Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) h3lios válasza voyager4.4 (#35550) üzenetére


h3lios
addikt

2. kör Talnos, 3 kör egy ilyen. :D
Az olyan kasztok ellen auto win, ahol nincs burst hero power.
Rouge-ban szerintem játszani fogom :)

B-tag: H3lios#2825

(#35552) vFerko válasza Mister_X (#35536) üzenetére


vFerko
tag

Nekem az a tapasztalatom, hogy 20 pakliban van 1-2 legend. Legutóbb 22bol 2db jött. De pl
Amikor bontottam 40et egy jött aztán vettem még 40et abból jött 7 és pl dr balance meg thalnos és ilyesmi kategóriában volt 3 v 4. Én is benne leszek a pre orderben plusz goldbol nyitok még kb 35 t úgyhogy bízom benne hogy lesz olyan szerencsém mint a legutóbbi 80-as bontasnal :)
(láttam több streamet amiben pakkokat nyitottak egyszer mikor amaz 200at nyitott, ha nem jött kb 10-15 bol legend akkor hatlapot váltottak és ez többnyire be is jött ha jol emlekszem 200 / 22 volt az arány amiből 2 golden legend volt)

(#35553) DaveNo1 válasza voyager4.4 (#35550) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát...azure drake és thalnos mellé ez lehet kevés, kellene még egy jó spell dmg minion. Thalnos ráadásul csak olaj rugoban van, oda meg nem kell ez a lap.

You are not prepared.

(#35554) h3lios válasza DaveNo1 (#35553) üzenetére


h3lios
addikt

Miért ne kéne ? Nem látom akadályát annak, hogy 3. körre legyen egy 6/4-es minionod. Oké, hogy a mage megoldja, de ha ilyenre kell frostbolt + fireball akkor az már régen rossz, mert később nem marad esetleges Edwinre.

Egyébként lehet jönnek ki spell poweres lapok, még nem láttunk az új kiegből sok lapot, akkor még jobb is lehet.

(#35552) vFerko

Az a baj ezzel, hogy tényleg RNG függő a dolog. Ahogy te is mondtad van hogy 7 legendet nyitsz 4 packból. Nekem 4 volt a rekord, de ez még mindig jó átlag. Legutóbb amikor vettem 2x 40 packot nyitottam 1 beastet és 1 geddont. Utóbbi kellett Pay to Win-be, de akkor is 80 pack / 2 legend förtelmes volt. Azt hittem ketté töröm a telefonom..

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#35555) F-ECT$ válasza voyager4.4 (#35550) üzenetére


F-ECT$
titán

Elsőre úgy tűnik, hogy nem éri meg setupolni érte, mert kell T2 spell dmg minion, ami túl is él 1 kört, és utána még ez is kell kézbe. T5-től meg nem value. Aztán persze lehet, hogy tévedek, de ahhoz akkor még kellene egy pár 1-2 manás spell dmg-s minion.

Mister_X: nem biztos, hogy legendary.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#35556) Mister_X


Mister_X
nagyúr

[link]

Miii, Anub'Arak rogue legendary?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35557) h3lios válasza Mister_X (#35556) üzenetére


h3lios
addikt

Rogadt jók az artok ebben a kiegben. Eddig nagyon tetszik, remélem jók is lesznek majd, nem csak jól néznek ki. :)

Druidra ráférne egy jó legend, mert Cenarius és Malorne elég lassú a mostani metába. :)

B-tag: H3lios#2825

(#35558) TBT válasza Mister_X (#35556) üzenetére


TBT
addikt

Bűbsz:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#35559) DaveNo1 válasza h3lios (#35554) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az akadály az hogy nincs olyan spell dmg minion jelenleg ami túlélné a második kört. Az már nagyon extrém eset.

Ben Borde azt írta a druidra szavazzunk. Amúgy Twitter alapján két legend lehet megint. A druid ki? Zoley te vágod a loret :D

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#35560) Mister_X válasza h3lios (#35557) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cena jó, főleg ha sikerül legalább egyet ruszkizni rajta, Malorne az, akit a legtöb pakliba egyszerűen nem lehet besuvasztani, plusz alig lehet kinyerni a value-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35561) h3lios válasza Mister_X (#35560) üzenetére


h3lios
addikt

Cenaval az a baj, hogy mire eljutsz odáig (főleg ruszki nélkül) addigra nagyjából halott vagy. Ha az elején nem jönnek a kulcs lapok (swipe, keeper, wrath), akkor mind a hunter, mind a zoo és még a patron is bedarál addigra.
Arról nem is beszélve, hogy az entek feedelik a patront. Ami azért 8. kör környékére ott van, hogy megy az OTK.

B-tag: H3lios#2825

(#35562) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#35559) üzenetére


DaveNo1
veterán

Druid legend lore: http://wowwiki.wikia.com/Aviana

Demigod volt..remélem jó lap lesz :D

You are not prepared.

(#35563) #75376384


#75376384
törölt tag

az én tudásom megállt a frozen throne után ezért a hülye kérdés. a rogue-nak mi köze van Anub'Arak-hoz?
FT-ben a kedvenc hősöm volt, jó lenne ha nem emiatt kellene a rogue-t erőltetni. :D

[ Szerkesztve ]

(#35564) DaveNo1 válasza #75376384 (#35563) üzenetére


DaveNo1
veterán

A rogue kapja a bogarakat :D lehet ez is valami kézbe visszadobást tud majd csak az ellenfélnek. Mondjuk: inspire: sap an enemy random minion

You are not prepared.

(#35565) h3lios válasza DaveNo1 (#35564) üzenetére


h3lios
addikt

A rouge lesz az új SMOrc deck ? Dupla Beltcher ? Nem probléma. :DDD Taunt is no cheat anymore. :))

B-tag: H3lios#2825

(#35566) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ja amúgy gvg szavazásnal is utolsó egy class legend volt, utána jött a nagy leleplezés, de nem akarom növelni a hypetraint :D

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#35567) h3lios


h3lios
addikt

Remélem tényleg nem hónap végén dobják be a TGT frissítést, mert akkor tuti hülyét kapok. Hónap közepén szabin leszek, jó lenne már élesben tolni a dolgot és nem csak a lapokra szavazni meg beszélni róla. Egyébként, ha nem hülye a Blizzard nem húzza a dolgot. Ha vége a nyárnak az emberek többsége (diákok) már nem tudnak annyit játszani, így szerintem pénzügyileg indokolt lehet nem kivárni a hónap végét. A legtöbb helyen (valve) ezeket sok esetben figyelembe veszik, hogy maximalizálják a profitot.

B-tag: H3lios#2825

(#35568) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Jaja epp most jutottam gep ele enis latom hogy anubarak es aviana lesz. Az epic erdekes lesz pl thalnossal.

(#35569) h3lios


h3lios
addikt

Lehet már mindenki tudja, de Zalae apai ágon magyar származású (már az apja sem tudott magyarul, de a nagyszülei igen). :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#35570) DaveNo1 válasza whitezo88 (#35568) üzenetére


DaveNo1
veterán

Thalnos jelenleg csak kombó vagy spell power deckedben van, oda meg ez a lap nem konzisztens. Ráadásul az 1/1 egyből hal. Ha meg kívárod az 5. Kört lazán tradelik a 4 hp miatt.

Jelenleg egy ultimate spell power lap van és azaz azure drake.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#35571) voyager4.4 válasza DaveNo1 (#35559) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Így van, férfi ember az alulöltözött hölgyre szavaz. :DDD

no fate but what we make

(#35572) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amúgy mikor jönnek új hero gifek? Kíváncsi vagyok a paladinra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35573) Buster17


Buster17
addikt

Ismerőssel hogy tudok játszani? Sehol nem látom a lehetőségét.

Meg vannak ezek a ranked meccsek, én csirke vagyok az első két csillagot simán megszerzem utána képtelen vagyok tovabb lépni. 20bol 20 vereség. Vissza mentem casualba inkább

(#35574) Mister_X válasza Buster17 (#35573) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oldalt a barátlistában kattint a két kardra, elfogadja és mehettek egymás ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35575) F-ECT$ válasza Buster17 (#35573) üzenetére


F-ECT$
titán

Az ismerős neve mellett van az ikon, amivel ki tudod hívni, ha nem tiltotta le.

Dive ever, work never.

(#35576) Buster17 válasza Mister_X (#35574) üzenetére


Buster17
addikt

Én csak nevet látok. Lehet az a baj hogy épp nem online :D

(#35577) tepenzed


tepenzed
őstag

szerintetek érdemes megvennem naxxramast és blackrockot?

(#35578) fogtunder válasza tepenzed (#35577) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a naxxot mindenképp, a BRM kevésbé költséghatékony, attól is függ, milyen lapkészleted van meg nélkülük.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35579) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tessék, fél nap sem kellett, hogy meglegyen a 100%-ra való tweet, kíváncsi vagyok mindkét legendaryra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35580) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezt nevezem autopilot legend-re való gamenek: [link] ha nem látom, azt mondom rank15, annyira nulla volt az ellenfél játéka. nem tudom hogy bírja amúgy ezt a szinte nonstop grindet viszont.

de amúgy koreába költözött? már múltkor is Asia-n csinálta meg, de mikor néztem streamet, távol-keleti idője volt az órán.

[ Szerkesztve ]

(#35581) F-ECT$ válasza whitezo88 (#35580) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért voltak húzósabb meccsei is.

Tegnap lefekvéskor néztem sjow-t, és akasztották a hóhért, priesttel ment patron ellen. Végig dominálta a meccset, majd T7-ben ruszki kör után kapott egy 36-os otk-t, igaz 3 lénye volt lenn, ami valljuk be nagy hiba. ;]

Dive ever, work never.

(#35582) tepenzed válasza fogtunder (#35578) üzenetére


tepenzed
őstag

és valódi pénzt is ér? mert 700gold/szárny nagyon durva, így hogy alig van kártyám még :(

(#35583) voyager4.4 válasza tepenzed (#35582) üzenetére


voyager4.4
senior tag

700 gold 1 hét alatt megvan küldetésekből meg + 15 perc játékból is. Előbb utóbb megérik benned is az elhatározás rá, főleg majd ha sorban hulladékokat ad a booster, naxxban meg tiszta jó lapok vannak fixen. :DDD

tepenzed: Igen közben rájöttem, azért szerkesztettem, de nekem simán egy hét, pedig nem játszok sokat.

+ le kell cserélni a küldit ha 40-eset kapsz és addig nem megcsinálni, amíg nem lesz nagyobb (kivéve ha win3, meg ha ki van telve mind a 3 hely stb...)

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#35584) tepenzed válasza voyager4.4 (#35583) üzenetére


tepenzed
őstag

700 goldot hogy szedsz te össze küldikből? ha kidobásból is valami folytán összejönnek a 60G-s questek az még mindig csak 420 a legjobb esetben (100g-s küldit meg nem is emlékszem mikor kaptam utoljára) +ugye a 10 goldos rewardok, de ahhoz túl sokat kell játszani

[ Szerkesztve ]

(#35585) thesound válasza tepenzed (#35582) üzenetére


thesound
őstag

Naxx megéri a valódi pénzt. Egy hét alatt elég sok játékkal jön össze a 700 gold. Átlagosan sztem egy hét alatt 500 szedhető össze inkább vagy kevesebb, ha valaki nem arénázik és nem 24/7-ben farmol.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#35586) voyager4.4 válasza thesound (#35585) üzenetére


voyager4.4
senior tag

100 gold = 60-as küldi + 9 win (ugye az 5 win alatt kigyűlik még 10, tehát eleve 70-ed lesz a végén) ez azért nem 24/7 farmolás...

Igaz, ami igaz, ha mindig 40-eset kapsz meg w&l-t akkor az visszavesz, de mondom nem szabad belenyugodni a 40-esbe, hosszú távon kifizetődő.

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#35587) fogtunder válasza tepenzed (#35582) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha pénzt akarsz költeni valaha a játékra, akkor a Naxxot érdemes megvenni, mert elég jók a kártyák, és fixen ezeket kapod, nincs random.

a 700 gold/hét azért elég kemény kezdő lapokkal szerintem is, olyan heti 4-450 gold a reális, ha csak a küldiket csinálja meg az ember, de ugye napi 100 goldot csak a winekből is ki lehet farmolni, az még rájön erre, úgy meglehet, csak rohadt sok idő, meg grind.

illetve ha nincsenek nagyon lapjaid, az új kiegészítő után irány az aréna, addig meg nézegess róla videókat, streameket. elsőre valszeg demoralizáló lesz kissé, de ha felkészülsz, akkor azért olyan 3-4 wineket lehet menni, aminél már megéri.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35588) ígyvanferi válasza voyager4.4 (#35586) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azért ennyi meccs is minimum 2 óra (és akkor még elég optimistán számoltam a winrate-et is, meg a meccs hosszát is). Én mostanában már egy 60-as questet is két nap alatt csinálok meg. Persze nem biztos, hogy ebből kell kiindulni.

(#35589) DopeBob válasza ígyvanferi (#35588) üzenetére


DopeBob
addikt

én mostanában inkább a 60G-s küldiket dobom ki, hátha lesz helyette 40-es... azért nem mindegy, hogy 2 win, vagy 5... 5 nyertes meccshez ritkán van kedvem, 2 azért 3 játékból megvan általában, ennyi belefér minden nap, és így is gyűlik azért a gold rendesen. Inkább az a nehéz, hogy minden nap játszani kell :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#35590) thesound válasza ígyvanferi (#35588) üzenetére


thesound
őstag

Mostanában én is csak a küldetéseket csinálom kb. idő hiányában. Viszont nem akarok behozhatatlan hátrányt az őszre. Azért TGT preorder nálam is befigyelt. :)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#35591) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Massan specteli Fibonaccit (ti: egyik legjobb control warri játékos, mással nem is megy), Deathwinggel, és Deathlorddal is tolja (meg 2 brawl) [link]

nem megszokott pakli, bár sokfélével szokott próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#35592) fogtunder válasza DopeBob (#35589) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na ez mondjuk az elképzelhető legszarabb taktika, egy valag aranyat buksz rajta már közép távon is. én nem csinálom mániákusan a cserélgetést, de 60-as küldit nem keverek le soha (max ha druid-rogue), lehet, hogy nem egy nap alatt lesz meg, de ha felgyűlnek mellette a 40-esek, egy csomószor ugyanannyi meccs alatt kettőt is le tudsz nyomni, és akkor máris nem 80 arany, mint a 2 40-es lenne, hanem 100.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35593) DopeBob válasza fogtunder (#35592) üzenetére


DopeBob
addikt

attól függ, hogy jön össze. Ált tele vagyok, és a 40-eseket csinálom. De ha 3 hatvanas van, akkor inkább cserélek egyet egy negyvenesre, az legalább meglesz, 60-asra pedig nem lenne időm.

Szóval inkább 0G helyett 40G.

MZ/X

(#35594) F-ECT$ válasza DopeBob (#35593) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha ennyire nincs időd / kedved játszani, akkor miért játszol még?

Dive ever, work never.

(#35595) férfiállat


férfiállat
tag

Samsungos promó tart még??

(#35596) thesound válasza férfiállat (#35595) üzenetére


thesound
őstag

Szerintem igen.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#35597) DopeBob válasza F-ECT$ (#35594) üzenetére


DopeBob
addikt

Szeretem nagyon a játékot, időm nincs, meg általában mire este/éjjel tudok vele foglalkozni, már hulla vagyok. Így azért nem maradok le nagyon, hátlapok megvannak, pénz gyűlik. Kiegekre pl általában simán összejön a gold, mire megjelenik egy új. Jó ez így nekem :B

MZ/X

(#35598) tomazin válasza F-ECT$ (#35594) üzenetére


tomazin
veterán

Nem mindenki függő :P ;]
De egyetlen ismerősöm is aki játszik heti 1-2 alkalommal lép be.
Az hogy páran próbáljuk maximalizálni a bevételt a küldikből, az nem jelenti azt, hogy csak így van értelme játszani. És ritka belépéssel/kevés játékkal pont ha kész van a küldi azzal maximalizálja a bevételt.

(#35599) fogtunder válasza DopeBob (#35593) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó, hát az ember feltételezi, hogy ha valaki goldot akar gyűjteni, akkor legalább a napi küldiket megcsinálja.

(#35598) szalontai: én se vagyok függő, de annyira keveset szerintem nincs értelme játszani, mert sose lesznek meg a lapjaid, vagy elköltesz rá egy csomó pénzt és utána meg nem fogod használni őket. heti 3-40 meccsel le lehet tolni a questeket, az 10 perces meccsekkel számolva, ez 5-6 óra, amit szerintem bármelyik kompetitív játék simán megesz.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35600) sayCet válasza férfiállat (#35595) üzenetére


sayCet
aktív tag

Samsungos promo?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.