Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Mennyire aktuális itt a "PH-s HS játékosok listája" táblázat? Nagyon barátszűkében vagyok a játékban, Watch & learn küldik napokig árválkodnak, és ilyen könnyen jött goldot nem szeretnék eldobni :Y .

the best is yet to come

(#66602) Kanczy válasza salaam (#66597) üzenetére


Kanczy
veterán

De tudod, hogy megy ez. Ha egy konzisztensen jó játékos nem ért egyet rank17 kapitánnyal, akkor az igazából vagy netdecker, vagy drogozik, amikor jóslatokat tesz a metára :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66603) fogtunder válasza Alexxxis (#66601) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem pl. a régi nickem van bent a battletag mellett, illetve sok mindenki nem lett felvéve, de nagyrészt játszik még mindenki szerintem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66604) F-ECT$ válasza Alexxxis (#66601) üzenetére


F-ECT$
titán

Vedd fel nyugodtan őket, ha már nem játszanak, akkor sincs semmi.

Dive ever, work never.

(#66605) fogtunder


fogtunder
nagyúr

ki rendelt elő? én még mindig vacillálok, lesz kb 55 pakkom, ha hagyok 300 aranyat arénára, de őszintén szólva nem vagyok elájulva a lapoktól. az epicek nagy része meh, a legendekből szintén nem sok van, ami must have lesz. egyedül az áremelés miatt gondolkodok rajta, hogy esetleg nem költöm el az összes aranyat, maradjon a következő kiegre valamennyi.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66606) thesound válasza fogtunder (#66605) üzenetére


thesound
őstag

Én pont az áremelés miatt rendeltem elő. Igaz ~2e Ft, nem akkora tétel, de a lélektan...
Szóval a tervem az, hogy nem költöm el az összes goldomat, így a köv. kieg (a nyári) ingyen lesz goldból, ha tetszik, ha nem. Ha a harmadik kieg. sem fog tetszeni ebben az évben (jelenleg ugye eggyel sem játszottam, szóval bármi lehet, én előre nem tudom megítélni), akkor vagy leteszem vagy F2P.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#66607) h3lios válasza Kanczy (#66602) üzenetére


h3lios
addikt

Mondtam már, hogy ne személyeskedjünk. Mr. mindenkit a tökömből rángatok elő kapitány. Mert lassan átlépsz 1 vonalat. Mégis ki a rákot érdekel a rank ezen a fórumon ?! Te mit tettél le az asztalra ? Mutass már verseny helyezést, top 200 legendet, akármit amit elértél. Vagy a virtuális kártyajátékban te leszel a jani, mert 10-es helyett 5-ös van a neved előtt ?
Továbbiakban ignorálom a kommentjeid, mert tahó és személyeskedő stílusban tolod FOLYAMATOSAN.

Nyilván túloztam a kommentemben és tudom, hogy ki a srác, nem kell bemutatni köszönöm.

Szóóóval..

Nyilván nem tartom netdeckernek a srácot, hanem erősen szarkasztikus stílusban megjegyeztem, hogy nem biztos, hogy egyet értek 1-2 tippjével. Csak ezek szerint sokak nem értik mi az a szarkazmus.

Nem tudom, hogy Miracle Rogue-ot mivel lehetne játszani továbbra sem, ugyanis a pakli alapja, hogy az early game-ben nyomást helyezel a másikra, a mid game-ben van boardod, majd egy turn 6-8 goblinnal felhúzod a burst-öt, majd conceal mögül kivégzed a másikat.

Jelenleg ebből megmarad az early game és ennyi. Nincsenek mid. game lapjaid max. a shadow sensei, akit mindenkit lesajnált és sz.r lapnak tartott. Pedig jelenleg egyedül ő tarthatja életben ezt a deck típust. A Conceal kiesével szerintem nélküle esélytelen lehet Miracle-t játszani, mert stealth nélkül akármelyik kaszt meg tudja oldani a goblint turn 6-ra.

Következő:

Pirate Warrior: "Csak" 1 lapot veszít, aki nem más, mint finley. Aki önmagában a legnagyobb veszteség, mert ezután nem lesz több lifetap meg steady shot warriorként. Sokan nem látják át mekkora hiány lesz laphúzásból. A full face verzió el fog tűnni szépen és megint visszatérünk a Tempo Warriorhoz, ami battle rage-ekkel tud húzni.

Handlock: Totál baromság, mivel továbbra sincs neutral heal standard-en, ezért 1 elemental shaman (ami viszont igenis lesz) simán leburstöl kézből, ha akar. Molten Giant-ről meg ne is beszéljünk. Nem tudom honnan szedte az ötletet.

A többi deck nagyjából oké, Beast druid talán lehetséges, mert itt minden Dino beast lesz, viszont sok jó lapot is veszít majd TGT - LOE kirotálással.

Ui.: Légyszi ne mutassátok be a competetive scene embereit és, hogy ki mit tett le az asztalra, mert nagyon aktívan követem a bajnokságokat és az embereket.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66608) thesound válasza h3lios (#66607) üzenetére


thesound
őstag

Mind1. Nem szólok bele a nagyok dolgába, csak legyen peace, unity, meg világbéke, na meg rozé fröccs.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#66609) saen válasza h3lios (#66607) üzenetére


saen
veterán

Miracle Rogue:
-volt több verzió is ami nem játszott concealt, lehet nélküle élni
-Pillager: régen nem volt ilyen lap, mégis volt ilyen pakli
-Azure drake: ez hiányozni fog, de azért nem a világvége
Mit fog játszani: Bully jó midgame lap, mellette lehet visszajön a farseer, van most tar creeper, stb.
Emellett low tier 2-re írta a srác, az azért nem a lehetetlen kategória.

Handlock: tier 3-ra írta, tehát gyengére. Az egész deck a nagy maybe kategória, mi ebben a hülyeség?

Pirate Warrior: Finley sose kellett a győzelemhez meg az egy szem lap, amit sok meccsen fel se húztál. Ettől nem fog meghalni a pakli az tuti...

(#66610) Scale


Scale
őstag

80g eu csere itt: Nepo#2690
Nem nagyon leszek online de ha itt írsz üzenetet akkor látom és felmegyek :K

(#66611) Mister_X válasza saen (#66609) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Javítsatok ki, de a handlock nem a 4 giantes vezió?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66612) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sokaknak, így nálam is vízválasztó lesz ez a kieg. 1 éve van Standard, így a Blizzard most a legjobb helyzetben van, hogy olyanra alakítsa a játékot, amilyenre szeretné.
-Kiesik 6 elég fontos classic lap
-Kiesik 132 TGT lap
-Kiesik 31 BRM és 45 LoE lap
-Jön 135 UG lap

Ez akkora meta változást hozhat, amekkorát csak akarnak, ha ezzel együtt sem sikerül valami jót alkotniuk, akkor szépen lassan ideje lesz új játék után néznem. Persze attól nem félek, hogy control meta lesz, viszont ha "csak" lassul a meta, de nem változik meg a curvestone feeling, az kevés lesz. Ha nem jön az, hogy nem kell minden világító kártyát kijátszani, körbe kell játszani dolgokat, meg lehet akadályozni az ellenfél bizonyos előre látható lépéseit, akkor ez a kieg is 2-3 hétig lesz csak érdekes. Az meg már kevés, hogy a lelkesedésem kitartson a következő kiegig, pláne, hogy már a f2p modell se nagyon fog működni.

Persze, csodát nem várok, de legalább egy kis elmozdulást igen. (Card reviewt direkt nem néztem, elég csak 2-3 lapot nem "észrevenniük", és máris borul az előzetes elképzelés a kieg erejéről, pl Dr. 6...)

Dive ever, work never.

(#66613) fogtunder válasza Mister_X (#66611) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de, csak néha a control lockokra is szokták használni általánosságban. és szerintem ilyet most egy darabig nem fogunk látni, a quest discardos, az új legend discardos, a többi warlock lap fos, Reno kirotál, heal továbbra sincs, csak a sámánnak, akinek rohadtul nem kell.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66614) Mister_X válasza fogtunder (#66613) üzenetére


Mister_X
nagyúr

My bad, handlock esetén a klasszikus paklyos-4 giantes-protectoros verzióra asszociáltam.

Paladint kihagytad ;] Heal van, taunt van, legók nem rosszak (bár szituációsak), csak épp a quest miatt kell meghackelni egy értelmes paladint decket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66615) fogtunder válasza Mister_X (#66614) üzenetére


fogtunder
nagyúr

paladin? az valami új pokemon? ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66616) Scale válasza Scale (#66610) üzenetére


Scale
őstag

Elkelt

(#66617) messi6502 válasza h3lios (#66607) üzenetére


messi6502
tag

Nem nagyon szeretnék beleszólni, de ha már itt tartunk, akkor én is leírom a véleményem az alábbi deckekkel kapcsolatban és hogy szerintem hogy alakul a meta.
Egyrészt a legnagyobb kérdés szerintem a hunter quest lesz, ha az működik hogy bedobunk 20+ darab 1 droppot a deckbe + a quest illetve mondjuk highmane és kill command vagy akár a még konzisztensebb fix 5. körös quest miatt csak 1 droppok és a quest vagy ezek átmenete, akkor gyakorlatilag 3 decket tudok elképzelni ami azt az early tempot tartani tudja és ezáltal valamennyire counterelni tudja a quest huntert és azok sem control deckek.. Egész egyszerűn a quest hunter ahogy kinéz jelenleg, kb 10-12 körig olyan nyomást fog tudni helyezni az ellenfélre mint most a pirate warrior az első 5 körben. Ráadásul a quest kirakása után indul neki az igazi móka, tehát a control deckekkel vagy greedy leszel és benn tartod kézben addig az aoe-kat kockáztatva a t5 halált vagy pedig kifogysz egy időután belőlük a hunter meg konzisztensen tovább pakolja majd a laphúzós 3/2-ket. Jelenleg 1 control féle decket tudok elképzelni ellene az pedig a taunt control warrior, de azzal is az elején olcsó tauntokat kell húzz és utána kellenek mindenképp a laphúzások különben kifogysz...Tehát nagyon keskeny a határ hogy elég konzisztens lesz-e ellene. A másik 2 deck ami inkább konzisztensnek tűnik számomra a hunter ellen, az az aggro rogue / aggrósabb miracoli illetve a pirate warrior. De ezt a 2 decket meg megfogja fogni majdnem minden deck ami játszik pár tauntot esetleg weapon removalt. De ha mégis sikerül valahogy counterelni a metának a full 1 drop huntert és lassulna ez miatt a meta, akkor jön elő annak a questnek az igazi ereje, hogy kicsit csökkented az 1 droppok számát és mondjuk átlag 7. körre leszel kész vele, cserébe meg beférnek fixen még a highmane-k, leszedések, fegyó meg kitudja még mi és akkor megintcsak kb egész meccsen mész az eredmény után...

Lényeg a lényeg, hogy a quest hunter és annak változata(i) lesz szerintem kizárólag a t1 (nerfig..), utána pedig ami az ellen hozhat legalább 50%-os winrate-t mint az aggro rogue / aggrós miracle, pirate warrior meg a taunt warrior. De valószínűleg olyan szakadék lesz így is a quest hunter variálhatósága miatt, illetve hogy faék egyszerű lesz vele játszani, hogy eszméletlen nagy arányban fog jelen lenni a hunter hóvégére.

Még annyit, hogy a miracle rogue nem lesz halott szerintem, én valami ilyesmiket tudok elképzelni:
[link]
[link]

Na persze főként sherazin és a vilespine slayer kiesik ha gyorsabb miracoli kell illetve a 2 sap is akár, de akkor tényleg a hunter ellen készül csak a deck. Azok helyére meg nagyjából shiv, leeroy, shadowstep és talán novice engineer techelését érzem reálisnak.

Jó hosszú lett, köszi ha elolvastad! :R

(#66618) NyxNyxNyx válasza messi6502 (#66617) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Biteweed lehetett volna legalább akkor már 1/2 alapból, nem vagyok benne biztos, hogy van elég jó, hogy beférjen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66619) h3lios válasza messi6502 (#66617) üzenetére


h3lios
addikt

A hunter quest-et én sem értem. Néztem lifecoach-ék elemzését és egyáltalán nem nehéz kivitelezni. Én eleve 10db kijátszott 1 drop-hoz kötném az 1 kis nerf lenne és nem 15, hanem csak 10 raptort adnék, mert az már 2x nem tudja megtölteni a boardot. De majd meglátjuk... Félek tőle, hogy game breaking mechanika lesz és nerfelni kell majd.

Reddit-en pont van 1 poszt róla, hogy jó lenne, hogy ha most broken cucc kerül elő a lehetőségek ne várjanak fél évet. A spirit claw nerfre is kellett 6 hónapot várni, a STB-re 3-at.
Most remélhetőleg 1-2 héten belül belenyúlnak a dolgokba, ha leülepedett a meta.

Most mostani kieg kijövetele után kb. 2 héttel mindenki aggro shamant és warriort játszott, illetve ellenük Reno paklikat. Azóta is ez van 1 kis rogue beütéssel.

Szerk.: Amúgy a 2 rogue paklival még mindig az a baj, hogy nincs mid game-ed. Az elejére vannak kalózok, de azokat hero powerrel is leszedik. Onnantól hogyan tovább?

Nincs reális turn 3-5 played. Az adventurer-re építeni rizikós, mert a hard removal elviszi. És onnantól mehet is a concede, mert a gobbónak nem marad olcsó spell lapot húzni.
Arról nem is beszélve, ha az elején tele van a kezed 1 manás spellekkel és coinnal nem tudsz semmit csinálni.

Nincs mit ki coinolni, amivel a boardra kerülsz és tempó előnyöd lesz.
Közben a Hunter kopakolt 4-5 1 droppot és agyonvert 2x.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66620) BrukoMisike


BrukoMisike
tag

Igazán betehetnének egy ilyen lapot (is):

:)) :))

:)) :))

:)) :))

[ Szerkesztve ]

(#66621) KaraDani válasza BrukoMisike (#66620) üzenetére


KaraDani
addikt

Pff miért nem mega-windfury, ez így vacak :(

[ Szerkesztve ]

(#66622) Mister_X válasza fogtunder (#66615) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kikérem magamnak, lementem rank 12-ig Anifyn control palával minden gond nélkül.

És nem is értem, hogy LOE óta miért nem használtam egyáltalán... lenéztem. Csak amikor Kripp összefoglalta, hogy melyik lapok fognak neki hiányozni Standardről és Anyfin Can Happen volt első helyen és elmagyarázta, hogy miért... hát akkor a fejem fogtam, hogy én egy ilyen nagyszerű laptól elzártam magam. DE! Legyártom majd goldenben és wildozni fogok ezerrel. Mert megérdemli.

Hogy Kripp miért rakta első helyre: mert ez a lap maga teremtett új decktípusokat. Ha valaki mondjuk jade druidot akar, akkor bedobja a deckbe a jade core lapokat, egy-két leszedést/board cleart, auctioneert, druid core lapokat, mint innervate és társai és ott tart, hogy 29 lap a 30-ból. Renolock hasonló, de ott kicsit nagyobb volt a mozgástér. Ellenben Anyfin pala core lapja az a 6 darab (2 Anyfin, 2 War leader, 2 Bluegil) lap... nem 29... és utána lehetett midrange, tempo és control vonalon is mozogni, rendelkezésre álló dust és egyéb lapok függvényében.

Nekem a control jött be: 2 EQ, 2 Consec, 1 Wild Pyro, Lightragna, 2 Truesilver, Forbidden heal: amint el lett fogyasztva a jade druid két jade behemothja és nem futtat sunfury-t (vagy az is kiment), utána már a második Anyfin OTK akár 30HP-ról.

@helios: paladin mainként nem félek az új hunter questtől. Na nem Galvadon miatt ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66623) fogtunder válasza BrukoMisike (#66620) üzenetére


fogtunder
nagyúr

9 manáért drága ;]

(#66622) Mister_X: félre ne értsd, én szerettem a régi mid palát és a N'Zoth verziót is, Secretpalával egyik hónapban majdnem meglett véletlenül a legend az én játékmennyiségem mellett is, illetve az Anyfinnel sincs bajom, csak túl sok mindentől (sámán) kikap. amíg egy aggro pakli simán megold egy T2 doomsayert, addig nekem nincs kedvem ezzel szórakozni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66624) h3lios válasza BrukoMisike (#66620) üzenetére


h3lios
addikt

Potion of polymorph. Kappa

Úgyis tier 2 lesz a secret mage. ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66625) NyxNyxNyx válasza BrukoMisike (#66620) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a vicc, hogy ez a mostani metában annyira nem is lenne erős. Pirate warrior ellen néha a Reno is túl lassú. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66626) Mister_X válasza fogtunder (#66623) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De érted a lényeget, 6 lap köré építhetted fel a decket magát. És azért a control Anyfint nehéz megverni, legalábbis MSoG készlettel rajtam egyetlen aggro deck se tudott átsétálni, kivéve shaman, ha álomkeze volt, nekem meg szar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66627) h3lios


h3lios
addikt

Ha mindenképp kell miracle akkor én így tudnám elképzelni a rota után. Kicsit több minion a midgameből kieső lapok pótlására.

B-tag: H3lios#2825

(#66628) saen


saen
veterán

Xixo megint egy csoda decket játszik. Épp most darált be 4 kör alatt egy pirate warriort ;] :DDD :C

(#66629) Mister_X válasza saen (#66628) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aggro Prince megint főzött valamit? ;] Link vagy meg sem történt!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66630) saen válasza Mister_X (#66629) üzenetére


saen
veterán

(#66631) h3lios


h3lios
addikt

Amúgy Thijs ma Blood Warriorral játszik. Elég skillheavy pakli, öröm nézni 1-2 körét. Sajnos az ilyen paklik teljesen eltűnnek a rota után.

A Jade druid ellene is bemutatja, hogy miért kéne szarrá nerfelni. Bármilyen erőfeszítés nélkül kipakol és nem lehet ellene mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66632) h3lios


h3lios
addikt

Hála a jó istennek a "Dragon: többet lopok, mint a politikusok" priest is kirotál és a titkos ügynök is eltakarodik a picsába vele együtt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66633) Gyuri27 válasza h3lios (#66632) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na örülj, Az új metában egy pap lesz csak. A lopós. A death quest miatt 4/3 lesz játszva. Az eleve 2 lap lopás. Aztán a spell olcsóbbitós legend miatt az összes spell lesz játszva ami a deckedből lop.
Mivel, hogy az új pap kontroll lesz nem tartom halott ötletnek néhány dragon futtatását.
Akkor meg az 5/6-t befér (annál is inkább mert magában is beteg).

Amd - Radeon - Ryzen

(#66634) h3lios válasza Gyuri27 (#66633) üzenetére


h3lios
addikt

Az nem érdekel, ha random class lapot lop el. A 3/3-as is csak 1 lapot lát a paklimból.. Ha ez meg véletlenül egy PW:Shield akkor meg is érdemli, hogy ellopja. A Dragon azért Broken, mert a statjai is a létező legjobbak, ezen felül tudod mit kell körbe játszanod és 3 lap közül ki tudod választani mi kell. Value, tempo, vagy épp finisher. És ezért utálom azt a lapot jelenleg majdnem mindennél jobban.

B-tag: H3lios#2825

(#66635) whitezo88 válasza Gyuri27 (#66633) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Trump nem annyira derűlátó :DDD [link]

(#66636) Gyuri27 válasza h3lios (#66634) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új pap előreláthatólag min 3-5 dragonnal fog játszani.
Operatíc és ysera. De mivel lesz lopás rendesen két alkonyat sárkány is lesz. A históriások is előszeretettel adnak operatívokat. Ott a két 3/3 a vision és lesz lap lopós elementál. Ja meg a 4/3. Ami vissza is fog jönni mert a death quest miatt nzoth is lesz a pakliban.
Szóval nem lesz jobb szerintem. ;)

whitezo88: az új pap egy rng fiesta lesz. Nem monom, hogy nem t ezer lesz a pap. Mert úgy tünik az lesz.
De amikor működik besza-behu.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#66637) KaraDani válasza whitezo88 (#66635) üzenetére


KaraDani
addikt

Egy korrekt átgondolt értékelés. :C Remélem igaza lesz ;]

(#66638) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#66636) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én tuti ki fogok próbálni egy Reno nélküli Reno Priestet. Elképesztő tuti nem lesz.

tuti

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66639) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#66638) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Amigy sok ertelme volt reno rota elott bedobni a Cabal csapatot tovabbi highlander lapokkal. Ja nem mert most egy ilyet sem kapunk.

(#66640) Zolom89 válasza whitezo88 (#66639) üzenetére


Zolom89
senior tag

Tetszik a az uj vonal, legend spellek meg minden, de én tényleg vártam hogy a papnak a legend lapja az egy no duplicate valami lesz... pl lopás. Így nem ment volna kárba az előző kieg ezen része, mert így totál halott lett

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#66641) Bazsi1987 válasza Zolom89 (#66640) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Engem is zavar hogy előző kiegből semmit nem visznek tovább, legalább egy évig kapnának új lapokat.. így nincs értelme gyűjteni a lapokat, várok egy hónapot megvárom mi a tier1-2-es deckek kiválasztok kb 3 decket legyártom a maradék lapokat ami nincs meg és kell hozzá, aztán gyűjtöm az aranyat a következő kiegre...😣

[ Szerkesztve ]

(#66642) Chumlee válasza h3lios (#66607) üzenetére


Chumlee
senior tag

Finley nélkül játszottam , egy legendary nem volt benne :P rank 15-ig eljutottam vele ,tovább meg nem érdekelt mert unalmas hosszú távon , főleg dragonpriest ellen.

Ha játszható lesz a belinkelt rogue akkor beruházok rá . Már csak a Leeroy miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#66643) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#66644) DJGABI válasza whitezo88 (#66639) üzenetére


DJGABI
addikt

reno, emperor, brann (akár nerfekkel is) simán maradhatott volna classicba, amolyan inverz hall of fame-ként...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66645) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Mivel tegnap nem sikerült:

80G EU Necro#2131 most.

[ Szerkesztve ]

(#66646) tomazin válasza TBT (#66643) üzenetére


tomazin
veterán

Confessor Paletress akarna lenni középen lent? (elég sokat gondolkoztam, de el kellett kezdeni nézegetni, hog y mi rotál ki, mert nem tudtam rájönni)

(#66647) rocket válasza TBT (#66643) üzenetére


rocket
nagyúr

Tunnel Trogg es Totem Golem lemaradt, valoszinuleg ok a pokolba tarto banyacsillevel mentek ;]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66648) saen válasza rocket (#66647) üzenetére


saen
veterán

Szerintem ők is csuklottak már eleget ;] :P

(#66649) h3lios


h3lios
addikt

Gyorsan le akarom tolni a maradék 1 szinten warriorral, hogy meglegyen a level 60... Természetesen Pirate verzióval csinálom. Kb. 20 meccset nyertem és 5 -öt vesztettem. Igaz ez csak casual, de csak meta paklik jönnek szembe. Jade Druid, Pirate Warrior, Dragon Priest, Handlock. Illetve most próbálkoznak az emberek a Xixo féle druiddal. Ami amúgy jó counter is lenne, ha nem fogyna ki a keze.

A durva az, hogy konstans tudom hozni a turn 5-6os lethalokat. A meccsek felén összejött, a maradék talán elhúzódik, pl. Dragon Priest, vagy Renolock ellen. Hihetetlen, hogy mennyire unalmas így a játék, mégha nyerek is közben.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66650) Zolom89 válasza h3lios (#66649) üzenetére


Zolom89
senior tag

Miért casualon?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.