Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74312) zolcsikauj válasza CactuS (#74311) üzenetére


zolcsikauj
tag

Kicsit meg kellene próbálni más szemszögböl is nézni.Nem vergődésnek szántam hanem megpróbáltam kicsit szemlélteni a lényeget.Egy közel 30 ezres szoftvertől elvárnám hogy a telepítés alatt autoamtikusan elintézze ezeket ne kelljen az átlag felhasználónak olyanokkal foglalkozni amivel egy átlagos felhasználó el sem bír.Ráadáasul semmi baja az nvídiának minden játék tökéletesen működik vele csak a Red nem .Soha semmilyen játék nem igényelt chipsetfrissítést.A másik az visszatérve arra hogy milyen kényes igényei vannak a Rednek.Még jó hogy nem vettem meg.Eredeti win 7 ről frissítettem win 10 re.A fórumon javasolt hivatalos nvidia oldalról tehát azt a linket használtam amit javasoltak ott,akartam a 441.12 es frissítést telepíteni nvidiamra.Erre azt írja a telepítő hogy nem jó a windowsom verziója.Win 10 64 bites professional.Ha egy játék feltelepítése ilyen nem várt nyügökkel jár az a játék nekem felejtős.szép kúlúráltan írtam le az igazságot semmilyen hőbörgés nincs benne és nem is volt.A játék arról szól hogy feltelepítem és játszok.Eleget teszek az elvárt gépigénynek és kész passz.Ha ez hőbörgés akkor sajnálom.Én vagyok a vevő ők vannak értem nem én értük.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.