Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) fogtunder válasza sagem (#36099) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én most 3 napja vagyok rank 10-en egyfolytában, valszeg jóval drágább paklikkal. amúgy iszonyat sok a legend még az ilyen hoki rankokon is, látszik, hogy sokan a jutalom hatására kezdtek el újra létrázni, nem olyan könnyű most haladni, elég sokféle a meta is, leglábbis nekem ez a tapasztalatom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36102) DaveNo1 válasza fogtunder (#36097) üzenetére


DaveNo1
veterán

Boom miatt már kevesebb a panasz, szerintem azért mert agro/kombó deckekben (leszámítva a kombó druidot) nincs benne.

Amúgy a 4-es slottal se ártana kezdeni valamit, a shredder túl erős, gyakorlatilag 4-es slotra nincs semmilyen más minion opció. (ok magenek a water elemental, vagy tempó mageba a mechyeti, de kb ennyi)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36103) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#36102) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+∞

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36104) tomazin válasza sagem (#36099) üzenetére


tomazin
veterán

erről lenne szó, vagy ez valami újabb úri vidorság?

(#36105) sagem válasza tomazin (#36104) üzenetére


sagem
addikt

Hasonlóak az alapok, de én ebből indultam ki: [link]

Viszont ezzel nekem kevésbé ment, lehet, hogy csak én bénáztam ,mindenesetre alaposabban belenyúltam, és ez lett a vége:

rank 10 ig kb. jó lehet, bár pl. a hunterek ellen nehéz ügy, míg az eredeti pakli azok ellen (elvileg) pl. jobb. Kicsit vegyes felvágott lett, de a lényege továbbra is hogy a secretek jókor süljenek el. Viszont szórakoztató, legalábbis számomra, fordulatosak vele a mérkőzések :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36106) tretyak


tretyak
aktív tag

Új lap, bár fenntartásokkal kezelendő: http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/3ggd9q/the_tgt_new_card_will_be_released_when/
Ps.: sry, mobilról vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#36107) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez a mobilos kliens (android) egyre szarabb, lehet vissza kellene hackelni a tabletes verziót.

1. Kiszakadok a játékból, egyből rejoin, lazán nem folytatja, miközben aki engem spectatelt még mindig benn van (meg persze az ellenfelem is).
2. Nem talál percekig ellenfelet, újraindítás kell.
3. Bár ez még csak 1x fordult elő, de idegesítő: warriorral voltam, kijátszottam 1-2 kártyát. 2 dologot szerettem volna még csinálni: hero power + fegyverrel támadás, de bármelyiket akartam volna mindig csak a kártyákat hozta előtérbe, bárhova tapiztam. Megforgattam 180 fokkal a telefont, de ott is ugyanaz. Az ellenfelem feladta, így nem tudom, hogy a következő körre is maradt volna-e a bug.

Dive ever, work never.

(#36108) DaveNo1 válasza tretyak (#36106) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valódi

Rogue rare lap

2 Mana 'Burglar' 2/2
"Whenever this minion attack your opponent's Hero, it will put a coin into your hand

Basszus, ha ez 2/3 lenne azt mondanám, hogy tempó rogue is back...de így..2/2-est gyakorlatilag bármi letudja szedni :U

You are not prepared.

(#36109) fogtunder válasza F-ECT$ (#36107) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a szakadozás nekem is megvan, ami azért elég furcsa itt a Voda székházban/mellett, én olyat még nem láttam, hogy itt ne lenne mobilnet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36110) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#36108) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebből elég nehéz value-t kinyerni, pedig pont ilyesmi kellene a rugónak :(

Dive ever, work never.

(#36111) thesound


thesound
őstag

Nekem wifin nem akadozott mostanában a mobil kliens, pedig kénytelen vagyok vpn-nel tolni.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36112) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek melyik lenne a bölcsebb? (Több véleményt is meghallgatok)

- Craftolni lapokat és nyitni paklikat most
- Várni a kiegig és utána tenni mindezt.

Hozzáteszem azt, hogy nagyon sok még a mostani metához is szükséges lap sincs meg, Legendary-ból se Ragnaros, Bloodmage, Antonidas, Sylvanas, Tirion, Harrison és Grommash, csak hogy párat említsek, de még sok-sok Epic és pár rare kártya is hiányzik.

Tehát van e értelme beleugrani az újak gyűjtésébe úgy, hogy még csak a régiekből is sok hiányzik?

(#36113) h3lios válasza Vasinger! (#36112) üzenetére


h3lios
addikt

Alapvetően szerintem várni jobb ötlet, ugyanakkor az általad felsorolt lapok is fontosak lesznek a későbbiekben is.

Hátha lesz valami Zoo-hoz hasonló olcsó, de hatékony deck TGT esetében is.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#36114) F-ECT$ válasza Vasinger! (#36112) üzenetére


F-ECT$
titán

Várj, ki tudja, hogy a mostani top lapok kellenek-e az új metába vagy sem. Pl Cairne iszonyat op lap volt, aztán Naxx után teljesen kikopott.

Dive ever, work never.

(#36115) sagem válasza Vasinger! (#36112) üzenetére


sagem
addikt

Én mindenképpen várnék a helyedben (illetve várok is, bár nekem nincs túl sok dustom, de ennyivel is várok), mert veszítenivalód nincs, ha a régiekkel esetleg jobban jársz a kieg megjelenése után is, akkor kiszeded azokat, viszont ha most elköltöd, s új kellene, akkor meg leszel lőve.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36116) ígyvanferi válasza Vasinger! (#36112) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Várnék mindenképp. Arénában onnantól kezdve úgyis random pakkot fogsz kapni, lesz esély régi lapot is nyitni.

(#36117) Vasinger! válasza sagem (#36115) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, akkor kivárok, de nekem sincs olyan sok, tehát van vagy 5000 Dustom és kb. 2000 körüli aranyam, tehát kb. semmi, de F2P viszonylatban sok idő volt összeszedni :D

(#36118) sagem válasza Vasinger! (#36117) üzenetére


sagem
addikt

én is F2pben nyomom szóval tudom, dustból meg még sokkal kevesebben is van de éppen ezért fontos, hogy a legjobb lapokat halásszuk le:))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36119) Laska23


Laska23
csendes tag

Felveszek pár embert innen a fórumról barátnak. Watch and Learn-höz kellene spect-elnem.

Aki akar, bátran vegyen fel barátnak: Laska#2411

(#36120) h3lios


h3lios
addikt

Amaz streamet nézek és vannak magyarok is. Inkább nem is nézem a chat-et, mert minősíthetetlenül primitívek. Rasszista, bugyuta stílusban ugatnak, mint a kutyák. Lehetnek kb. 10 évesek is az anyjuk a géphez engedi őket. Az ilyeneknek kellene 1-2 olyan pofon hogy véresre fejeljék az asztal sarkát.
:W :U

B-tag: H3lios#2825

(#36121) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] új rugó lap. Ez az ami 1 kört nem fog élni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36122) h3lios


h3lios
addikt

Amaz mutatta stream-en, aztán azt mondta, hogy kamu, csak összerakta fun-ból. :D
Mindenesetre vicces lenne, ha tényleg lenne 1 ilyen, olyan control mage-et lehetne csinálni, hogy majd meg szólal.

B-tag: H3lios#2825

(#36123) h3lios válasza h3lios (#36122) üzenetére


h3lios
addikt

Utólag belegondolva annyira nem lenne jó instant win lapot adni a Magnek. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#36124) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Packokat szeretnék vásárolni megéri vennem 40 classic packot ha még elég sok Legendary hiányzik vagy inkább vegyem meg az 50 TGT packot ?

(#36125) h3lios


h3lios
addikt

Ez viszont már valós lap. Ha akarnék se tudnék szarabbat csinálni. Úgy látom 80 TGT pack bőven elég is lesz, mert ha ebben az ütemben folytatják elég lesz a sámán lapokat beszerezni.

Egyetlen esetben tudnám elképzelni jó lapként, ha a Hobgoblint buffolnák és a summon esetében is adná a buffot. De az már végleg elrákosítaná a metát.

Nem is értem hogy gondolták komolyan. Silence megöli. Nem Charge, szóval knife jugglerrel sem kombózik. Ha 2/2 lenne simán használható lenne, mert Silence hiányában broken. De 1/1 ? A mage körönként 2 manáért fixen megoldja.

Szerk.: MUHAHAHAHAHA INFINITE WHISP !!!!

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#36126) NyxNyxNyx válasza h3lios (#36125) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

xdxdxdxdxd kek

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36127) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Következő szavazás érdekes.
Rhonin (Mage legend) és Varian (Warrior legend). Szavazás!

Szerk: Bár inkább tweet-elni kell, mert akkor szerdán mindkettőt bemutatják.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#36128) P00By válasza h3lios (#36125) üzenetére


P00By
nagyúr

Mennyi? Mennyiért?? :Y :DDD

(#36129) whitezo88 válasza h3lios (#36125) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Patron szteroid... plusz Bane of doom nerf.

[ Szerkesztve ]

(#36130) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36129) üzenetére


DaveNo1
veterán

worst epic ever? Buff leesik mikor meghal szóval lesz egy 1/1 tokened örökre. Lock úgy néz ki nem kap jó lapot :D

You are not prepared.

(#36131) h3lios válasza DaveNo1 (#36130) üzenetére


h3lios
addikt

Mondjuk a múltheti Brawlba tök kemény lett volna. :D
Most belegondolva akkor lehetne használni, ha kiadnának 1 olyan lapot, hogy: X mana X/X When one of your minions dies Deals X damage to a random enemy.

B-tag: H3lios#2825

(#36132) DaveNo1 válasza h3lios (#36131) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy mageval ha rapingelsz csak elpazaroltal 2 manat mert egyből újra ott lesz.

You are not prepared.

(#36133) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#36126) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben rájöttem hogy ez a lap egy priest buff ha nagyon játszani akarnák :D

You are not prepared.

(#36134) h3lios


h3lios
addikt

Azon gondolkoztam, hogy most kb. a lapok felét láttuk eddig és konkrétan 1 db. Pirate legendary jön, de továbbra sincs belőlük több. Most vagy a következő 60 lapban lesz 5-10 db. többek között midrange pirate, vagy továbbra is halott faj lesz és még a kiadott legendary is használhatatlan és idegesítő lesz ha netán kinyitod. Remélem nem ez a helyzet, de nagyon efelé haladunk. Továbbá az inspire -re is rá kellene erősíteni, mert jelenleg a magen és a sámánon kívül sehol nem használható, ugyanis túlságosan lassú. Jobban belegondolva 1 freeze mage még mindig ezerszer jobb, mint az a demózott pakli amit már láthattunk. :U

B-tag: H3lios#2825

(#36135) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36130) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Viszont semlegesiti az anime golem hatranyat :D t4 ez, t5 coin golem dream!!!4

(#36136) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#36133) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

shadow madness rekt lenne ellene. Gondolom erre gondoltál
ja hülye vagyok, cabal :D

Amúgy el tudok képzelni egy deck-et vele anima golem, sea giant, baron rivendale, Nefarian hunter ellen. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36137) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#36136) üzenetére


DaveNo1
veterán

Shadow is elég :D

Ez a kártya amúgy kvázi a rogue hero power, ha lenne elég buff kártya hozzá akkor vicces dolgokat lehet csinálni

You are not prepared.

(#36138) P00By


P00By
nagyúr

Rohadt echo mage mennyivel találkozom :( Meg feltűnően sok mill rogue is... Inkább egyből kilépek ahogy megtudom :D

(#36139) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#36136) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az igazi value, ha ellopod, trade-elsz vele és elnyomsz egy resurrectet, amiből ezt kapod vissza :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36140) SLYM válasza fogtunder (#36101) üzenetére


SLYM
veterán

control warrior. ezzel toljátok, már rank 8-ig leértem vele kb 35-40 meccsből

[ Szerkesztve ]

(#36141) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36135) üzenetére


DaveNo1
veterán

következő szavazás amúgy Varian és Rhonin, "remélem" blizzard fejlesztők ismét elcsesznek két hatalmas nevet a loreból, mint pl. Illidan, bolvar, anubarak, malorne

You are not prepared.

(#36142) sagem válasza SLYM (#36140) üzenetére


sagem
addikt

betudsz tenni decket, vagy linket? tudom, lusta vagyok :B

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36143) #39417856 válasza tomazin (#36089) üzenetére


#39417856
törölt tag

Szia. Nem a KCSSK-ban lakom :)
Én az id. Jancsó Miklós Koliban lakom Szegeden, ahol kb ugyanaz a baj, mint amit te leírtál, hogy a rendszergazda nem éppen érti a dolgát. Még a Steam szerverekhez sem tudunk csatlakozni és amikor szóltunk neki, azt mondta hogy a Steam helyett ott a Youtube :D Szerintem azt sem tudta mi az a Steam :D

[ Szerkesztve ]

(#36144) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#36139) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

2 manát nem áldoznék rá ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36145) F-ECT$ válasza h3lios (#36125) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom az mögötte az elgondolás, hogy ez egy állandó token, pl kirakod, következő körben mehet rá a PO + Void, vagy mindig lesz célpontja az Abusive-nek, esetleg a Defendernek.

2/2-ként túl op lenne, így viszont szerintem sem lesz hely neki.

Dive ever, work never.

(#36146) alpihun válasza F-ECT$ (#36145) üzenetére


alpihun
senior tag

5 manáért 2/2 használhatóbb lenne. Vagy a 2/1, 4ért.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#36147) Mister_X válasza Phoenixy (#36127) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naná, hogy a többség Varianra kíváncsi. :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36148) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kiblert neztem par meccsig, rank8on olyan rossz jatekosokat kap sorra, hogy hihetetlen. Legutobb golden warlock: semmilen secretet nem jatszik korbe, rosszul tradel, utoljara tapol... Szoval nem szamitanak ezek a kulsosegek. Eun 15on jobbak jonnek ellenem.

(#36149) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#36147) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Engem a mage jobban érdekelt, de igazán lelephezhetnék már az egészet...

whitezo88: Ugyanez amikor nézem az NA-en az arénázókat. 10 winnél teljesen retardált emberek.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36150) gmx9


gmx9
aktív tag

Rusholós Warlock az új divat? Zsinórban a harmadikat kapom.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.