Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) Mister_X válasza pachito (#36587) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Control paladin, Dude paladin, Murloc paladin, Taunt warrior, Miracle warrior, Control warrior, Inspire mage, Control mage, Secret mage.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36602) Chuzzlee803 válasza pachito (#36587) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Trump's Basic Paladin deck :DDD
Viccet félretéve, lövésem sincs. Most örülök a fejemnek egy viszonylag olcsó Priesttel, de igazából nincs meg az összes lapom egyik mostanában popular deckre sem.
Még egy tetves facehuntert sem tudok összerakni, mert nincs Mad Scientistem meg Arcane Golemem! :DDD

(#36603) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Szerencselevest ettem, vagy nem tudom mi van. Játszottam gyorsan pár meccset, egyiken sem volt köze az ellenfélnek a meccshez. Valamelyik rosszul húzott, valamelyiket az orránál fogva vezettem, valamelyik ellen meg jött a sylvanas RNG. :))

Jót tett ez a pár nap ranked szünet rank10--> rank7 másfél óra alatt streak-kel.

csak hogy ne mindig PJSalt legyen

Druid x 2 (mech és ramp)
Zoo Warlock x 2 (egyik agresszívebb, másik démonosabb)
Hunter x 1 (midrange)
Paladin x 1 (midrange, na őt sajnáltam :D flametounge miatt kétszer töröltem a boardját belcherestül lightbomb-bal, aztán mikor nagy nehezen kialakított valamit újra musterrel, jött a Harrison és az egyik húzott lap belőle Holy Nova. Húzott egy Tirion-t, de az MC is jött a Harrisonból, na nem mintha egyébként ne bírtam volna megoldani boardról)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36604) Prof


Prof
addikt

En abszolut nem ertem ezt a TGT hype-ot?

A meccsek 80%-at zoo+face nyeri 6-7edik kort el se erve altalaban. Milyen lapok fognak ezen valtoztatni??

Nagyon nem latom a komoly vedelemre gyurt lapokat amik az aggrot stabilan megallitjak adott manan (tok mindegy milyen kartyat adnak kit 7-10 manaert addigra reg halott vagy)

Stabilan annyit tes a kezedben is lesz a lap amikor kell vagyis sok ilyen lap kell hozza, nem 1-2.

Amire jo lesz hogy variacio lesz DR minionoknal + Brawl + arena meg randomabb lesz.
+aggro deckeket erositik constructedben

[ Szerkesztve ]

(#36605) F-ECT$ válasza Prof (#36604) üzenetére


F-ECT$
titán

Jött pár anti agro lap is, a hype meg majd elmúlik, ha rájönnek, hogy a legendek egy része túl lassú, lásd Troggzor.

Dive ever, work never.

(#36606) whitezo88 válasza Prof (#36604) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Na akkor sorban:

80%ot hosszabb távon szinte semmilyen játékos se tudja elérni, főleg nem facehunterrel, aminek éppen 50% feletti a winrateje hosszú távon, jó kezekben (nem rank18ról van szó). A winrate Naxx, és a nerfek óta folyamatosan csökkent ráadásul. Persze nem lehetetlen, de ahhoz nagyon jó széria kell és nem árt ha nem szezon első napja van. 81%

érdekes szimulációs post a winratekről [link]
elméletben 45% winrateel is lehet valaki legend, más kérdés, hogy 24/7-ben se lesz rá elég ideje :DDD

A Joustot pont a face deckek szívják meg, mivel 90%-ban el fogják veszteni egy control, midrange deck ellen. Egy facehunterben, shockadinban mennyi is a legdrágább lény? max 4, de inkább 3. Ezekkel együtt az antiagró lapok első blikkre:

living roots (tokenre)
Dreadscale (rip 1 hp cuccok)
powershot
bear trap
wyrmrest agent (2 mana 2/4 taunt jó eséllyel)
power word: glory
flash heal
undercity valiant (Si7 kistesója)
healing wave
totem golem
sparring partner
bash
bolster
Chillmaw, bár nem olcsó
Trueheart, ha addig kihúzod (vagy innervate), 4 heal/armos, erősített shapeshift már sok az agrónak
Bolf
a két Valkyr csaj
twilight guardian, mint több életes senjin
Master jouster, mint nagyobb Sunwalker, amit anno Cancerwalkernek is hívtak, annyira szívatta az agrót
refreshment vendor
tourney medic
flame juggler
gadgetzan jouster

az agró deckeket egyáltalán nem erősítik, de ha találsz nekem akárcsak feleennyi agró erősítőt, csak írd :) miután bemutatták, az agromágus Chakki twitteren panaszkodott hogy az agrót egyáltalán nem erősítik.

[ Szerkesztve ]

(#36607) Mister_X válasza Prof (#36604) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A hiba az ön deckjeiben van, én nem halok meg 6-7 kör után. whitezo meg leírta a lényget.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36608) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36606) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egy kicsit rendszerezve az új anti agro cuccokat:

Druid - Living roots és Darnassus Aspirant
Hunter - Powershot, Beartrap
Mage - Arcane Blast
Paladin - Tuskar Jouster
Priest - Flashheal, Power Word: Glory, Wyrmrest Agent (dragon priestbe)
Rogue - Undercity Valiant
Shaman - Totem Golem, Tuskar Totemic, Healing Wave
Warlock - semmi
Warrior - Sparring Partner, Alexstrasza's Champion, Bash, Bolster

Neutral - Chillmaw (ha nincs silence rá), Eydis Darkbane, Twilight Guardian, Master Jouster, Flame Juggler

Az agro deckek meg kb. semmit nem kaptak, de who cares? ;]

A Patron warrior ellen viszont egyik sem igazán erős, szóval őt nerfelni kell nincs mese (a metába belenyúlásnak ez a másik módja, lásd Leeroy, Undertaker stb.)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36609) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36608) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja igen van amit kihagytam. lényeg, hogy elég yolo lesz face deckkel játszani. Talán a shockadin megmarad.

amúgy Lothar Forsen-t cosplayel és ismét eltalált mindent. van cam szög, ruha, plugdj, voiceover, classic back, nem-arany lapok, illetve zoo és freeze mage :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#36610) Dyde


Dyde
aktív tag

Csak engem idegesít hogy még mindig nem tudjuk mikor jön ki a kieg? :U

(#36611) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gyorsan ledarálom a napit, kicsit beálltak, és lehet érdekességeket látni :D [link]

aki nem látja: Pyro into Muster

Dyde: legkésőbb 24. Holnap jön a nagy patch, talán Brawl TGT-s lesz. Kripp azt mondta ma, lehet a héten jön.

[ Szerkesztve ]

(#36612) pachito válasza Dyde (#36610) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem kedden jöhetnek az új lapok arénába, aztán jövő héten (?) a teljes kieg.

(#36613) fogtunder válasza Dyde (#36610) üzenetére


fogtunder
nagyúr

engem annyira nem, addig is gyűlik némi arany.

(#36612) pachito: nem azt mondták, hogy nem lesz pre-release aréna megjelenés? nekem valahonnan ez rémlik.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36614) whitezo88 válasza fogtunder (#36613) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem is lesz. Szerintem Brawl lesz mivel ugye azok is lesznek az új patchben amiben most a TGT is jön.

(#36615) F-ECT$ válasza fogtunder (#36613) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem megvan a 10k arany, nem tudom még mindig, hogy előrendeljek-e. Azért van 4-5 legendary, ami nagyon jónak tűnik jelenleg, van néhány epic is, ezekre nem lesz elég 100 pack.

Dive ever, work never.

(#36616) ígyvanferi válasza whitezo88 (#36614) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azért vajon új pakkot fogunk kapni?

(#36617) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#36615) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ mennyi dustod van, 100 pakkból összejön 2000 dust, ha bezúzod a goldeneket is kb 4000. Ha mákod van és nyitsz valami szar golden legendet az további 1600.

You are not prepared.

(#36618) Mister_X válasza DaveNo1 (#36617) üzenetére


Mister_X
nagyúr

100 pack alsó hangon 20.000 dust. Ebből csak ki lehet termelni a szükséges lapokat + ki is lehet nyitni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36619) fogtunder válasza F-ECT$ (#36615) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem sajnos csak 5200 jött össze, ha lenne 10K, semmiképpen se rendelnék, ha nem túl szar az RNG, akkor keveset kell majd kraftolni. így se akarok, de ha meg egy értelmes legendet se fogok nyitni (GvG-nél pont ez volt), akkor enni fog a fene.

(#36618) Mister_X: jó lesz az 10K körülinek is, átlag 110 dust-ot ér egy pack.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36620) DaveNo1 válasza Mister_X (#36618) üzenetére


DaveNo1
veterán

10 ezer dust, ennek kb 20% lesz felesleges lap (2+ common, 2+ rare)

Giorgio: én GvG-nél 100at nyitottam és kaptam 3 szar legendet (Bolvar, Mirmiron feje + Mogor), remélem most lesz némi szerencsém. Golden legendet utoljára tavaly júniusban nyitottam, azóta meg már bontottam vagy 150-170 pakkot, szóval ideje lesz egy újnak (1 golden legend kb 200 nyitásra jut) ;]

Amúgy mindenki aki hezitál az előrendelésben figyelembe veheti, hogy ha előrendel és az előrendelés + x számú gold nyitásból meglesz minden amit akar, akkor a maradék goldot megtarthatja és félrerakhatja.

Idén még tuti lesz egy kiegészítő decemberben, tippre egy Naxx/BRM-hez hasonló.

You are not prepared.

(#36621) fogtunder válasza DaveNo1 (#36620) üzenetére


fogtunder
nagyúr

solo adventure-et mondjuk sokkal jobban megéri pénzből venni, mint packot, bár a pre-orderre ez nemtom, áll-e. egyébként úgysem vettem semmilyen játékot vagy fél éve, az is 10$ volt, szóval igazából beleférne, csak a HS elmúlt 1 éve nem igazán bátorít arra, hogy pénzt akarjak adni a Blizzardnak. mert a GvG és a BRM egy határ fos volt, egyedül a demonzoot élveztem a hozományaiból, az is jó volt vagy 2 hónapig.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36622) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#36617) üzenetére


F-ECT$
titán

100 pack az 10000 dust ha nem kellene belőle semmi, de ez most nem áll fenn.

Múltkor a 83 db-os GvG nyitásom adott 5 legendet (1 golden) + 1.8k dustot, és egy csomó epic meg néhány rare sem lett meg.

Van még 4300 dustom, illetve ha az összes olyan golden lapot törném, amiből megvan a sima verzió, akkor az is jelentene még 4000 dustot, de ez utóbbival nem tervezek egyelőre.

Szóval a 100 nyitással várok 5 körüli legendet, amiből jó lenne ha legalább 1 a használhatók közül kerülne ki, 2-3000 dustot, amivel még craftolhatok 4-5 legendet. Az biztos, hogy törni az újak közül eleinte semmit sem fogok és a crafttal is vissza kell majd fognom magam.

Tehát kb pont a határon vagyok, lehet, hogy a 100 nyitással minden fontosabb lap meglenne, de ha meg nem, akkor sajnálnám ezt a 25%-os akciót elszalasztani.

Dive ever, work never.

(#36623) tretyak válasza whitezo88 (#36611) üzenetére


tretyak
aktív tag

Casualen hunterezni csúnya dolog :D
Nem értem, hogy tudok ennyi goldot összespórolni, nekem már 1000-nél ott van a "na csak 3 pakkot" érzés - lehet mert a játék legjobb része nálam a lapok forgatása :)

(#36624) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#36622) üzenetére


DaveNo1
veterán

Legrosszabb esetben marad + 5000 goldod a következő nagyobb kiegészítőre (ami kb jövő év március-április) ha felváltva jön adventure/sok kártyalapos tartalom.

Amúgy direkt ezért adott a Blizzard +25% akciót, mert van pszichológiai hatása. A TGT átlagos kártya minősége semmivel sem jobb (szerintem), mint a GVG-é, ott pedig 100 nyitás elég volt.

Az epic és legend lapok nagyobb hányada annyira borzalmas, hogy meta (lassul-e) kérdése, hogy lecraftold őket. Egyszerűen szörnyűek.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36625) F-ECT$ válasza tretyak (#36623) üzenetére


F-ECT$
titán

Eleinte én is folyamatosan vertem el a goldot, de mikor bejelentették, hogy Naxx goldból is nyitható lesz, akkor elkezdtem gyűjteni, mert eleinte 5000 goldra tippeltük az 5 szárny árát. Aztán meglett 2800 goldból, így a maradék 2200 jó kiindulási alap volt a következő kieghez (GvG), amire is sikerült 8300 goldot összehozni. Azt ott el is vertem, de ezek után már nem volt kihívás BRM-re összeszedni a 3500-at, és azóta már a TGT-re gyűjtök.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36626) Mister_X válasza DaveNo1 (#36620) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sosem voltam jó matekból, pláne másnaposan :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36627) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#36624) üzenetére


F-ECT$
titán

A következő kieg, ha adventure lesz, akkor az jó eséllyel megint 3500 goldos lesz.

Viszont ami még kérdés, hogy az új lapokkal kell-e majd régebbi setekből kártyákat craftolni, mert azokból messze nincs meg minden. Pl ha lesz pirate deck, akkor rögtön két epicet be kell húznom, de legendek terén is vannak hiányosságok.
Tehát lehet, hogy nem is csak TGT packokat kell majd nyitni megjelenés után, így viszont még inkább felértékelődik az előrendelés.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36628) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#36624) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy egy tök egyszerű összehasonlítás, hogy mennyire szarok a TGT epic lapok:

Recruiter - Epic lap, Összességében 8 manából lesz egy 5/4-es lényed és egy 2/2-es lényed mellette

Jó öreg Silver Hand Knight az expertből - 5 manáért lesz egy 4/4-ed a boardon és egy 2/2 mellett

Most komolyan. A két lap körülbelül ugyanazt tudja azzal a különbséggel, hogy az epic 3-al drágább mint a common a +1 attackért cserébe ;] Persze lehet itt az inspire mechanikával jönni, hogy ingyenessé lehet azt tenné, de ez már eléggé speciális.

You are not prepared.

(#36629) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#36627) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem hiszem, hogy a pirate rogue top tier deck lesz, kb. szerintem ugyanott tart mint a beast druid: lehet belőle játszható középkategóriás decket csinálni, de ahhoz, hogy erős legyen kellene még 4-5 jó lap erős szinergiával.

You are not prepared.

(#36630) fogtunder válasza tretyak (#36623) üzenetére


fogtunder
nagyúr

régen én is nyitogattam a paklikat, mert kellett is lap, meg kb. ez a játék legjobb része szerintem (régen is az volt a legjobb a papíros kártyákban, mikor felbontottam egy csomagot és végignyálaztam, hogy na mi van benne), de GvG-ből hamar meglettek a szükségesek, az alapból is legyártottam már, ami még nagyon hiányzott, nem lenne értelme erre elverni az aranyat, mikor tudom, hogy pár havonta van kiegészítő, amikor sokkal több hasznom lesz belőle. én BRM óta csak aréna és brawl nyereményeket nyitottam, úgy azért könnyen gyűlik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36631) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#36629) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, az lehet, hogy nem lesz top tier, de ilyen lapjaim nincsenek meg, amik "bármikor" előtérbe kerülhetnek ha jönnek az új lapok, és épül rájuk valami új deck:
-Gahz'rilla (mid/beast hunter olcsó spellekkel a Lock & Load miatt)
-Echo of Medivh (már most is befér 1-2 deckbe)
-Vol'jin, Lightbomb, Velen - ha a priest nem lesz annyira kiszolgáltatott és reaktív
-Sabotage (tempo rogue, bár most nem sok lapot kapott)
-Southsea Captain (erre utaltam)
-Malygos (ezt is lehetne már most craftolni, mert van rá deck)

Dive ever, work never.

(#36632) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Néha kicsit túllihegitek ezt a rendeljünk-e elő és legyen-e meg az összes kártya fél órával a release után vagy se dolgot. Plusz, hogy 4 vagy 5 ezer goldot tegyetek-e félre a következő kiegre, ami majd egy fél év múlva jön.
Én pl. várom már, hogy újra arénázzak és bontsam egyesével a pakkokat egy-egy menet végén. Mint anno a lutra album, aminél heti egy-két adag új kártyával gyarapodott a gyűjtemény.

(#36633) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#36632) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem vagyunk egyformák, nekem az számít, hogy a lehető legkisebb pénz befektetéssel a lehető legtöbb életképes paklit összerakjam. Persze, a nyitás nekem is örömet okoz, de ebből a szempontból mindegy, hogy az ehhez szükséges 100(-150-200) packot egyszerre vagy hetekre elhúzva bontom. Így is megvan és meglesz a heti ~1-2 nyitás Brawl-ból és Questből.

(Még mielőtt a türelmetlenség felmerülne: Boom Beach-ezek, ahol a max szint 62-es, 1 éve játszok, és jelenleg 52-es vagyok. 1 Ft-ot se költöttem rá, pedig pénzzel már rég max szintű lehetnék.)

Dive ever, work never.

(#36634) thesound


thesound
őstag

Arról van infó, hogy a ranked rewardok hogyan alakulnak majd? Azt olvastam, hogy egy rank5-ös ugyanazt kapja mint a legend. Lehet, hogy 5 rankonként "növekszik" a láda tartalma?

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36635) HuMarc


HuMarc
addikt

A Tavern Brawl-ra most az van kiírva, hogy Closed for renovation, és nem az, hogy Back in two days. Ezen a héten lehet, nem is lesz Brawl?

(#36636) DaveNo1 válasza HuMarc (#36635) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerdán patch, lehet TGT tematika lesz már.

You are not prepared.

(#36637) thesound válasza HuMarc (#36635) üzenetére


thesound
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36638) fogtunder válasza ígyvanferi (#36632) üzenetére


fogtunder
nagyúr

olyan régóta kell így gondolkodnom melóban, hogy az élet más területeire is gyakran ráhúzom, ez van. ha nem lenne random az aréna nyeremény a kiegtől számítva, nem is gondolkodnék rajta, mert elég hamar össze tudnám szedni a lapokat, de így túlságosan lutri. plusz szeretek ilyen meta felfordulások idején több dolgot kipróbálni és ha nincsenek meg a kulcslapok, akkor ez nem megy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36639) h3lios


h3lios
addikt

Egész jó volt ma 2 meccset gyorsan letolni a Midrange Hunterrel. Nagyon durva, hogy gyakorlatilag a juggler + doge kombóval aláztam az ebolát. A másik meccsen Mech mage ellen ugyan ez. Antonidast megspamelte partokkal, majd végül visszavette kézbe. A Loatheb kikerülése után ment is nála a concede.

B-tag: H3lios#2825

(#36640) voyager4.4 válasza DaveNo1 (#36636) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Hirdeti is már a kliens :))

no fate but what we make

(#36641) rwin5


rwin5
őstag

Tegnap este csináltam egy új akkot, mert az előző esküszöm el van átkozva, kb 1 éve játszok, átlagban naponta 1 paklit nyitottam és össz lehetett 6-7 legendem. (pontosan azért nem tudom mert betörtem már párat)
Azóta 4 paklit nyitottam, csak arénáztam. 3 pakliban volt legend, az egyikben golden. Kérdem én, ez ilyen kezdők "szerencséje" hogy csábítja a bnet őket, hogy azt gondolják az újak, hogy csak úgy dől a legend, vagy csak véletlen szerencse? :D

szerk:

jah és nem is rosszakat kaptam:

-Ragnaros
-Malorne (golden)
-Dr. Boom

[ Szerkesztve ]

(#36642) h3lios válasza rwin5 (#36641) üzenetére


h3lios
addikt

Szerencsére nem vagyok babonás, de ha ez vigasztal, akkor a haverom CS:GO-ban majd 1000 eurónyi cuccot nyitott ládákból én pedig gyakorlatilag semmit. :)

B-tag: H3lios#2825

(#36643) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Facepalm Warning! :D
Csodálkoztam, hogy miért van szinte 0 lapom mondjuk egy Mech Shaman-hoz. Aztán rájöttem, hogy majdnem fél év játék alatt összesen 5 GvG pakkot ha kinyitottam, sokat mondok. Úgyhogy most nagyban megy a GvG nyitogatás :DDD

(#36644) DaveNo1


DaveNo1
veterán

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/19843159

TGT brawl hype!

You are not prepared.

(#36645) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#36644) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez mondjuk jelentheti azt, hogy csak a jövő héten jön az új pakk, nem?

(#36646) fogtunder válasza ígyvanferi (#36645) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem tutira nem jön már a héten, először bekerül brawlba, ott még tesztelgetnek kicsit, aztán megkapjuk a szezon végére, aminek pont semmi értelme nem lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36647) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Rank 25-15 egész sok Mech Rogue-t láttam. Ki játszotta a live-jában? :DDD

(#36648) #98452736


#98452736
törölt tag

Most először :D

(#36649) h3lios válasza #98452736 (#36648) üzenetére


h3lios
addikt

Én múltkor addig szórakoztam (ropeolt az ellenfelem), hogy mind a 3 ilyen volt a meccs végén. :D

A BRM -es mapon a jobb alsó sarokban lévő sárkány csonton / karmon egész jó ritmust lehet nyomatni. :P

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#36650) Prof válasza Mister_X (#36607) üzenetére


Prof
addikt

Akkor kivancsi lennke jhogy veded ki a mech palat, 4 kor vegere 7 hpm volt..

t1 cogmaster
t2 shielded minibot
t3 muster
t4 blessing of kings a minibotra
t5 mechwarper+piloted shredder

Volt deathlordom is raadasul de a minibotja+cog megette siman.
Termeszetesen 1 db removal spell/taunt se jott turn 5-ig a pakli 10+ spelljebol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.