Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) sagem válasza Prof (#36749) üzenetére


sagem
addikt

A mondat végét lehagytad. Aztán jött a HS.. :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36752) tomazin válasza HuMarc (#36746) üzenetére


tomazin
veterán

ezzel én is így voltam. sikerült egy jó streakkel 8ra felmenni, úgy voltam vele, hogy megvárom amíg ezt megjegyzi, mert volt már, hogy visszaestem vagy 3-4 rankot és nem bírtam visszamászni. (mondjuk kisebb is volt a motiváció)

(#36753) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azt lehet már tudni, hogy mennyire lesz random a láda tartalma? Olyasmi lesz, mint az arena reward, vagy az adott ládából mindenki ugyanazt kapja?

Dive ever, work never.

(#36754) DopeBob


DopeBob
addikt

Patch mar van, de kartyakat meg mindig nem lehet nyitni... Ez akkor tenyleg csak 24.-en lesz? :(

MZ/X

(#36755) tomazin válasza F-ECT$ (#36753) üzenetére


tomazin
veterán

Hát gondolom lesz egy nagyon minimális minta:
"It looks like if you haven't logged in since last season and were at least rank 20, you'll get a ranked chest for July."

videjó egy 17es nyitásról
r5 nyitás

ebben a threadben meg van spekuláció a nyitási értékekről. ami nekem fura, hogy r5 felett is várnak növekedést, mikor emlékeim szerint az lett mondva, hogy r5 felett nem ad jobb chestet.

[ Szerkesztve ]

(#36756) tomazin válasza tomazin (#36755) üzenetére


tomazin
veterán

bemásolom ide, ne kelljen mobilról kattingatni:
Rank 20 - 1 golden common card, 5 dust
Rank 19 - 1 golden common card, 10 dust
Rank 18 - 1 golden common card, 15 dust
Rank 17 - 1 golden common card, 20 dust
Rank 16 - 1 golden common card, 25 dust
Rank 15 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust
Rank 14 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust
Rank 13 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust
Rank 12 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust
Rank 11 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust
Rank 10 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust
Rank 9 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust
Rank 8 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust
Rank 7 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust
Rank 6 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust
Rank 5 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 5 dust
Rank 4 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 10 dust
Rank 3 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 15 dust
Rank 2 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 20 dust
Rank 1 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 25 dust

Legend - 3 com, 1epic, 0dust

ergo r15,10,5nél van nagy dust ugrás

[ Szerkesztve ]

(#36757) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Trump és Lifecoach szerint brutál rossz a TGT lapminősége. Lifecoach összesen 11 lapot talált elfogadhatónak, Trump szerint azért valamivel ennél jobb a helyzet, de szerinte is elég tré az összkép.

Tegnap este volt egy 1 órás rész Trump streamjén ahol bemutatta, hogyan kellett volna jó pár lapot úgy megcsinálni, hogy használható legyen (tehát ne instant pick metába, de legalább használható). Konkrétak csak annyi, hogy +1 hp +1 attack itt-ott, és máris dupla olyan jók lennének a lapok, viszont nagyon távol állnának még az erőstől.

You are not prepared.

(#36758) tomazin válasza DaveNo1 (#36728) üzenetére


tomazin
veterán

Egyesek szerint van: :DDD

Concedes now happen immediately.
The real nerf that patron warrior needed.

(#36759) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#36757) üzenetére


F-ECT$
titán

Lassan végleges a döntésem: nem rendelek elő, bízok a 100-as nyitásomban :)

Dive ever, work never.

(#36760) tepenzed válasza tomazin (#36756) üzenetére


tepenzed
őstag

hmm,hát azért kicsit többet vártam... 25 dust? ok XD

(#36761) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én azon gondolkoztam tegnap, hogy sok Joust-os lappal az a baj, hogy ha elveszted, akkor szemét kategória, ha nyered akkor éppen jobb (kb 1 mana értékkel), mint ha simán olyan lenne a lap. Példa a Master Jouster, ami 6ért 5/6: ha elveszted akkor kaptál 1 manával drágább Pit Fightert, ha nyersz, akkor kaptál egy kicsit jobb Sunwalkert ugyanannyiért. Sok az olyan lap, ami semmit se csinál ha vesztesz... Tuskarr Jouster is 5-5/5, és talán healel rajtad. De miért játszanánk pl Loatheb helyett ami 100%-ra csinál valamit? Nem kell ennyire félni a Power Creeptől, MJ ha már említettem simán lehetett volna 5 mana... ha nem csinál semmit legalább a mana ktg.-ért ad valamit, ha nyer, akkor meg simán jó.

mondjuk ha már csak annyira változik a meta, hogy az ostoba facerush deckek eltünedeznek már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#36762) fogtunder válasza F-ECT$ (#36759) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én előrendeltem, mert így lesz meg a 100-as nyitásom, ami nem esik ki, az meg vagy kraft, ha nagyon kell, vagy kivárom, hátha jön arénából. tegnap is nyitottam aréna packból egy második tre of life-ot, ami pont nem volt meg.

a ranked reward rendszer meg tök jó, csak most az a szenvedésem, ami eddig rank 6 környékén volt, már rank 10-en realizálódik. kíváncsi vagyok, mennyire lehet majd haladni a káoszban, ami TGT után lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36763) Gyuri27 válasza whitezo88 (#36761) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azok működnek, olcsóak, gyorsak.
Miért játszanál drága vagy-vagy paklikkal?

Amd - Radeon - Ryzen

(#36764) #75376384 válasza fogtunder (#36762) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha nem szorul vissza az aggro akkor szerintem előrelátható.. lehet nem csak a legend rangrendszerét kellene átdolgozniuk (ez StrifeCro véleménye, nem az enyém), hanem az addig vezető utat is. ezzel az ajándék rendszerrel elérték, hogy a legtöbb játékos olyanra váltson amivel gyorsan lehet játszani. amíg egy aggro győzelem annyit ér mint egy ctrl, és a vereség viszonylag nagy büntetést ad, az egész rendszer egy nagy kalap f*s.
a starcraft 2 ladder része abban a játékban nem a legjobb (az elképzelés jó, csak a blizzard "mmr generátora" vette el pl az én kedvem is tőle), ide viszont sokkal jobban passzolna.

[ Szerkesztve ]

(#36765) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#36763) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az elfogadható és jó lapok többsége a face hunterek ellen van, szóval azzal nem lesz gond.

Patron viszont nem kap most nerfet úgy néz ki, és nem jött olyan lap sem ami megfogná a patrion warriort.

Akkor meg minek játszanak majd Varian-Overextend-Wrynn-t a warrior játékosok, ha ott van a kézből 50 dmg kombó... :U

Amúgy Trump mutatott egy jó megoldást a Patronra: Froding csak a saját magát ért sebzésből buffolódna, szóval 3 ww effekt után csak +3 attack.

You are not prepared.

(#36766) pachito válasza DaveNo1 (#36765) üzenetére


pachito
őstag

A Frothing-gal nincsen semmi gond. Warsong Commander volt mindig is problémás lap...

(#36767) fogtunder válasza DaveNo1 (#36765) üzenetére


fogtunder
nagyúr

már lehet az is elég lenne, ha csak friendly minionra procolna.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36768) DaveNo1 válasza pachito (#36766) üzenetére


DaveNo1
veterán

A Frothing buffolódik fel 20+ attackra, ha ez le lenne szorítva +3-4 attackra szorítva megszűnne a nevetséges OTK, viszont továbbra is játszható lenne a patron. Ha a warsongot végeznék ki akkor viszont kihalna a patron, és csak p2w warrior deck lenne.

giorgio: az nem megoldás, ha megnézed a Sjow vs Trump meccset, Trumpnak 1 lénye volt a boardon (ha jól emlékszem), és úgy kapott majdnem 50 sebzést egy körön belül.

Zoley: A paladin joust lappal nincs gond, agro ellen körülbelül 70% eséllyel healel annyit mint egy healbot, facedeck ellen gyakorlatilag 100% eséllyel, control ellen lehet nem healel, viszont ott nem is nagyon kell a heal, viszont az 5/5 test sokkal jobb mint a 3/3. Ergo egy rugalmasabb lap, mint a healbot, így ahelyett érdemes betenni, nem Loatheb stb. helyett.

Mondjuk Lifecoachot is érdemes fenntartásokkal kezelni, ő pl. az új pala epic lapot ami a secreteket rakja ki jónak találta, és azt mondta kicsi erősítés a controlnak ami eléggé wtf, mert control palába sose volt secret, és nincs is olyan secret ami jó lenne bele (1 manás secretek, meh...)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36769) Man0gatya válasza DaveNo1 (#36768) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nem értem mi ez a sírás. Eddig is volt Forthing meg minden kivéve patron eddig is volt otk warrior pakli csak nem volt ilyen népszerü

(#36770) DaveNo1 válasza Man0gatya (#36769) üzenetére


DaveNo1
veterán

A Worgenes OTK decket 100* könnyebb volt kivédekezni, mint a patronosat, ráadásul a Worgenes OTK deckben ennyi laphúzás potenciál sem volt.

A Patronokat lehet használni tauntok leszedésére, csomó laphúzásra, és boardcontrolra is. Druid és paladin például nehezen tud boldogulni egy csomó patronnal a boardon.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36771) F-ECT$ válasza Man0gatya (#36769) üzenetére


F-ECT$
titán

A patronnal pont annyit erősödött a korábbi otk warrior, hogy tier 4-ből hirtelen tier 1 lett.

Dive ever, work never.

(#36772) salaam válasza Man0gatya (#36769) üzenetére


salaam
senior tag

Hogy túléljen 9-10. körig egy átlagos midrange paklival szemben a worgenes otk karinak el kellett használni pár lapot, így a max. dmg amit tudott, ha összejött a kombó, 22-26 között volt. Szóval aki ismerte a matchupot tudta, hogy mikor kell healelni, mikor kell tauntot rakni, stb. De itt az is elég, ha egy körig élt az emperorod és csak a warsong+patron van a kezedben, meg egy whirlwind és egy battle rage. Húzol 4-5 lapot 0 manáért, felhúzol két frothingot és következő körben 30+dmg van kézből.

[ Szerkesztve ]

(#36773) thesound válasza F-ECT$ (#36771) üzenetére


thesound
őstag

Most erős, el kell akkor vele menni legendig. Majd jönnek mennek a kiegészítők és nem lesz erős.
Engem spec. a face hunter jobban zavar, mert ahhoz nem kell ész. Patronnal meg figyelni kell ellégé és akkor sem biztos hogy összejönnek a kombó lapok mindig úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36774) fogtunder válasza thesound (#36773) üzenetére


fogtunder
nagyúr

facehuntert én hetek óta nem is látok, csak hybridet. ha meg eszed nincs, akkor mák kell, bár azért tény, hogy nem a világ legnehezebb paklija.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36775) whitezo88 válasza fogtunder (#36774) üzenetére


whitezo88
nagyúr

olyat én se láttam régóta max ladder alján, de ők nem is tudnak azzal sem játszani legtöbbször szóval simán levertem.

(#36776) orrlyuk válasza salaam (#36772) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

ezt így végiggondolva a logikus nerf az volna, hogy az Emperor csak Next Turn legyen, mint Loatheb.
Erről nincs szó?
Még úgy is jobb maradna, mint sok legendary: 5/5 test, csodás grafika, stb.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#36777) DaveNo1 válasza thesound (#36773) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért ez nem így megy, az Undertaker Hunter sem tűnt el, vagy gyengült GvG után, addig míg meg nem kapta a maga nerfjét.

orrlyuk: úgy használhatatlan lenne a lap, ha leszedik nem csinált semmit, Sylvanas ami hasonlóan 5/5 6-ért nehezebb megoldani, mert silence kell rá. Nyilvánvalóan üres boardra nem rakod le Sylvanast, ha control lapként akarod használni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36778) Man0gatya válasza DaveNo1 (#36770) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Érdekes én még nem nagyon vesztettem patron ellen. Ha tudod mi várható, fel lehet készülni ellene. A palaldin miért is?

(#36779) thesound válasza DaveNo1 (#36777) üzenetére


thesound
őstag

Gondolom ha ez a kieg. nem végzi ki, akkor felkerül a listára és soon.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36780) DaveNo1 válasza Man0gatya (#36778) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hogy készülsz fel ellene? Nézd már meg a Trump vs Sjow meccset. Trumpnak volt majdnem 50 hp-ja (control warrior), és kinyírta a saját minionjait, hogy minél kevesebb sebzés legyen, de még így is meghalt.

Ja handlockkal legyen 3db 8/8-as gianted feltauntolva, különben rábaszol, mert ott az execute warriornál (sokan már shield slamet is raktak be patronba az execute mellé).

Múltkor handlockkal úgy kaptam 42 sebzést a 8. körben, hogy volt egy 8/8-as giantem feltauntolva (több nem jött fel, így jártam).

Amúgy meg ne a worgenes warriorral vessétek össze, hanem a régi Miracle rogueval, az volt hasonlóan domináls deck, hasonló tulajdonságokkal:

Miracle Rogue vs. Patron warrior:

- laphúzás: körülbelül azonos, bizonyos szituációkban viszont a patron jobban pörgeti a pakliját
- boardcontrol: egyértelműen a patron warrior nyer: fegyverek, execute, shield slame esetleg, és a patronok is alkalmasak rá
- OTK: a miracle a legeslegjobb esetben tudott 30 sebzést, de ez borzasztóan ritka volt, az átlag körülbelül 22 körül lehetett. Ezzel szemben a patron legeslegjobb esetben akár 60 sebzést is tud egy körben, a 30 sebzéses OTK meg nem nagy dolog.
- Sustain: egyértelműen a Patron a nyerő ebben is, armor up + még több armor up az armorsmithhel.

A Miraclenek anno a két legrosszabb match upja a Control Warrior és a Handlock volt, legtöbb esetben lehetetlen küldetés volt mindkettő. Patronnál hasonló a helyzet, de legjobb esetben is maximum 55-45/60-40 a Control Warrior/Handlock javára.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36781) Man0gatya válasza DaveNo1 (#36780) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Én shadowpriesttel megyek általában, ha sok a patron na az ellen a patron halott nagyon sok gyógyitás minimális board a hunter sokkal nehezebb matcup.

(#36782) F-ECT$ válasza Man0gatya (#36781) üzenetére


F-ECT$
titán

Rank mennyi? Csak mert a priest az egyik legkönnyebb meccs patronnal. Bőven van idő a combo összevárására, nincs sok taunt, és max 30 hp-ja van.

Dive ever, work never.

(#36783) Man0gatya válasza F-ECT$ (#36782) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Most 12, de nem játszottam rankedet csak vagy 5 napot.

(#36784) Man0gatya válasza F-ECT$ (#36782) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Próbáljuk ki, játszunk 10 meccset. Te patronnal én a priestemmel.

(#36785) F-ECT$ válasza Man0gatya (#36784) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy párszor már írtam is: én nem vagyok jó patronnal, 10 meccsre meg pláne nincs időm munka és egy 2 hónapos gyerek mellett, de hátha lesz itt vállalkozó kedvű.

Ha meg nem, akkor figyeld a saját statisztikádat rank 10 alatt ellene.

Dive ever, work never.

(#36786) Mister_X válasza Man0gatya (#36784) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amíg a patron üres boardról ki tud tolni OTK-t, addig nincs miről beszélni. Persze, shadow priest lehet két form után üt hármat, de nem is ez a patron lényege, hogy kint hagyd a grimeket, mert priest van ellened.

TGT release után végleg halott deck lesz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36787) zolka95


zolka95
őstag

Rank 14 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust

nekem ez a legmagasabb elért rangom, nem rossz, de szerencsém is volt szerintem
többször nem nagyon lesz ilyen

rank 5-től felfelé ne kapjanak már semmit, ott úgyis olyanok vannak akik fizetnek a játékban, mert oda jó lapok kellenek

aki nem fizet, sokkal kevesebb jó lapja van (nekem alig) és akinek pedig van az kapja a nagyobb jutalmat, szóval Bli$$ard
engem ezzel nem fognak arra késztetni, hogy vásároljak, max abba hagyom a játékot

Tavaly november óta van egy King Krush, Jaraxxus, Bloodmage, Mukla, Deathwing-em
Ez 5 legendary és nem a legjobbak, Jaraxxuson kívül

BRM és Naxx lapjai megvannak, de ugye azokat garantáltan megkapom
Nyitottam pár epicet is, de azok között nincs egy Giant sem :(
Ha pedig paklit akarok nézni a neten, mindig hiányzik egy kevés vagy több lap.
Rank14-be is csak facehunterrel jutottam, mással nem is merek. Még a warrioros patron paklim talán jó.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#36788) tomazin válasza zolka95 (#36787) üzenetére


tomazin
veterán

rank 5-től felfelé ne kapjanak már semmit, ott úgyis olyanok vannak akik fizetnek a játékban, mert oda jó lapok kellenek
eddig olvastam. tehát ha nem tudsz játszani (mert a legolcsóbb deckek a leghatékonyabbak), akkor rohadjon meg aki tud. GJ :W

(#36789) zolka95 válasza tomazin (#36788) üzenetére


zolka95
őstag

Ki beszél itt rothadásról? Úgy alkotsz véleményt valamiről, hogy el sem olvasod? :C

VALÓSZÍNŰ, hogy a legolcsóbb deckek a leghatékonyabbak. Akkor a legendaryk nem sokat érnek az ilyennel szemben, igaz? Minek az? :C

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#36790) Mister_X válasza zolka95 (#36787) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy jó hírem, a patron 1000 dustos és legend képes. De vigyázz, nehogy rank 5 alá menj! Lehet valamelyik patron lerak egy golden Thaurissant!

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36791) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Tempo storm meta snapshot

Tier 1 deckek:

Patron warrior - 1000-2000 közötti dust, és brm
Face hunter - 1000 dust kb. és brm + naxx 1. szárny
Hybrid hunter - 1000-2000 közötti dust, és brm + naxx 1. szárny
Face paladin - Leeroy nélkül kicsivel több mint 1000 dust, azzal 2500-3000 között van, de nem feltétlenül szükséges bele.

Valóban p2w játék.

You are not prepared.

(#36792) zolka95 válasza Mister_X (#36790) üzenetére


zolka95
őstag

Nekem még az 1000 dust is sok.

Ebben a topicban senki sem mondhat negatív véleményt/tapasztalatot a :R HEARTHSTONE :R -ról?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#36793) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36791) üzenetére


whitezo88
nagyúr

facehunter t1 marhaság, nem tudom mi alapján nézték. Midrange van a helyén inkább.

1 hét alatt mitől ugrott 6 helyet? Mindenki warlockkal kezdett játszani NA-n? Nem mintha sokat adnék a meta snaphotokra, de ez már ki lett itt tárgyalva:

- ez NA
- Gondolom legend only - ezek a nagymenők aligha tökölnek rank5ön -, mikor legend előtt van a játékosok 99%-a.
- redditen is rendszeres téma, mivel menjen xy rank5től és általános vélemény ott is, hogy lassabbal érdemes mert a facedeck kifúj. (túl nagy a tömeg akik techelnek ellene nem véletlen, ráadásul a jó játékosok simán fogják azért velük az agrót)

a többi szerintem pontos, a shockadin tényleg erős meg a lassabb hunterek. A mechmage is feljött, a napokban "újabb" féle mechdeck terjed. (secret helyett portal, meg Fel Reaver)

[ Szerkesztve ]

(#36794) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36793) üzenetére


DaveNo1
veterán

"As the meta progresses more week by week, Face Hunter has become stronger than ever. Face Hunter is the ultimate counter to every aggro deck. Face Hunter has several unbelievable tools to deal with early game aggression like - Haunted Creeper, Explosive Trap, Knife Juggler + Unleash the Hounds, Mad Scientist + Explosive Trap, four weapons, and six 1-drops. Face Hunter is the one aggro to rule them all."

Ha jó a népszerű aggresszív deckek ellen akkor rossz nem lehet.

zolka95: "1000 dust is sok." Felsoroltál x legendet, abból Mukla és King Crush nyugodtan zúzható, már is van majdnem 1000 dustod.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36795) fogtunder válasza zolka95 (#36787) üzenetére


fogtunder
nagyúr

miért ne kapjon jutalmat, aki többet ér el? ezt azért nehéz összerakni fejben. egyrészt, akinek megvan az összes lapja, annak ez sokkal kevesebbet fog számítani, mint akinek nincs, mert max kapunk egy arany verziót egy olyan lapból, amivel már amúgy is tudnánk játszani, szóval csak kozmetika, míg akinek hiányos a gyűjteménye, simán kaphat olyat, ami még nincs meg, illetve ha megvan, akkor pedig kraftolhatsz belőle egy erősebb rare lapot.

két napja én is ráálltam a hunterre, mert éppen ezzel tudtam kimozdulni az ingázásból, 1db legend van benne, Loatheb, a dust költsége minimális, és simán életképes bármilyen rankon. ez a pay2winezés amúgy is nagyon unalmas már, pláne mikor a 8000 dustos paklimat szanaszét szívatja az eboladin.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36796) salaam válasza zolka95 (#36792) üzenetére


salaam
senior tag

Ez nem negatív vélemény volt, hanem marhaság. A negatív vélemény az, hogy elrontották, aki most/nem rég kezdte már tényleg nem tud felzárkózni, számukra kellene valami könnyítés, mondjuk legyen ingyenes Naxxramas. Az, hogy aki elől van, biztos pénzt költött, dögöljenek meg, ne is kapjanak semmit, elég nekik, hogy fizetni mertek egy játékért/ban nem negatív vélemény

És ahogy giorgio mondja, kicsit unalmas már a p2w. Control Warriorom 10000dustba került, mégis megveri az 1700 dustból kirakott eboladin.

[ Szerkesztve ]

(#36797) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36794) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát azért megnézném ha rank13on faceznék mekkora lenne hirtelen a wr-em. warriorok szétverik, tempo mage szétveri (de mechmage is a blastmage és annoyo miatt), pap szétveri... papíron szép minden, gyakorlatban más kérdés.

(#36798) voyager4.4 válasza zolka95 (#36792) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Semmi gáz, én is peches vagyok, de betudom annak, hogy a szerelmi életem rendben van. ( ugye, aki szerencsés a kártyában... :DDD ) Egyébként miért kiabálsz ? link

no fate but what we make

(#36799) SLYM


SLYM
veterán

ehh. nagyon megörültem, hogy a 3.0.0 nevezetű patch-et telepítettem az előbb, vártam is a csodát, hogy végre megvehetem az utóbbi hetekben gyűjtögetett 1865 aranyból a jól megérdemelt 18 új pack-et, de hiába :(

(ha van erről infótok, megosztanátok velem, hogy milyen díjazása lesz a laddernek? leértem rank 5-re, innen már melós a továbblépés, kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e küzdeni)

[ Szerkesztve ]

(#36800) voyager4.4 válasza SLYM (#36799) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Vótmá... Oldal tetején találod.

no fate but what we make

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.