Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18054) joe979 válasza Vesa (#18033) üzenetére


joe979
aktív tag

Na itt vannak. Egyenlőre nem volt affinitásom be építeni őket. Viszont rá pattintottam egy szabad tüskére.
Vegyesek az érzelmeim. A régi 60as Thermaltake kavarók szebben jártak, a lapát is nehezebb volt . Ezek az Nbék , 2200 futnak, de a lapom 1800 körül jelezte, igaz nem is állítottam rajta, mert az a pár fordulat már nem oszt nem szoroz rajta. Szélzaj nincs, igaz nem is kelt légnyomást. Szívóhatása csekély, szinte lepkefing. Még ha a ház elejébe kellene beoperálni, akkor még talán, de csak pár centire , úgy aránylag érne valamit. Viszont a ventit nem érzem stabilnak a rotoron, olyan kicsit zizegős, lötyögős, egy minimális zajt kelt, de ez nagyon apró , nem vészes. Remélem a gumibak fog ezen valamit. Talán egy 3 vagy 4 ezret pörgő Delta, vagy Adda hatékonyabb lenne, csak az meg levinné az ember fejét. A lényeg csak akkor vegyél ebből a szériából, ha mindenképpen szeretnél a gépbe, mert ahogyan elhangzott, a semmi csendesebb, hőfokban nem tudom mennyit javíthat, én adnék neki max 1 vagy 2 fokot :) de lehet túlértékelem :)

Szissz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.