Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) rocket válasza saen (#66648) üzenetére


rocket
nagyúr

;] ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66652) h3lios válasza Zolom89 (#66650) üzenetére


h3lios
addikt

Mert nem érdekel a rank és nem aggro szutyokkal akarok feljebb mászni, hanem valami stabilabb paklival. Nem szeretem, ha azon múlnak a csillagok, hogy hogy húzok közben. Pl. dragon Priest-et jobban szeretem, mert ott átlagban ha nem húzol rémesen elég jó esélyed van minden ellen.

B-tag: H3lios#2825

(#66653) BrukoMisike


BrukoMisike
tag

EU szerveren is 6-án jön a kieg? Vagy 7 hajnal?

(#66654) KaraDani válasza h3lios (#66652) üzenetére


KaraDani
addikt

"Mert nem érdekel a rank" "Nem szeretem, ha azon múlnak a csillagok, hogy hogy húzok közben."
Most akkor érdekel, vagy sem? :DDD Általában azért játszik az ember casualt, mert érdekli a rank és nem akarja elbaszni.
Én pl millió éve nem játszottam casualt, mert tényleg nem érdekel rank.

[ Szerkesztve ]

(#66655) h3lios válasza KaraDani (#66654) üzenetére


h3lios
addikt

Olyan szinten érdekel, hogy megfelelő paklival ladderezzek. Olyan szinten már nem, hogy később lesznek meg a golden hero-k. :D

Szerk: Nagy progressen vagyok, nem akarom lebukni a rank 19-et. ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66656) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Ha már szóba került a miracle. Nem lehet simán visszarakni Violet Teachert Tomb Pillager helyett? A Razorpetal Lasher és a coin egész jól működik vele. Viszont a pirate early game-et kiszedném, mert a Drake hiánya miatt kell két shiv meg 2 fan, hogy megkeressük GA-t. 3 dropnak Adventurer, ami lehetőleg kierőszakol egy reakciót és szépen el lehet szabadítani a Violeteket. Nyilván olajjal volt a legjobb, de szerintem sima cold bloodos deckben is összejöhet. Finishernek meg ott a jó öreg Leeroy.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#66657) grizlisandor válasza tomazin (#66646) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én is azon gondolkoztam, hogy ki lehet ott. :DDD

(#66658) Hallazeal válasza 0karmacoma0 (#66656) üzenetére


Hallazeal
tag

Ezen énis gondolkoztam. A violet teacher a quest reward-al elég brutál tudna lenni. Ma hajnalban meg azon gondolkoztam, hogy a rezorpetal lapokkal lehetne csinálni talán egy malygos-os verziót is, és amikor megvannak a sebző lapok, amik így ügyesen össze tudnak ugrani a rezorpetal segítségével, kitolni Hemetet és következő körben már csak malygos maradna a pakliban, és ha még kézben van barnes, akkor ő ugye kihozza a malygos másolatot, így maradna mana a kis 1-2 manás spellekre, és lényegében OTK üzemmódban ledarálni az ellenfelet, továbbá van ehhez conterfeit coin is stb... lehet hülyeség amit írok (sőt), de én ezt tuti kifogom próbálni. A miracle-t nem érdemes temetni sosem, játszottam anno conceal nélkül is, úgyis erős volt... a lényeg hogy szerintem bőven vannak benne lehetőségek.

Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

(#66659) salaam válasza 0karmacoma0 (#66656) üzenetére


salaam
senior tag

Lehet sprinteset is játszani, yagut múlt szezonban azzal ladderezett Na-n. Squire earlyben, teacherek és sprint. Midgamebe meg kell bele valami jó 4-5 drop, ha más nem, akkor yeti és kész. De amúgy a burgly tök jó benne, ázsiai játékosok már 2-3 hónapja játszanak benne ladderen is. Amíg vannak greedy deckek, amiket büntetni lehet, addig miracle is mindig! lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66660) rocket válasza BrukoMisike (#66653) üzenetére


rocket
nagyúr

Elvileg 7-en, ha jol emlekszem MSOG hajnali 2-3 kozott indult. (igaz ott NA szerveren volt egy "bug", lehet ennek a kijavitasa miatt jott par oraval kesobb.)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#66661) h3lios


h3lios
addikt

Ha valakit érdekel megint lehet Dalran Flame hátlapot szerezni. Persze most is fizetős, de sokkal olcsóbb, mint az e-bay-es elborult 100 ezres árak.

Itt lehet követni a Tespa bajnokságot és a virtuális jegyed mellé kapsz 1 hátlaphoz tartozó kódot is. 12-20$között vannak az árak. Elég az 1 naposat megvenni ami 12 dolcsi és tiéd a hátlap. Kb. 3500 Ft-ra jön ki, de akinek nagyon bejön, annak most itt a lehetőség ! (nem sok ilyen van.)

Nem szóltam, részt is kell venned az eseményen személyesen.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#66662) arni1


arni1
aktív tag

eu 80 g trade? privibe írjon ha van valakinek, offline vagyok, de telóról be tudok lépni bármikor

(#66663) ígyvanferi válasza h3lios (#66661) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pedig már izzítottam a bankkártyám. :DDD Mondjuk jól néz ki, annyit akár meg is érhetett volna.

Ha már cardback. Szerintetek van rá esély ha szépen kérem a Blizzardot, hogy megkapjam utólag a 2014. áprilisi, a legelső ranked playért járó hátlapot? Zavar, hogy csak az hiányzik.

(#66664) h3lios válasza ígyvanferi (#66663) üzenetére


h3lios
addikt

Szerintem nincs.

B-tag: H3lios#2825

(#66665) Scale válasza ígyvanferi (#66663) üzenetére


Scale
őstag

Szoktak néha jó fejek lenni. Egy próbát megér, szerintem vesztenivalód nincs. :K

(#66666) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem hagyhattam ki. 66666 ;]

Dive ever, work never.

(#66667) whitezo88 válasza F-ECT$ (#66666) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nehogy megremegjen a kezem a torles gomb felett ;] "low effort content" indokkal

[ Szerkesztve ]

(#66668) F-ECT$ válasza whitezo88 (#66667) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, akkor még szerkeszd bele, a "mikor jön ungoro?", "rákos pirate wari", "craftoljak golden ragnát?" hármas valamelyikét. Illetve a válaszod is törölni kellene, mert abból is látszik, hogy én írtam a 66666-ot :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#66669) whitezo88 válasza F-ECT$ (#66668) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ne tetezd :D amugy szerkeszteni meg mindig nem tudok.

(#66670) fogtunder válasza F-ECT$ (#66668) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ó, törölni lehet nyugodtan akármennyit :D szerkeszteni viszont nem tud a TG sajnos.

viszont hogy legyen némi ON része is, eldöntöttem, buck flizzard és nem rendelek elő, túl sokszor futottam már bele abba a hibába, hogy pénzt adtam nekik feleslegesen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66671) KaraDani válasza fogtunder (#66670) üzenetére


KaraDani
addikt

Én is arra jutottam, hogy én se rendelek elő, van 8500 goldom, megoldom abból, amennyire mostanában leköt, úgy nem akarok költeni rá.

(#66672) Kanczy válasza KaraDani (#66671) üzenetére


Kanczy
veterán

Én is így vagyok vele, csak 2500 goldból. Sz*rás közben jó lesz két pakli is ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#66673) fogtunder válasza KaraDani (#66671) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem 5500 van csak, de majd két hétig arénázok, addigra nagyjából kiderül, hogy mit érdemes legyártani, dust meg van szarásig.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66674) Tyler Durden válasza KaraDani (#66671) üzenetére

7500gold jelenleg és én is kihagyom a rendelést /hosszú idő után először/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#66675) saen válasza Tyler Durden (#66674) üzenetére


saen
veterán

12k+ arany, bőven elég lesz, második alkalom zsinórban, hogy nem rendelek elő. Egyelőre semmi olyat nem mondtak ami alapján kihagyhatatlan lenne. Még a rank 5-öt is lusta vagyok elérni, minek fizessek.

(#66676) zsuha válasza saen (#66675) üzenetére


zsuha
aktív tag

Én előrendeltem, és innentől kezdve évente max 1x lehet fogok.
Ennyit megér + kellene a ~100 pakk/kieg.
Helyettetek meg úgyis előrendel meg vesz +40 pakkokat fórumtársunk :)

(#66677) KaraDani válasza saen (#66675) üzenetére


KaraDani
addikt

"Még a rank 5-öt is lusta vagyok elérni, minek fizessek."

Ismerős, most az elmúlt hónapokan én is ezen a szinten játszok. Februárban volt egyedül rank 5, az is éppen a hónap végén.
És én nem vagyok túl derülátó, mivel most is a jade szarság miatt nincs semmi kedvem játszani, az meg marad. Agyatlan és elnyom minden értelmesebb deckket. Pár napja élveztem kicsit a játékot, összeraktam egy classic ramp druidot, y'shaarjal meg kunnal.(nem kombó avianával) tök jól ment vele (potato rank az tény), aztán megjött zsinórban 3 szarul játszó jade druid meg egy jade shaman és röhögve nyertek a tonna hiba mellett is, mert nem full aggróval játszottam ugye, úgy meg nincs esély a boardon lépést tartani a sok agyatlan golemmel. :(

[ Szerkesztve ]

(#66678) F-ECT$ válasza saen (#66675) üzenetére


F-ECT$
titán

12k arany (nekem is annyi van) az kb 6 legend nyitás + 2-3 dustból. Persze kérdés, hogy érdemes-e mindet elverni-e erre a kiegre, hiszen a következő jó eséllyel nyár végén jön, ameddig kb 7-8k gold gyűjthető "csak".

Én 100-at veszek goldból + a free 5 (?) db, aztán meglátom, hogy az mire lesz elég, crafotlni úgyis tudok, mert a hall of fame-mel együtt lesz 19k dustom.

Dive ever, work never.

(#66679) saen válasza F-ECT$ (#66678) üzenetére


saen
veterán

Én sem költöm el az összeset. 100-110 packot tervezek nyitni összesen kb, szóval én már a köv kiegre gyűjtök :D Emellett most van olyan 21-22k dustom + kapunk egy csomót a kirotáló lapokból, szóval amit akarok azt meg tudom csinálni.

Ami nekem kéne, hogy ne csak faék deckek legyenek. Kéne néhány olyan amihez azért játszani is tudni kell és erős, pl a régi handlock volt talán a kedvenc deckem. Ha lenne pár ilyen, vagy korrekt kombó deck akkor megjönne a kedvem is. Nem zavar, hogy van olcsó, egyszerű deck, kell a tömegeknek, csak az zavar, hogy nincs más, így hamar unalmassá válik.

(#66680) saelin válasza saen (#66679) üzenetére


saelin
veterán

"pl a régi handlock volt talán a kedvenc deckem"

Jaj, ne is mond! Hiányzik nagyon az a deck... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#66681) Genji


Genji
őstag

Én is hosszú idő után nem költök a játékra. Kb 85öt fogok tudni nyitni (gold+free) és összesen a hall of fame-es dustom lesz. Meglátjuk mire lesz elég.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#66682) arni1 válasza arni1 (#66662) üzenetére


arni1
aktív tag

elkelt köszönöm!

(#66683) lm83


lm83
őstag

Én kb egy hónapja játszom.
Most már érzem, hogy a Basic set kevés, 19 rankig értem vele.
Kemény 2000 goldom van eddig, ezekből classic kártyát vegyek ( abból nagyon rengeteg van).
Vagy már inkább várjam ezt az új kiegészítőt?

(#66684) F-ECT$ válasza lm83 (#66683) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha f2p akarsz játszani, és cél hogy hosszú távon utolérd a metát, akkor felejtsd el az idei kiegészítőket.

Dive ever, work never.

(#66685) lm83 válasza F-ECT$ (#66684) üzenetére


lm83
őstag

Akkor addig classic? Aztán addigra ezek a lapok is majd kiperegnek és jönnek az újak?

(#66686) fogtunder válasza lm83 (#66685) üzenetére


fogtunder
nagyúr

legyen minél teljesebb classic gyűjteményed első körben, esetleg ha nagyon sok dustod lesz, akkor valami olcsóbb tier 1-2 paklit érdemes lehet craftolni majd, hogy tudj haladni a létrán.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66687) F-ECT$ válasza lm83 (#66685) üzenetére


F-ECT$
titán

Lényegében igen. Idén szinte csak classic, és jövőre elkezdheted venni a majd akkor megjelenő kiegek lapjait. Ezzel csak az a gáz, hogy idén hiányozni fognak a tavalyi és idei, jövőre pedig az idei kiegek lapjai, de 2019-től már nem leszel lemaradva.

Másik út: ha nem cél, hogy mindenféle decket ki tudj próbálni, akkor érdemes kinézni a kieg megjelenése után 1 hónappal 1-2 olcsó dekcet, és ahhoz nyitni packokat / craftolni.

Harmadik út: pénzt kell beletolni.

Dive ever, work never.

(#66688) saen válasza lm83 (#66683) üzenetére


saen
veterán

Ha tetszik a játék vedd meg pénzért a welcome bundle-t. Ez nem egy nagy összeg, de segíteni fog. Ezután is lehet F2P tolni, de szerintem totál nulláról kezdeni most elég nagy önsanyargatás.

(#66689) fogtunder válasza saen (#66688) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem már GvG óta az :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66690) Chumlee válasza lm83 (#66683) üzenetére


Chumlee
senior tag

2 hete nyitottam 35 classicot ,lett 3000 dustom, meg pár rare ..... :W :W

Welcome bundle-ből nyitottam egy golden The Beast-et és egy Ragnarost ,meg egy Al'akir-t.

[ Szerkesztve ]

(#66691) Hallazeal válasza saen (#66688) üzenetére


Hallazeal
tag

Hát, most nulláról indulni talán már nem is önsanyargatás, hanem egyenesen egy saját lényed ellen elkövetett bűntény. Én picivel az old god előtt csöppentem bele a játékba... és lapkészletileg felzárkózni nem volt egyszerű menet, de mivel akkor még élveztem nagyon és lelkes is voltam, így ment bele némi pénz is. Amit a mai napig nem bánok, mert akkor tényleg élveztem. Viszont a Mean street-es kiegészítő óta valami nagyon eltört bennem...Nagyjából úgy éreztem magam, mint Tót János aki már nagyon várta az őrnagyurat, de amint megismerte hamar elege lett belőle. Én a mostani kilátásokkal valahogy nem indulnék neki ennek az egésznek a nulláról azthiszem...

Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

(#66692) zsuha válasza Hallazeal (#66691) üzenetére


zsuha
aktív tag

Vannak olcsó deckek, és lehet drága deckeket is olcsósítani (pl Dog jade druidja a múlt héten).
Ehhez viszont nagyon kell tudni, hogy mit ne törj be/mit craftolj, és milyen legot/epicet lehet és hogyan helyettesíteni. Meg játszani is kell tudni nagyon.
Vagy aréna, amire az utóbbi ugyanúgy igaz.

(#66693) Hallazeal válasza zsuha (#66692) üzenetére


Hallazeal
tag

Értem amit mondasz, de én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy amerre tart a játék annak tudatában már nem kezdeném el...

Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

(#66694) zsuha válasza Hallazeal (#66693) üzenetére


zsuha
aktív tag

Jah, értem. Akármennyi probléma is van vele, sztem még mindig ez a legjobb kártyajáték, meg legjobb játék tabletre/telóra, meg ez a legjobb szórakozás twitchen. És ez szerintem így is marad.

Régen rosszabb volt, most ahhoz képest már sokkal jobb irányba tart sztem a játék.
Oké, sajnos tényleg nem konzisztensek a lapok az előző kiegekhez, meg én se szeretem se renot, se jadet, de csak tanulnak belőle.

[ Szerkesztve ]

(#66695) 0karmacoma0 válasza Hallazeal (#66658) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nem hülyeség. A Malygos dolgon én is agyaltam, a sok olcsó dmg-vel, csak emperor nélkül nem tudom elképzelni(Mondjuk emperor előtt is volt Malygos deck emlékeim szerint). Hemet nagyon jó ötlet, nekem eszembe se jutott. Ami engem aggaszt, hogy azért nem 30 dmg-t akarsz le otk-zni általában Malygos miraclevel hanem maradék 15-20at, szóval kéne valami mid pressure, amire ugye nagyon jók voltak a Tomp Pillagerek és Azure Drake-ek. Amúgy azzal is egyetértek, hogy a Miraclet állandóan temették, de mindig megtalálja a módját, hogy visszamásszon a játékba. Remélem most is így lesz.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#66696) fogtunder válasza zsuha (#66694) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én pont az ellenkezőjét érzem. régen kiadtak egy csomó lapot, hogy tessék, itt van a készlet, csináljatok belőle paklikat. most kiadnak pakli koncepciókat, hogy tessék, ezeket fogjátok játszani, lehet előrendelni hozzá a pakkokat. vannak jó ötletek ungoroban, de a questek iszonyatosan behatárolják, hogy milyen paklikat tudsz majd játszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#66697) 0karmacoma0 válasza zsuha (#66694) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

A Twitchben nem értek egyet. Páréve még sokat néztem a jó játékosokat, mert pl. Kolento tényleg olyan dolgokat talált ki pl control Priestel, ami nekem nem jutott volna eszembe, örök élmény, hogy Cherry warrior 3 12-0-t ment gvg megjelenés után arénán, ahogy jó volt nézni a versenyeket is, pl hogyan játszanak handlockal különböző matchupokat, Stanislav Cifka milyen őrült techeléseket csinál a meta ellen, stb., de az utóbbi időszakban totál érdektelen lett számomra twitchen a játék. A legérdekesebb dolog kb a Reno valami, de még az is baromi str8forward a leegyszerűsödő matchupok miatt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#66698) saen válasza 0karmacoma0 (#66697) üzenetére


saen
veterán

Hát ebben egyetértünk. Én otthonról dolgozom az időm nagy részében, régen a háttérben rengeteget néztem HS streameket. Totál leszoktam róla, inkább nézek más játékokat amit játszom, illetve most először kezdek el játszani úgy egy játékot, hogy twitch-en megtetszett. Előtte meg se néztem más játékokat... Az unatkozó játékosokat nézni nem akkora élmény, nagyrészük totál ki van égve.

(#66699) zsuha válasza fogtunder (#66696) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ebben egyetértek, de nem csak erre gondoltam.
Van standard, vannak jobb questek, jobban porognek a kiegek stb.

(#66700) fogtunder válasza zsuha (#66699) üzenetére


fogtunder
nagyúr

olyan szempontból valóban fejlődnek, hogy gyorsabban reagálnak a játékosbázis kéréseire, de például tournament mode még mindig nincs.

és nekem jobban tetszettek a régi meták, akármennyire is imba volt Dr. Boom és egy csomó Naxx lap, sokkal változatosabb volt a meta GvG idején, mint most. kíváncsi vagyok, mi lesz belőle, mobilon még mindig nagyon jó játék, szóval f2p-ben tutira maradok, de az utolsó két szett nekem rohadtul nem jött be.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.