Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) Daw93 válasza #81556480 (#73799) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem is jó vétel volt.
Nulláról kezdésnél igenis kurva sokat számít az 1 misi.
Nyilván mikor már van minden bizniszed és 80 helyett 81 millád van az meg már rohadtul nem számít.
Főleg ha az ember magára van utalva, akármilyen bunkerből vagy hangárból el tud indulni, aztán tud rendes helyen levő kokógyárat bunkert meg import/export autós raktárat stb-t venni. Ha úgy vesszük ezzel megspóról 1-2 hét szenvedős pénzgyűjtést a játék elején játékidőtől függően.

GTA Online: Daweee93

(#73802) Mr.Csizmás válasza Daw93 (#73801) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyáltalán az, hogy épkézláb fegyót tud venni, és páncélt :D amikor 0day vettem, és online-be felmentem, 2 hétig csak minimál balhés missziókat toltam a versenyeken kívül, hogy tudjak venni valami normális arzenált. :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73803) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Tiszta GTA. :DDD Lassan tényleg ráveszem magam és megveszem RSCn 0day. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73804) rasotamas válasza Plata (#73800) üzenetére


rasotamas
veterán

Ráadásul beállítod hogy oda spawnolj, lespawnolsz, supply-olsz, aztán átállítod mondjuk ceo office-ra és find new session, oké hogy ez is pár perc de nem kell utazgatni (főleg míg nincs opressor).

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73805) paltom


paltom
tag

Az miért van hogy mc-be hiàba csinàltam supplys küldit, fel is hivtak hogy sikerült viszont a gépen a kokó gyàrba ugyanannyit ír mint előtte.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#73806) rasotamas


rasotamas
veterán

Olyan idegesítő ez a full screen/windowed borderless dolog
Windowed borderless-ben tök jól ki lehet alt+tabolni, nem cseszeget a játék, sosincs screen tearing, szerintem valami frame bufferbe tölt és onnan megy a kép a monitorra mert szerintem nagyobb az input lag is, de afk-oláshoz ez a jó, kialttabolsz, szépen elfut a háttérben.
Fullscreenben viszont natívan hajtja a monitort, érezhetően nincs annyi input lag, viszont van screen tearing ha úgy van, élvezetes aktív játékhoz, autóból célzáshoz sokkal alkalmasabb. Illetve ha kialttabolok 1 perc múlva kib*sz.
Ha meg alt+enterrel váltogatok a windowed borderless és a fullscreen közt akkor ahogy visszaváltok fullscreenről valamiért mindig felül marad és nem tudok másik programot megnyitni mert az alul marad :((( CSak a játék újraindítása oldja meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73807) Makola


Makola
kezdő

én is előrendeltem SE-ben szóval én is beszállok majd a vadnyugati életben

(#73808) satee76 válasza #81556480 (#73799) üzenetére


satee76
aktív tag

Nekem az MC gyárak a sivatagban vannak, vettem melléjük egy garázst, ha tölteni kell a három gyárat , garázs beállítva újraéledésnek, kb 3 perc alatt körbe futok a resupply-zni és annyi. Eladáskor meg oly mindegy hol van.

(#73809) rasotamas válasza satee76 (#73808) üzenetére


rasotamas
veterán

Van ott egy mc klubház is, pont emiatt váltottam arra ;)

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73810) IntelKiller7 válasza CactuS (#73803) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Elötte készítsd fel a lelked, hogy a single 3/4 része lovaglásból áll. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#73811) Plata válasza satee76 (#73808) üzenetére


Plata
félisten

A zancudo river facility ott van mellettük,miért nem ott spawnolsz?

(#73812) rasotamas válasza Plata (#73811) üzenetére


rasotamas
veterán

Amit én mondtam Great Chaparral klubház van legközelebb szerintem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73813) CactuS válasza IntelKiller7 (#73810) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd dobok rá valami légpatkót, aztán rövidítek, esetleg a kovácsnál egy turbót. ;] :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73814) MaxxDamage válasza satee76 (#73808) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó nektek, hogy tudjátok mit is csináltok :D
Én vettem egy motor szalont / műhelyt és fogalmam nincs hogyan tovább.
Táblát néztem és csak én szerepelek rajta, mint "tulajdonos" és kéne még valami munkás is gondolom. Meg van Autós részleg is (másik üzlet) de azt sem tudom mi, meg hogyan megy itt. /Autót már tudok tárolni, valami 10 db -t./

Múltkor a Casinóban nyert autóm küldetés közben felrobbant, én meghaltam és azóta az a kocsi sehol nincs, vagy valahol fellelhető lenne?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73815) gabesz123 válasza MaxxDamage (#73814) üzenetére


gabesz123
tag

Legalább a topic fejlécében található (elég részletes, érthető) összefoglalót olvasd már el, mielőtt triviális kérdéseket teszel fel és nem tudod, hogy merre indulj...

A kocsid miatt hívd a biztosítót (mors mutual). Ha más hibájából semmisült meg, akkor ingyen visszakapod, ha te zúztad le, akkor kell érte fizetni valamennyit.

[ Szerkesztve ]

(#73816) rasotamas válasza MaxxDamage (#73814) üzenetére


rasotamas
veterán

Telon hivd a mors mutuals biztosítót, és visszakapod

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73817) Kiskokó válasza gabesz123 (#73815) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig veterán.

ON :
A mai véletlen CEOs átnevezésnek köszönhetően ami ugye -250K összeg elértem a véletlenül elbaszott első1 millióhoz :D

Valaki valamit?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#73818) MaxxDamage válasza gabesz123 (#73815) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elolvastam (korábban) és nem töltök napi (max.) 30 percnél többet a Gameval el.
Jeleztem a sima mód "végigjátszási" link javítását (ha lehetséges) de senki nem reagált rá.
Úgy fogok tenni! :R

Többieknek is thanks!

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73819) rasotamas válasza Kiskokó (#73817) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem a 800 ezres nc szállítmány esett a tengerbe, elengedtem bobcattel :s

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73820) Kiskokó válasza rasotamas (#73819) üzenetére


Kiskokó
veterán

áh... 2,2 millió Láda elbukás a rekordom -.-" XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#73821) pmcklan


pmcklan
kezdő

Sziasztok, meg kellene "erősítenem" az email címet, de ahányszor resend verification-t nyomok annyiszor jön az emailemre egy üres levél.
Ilyenkor mivan, vagy mit tudok csinálni?

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#73822) the_mad válasza Plata (#73800) üzenetére


the_mad
aktív tag

Hogy lenne már mindegy?!? Ha van megfelelő számú segítő, akkor talán. De akkor is tovább tart az eladás, azaz tovább kockáztatod a cuccodat ha vannak mások is az eladókon kívül a sessionban. Továbbá egyedül esélytelen eladni fullos bunkert a városban, mert nem fér bele az időbe, talán a kamionosat le lehet nyomni.
Hangár esetében is így van. Ha csak repülőgép/helikopter tárolónak kell akkor valóban mindegy. Ha a küldetéseit is csinálod, akkor meg repkedhetsz a map aljáról A legtetejére és vissza. A Zancudo hangárok sokkal jobb helyen vannak, nem rakétáznak le ha véletlenül átrepülsz felette és kvázi megkaptad ajándékba a 6 milliós vadászgépet is.
Az ajándék autó sem fegyvertény. Van néhány amúgy is ingyenes gép (elegy hermes). Ezek is tökéletesek arra, amire eleinte kellenek. Custom versenyek amúgy is felejtősek alacsony szinten a tuning cuccok és az éppen aktuális favorit versenygépek nélkül.
Az ajándék 1-2 millió pedig éhenhalni sok, minden másra kevés.
Nem azt mondom, hogy értelmetlen, haszontalan ezeknek a starter pakkoknak a vásárolgatása a kezdő játékosoknak, de a tartalma az ideálistól és a jótól is nagyon messze van.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#73823) Plata válasza the_mad (#73822) üzenetére


Plata
félisten

Elég sok bunker eladásnál segítettem már,elég sok helyről,mindegy hogy hol van a bunkered,úgyis ugyanolyan messzire kell eladni,csak más felé.
Legszarabb eladás nekem eddig az volt amikor a börtön közeliből adtunk el.Olyan állat útvonalat kaptunk hogy többször is le estem hegyről.
Ugyanígy mindegy hogy városi vagy sivatagi MC gyárad van,mert a sivatagiból a városba kell menni,városiból meg a sivatagba.Paleto bay-be egy gond van,a tulaj mire odaér vagy 3 perc.De az eladóknak nem kell menni,oda tudja őket a főnök invelni.

(#73824) the_mad válasza Plata (#73823) üzenetére


the_mad
aktív tag

Én ezt értem, nem ezzel van a baj. Csak a Paleto bunkerből 7-9 kilométerekre kell vinni a cuccot, egy Route68 bunkerből pedig csak 4-6 kilométerre. Én a Route68-ból elviszem a 3 Insurgentet 12 perc alatt egyedül, ez a mutatvány szerintem nem megoldható Paleto esetében az extra távolság miatt. Persze ha van segítség akkor jó, csak az például nekem nem mindig adatik meg.
A vidéki gyárak szerintem jobbak. Videkén nagyobb távolságok miatt a hajam kihullik mire letolom a postást, kukást, vagy a repülőt.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#73825) Plata válasza the_mad (#73824) üzenetére


Plata
félisten

Jah egyedül,sosem adtam el bunkit egyedül.
MC-t igen.
Viszont ha van segítséged MC gyárnál akkor ki lehet játszani a kukás postás dolgot.
Elvileg ha a gyáradat körbe állod nagy repülővel nem kapsz postás vagy kukás autó eladást mert nem tudja oda spawnolni őket a játék.
Régebben működött,nem tudom megy-e még.Körbe álltuk a gyárat Avengerrel meg hasonló nagyobb repcsivel és nem adott olyan eladást.Bár gikszer volt néha,ha nem avengerrel jöttem hanem hydrával volt hogy elcsesztem a leszállást és felrobbantottam a repcsiket. :DDD
Avengerrel le tudok szállni szépen,de hydrával nem mindig megy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#73826) Mr.Csizmás válasza the_mad (#73822) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne vitatkozz vele, ő elad postást is egyedül, public sessionben :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73827) Makola válasza Mr.Csizmás (#73826) üzenetére


Makola
kezdő

na ezt megerősíthetem hogy tényleg :D :D

(#73828) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#73826) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem iga!!

Ő elad Postást Egyedül, Tolatva, closed sessionben ;] ;] :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#73829) szTotyy válasza Kiskokó (#73828) üzenetére


szTotyy
őstag

..akár a sztori módban is. :)

(#73830) Plata válasza szTotyy (#73829) üzenetére


Plata
félisten

Ha Saabe ott van akkor lazán. :D
Mert ő át tud tenni sztoriba. :P

[ Szerkesztve ]

(#73831) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#73828) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73832) rup1u5 válasza CactuS (#73803) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Óriási! Kár, hogy lehet látni egymást a minimap-en de ettől függetlenűl nekem nagyon bejön így videó alapján! :C Páran összeállni és bandázni jó móka lesz! És végre lehet normális szakállat nőveszteni! :DDD Ezt hiányoltam GTA online részéből.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#73833) szTotyy válasza rup1u5 (#73832) üzenetére


szTotyy
őstag

Nekem is egyből a minapos dolog jutott eszembe. Sokkal nagyobb meglepetéseket lehetne szerezni másoknak ;] , ha a minimapon nem látszódnának a játékosok. A gta-nál is.

(#73834) rup1u5 válasza szTotyy (#73833) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Anno GTA 4 multiban még lehetett olyan játékot létrehozni ahol be tudtad állítani hogy vagy egyáltalán ne mutassa a játékosokat vagy csak akkor ha messze vannak. Nekem ez utóbbi volt a kedvencem. Ahogy közeledtünk egymás felé szépen eltűntünk a másik szeme elől. Sajnos elég ritkán botlottam olyan játékosokba akik szintén élvezték ezt de olyankor nagyon élvezetes vadászatok kerekedtek belőle valódi adrenalin flash-el. Sokkal technikásabb és kreatívabb játékra ösztönözte az embereket az unalmas hentelések helyett. Én nagyon szeretném ha ezt visszahoznák de manapság sajnos nem sok esélyt látok rá.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#73835) szTotyy válasza rup1u5 (#73834) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, így pont nulla taktikázás van egy csatában. Pláne, hogy még azt is mutatja a minimap, hogy épp milyen harci járgányban ülsz. Becserkészés, lopakodás, cseles hátbatámadás nem is lehetséges. Szinte csak azon múlik, ki tudja előbb ráhúzni a célkeresztet a másik fejére, vagy tüzelni az oppressorról. Az a megoldás itt is tökéletes lenne, ha egy bizonyos sugarú körben a játékos körül nem mutatna senkit a map (legfeljebb csak barátot, crew társat.).

[ Szerkesztve ]

(#73836) CactuS válasza rup1u5 (#73832) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én örülök neki, így ez nem feltétlenül lesz a vérpistikék játéka, főleg, hogy nem lesz semmi high tech kütyü benne.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73837) Plata válasza CactuS (#73836) üzenetére


Plata
félisten

Majd lesz benne repülő páncélozott vonat. :D

(#73838) negyven2 válasza rup1u5 (#73832) üzenetére


negyven2
veterán

Bár lehet látni egymást a térképen (meg a mini mappon), de csak egy bizonyos távolságon belül, ami olyan 150m. Ahogy kb. ezen távolságon belül működik csak a a game chat is, vagyis ezen távolságon kívül nem halható senki. Kivétel ha egy Posse-ban vagytok, amiben ugye max. 7 fő lehet egyezerre.
A térképet egy gombnyomással el lehet tüntetni, vagy 3 méret közül választani (csak iránytű, kis minimap, vagy nagy minimap).

A szakál és a haj, csak sztoriban nő, Online-ban fix.
A fegyverkezelés is más mint GTA-ban, hiszen egyrészt nincsenek automata fegyverek. A legtöbb fegyvert minden lövés előtt fel kell "húzni", hogy tudjon lőni. Az újratöltés is töltényenként működik, de szerencsére gyorsítva van (egy 26 töltényes Evens Repeter felöltése így vagy 10mp). Célzás esetén a mesterlövés módban lévő fegyverek kivételével, várni kell amíg céloz. Vagyis a karakternek és a fegyvernek is nyugalomban kell lennie, különbem mellé lő.

Ráadásul ezeket a dolgokat tudja befolyásolni az időjárás is (pl. esős, ködös időben nehezebb a pontos lövés), vagy a fegyver állapota is, mert azok használat közben "kopnak". Ráadásul a nálad lévő fegyverek (vagyis amik nem a lovon vannak) használat nélkül is amortizálódnak. Ha pl. elmész úszni (amit nem sokáig tudd a karakter lévén, hogy elfárad hamar) és a fegyverek nálad vannak, akkor miután kiértél, meg is tisztíthatód a fegyvereket.

Persze a kopás alapvetően csak a statisztikákat rontja, nem fog besülni a fegyver, csak pontatlanabb lesz, lassabb fog lőni, meg kisebb lesz a sebzése. Ezen kívül még van minden fegyvernek egy un. megismerési, bejáratási szakasza, ami azt jelenti, hogy a fegyvert akkor éri el tudása maximumát ha legalább 3-500 ellenféllel végeztél azokkal (az ellenfél azok akik kvázi támadnak, visszatámadnak, vagy ragadozó vadállatok, és persze a játékosok). Ez minden fegyverre külön számolódik, vagyis ha van 2 pisztolyod, akkor mindkettővel külön meg kell ezt csinálni.
Ja, és egyszerre maximum 4 lőfegyver lehet nálad (nyilat is beleértve). 1-1 a pisztoly táskában, és 1-1 a hátadon, válladon. A fegyverekhez lehet kraftolni, speciális lőszereket (pl robbanós de ezek száma le van limitálva).

[ Szerkesztve ]

(#73839) CactuS válasza Plata (#73837) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már látom magam előtt, hogy a rabszállító kocsit fogják meghackelni és abból tolják majd a sortüzet. :DDD

negyven2: Ez nagyon keményen hangzik, hogy ilyen részletesen belementek. Annyit remélek csak, hogy legalább annyit fog élni online, mint a GTA V. Illetve azon agyalok, hogy a 2 változat közül melyiket vegyem meg RSCn belül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73840) rasotamas válasza Plata (#73837) üzenetére


rasotamas
veterán

Elég egy Pegazus ;)
Bocsánat, Pegazus MKII

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73841) rup1u5 válasza negyven2 (#73838) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Köszi az ismertetőt! :)
Amit a térképről írsz az jól hangzik. Onlineban nyilván nem hoznám magam hátrányos helyzetbe a többi játékossal szemben azzal, hogy kikapcsolom a minimapot.
Kár, hogy onlineban nem nő a szőrzet.
Teljesen rendben van ez a fegyver szisztéma. :K

(#73836) CactuS
A lézer-minigunokat és repülő őrületeket én sem fogom hiányolni! :N

(#73837) Plata
:DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#73842) rasotamas válasza rup1u5 (#73841) üzenetére


rasotamas
veterán

:C

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73843) Plata válasza rup1u5 (#73841) üzenetére


Plata
félisten

Igen,pontosan erre gondoltam én is. :D
Ugye ez a vonat is abban a filmben van amiből a Deluxo van a GTA V-ben.
Deluxo darabjai ott vannak a síneken mert elcsapta egy vonat.

[ Szerkesztve ]

(#73844) Heller2 válasza Plata (#73843) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem ott Te próbáltál landolni...annak a maradványai :P

Ha Red-ben kinyírnak online, akkor mi van? Kirabol az illető és nem marad semmim? Vagy mi a menet...?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#73845) pmcklan


pmcklan
kezdő

Sziasztok, tegnap írtam hogy nem tudok tovább jutni a két lépcsös aktiválásba, ezért írtam supportnak aki válaszolt, viszont az angol tudásom elég szar, és nem értem.
Valaki leírná nekem hogy mit kérnek tőlem? És mit kell pontosan csinálnom?

[ Szerkesztve ]

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#73846) Segal válasza CactuS (#73836) üzenetére


Segal
veterán

GTA Online sem annak indult ami végül lett belőle. Egy másodpercig sincs kétségem afelől hogy ha nagyon beindul az rdr2 akkor ott is egyre elborultabb dolgok fognak jönni egész egyszerűen azért mert az ember mindig szinesebb, szagosabb, nagyobb, több stb. dologra vágyik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#73847) Heller2 válasza pmcklan (#73845) üzenetére


Heller2
aktív tag

Add meg, hogy miröl játszol (én a nevet is elküldtem)
A születési dátum, az amit a regisztrációkor adtál meg.
Fontos, hogy arrol az email címről menjen mindez, amivel az accountot létrehoztad...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#73848) pmcklan


pmcklan
kezdő

SC-n keresztül válaszoltam nekik, az ő levelükre, így elvileg jónak kell lenni.
köszi!

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#73849) negyven2 válasza Heller2 (#73844) üzenetére


negyven2
veterán

Semmi, szinte 0 a büntetése annak ha valaki megöl téged, vagy egyéb módon halsz meg. Amit el lehet el lehet veszíteni egy esetleges halálkor, az maximum a lovon lévő dolgok (vagyis ha veled együtt a ló is meghal). Ekkor a vadászott prémek elképzelhető, hogy eltűnnek, de a tetemek azok max. leesnek róla.

Segal: Jelenleg a legfuturisztikusabb dolog a játékban a fémdetektor. De ki tudja mit hoz még a jövő, max. ilyen steampunk beütésű dolgokra lehet számítani. De jelenleg nagyon földhözragadt a játék (néha túlságosan is). Talán még ami extra az a Dead eye, az Eagle eye és az Ability kártyák.

Mr.Csizmás: Minden ötödik szint elérése után jár egy kincsestérkép, illetve kincses térképeket lehet találni még NPC-k lootolás közben, a világban járkálva fákhoz tűzve (ilyeneket egy lámpás jelzi a fa alatt), illetve egy dinamikus Strager-ek tudnak nekünk eladni (vagy ha smucig vagy akkor el is vehet tőle). Ha megnyitunk egy iylen térképet akkor azt egy nagy sárga pacával jelöli majd a térkép, ahol majd meg kell keresni. Ezt a legkönnyebben úgy lehet, hogy Eagel eye-ban egy sárga füst jelzi a helyet ha a közelében vagyunk. Illetve kontroller esetén egy re ütemesen kezd el rezegni az. A tartalma változó, de általában mindig van benne max. 2 arany és max. 200$.

Ezen felül viszont még rengeteg minden van szétszórva a világban, aminek nagy részét el is tudjuk adni. A másik részét meg magunk tudjuk használni.

[ Szerkesztve ]

(#73850) Mr.Csizmás válasza negyven2 (#73849) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Lehet kincset keresni? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.