Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) 3.Aragorn válasza Morty1987 (#22349) üzenetére


3.Aragorn
addikt

"Vízzel szeretnék meghajtani mindent."

Én árammal próbálkoznék...

;]

Egyébként itt nagyobb eséllyel tudnak segíteni:
Vízhűtés topic

Nem minden vándorút céltalan...

(#22352) Melack válasza Morty1987 (#22349) üzenetére


Melack
veterán

Ha jól értem, akkor mindig menni kell a szivattyúnak, géptől függetlenül. És csak 1 szivattyú lesz 2 gépre? Mert akkor azt elég 1 tápra rákötnöd. Vagy rosszul számolok?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22353) BlackPriest válasza Melack (#22352) üzenetére


BlackPriest
őstag

rosszul, mert ha nem megy mindkét gép, nem megy a szivattyú minden esetben.

az Y kábel nem hülyeség, csak meg kell oldani, hogy egyszerre csak egy irányból kapjon tápot. legegyszerűbb, de nem automatikus megoldás egy előlapra helyezett kapcsoló.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#22354) bandi94 válasza donpe (#22317) üzenetére


bandi94
tag

Én is beleszólok a kisgép dolgokba...Szóval Bosch.A Bosch leadta a minőséget mára, csak a kéket szabad megvenni otthonra is.Boschból csak fúrókalapácsot szabad venni, abból is azt aminek félig fém a háza.Ha jól emlékszem adnak hozzá SDS plusból sima tokmány átalakítót...Makita:a legújabb szériák nem bírják addíg mint az egy két évvel ezelőttiek.Faterék építkezésén használják őket télen nyáron, szóval ami egy gép itt nálunk bírja, az tud valamit.

Amit nyugodt szívvel lehet venni az a DeWalt és a Hilti.Van egy Hilti fúrókalapácsunk, egyszer átment rajta a teherautó (homokban volt a gép).Eltörtött a kábel rajta más hibája nem lett...:DD

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#22355) imibogyo


imibogyo
veterán

Na hogy én azért ON is legyek. Holnap ezt a házat tervezem összerakni.

LINK 1
LINK 2

Drukkoljatok, hogy jó és szép legyen. :K

(#22356) FatalEror válasza bandi94 (#22354) üzenetére


FatalEror
addikt

Köszönöm ezt próbálom magyarázni,hogy menyire jó a DeWALT és ma már az ember rávan kényszerítve az ipari gépekre hobbi szinten is,mert a bosch zöld széria az ami valamennyire bizalom gerjesztő de anyiért inkább veszem a DEWALT-ot

HardCore is my LifeStyle

(#22357) FatalEror


FatalEror
addikt

M_o_g_y_i :
ezt ugyan nem biztos,hogy érted de a lényeget látod méghozzá,hogy miért olyan jó a DeWALT:
[link]
[link]:ebben a videóban kicsit lealázza a makita-át
[link]:itt pedig megmutatkozik miért állok a makita-vál hadi lábon
bár ezek a videók akkus gépeket mutatnak be,ez jellemzi az egész márkát,mely mélyen igaz az egész termékpalettára

HardCore is my LifeStyle

(#22358) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Van esetleg köztetek olyan aki már CPU vagy hasonló bordát fújt feketére?
Vannak ilyen tapasztalatok?
Nekem tervbe van véve, de mivel alumínium és réz, úgy néz ki nem olyan egyszerű/olcsó.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22359) bandi94 válasza Klemens (#22358) üzenetére


bandi94
tag

Egyrészt nehéz festeni, másrészt sima zománccal neki se állj mert a zomác nagyon rontani fogja a hőleadó képességet...

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#22360) Klemens válasza bandi94 (#22359) üzenetére


Klemens
őstag

Mindenféleképpen spray-el szeretném, de fogalmam sincs milyen alapozót fújjak rá a festék előtt.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22361) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22357) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mások is ezt mondták, ill. az összeszedett infók alapján DeWalt lesz. :DDD
Most inkább kértem kölcsön egy ~8e. Ft-os EXTRAÜBERBRUTÁLMINŐSÉG baumaksz-lóv kvaliti SDS-es kalapácsot, amit most akarok megoldom ezzel, majd később megveszem a D21717K-t. :U
Ár-érték aránya a legjobb úgy látom.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22362) szab.tam válasza Klemens (#22358) üzenetére


szab.tam
nagyúr

alapozó. ugyanmá'... :DDD
alsó kép.

nem mondom, hogy követendő példa. csak egy idétlenkedés volt a részemről.
hőleadást biztos rontja.

én inkább utánaéznék az eloxálásnak. én még nem csináltam, járj utána, és majd számolj be. de az lesz a megoldás.

[link]:
"•Az eloxálás során kialakult porózus oxidréteg lehetővé teszi a felület tetszés szerinti színezését pl. fekete, kék, piros,zöld, arany stb. (színkatalógus);
•Alumínium felületkezelés javítja az alumínium tulajdonságait pl. hűtőbordák esetében-hőleadás, vezetőképesség"

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22363) Morty1987 válasza Melack (#22352) üzenetére


Morty1987
csendes tag

Igen jól számolsz, valóban elég lenne 1 táp viszont, a gond ott kezdődik hogy egyik gép se megy 24/7-ben... és mint ahogy előttem is jelezték.... hogy mindenféleképp kell a 2 táp, hiszen a víznek mindig mennie kéne - illetve célszerű ha megy :D

A válaszokat köszönöm, azért tettem fel ide a kérdést, mivel "modding"nak gondoltam.... de akkor ezek szerint még sem az :D - ha senki nem rukkolt elő konkrét megoldással :D

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó

(#22364) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22361) üzenetére


FatalEror
addikt

És,hogy feltegyem az íre a pontot d DeWALT az egyetlen gyártó,aki ferde fogazású hőkezelt fogaskereket használ ez álta,csendesebb,tartósabb,strapabírobb leszz

HardCore is my LifeStyle

(#22365) siti


siti
senior tag

hogy egy kicsit témánál legyünk, tegnap ráalakítottam egy 5pines PS/2 csatit az alaplapi 8-asra..

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#22366) Klemens válasza szab.tam (#22362) üzenetére


Klemens
őstag

Nem lenne rossz, néztem van fekete eloxálás is csak a kérdés, hogy mennyire van ennek horribilis összege.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22367) Wind-Storm válasza siti (#22365) üzenetére


Wind-Storm
őstag

és az alaplapi 8 tűs az milyen port? :U

(#22368) ZetorGumi válasza Wind-Storm (#22367) üzenetére


ZetorGumi
addikt

EPS. :)
Processzor plusz tápja.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#22369) siti válasza Wind-Storm (#22367) üzenetére


siti
senior tag

PS/2 mouse interface. CN2-t keresd a leírásban.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#22370) Wind-Storm válasza siti (#22369) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Aha, azt hittem soros port szerű :D

(#22368) ZetorGumi

Te most ébredhettél fel :DDD
Amúgy az a 8 pin EPS nem is port, legalábbis nem kommunikációs :N

[ Szerkesztve ]

(#22371) ZetorGumi válasza Wind-Storm (#22370) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Az igaz, hogy most keltem, csak aztán rá kb 20 percre néztem a képet, és esett le, hogy hülyeséget irtam. :D És az EPS az egy csatlakozó, alaplapi táp. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#22372) Wind-Storm válasza ZetorGumi (#22371) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:DDD

(#22373) Morty1987 válasza Klemens (#22366) üzenetére


Morty1987
csendes tag

Kis szériában biztos megvan az ára... de nagyobb tételben olcsóbb szokott lenni....

Hozzánk a legközelebb, Makón hőkezelnek és eloxálnak - amit tudok - és kb olyan 5k körül....

Van házi eloxálás is... bár ezzel az a gond, hogy sokan inkább az alu zsírtalanításának mondják.... itt ph-n is találtam egy leírást, hogyan csinálta egyik tagunk....

[link]

Sok helyen még azt írják hozzá, hogy a sima háztartási ruhafestékkel lehet a tri-sós oldatot színezni olyanra amilyenre akarod....

Bár ugye ez nem konkrétan eloxálás - hiszen az eloxálás hasonló kémiai úton megy végbe egyenáram segítségével.

Én mindenféleképp megkeresnék egy céget és árajánlatot kérnék rá, hogy mennyiért is csinálnák meg... - az ilyet (is) jobb szakikra bízni szerintem :)

De sok sikert hozzá

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó

(#22374) Klemens válasza Morty1987 (#22373) üzenetére


Klemens
őstag

Ha jól értelmeztem, akkor ezzel a forró oldattal az alumínium felületét lúgossá lehet tenni, azt pedig már lehet fújni, mert azon megtapad a festék.
Ehhez kellene ám anyagismereti és kémiai tudás is ami nekem nincs. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22375) bandi94 válasza Klemens (#22374) üzenetére


bandi94
tag

A sprayban is ugyan az a festék van...ugyan azt éred el vele mint egy sima zománccal...lerontod a borda teljesítményét...

[ Szerkesztve ]

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#22376) Klemens válasza bandi94 (#22375) üzenetére


Klemens
őstag

Van itt olyan, mostanában mindig az Ő nevét emlegetem (Ramses07), aki egy CNPS 9500 LED-et fújt le natúrba feketére és azt mondta, hogy nem vett észre különbséget igazából.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22377) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22364) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mondjuk ez épp nem így van, láttam olyan videót, amiben nem DeWalt fúró volt szétszedve, de annak is ferde fogazású volt a lehajtás. :U
És szerintem nagyobb erőkhöz ez szinte "kötelező" lenne, nem tudom melyik gyártó nem így csinálja. :F
Amúgy csak most vettem észre, hogy a DeWalt nem is 3 év garanciát vállal, csak 1 évet... :W
Á bazz... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22378) FatalEror


FatalEror
addikt

M_o_g_y_i
A DeWALT-hoz nem kell garancia,nem lesz vele gond a büdös életbe de nem is így van ahogy gondolod,mert a garr náluk így néz ki:
30 napos csere garancia:
ha bármi van a géppel,akkor 30napon belül díjmentesen kapsz egy zsír újjat
1 év díjtalan szerviz garancia:
elviszed minden alkatrészt igyen kicsrélnek rajta,és nem kell munkadíjat fizetned ez a kopó alkatrészekre vonatkozik,és elvégzik a karban tartást is
1 év garancia:
anyag vagy gyártás hiba esetén díjtalan csere

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#22379) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22378) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az egy éven belüli garanciális dolgok tetszenek, elég korrekt. :K
De utána lehetne +2 év, mint a többire. Bár tényleg nem hiszem, hogy nálam bármelyik is elromlana 3 éven belül. :DDD
A DeWalt kiegészítők milyenek? :F
Láttam ma egy bit- és fúrókészletet, elég jó áron.
>>>EZT<<<

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22380) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22379) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát ezt nem tudom amit linkeltél az nekem kicsit hamisítvány szagú szerintem ne vedd meg,viszont nekem ilyen van:[link]ez nagyon baba megérte az árát amiből még nagyon profi,kiegészítők terén az a fűrésztárcsák de a csavarozó pengélyi is jók :)) ja és szerszamdiszkont ban ne nagyon vásároljál,mert roh@dt drága

HardCore is my LifeStyle

(#22381) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22380) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azt látom, nem a legolcsóbb. :N
Viszont a honlapjuk informatív, nézelődni jól lehet rajta. :DDD

Ez mondjuk ilyen "hobbi" bit és fúrókészlet, ezen az áron nem olyan rossz azért. :U
Amire én használom, szerintem majd keresek valahol, vagy van a Makitának is ilyen készlete, igaz lényegesen drágábban (viszont többféle cuccal).

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22382) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22381) üzenetére


FatalEror
addikt

Mármint a DeWALT honlapja ??
Hát azért nem merem ajánlani mert egy DeWALT készlet még nem nézett ki ilyen sz@rul........de egy próbát megér,viszont a fúrószár készletem semmi ahhoz képest amikor nagy mellel bementem egy üzleteb,hogy kérek egy ilyen és ilyen DeWALT fűrészlap tárcsát,majd közölték hogy 60rugo,majd lenyomtam egy ötös lottó reklámot......... :(((

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#22383) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22382) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem, a Szerszámdiszkonté. :K pl. DeWALT D21717K ütvefúró
Ilyen az a Makita készlet.

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22384) imibogyo


imibogyo
veterán

Üdv mindenkinek! Ha valaki a másik topicot nem olvassa, berakom ide is! :K

Próbaképp összeraktam egy kissebb változatot a tervemből, 50 centis hosszal, de például a tápom kábeleit alig bírtam elrendezni a vízhűtés csövei mellett/ között. Sajnos a Corsair 850TX nem moduláris. Így visszatértem az eredeti tervhez.

Ez a mai napon el is készült!

Na jó nem teljes még, de sajnos vissza kellett térnem dolgozni, így egy nap alatt ennyi tellett tőlem. Viszont a legidegesítőbb, hogy kivettem a tartályból az UV csövet, és elfelejtettem visszarakni, szóval majd fúrhatok egy lyukat a ház aljába és szülésznő módjára játszhatom vissza bele. Mert jelenleg nem 100%-os a - Szotyi25 által csak "fluxus kondenzátor"-nak hívott - tartályom.

Első vízhűtésem amúgy! :B
20,5 fokos szobában IDLE: 28 fok a proci, 22 a viz.
LOAD: jelenleg fél órája megy a Prime95 47-53 fok a proci, 35 a viz.
És ezek passzív adatok.

Még rengeteg tenni való van a házzal (vizhőmérők elhelyezése, takaró lapok helyére tétele, kábelezés, oldallapok legyártása stb.), de egy nap alatt szerintem nem rossz eredmény. Ja és ami nem látszik a képeken, az az, hogy a függőleges fa lapra vannak a vinyók felfogatva Scithye Himuro-kban. Szerettem volna őket teljesen elrejteni. :K

Meg kifogyott az elem a fényképezőből igy nem tudtam a többi oldalról készíteni fotókat. A galériában csak olyan állapotról van, ami még messze nem volt "végleges". De majd ha felhozom a saját gépem, akkor pótolni fogom normális fotókkal. :K

[ Szerkesztve ]

(#22385) M_o_g_y_i válasza imibogyo (#22384) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

WOW!!! :Y
Micsoda "kaptáros" cucc... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22386) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22383) üzenetére


FatalEror
addikt

Mármint a boltok közül ami DeWALT gépeket forgalmaz,de olvasd a 22382 hsz-emet........

HardCore is my LifeStyle

(#22387) FatalEror válasza imibogyo (#22384) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor tőlem kapsz egy 5-öst a megmunkálásra,szépen csavaroztál,és gondosan feljelölted a helyét,és még az élek is síkban vannak...., de az lett volna a csúcs ha falcmaróval csinálod.de így is maga a tökély.....amúgy ragasztót használtál????

HardCore is my LifeStyle

(#22388) imibogyo válasza FatalEror (#22387) üzenetére


imibogyo
veterán

Szia!
Köszönöm! :R

Tudom, hogy lehetett volna fokozni, de mindent kézzel kellett csinálnom így is, mert a műhelyemet hátrahagytam, amikor felköltöztem Pestre. :( Szóval jelenleg 30 négyzetméteren kell megoldanom a műveleteket. Pedig otthon van eszterga meg minden ami kell. Hát ez van.

Nem ragasztottam! Egy mert olyan stabil a ház, hogy nagyon, kettő mert nem volt és most nem is szerettem volna normális ragasztóra áldozni. Viszont szintem minden lap találkozásánál van derékszögű fém merevítő.

Lakásfelújítás mellett így is "zsebbe nyúlós" volt ez a kis modding. :B

M_o_g_y_i:
Köszönöm, az elismerő meghökkenést! :D :R

[ Szerkesztve ]

(#22389) siti válasza imibogyo (#22388) üzenetére


siti
senior tag

terveket miben szerkesztetted?
én is lassan haladok a gép építéssel, konyhában macerás. ma is csirke készült, nem a váz :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#22390) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22382) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Sokkot kaptál? :DDD
De ahogy látom, az a fúrókészlet is 30e. HUF... :Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22391) FatalEror válasza imibogyo (#22388) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen most nézem hogy betetted alulra azt a lapot kellő merevítését tartást kölcsönöz neki....

HardCore is my LifeStyle

(#22392) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22390) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát nekem csak 20k volt,de ezek a fúrószárak mind cobalt-ból készültek,ráadásul csak egy cobalt fúró 2000ft és azok nem is csúcsprofilosok.......és ha megnézzük,hogy db van benne,akkor relatíve nem is sok érte......de egy kőrfűrész tárcsa 60k-ért azért az kemény bafmeg

HardCore is my LifeStyle

(#22393) imibogyo válasza siti (#22389) üzenetére


imibogyo
veterán

Szia!

A mostani tervek sima Sketchup képlopásból vannak. Amiket még láthatsz komolyabb terveket a galériában azok 3ds Max-al készültek.

De igazából egyik sincs kidolgozva, mert általában az idő a szűk keresztmetszet.

Sketchup-ból is ki lehet hozni nagyon sok mindent. De ahhoz rengeteg idő kell. ;)

(#22394) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22392) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Naja, az már elég szép kis összeg. :Y
Ennyire tartós? :F
Még van amúgy egy-két hetem kitalálni, milyen fúró is legyen... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22395) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22394) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez sem egy rossz választás:[link] tudom nem DeWALT,de a METABO-is nagyon jó,csak míg a DEWALT az építőiparba lett tervezve:(kíméletlen bánásmód,hajigálás,dobálás,) addig a METABO az asztalos iparba lett tervezve,mind a 2 gép bírja a huzamos munkát,és mind a 2-ő made in germany a 2 gép közt a külömbség annyi,ha ledobod a 2 gépet 5 méterről a betonra akkor a DeWALT az kurv@isten,hogy túléli addig a METABO-nak "csak"98 százalék esélye van rá

HardCore is my LifeStyle

(#22396) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22395) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Néztem már ezt is. :K
És EZT kézben a múltkor. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22397) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22396) üzenetére


FatalEror
addikt

A fúrószár készlet és az a fém tokmány többe kerül mint a fúrógép többi része :U
Az az igazság,hogy én tervezek már mióta egy komoly ütvefúró vételét de mindig visszahátrálok......múltkor majdnem vettem egy ilyet:[link] csak egy kicsit olcsóbban :U de aztán megláttam ezt:[link] és ennek duplája a forgatónyomatéka de ezt meg nem tudom beszerezni :U de szerintem egyik se ha lesz valami nagy dolog amihez ilyen komoly gép kell,majd kölcsönzök egyet........

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#22398) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22397) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Na éppen ez az! :Y
Pedig a "kékbos" sem a x@r kategória. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22399) FatalEror válasza M_o_g_y_i (#22398) üzenetére


FatalEror
addikt

Én ezért választottam a DeWALT-ot amikor vettem a DC981KL-emet (ez volt az első DeWALT-om) akkor néztem több gépet is több gyártótól de amikor elmentem akkor a kezembe fogtam (a többi márka után)és nem próbáltam ki,de azt éreztem,hogy ez egy jó gép és megvettem aztán igazam is lett .....tehát ha veszel egy gépet akkor először fogd a kezedbe és ha azt érzed,hogy igen ez egy jó gép akkor vedd meg.....

HardCore is my LifeStyle

(#22400) M_o_g_y_i válasza FatalEror (#22399) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A Makita 1630 is jónak tűnt... :DDD

Ez a DC981 igazi "vadállat" b@xki... :Y

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.