Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) zsoika válasza bandi0000 (#31800) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. A régi panasonic-omon volt csatornánkénti hangerő állítási lehetőség.....ch level vagy v.mi ilyesmi ja jól eml.
Optikával van összekötve a ps-el ha jól gondolom.....A/V szinjron nincs a menüben?

(#31802) bandi0000 válasza zsoika (#31801) üzenetére


bandi0000
nagyúr

óhh köszi, mindkettőt megtaláltam :D

de azért ezeket megkérdezem hogy mik, és mire kéne állítani?

Xboxno is találtam olyat hogy Bitstream, 5,1,7.1,stereo, és asszem ha a bitstreamet választom, akkor tudok választani hogy DTS, meg mit tudom én milyen verziók vannak még :D

Xbox One: bandymnc

(#31803) zsoika válasza Oxy.kiraly (#31798) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. A 609-est élből kiejteném , mert régi és hdmi panel hibára hajlamos. Valószínűleg a pio a legjobb hangban ,de 2010-es kadású ezért "csak" fhd 24hz-ig tud videó átvitelt.(ha jól olvasom).
Az 515 (volt nekem 2012-es.) korrekt belépő szintű,de attól jóval többet tudó erősítő, de hangra abszolút nem zenei). Szintén nem zenei de már alsó/közép kat a 626 és egy évvel fiatalabb mint az 515.
A Denon 2312 szintén 2012-es kb egy kat a 626-al csak más hangkarakter(natúrabb, szárazabb).
Yamahát nem ismerem.

(#31804) zsoika válasza bandi0000 (#31802) üzenetére


zsoika
addikt

A DRC-t Én kikapcsolnám mert az egy audiojel feldolgozási művelet, amely csökkenti a mennyiségét hangos hangoknak vagy felerősíti a halk hangokat így csökkentve vagy növelve egy audiojel (dinamikus) tartományát.
Szóval a dinamikát hazavágja.

A bitsream ha jól gondolom a jel átengedése....ilyenkor nem nyúl bele az adott eszköz csak átengedi a jelet(hangot) és a másik dekódolja(panasonic hm)

Az ARC meg a hdmi kábelen visszafelé (pl tv-ből) jövő hang (audio return channel)

[ Szerkesztve ]

(#31805) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#31800) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az nem házimozi ;]
Az csak mozicska, és igen, el kell fogadnod :D
Bocsi nem bírtam kihagyni Bandi Bácsi :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31806) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#31805) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de jó hogy te is pont most és itt ébredtél fel, majd a másik topicba szívom a véred :D

Xbox One: bandymnc

(#31807) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#31806) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaja, látod, belebotlottam ;]
Es igen, ott a másik topikban, végem lesz mint a Twin Peaks-nek :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31808) kgy89


kgy89
csendes tag

Sziasztok!

Ezekről mi a véleményetek?
https://digitalszalon.hu/moviestar-dx-1-se-hcp-black-5.1-hangsugarzo-szett-9774
https://www.extremeaudio.hu/klipsch-quintet-5-r-8sw-51-hangfal-szett-fekete

A mostani több mint 10 éves hangfalszettet akarom lecserélni. 150 ezer forintot szánnék rá.
Játékra (ps4) és filmnézésre használnám.
Kb 15m2-es szobába kellene, egy Pioneer vsx 520-as erősítőhöz.
Padló hangfalat feleslegesnek érzem ilyen kis szobába, ezért szemezgetek a fentebb linkeltekkel.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31809) illes0102


illes0102
aktív tag

Sziasztok!
Ismét elkezdett haldokolni az Onkyo txnr609-es erősítőm. Dolby-ban el-el megy a hang gondolom ismét a dts chip lesz a ludas, de már nem tervezem javíttatni, inkább használom all-ch-stereoba cseréig.
Olyan kérdésem lenne, esetleg a következők kettő egy kicsit előre lépés lenne? Dolby Atmos, és DTS:X miatt úgy gondolom mindenképp.. de inkább a teljesítmény és hangzás érdekelne.
Denon avr X2200w (250gbp)
Denon avr X4100W (350gbp)
illetve megéri az 100gbp felárat az alsó, annyival jobb lenne?
Köszönöm előre is! :R
szerk: 90% filmezésre használom, és nagyon kevés részt zenére ill. játékra pcről.

ui:
más is érdekelne ha jobb 120k-ig(használtan) bezárólag.

[ Szerkesztve ]

(#31810) migabi24 válasza illes0102 (#31809) üzenetére


migabi24
nagyúr

X4100-at vedd ha nem okoz gondot anyagilag, az már egy komoly vas, szetereón is jó hangja van

(#31811) zsoika válasza kgy89 (#31808) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. Inkább Focal Sib 5.1-et néznék használtan. Nemrég volt egy hirdetés a "horgászok öröme"-on , de már nem látom....pedig sokáig fent volt(120eFt ért adták). Abban már 5"(13cm) a mély/közép és az fizikailag is képes a 80Hz es vágásra. Ha jó a használt is akkor inkább azt néznék...akár külföldről(itthon elég drága).
Ha nem fontos a 80Hz -es vágás makkor a Harman/Kardon hkts 60 vagy 65 -öst ajánlom ...mert jó hangú kis szett és használtan 100eFt körül megvehető(Én is annyiért adtam el).
Olcsóbban Hkts 16-sem rossz(abban csak 19mm dóm magassugárzó van, a 60,65-ben meg 25mm CMMD) ....kb mint amiket linkeltél azokkal egy szint.

[ Szerkesztve ]

(#31812) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

A hátsó surround-ok elhelyezésénél van jelentősége, hogy hogyan állítom be őket? ( egymással szembe nézzenek, vagy kissé a hallgatási pozíció irányába fordítsam őket ?) :R :R :R

(#31813) Dorian válasza hjtz4t3wrseg (#31812) üzenetére


Dorian
félisten

Van, nézzenek kissé feléd.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#31814) MasterMark válasza Dorian (#31813) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy-hogy csak kissé?

Switch Tax

(#31815) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

akkor teljesen szembe egymással,vagy kissé befelé fordítsam ?

(#31816) MasterMark válasza hjtz4t3wrseg (#31815) üzenetére


MasterMark
titán

Direkt sugárzót a hallgatói pont felé kell irányítani, teljesen.

Switch Tax

(#31817) Dorian válasza MasterMark (#31814) üzenetére


Dorian
félisten

Úgy, h ne tökéletesen feléd nézzenek, hanem a metszéspontjuk legyen a fejed mögött és fölött vmivel: "kissé"

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#31818) hjtz4t3wrseg válasza MasterMark (#31816) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Köszönöm !
tehát ha a fülemmel egy síkban vannak a hangfalak akkor egymással szembe,
ha mögöttem vannak a hangfalak akkor kicsit felém fordítva

:R :R :R

(#31819) MasterMark válasza Dorian (#31817) üzenetére


MasterMark
titán

Ja értem, tehát ott van a kissé, nem pedig a hangszórónál.

hjtz4t3wrseg: Ha ez a elhelyzet akkor rosszul vannak elhelyezve a hangszórók. (Vagy Atmos-od van akkor oké.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#31820) illes0102 válasza migabi24 (#31810) üzenetére


illes0102
aktív tag

köszönöm!
el is vitték már, csak aukciók maradtak, de majd figyelgetek úgyis csak valahogy júni közepén lenne esedékes a vásárlás csak kíváncsi voltam, most milyen árban mozognak addig lesz időm még nézelődni mik a lehetőségek ilyen árban.

(#31821) T_Stark


T_Stark
őstag

Voltam ma IMAX-ben Végtelen háborút nézni, na gondoltam ha már ott vagyok, beugrok a MM-ba is.

Ki is volt állítva egy Denon X2400 meg egy lapos Marantz, úgyis meg akarom már rég hallgatni őket, gondoltam, majd most. Tudom, hogy egyáltalán nem ideálisak a körülmények, de legalább a karakterek összehasonlítására több mint a semmi.
Volt is alattuk valami Dali hangfal (talán Zensor 5).

Nézegettem ott egy darabig, senki nem jött arra, elindultam keresni egy eladót, mondom ezt a két erősítőt meghallgatnám, erre nézegeti, hát ez nincs összekötve, szóval nem fog menni.
Láttam a polc mögött hogy még a kábelek is be voltak húzva, csak be kellett volna kötnie, de lusta volt rá, inkább elhajtott... :W
Így ma sem hallgattam meg semmit. De ha oda kerülök, hogy már venni is akarok, hát nem onnan lesz :(((
Utólag már bánom, hogy nem löktem oda neki hogy oké, akkor veszek ott ahol meghallgathatom. :U

(#31822) zsoika válasza T_Stark (#31821) üzenetére


zsoika
addikt

"Utólag már bánom, hogy nem löktem oda neki hogy oké, akkor veszek ott ahol meghallgathatom." Az sem érdekelte volna ....csak hogy lépj már le onnan és had pihenjen.
Szerintem meg neked kellett volna összekötni Ő meg odamegy rádszólni ha akar .

(#31823) VoidXs válasza T_Stark (#31821) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nyugodtan kösd össze, nem tilos.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#31824) BBéci válasza T_Stark (#31821) üzenetére


BBéci
titán

Hívattam volna az osztályvezetőt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31825) DGábor89


DGábor89
csendes tag

Lesz majd egy hosszabb írásom amiben véleményeket és tanácsokat kérnék de jelenleg van egy dolog ami nagyon piszkálja a fantáziám:
Elektrowelt24-en még lehet kapni a Quadral Argentum 3-as szériáját, kis matekozás után a következő jött ki:
Front-370: 179 EUR, Háttérsugárzó-320: 79 EUR, Fenyőszínű Center: 139 EUR
Jelenlegi árfolyamon átszámítva egy 5.0-ás szett összehozható 200 Ft körül.
Mennyire számít ez jó vételnek, annak tudatában hogy inkább részletekben építeném ki a rendszert?

(#31826) Norbi 72 válasza DGábor89 (#31825) üzenetére


Norbi 72
veterán

Szerintem annyira nem jó.

A nagyobb 500-as szett itthon 320.

Részletekben meg van használtis jó áron,pl.

[ Szerkesztve ]

(#31827) DGábor89 válasza Norbi 72 (#31826) üzenetére


DGábor89
csendes tag

A 200 ezer már így is több mint amennyit eredetileg rá szerettem volna szánni, így az 500-as szett kilőve.

(#31828) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Yamaha Musiccast erősítőn van egy Tidal acc, de újat szeretnék beregisztrálni az erősítőre. Lehetséges ez?

Telefonon (android) megy ez a 2. account, de az erősítőhöz tartozó appban sehol nem tudok beregisztrálni, nem is kérdez rá, csak próbálja elindítani az első accot, és megáll :(

Van valami ötlet?

Köszi!

(#31829) jaszy76 válasza DGábor89 (#31827) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Elektrowelt24-en azt is raktáron jelzi, ami már régen nem kapható. Kérdezz rá!

(#31830) DGábor89 válasza jaszy76 (#31829) üzenetére


DGábor89
csendes tag

Ez nekem új. Így fogok tenni és köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#31831) Eiki


Eiki
tag

Új hangrendszer kialakítására készülök, aminek az alábbiakat kell teljesítenie:
- Első körben stereo rendszert szeretnék, később opcionálisan 5.1-re bővülni
- Kimenet: Panasonic plazma TV (régebbi modell, fullHD, HDMI-CEC kompatibilis)
- Bemenet:
○ Xbox One X
○ T-Home IPTV set-top box
○ ChromeCast 2.0
- Források:
○ Spotify (ChromeCast-on keresztül)
○ Plex (Xbox One X-en futtatva)
- Google Assistant-on keresztül Chromecast-on keresztül teljes automatizációt szeretnék:
○ Google Assistant hangutasítással tudja bekapcsolni mind a TV-t, mind az erősítőt (ehhez CEC kell, ha minden igaz) a ChromeCast-on keresztül
○ Ha ChromeCast-on keresztül hang megy az erősítőre, akkor automatikusan kapcsoljon be
○ Ha nincs jel egyik bemeneten sem, akkor az erősítő automatikus kapcsoljon ki

Jelenleg egy JBL MD-100W-t használok ChromeCast audióval, erről szeretnék mind hangminőségben, mind automatizálásban előrébb lépni. Nincsenek audiofil igényeim, szeretnék egy ésszerűen kiegyensúlyozott, a források minőségének megfelelő, jó ár/teljesítmény arányú rendszert összerakni. Az alábbiakban gondolkozom:

- Denon AVR-X540BT (jelenleg 183€ Amazon.de-n)
- JBL Arena 170 frontsugárzó pár vagy Wharfedale Vardus 300 frontsugárzó pár
- Chromecast 2.0
- Alsó-közép kategóriás kábelezés

Keretem 170-180e, ennél többet nem fogok rááldozni.

Laikus vagyok a témában és azt is érzem, hogy nem akarok nagyon belemenni az AV világ rejtelmeibe. Posztom célja, hogy visszajelzést kapjak hozzáértő emberektől, mennyire járok tévúton vagy sem. Mit gondoltok?

(#31832) #98221312 válasza Eiki (#31831) üzenetére


#98221312
törölt tag

Szia!

A Denon 540 szerintem egy nagyon jó belépő vas... Új lista árban kb 200k-s 5.0 illik hozzá.
Ezen kívűl még szükség lesz mélynyomóra, illetve kábelezésre...
Sajnos az általad meghatározott összeg kevés...
Ellenben használtan is tudsz nézelődni, AVX-en pl...

Sztereo rendszert már sokkal olcsóbban ki tudsz hozni....

" Nincsenek audiofil igényeim. "

Többször felmerül ez a mondat, és kissé irigylem azokat akiknek nincs rá igénye... :)
Nekem lenne, csak hát az anyagiak... :D

[ Szerkesztve ]

(#31833) Eiki válasza #98221312 (#31832) üzenetére


Eiki
tag

Azt látom, hogy egy sztereó erősítő ami HDMIs az esetenként még többe is kerül, emellett lelimitál a jövőbeli 5.1 esetén. Most sztereóra lőnék és ahogy látom az általam kinézett hangfalak kiegészíthetők 5.1-re később (beleértve a mélynyomót is).

Vagy teljesen elrugaszkodott gondolat csak sztereóra lőni első körben? A két front nem lesz képes jobb hangot adni, mint a mostani nagyon alap egybecucc JBL?

Az AVX-es tippet köszönöm, meg is nézem. Audiofil pedig egyértelműen nem vagyok (másrészt az audiofil eszközök ár/teljesítmény arány _nekem_ nem fér bele), ez gondolom abból is látszik, hogy a Spotify minősége tökéletesen megfelel.

(#31834) #98221312 válasza Eiki (#31833) üzenetére


#98221312
törölt tag

Amennyiben 5.1 a cél, akkor mindenképp házimozi erősítőre van szükséged...
A Denon 540 szerintem jó választás...

" Vagy teljesen elrugaszkodott gondolat csak sztereóra lőni első körben? A két front nem lesz képes jobb hangot adni, mint a mostani nagyon alap egybecucc JBL?"

Az egybe szettnél biztos jobb, de nyílván az 540 sztereó módban nem fogja megváltani a világot..

[ Szerkesztve ]

(#31835) Quetz válasza Eiki (#31833) üzenetére


Quetz
őstag

Hangfalak terén érdemes lenne meghallgatnod az Audiocentrumban az Acoustic Energy hangfalakat. Most vannak kifutó modellek 50% kedvezménnyel.

(#31836) hcs57 válasza Eiki (#31833) üzenetére


hcs57
őstag

Nem hallottam, de a JBL-től ez szerintem jobb lenne: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#31837) Eiki


Eiki
tag

Voltam ma az Audiocentrumban, jól elbeszélgettünk az egyik tanácsadóval. Az ő konklúziója az volt, hogy annyi pénzből, amit én akarok rászánni nem érdemes ebben a kategóriában gondolkozni:
- Az általam nézett Denon erősítő szerinte gyenge minőségű, garancia idő végével megadja magát
- Álló front hangfalakból ennyi pénzből nem tudok jót venni.
- Egyébként is felesleges egy 20nm-es helyiségbe álló front hangfalakat venni, nem tudják "kijátszani" magukat, helyette nyugodtan lehet monitor hangfalakban gondolkodni.

A beszélgetés egy Cambridge Audio TVB2 soundbar felé terelődött (soundbar + sub, 3 HDMI input, 1 HDMI output). Sajnos utólag kiderült, hogy a három input HDMI nem CEC képes, kézzel kell váltogatni a forrást az eszközön és nem menne a Google Assistant alapú automatizáció sem. Így ez kiesett.

Mindemellett úgy láttam, hogy ez a bolt nem az én általam vágyott árkategóriában mozog, ezért nagyon ki se tudtam próbálni, mennyire tetszik nekem egy alap erősítő+hangfal páros. Tudtok esetleg olyan helyet, ahol az én newbie szintemnek megfelelő szetteket is ki lehet élőben próbálni?

(#31838) Quetz válasza Eiki (#31837) üzenetére


Quetz
őstag

És melyik hangfalakt sikerült meghallgatnod? Vagy elfogytak már amiket írtunk?

(#31839) johnywalker válasza Eiki (#31837) üzenetére


johnywalker
őstag

Ez a tanácsadó jól eltanácsolt: "Egyébként is felesleges egy 20nm-es helyiségbe álló front hangfalakat venni, nem tudják "kijátszani" magukat" Ez akkora marhaság... :)) :D
Ha már arra jártál a közelben, van több más bemutatóáruház is csak egy példa Ez persze sztereó inditásnak jó.Az azért nyilvánvaló dolog, ha létszükséglet a CEC akkor Hmozi erősítőt kell keresned, Hdmi csatival!S tényleg érdemes a használt, akár még garis termékek között is bogarászni, nem mennek azok tönkre gari lejárta után, akár még sok évet kihúzhatnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#31840) Ance válasza Eiki (#31837) üzenetére


Ance
őstag

Hát azt a boltot, ahol soundbart javasolnak egy olyannak, aki házimozit szeretne tényleg kerüld el..... jesszus. Ezt nem büntetik?

(#31841) BBéci válasza Ance (#31840) üzenetére


BBéci
titán

Ha a házimozira szánt összeg nem elegendő egy normális rendszerre, logikus alternatíva egy jó soundbar.
Viszont szerintem is ostobaság kijelenteni, hogy 20 négyzetméterre felesleges állódobozokat betenni. Bizonyos körülmények között valóban jobb lehet egy állványos pár.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31842) Eiki válasza Quetz (#31838) üzenetére


Eiki
tag

Tulajdonképpen egyiket sem, nem éreztem az eladón, hogy el akarna adni nekem. Inkább nem erőltettem. Egyébként korrekt volt, csak gondolom nem látta bennem a potenciális vásárlót.

(#31843) Quetz válasza Eiki (#31842) üzenetére


Quetz
őstag

Szomorú dolog, évekkel ezelőtt két bemutató szobájuk volt, hifi és házimozi. Akkor az AE 301-esek olyat mutattak a hifi szobában, amire azt mondtam, hogy ilyet én is akarok otthon. Csak sajnos akkor még eredeti árukban futottak, nem ennyire akciósan.

(#31844) Eiki válasza Quetz (#31843) üzenetére


Eiki
tag

A szobák még mindig megvannak 😀

(#31845) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Sziasztok
Nagyon szűkös keretek miatt olyan használt AVR-t keresek, amiben van optikai bemenet, és ideiglenesen rá tudnám kötni a pc-s bögreszettemet, míg nem szerzek valami jobbat. A Yamaha RX-V650-t néztem ki. Esetleg tudtok ajánlani másat? (olcsóbbat?)

(#31846) morfondőr válasza Bloksma (#31845) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem azt tanácsolták, hogy hdmi-set vegyek, szerencsére megfogadtam és nagyon nem bántam meg. Utólag utána nézve nem biztos, hogy meg tudtam volna oldani az 5.1-et optikán, de hdmi-vel sima ügy.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#31847) VoidXs válasza Bloksma (#31845) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Jó lesz, csak ne használd túl nagy teljesítményen, mert a PC-s szetteket elég alacsony kimenettel is el lehet füstölni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#31848) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Denon AVR-hez ajánlották ezt az audyssey-beállítást .

MULTEQ XT : Reference
DYNAMIC EQ : On
DYNAMIC VOLUME :Light
CINEMA EQ: ON

Crossovers
Speaker select: Individual
Front 80hz
Center 80hz
Surround 80hz
Surround dolby 80hz

Bass
Subwoofer mód :LFE 120hz

Mit jelentenek ezek az értékek ?
Jó ez a beállítás vagy teljesen egyénfüggő ?
A segítőkész válaszokat megköszönöm !!! :R

(#31849) VoidXs válasza hjtz4t3wrseg (#31848) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ami Dynamic, az tilos, mert pont a nevének ellentétes hatását váltja ki, lenullázza a dinamikát. A crossover pontokat keresd meg REW-ben, nem tart 5 percig se, és rengeteget számít. A többi jó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#31850) #98221312 válasza VoidXs (#31849) üzenetére


#98221312
törölt tag

Ez a Cinema EQ mi célt szolgál??

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.