összes ilyen streamert. Őket szeretném kérni, hogy ne kezdjék megvédeni, én sajnos magasról teszek bárkire, aki nem játszik rendes hearthstonet, tehát engem nem fog meghatni, hogy goodvibes van, meg megtanulunk arénázni, tehát hiába is strapálják magukat, jobb ha tudják:)

[ Szerkesztve ]

(#66400) Mister_X válasza salaam (#66399) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem lenne átláthatatlan a reddit, rászánnám magam. De sajnos az.

Köszi azért, ennyi is elég.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.