Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73251) tipuka


tipuka
addikt

Hali!

Még újonc vagyok eléggé a GTA5-ben. Van bő 3 milllióm , szeretnék lassan venni egy olyan helyet, ahol kocsilopásokért kapok pénzt, maximum valami 100k dollárt /autóért, mert akkor így elég gyorsan pénzhez juthatnék. :D Ezt hol tudom megvenni? Egy Del perro heights 7 lakásom van csak, meg egy autóm, semmi mást nem vettem még, ha számít. Köszi előre is! :R

(#73252) Courage_7 válasza tipuka (#73251) üzenetére


Courage_7
aktív tag

ceo office is kell hozzá a Dinasty executive website-ról, a kocsilopós garázst pedig az iroda számítógépéről tudod megvenni, tehát ne az iroda mellé vehető garázst vedd a Dinasty executive oldalról.

(#73253) rasotamas válasza tipuka (#73251) üzenetére


rasotamas
veterán

Még annyi, hogy a kettő együtt talán 3.5 millióba kerül, de tény, hogy utána behozza az árát.
Egy autón 100k ugyan de először 20-at el kell költeni hogy a szerelő a lopott kocsit átfesse átalakítsa, tehát 80k, minusz ha koccansz, szétlövik.
Eladásnál ha egyedül vagy a sessionben jön 4-szer 2 kuruma és lőnek rád, tehát csökken az érték. De autónként minimum 75 ha nem bénázol sokat simán megvan. Igen ez az egyik legjobb biznisz.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73254) Segal válasza rasotamas (#73253) üzenetére


Segal
veterán

Hiába jönnek az npc-k ha egyedül vagy röhögve meg lehet csinálni akkor is 0 kárral. Mivel mindig miliméterre pontosan ugyanakkor támad az első hullám ezért előtte meg kell állni az eladós kocsival a járdán vagy nagyon az út szélén és lekérni a páncélozott kurumád. Utána nagyon lassan araszolva elindulni az eladós kocsival és ha megjelenik a 2 piros támadó pötty a térképen akkor kiszállni az eladós kocsiból és átszállni a kurumádba. Az npc téged fog lőni és nem az eladós kocsit de te páncélozott járműbe vagy így esélyük sincs. Utána csak 1-2 perc türelem kell és jön a maradék 3 hullám is csak ki kell várni a kurumába és utána viheted az eladós kocsit 0 kárral eladni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#73255) rasotamas válasza Segal (#73254) üzenetére


rasotamas
veterán

Mennyivel egyszerűbb nagy sebességgel elhúzni mellettük, utól úgysem érnek, 5-ből 4-szer max 2-3000 kár van a kocsin aztán nem kell szarakodni. Én eddig ha belementem a buliba és kiszálltam lövöldözni mindig az lett a vége, hogy valahogy csak lelőttek mert messzire spawnolt az autóm vagy későn hívtam le, aztán futhattam vissza meg elhasználtam az 500-ba kerülő armorokat, és az időm is elment vele, ráadásul a leparkolt kocsimba a megijedt tömegből csak belement valaki. Szórakozzon vele akinek 2 anyja lakik egy utcában.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73256) tipuka válasza Courage_7 (#73252) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, hogy ilyen hamar írtatok. :D :R
most akkor melyiket vegyem a 4-ből? egyiknek sem ceo office a neve.

(#73257) Courage_7 válasza tipuka (#73256) üzenetére


Courage_7
aktív tag

őőő, az épület "típusa" ceo office. bármelyik jó, amelyik tetszik vedd a legolcsóbbat, ugyanaz a beltartalom

[ Szerkesztve ]

(#73258) rasotamas válasza tipuka (#73256) üzenetére


rasotamas
veterán

Bármelyiket, de nyilván a Maze Bank a legolcsóbb. Ezenkívül kell majd egy Import Export Vehicle Warehouse, ebből a La Mesa a legolcsóbb. Nehogy az iroda garázsát vedd meg mert az nem az! Akkor úgy néz ki 2.5 millióból meg is van, rosszul emlékeztem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73259) rasotamas válasza tipuka (#73256) üzenetére


rasotamas
veterán

És baszki ne tarts magadnál 900 kp-t, lelőnek és megy a picsába (egy része de ha sokszor lelőnek akkor sok)!
Mobilt előveszed (fel gomb), böngésző/Money and services/legalsó Maze bank/ deposit tegyed be mindet számlára

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73260) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Ez az új Zion elég tré...
Rövid a tengelytáv és a súlypont furán van pozícionálva. Olyan, mint a Hijak Ruston. Nem jó.

(#73261) Plata válasza tipuka (#73256) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a legdrágább van meg.A Maze Bank torony,de sokszor okoz nekem gondot.
Én ládázni szeretek.Maze bank iroda meg ládázás közben engem rendszeresen megszívat.
Nem az ajtón rak ki hanem egy másik utcába,ráadásul egy szinttel lejjebb,mászhatok vissza az opressoromért,ami a bejáratnál dekkol.Egyébként mindegyik iroda belül egyforma.

(#73262) Mr.Csizmás válasza Plata (#73261) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kapcsold ki a spam szűrőt

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73263) rasotamas válasza Plata (#73261) üzenetére


rasotamas
veterán

Miért nem landolsz a tetőn és exit to roof-olsz? A Maze West-nél jól működik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73264) Plata válasza rasotamas (#73263) üzenetére


Plata
félisten

Na bakker,jó ötlet.

(#73262) Mr.Csizmás
Na de hogy jön a spamszűrő az iroda kijáratához?

[ Szerkesztve ]

(#73265) tipuka válasza rasotamas (#73258) üzenetére


tipuka
addikt

köszi nektek, megvettem őket és a beraktam a lóvét a bankba, örülök, hogy ennyire segítőkész emberek vannak ebben a topikban. még jó ,hogy leírtátok hol és mit kell csinálni, mert magamtól nem tudtam volna :D :R

(#73266) Plata válasza rasotamas (#73255) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volna egy kérdésem ezzel kapcsolatban.
Azt nem lehet meg csinálni hogy felkapod a kocsit cargobob-al és elszállítod a célpontba?
Sosem próbáltam,meg nem is vagyok oda az autólopásért,ha el is adok nem egyedül szoktam.
De most csak úgy eszembe jutott,mi lenne ha eladnék és hogy vajon el lehetne-e vinni cargobob-al?
Végül is ha felkapod vele az autót és elrepülsz a célba,az NPC-k hiába jönnek.

(#73267) rasotamas válasza Plata (#73266) üzenetére


rasotamas
veterán

Lehet hogy lehet de nekem fölvenni egy autót vele is kínszenvedés, leraknom pedig még sosem sikerült egyben :D
Azt javaslom próbáld meg és számolj be róla.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73268) tipuka válasza rasotamas (#73267) üzenetére


tipuka
addikt

még valami, nem találom, hogy kell az autólopást elínditani, eladni már rájöttem hol kell (a La Mesa-ban a benti laptopon) segíts ki légy szí, hogy kell? :D

[ Szerkesztve ]

(#73269) Segal válasza tipuka (#73268) üzenetére


Segal
veterán

A ceo irodában a laptopról indítod a lopást.
Ez az infó most még sok lesz kicsit de a lényeg hogy csak a top kocsikat kezd el eladni. Ha nem olyan kocsit kapsz akkor azt akármennyire kéne a pénz NE ADD EL!! Piszok nagy trükk van a játékba de csak úgy csalogatható elő ha rövid távon szívsz vele egy kicsit. Viszont hosszabb távon brutálisan megtérül :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#73270) tipuka válasza Segal (#73269) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, sikerült. :)
Nem gond, ha picit sok az infó, mert vissza tudom olvasni itt és így nincs gond. :D
Kettő kicsit már eladtam, akkor nem adom el a többi kicsit. :)
Miért ne adjam el amúgy, hogy térül meg? :D 1X csak top tier-es vagy mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#73271) Segal válasza tipuka (#73270) üzenetére


Segal
veterán

Egyszerűbb lesz ha rám írsz valamikor steamen és az alap gondolatokat meg tudom veled osztani de dióhéjba a lényeg. Összesen 40 kocsit tudsz a garázsba lopni. Mivel én már kb 2 éve nem játszom a játékkal (kiégtem) ezért meg nem mondom már pontosan milyen arányba vannak a kicsi kocsik de összesen 32 van belőlük. Na ezeket kell hagyni elrohadni a garázsba mert ezek eladáskor keveset adnak. Viszont ha mind a 32 megvan neked akkor a játék csak top kocsit tud felajánlani lopásnak és értelemszerűen ha utána csak azt adod el akkor megint csak top kocsit tudsz lopni így nem kell aprópénzért rohangálnod hanem minden körbe drága kocsit lophatsz/adhatsz el ;)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#73272) Mizol29 válasza Plata (#73266) üzenetére


Mizol29
senior tag

Simán el lehet vinni Cargo-val a kocsikat. Én anno próbáltam csak egy bajom volt, hogy tetű lassú az a repülő.

(#73273) tipuka válasza Segal (#73271) üzenetére


tipuka
addikt

Köszönöm, így értem már, ez tényleg jól fog hozni akkor. :D

(#73274) rasotamas válasza tipuka (#73273) üzenetére


rasotamas
veterán

És maradj 32-nél mert afelett random dob a 3 különbözö értéküböl. 32-ből csak topot adj el és olyat is fog utána helyette adni. Van cooldown, asszem 20 precenként tudsz eladni és 7 percenként lopni, ha jól megy 10-12 perc elég egy lopásra és egy eladásra tehát kell várnod.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73275) Segal válasza rasotamas (#73274) üzenetére


Segal
veterán

Hú tényleg igaz akkor 32 a max amit érdemes tárolni :) Már ködösek az emlékek :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#73276) Plata válasza Segal (#73275) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem 28 kocsi van a garázsomban,vagy 26.
De mindig top lopást kapok.
Csak éppen már nem szoktam hazavinni,hanem oda adom másnak.
De ha pfister lopás van akkor azt meg szoktam futtatni a városban azért. :D

[ Szerkesztve ]

(#73277) Mr.Csizmás válasza Plata (#73276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

28+4 = 32

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73278) Plata válasza Mr.Csizmás (#73277) üzenetére


Plata
félisten

Kamuzol.
Úgyis tudom hogy 284. :P

(#73279) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#73277) üzenetére


Kiskokó
veterán

hámúsz' :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#73280) maximilian4


maximilian4
addikt

Heist, sör, hubi, kutyával négykézláb, Sztálinváros, Bélabát veri az asszony és nyűgös. Ja meg rudis fürdő. Jóéjt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#73281) Borg71


Borg71
csendes újonc

Sziasztok! Amióta bejött ez az új csoda beléptetés most próbáltam belépni először Borggal. Nem enged, csak ha telepítem a játékot. De hova? Ahol van, ott nincs elég hely neki! Eddig Lorellel beléptem, de már ott is telepíteni akar. Most mi a túró van ilyenkor? Eddig minden játékom felismerte önmagát, csak ez nem. A törlésen kívül mit tudok tenni? Köszi.

(#73282) Zsoxx válasza Borg71 (#73281) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az új launcher nekem is kiírta a GTA V logo alatt, hogy INSTALL. Erre gondolsz?
Letöltött 1,2 GB-ot és ennyi.

(#73283) rasotamas


rasotamas
veterán

Már 2-szer kidobott biztonsági kamerás afkolás közben :(((

https://tinyurl.com/rasoapro

(#73284) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Melyik a legjobban fizető munka?

(#73285) Borg71 válasza Zsoxx (#73282) üzenetére


Borg71
csendes újonc

Azt nekem is megcsinálta Lorellnél, működött is. De most Borggal akartam belépni, ott 85Gb-t akar. Visszaléptem Lorellra, most már ott is.

(#73286) pmcklan


pmcklan
kezdő

Sziasztok, Gyorstalpaló kellene a Bogdan Problem finalját szeretném ujra játszani, kérdés mi kell hozzá? 2 játékos, vagy megy ez négyel is ?Amit fontos lenne tudnom, mikor kell megszakítanom az internetet? Amikor beérek a géppel a hangárba és elkezdődik a videó? vagy amikor zöld háttéren mutatja hogy mennyi pénzt, rp-t stb kaptam?
Ami még lemaradt, hogy mennyi időre kell megszakítanom a netet? annak van jelentősége?

[ Szerkesztve ]

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#73287) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

202-es hiba most vásárolt accuntnál volt már valakinek?
Ilyenkor mi a tehendő nem akar letölteni semmit

dns-t átírtam egy youtubos videó alapján de semmi nem működik

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#73288) g.patrik válasza pmcklan (#73286) üzenetére


g.patrik
csendes tag

Akkor, amikor a folyamatjelző megjelenik a transaction pending felirattal, legalább 10 másodpercig. Egy ismerősömet pont emiatt bannolták, ezért én nem biztos, hogy erőltetném. A játékosok száma lehet 2-3-4 is.

System.out.println("hello world");

(#73289) pmcklan válasza g.patrik (#73288) üzenetére


pmcklan
kezdő

Ez esetben, nem próbálkozom vele. Köszi

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#73290) csadi0011


csadi0011
őstag

Bélám! El kellett rohannom. Köszi mindent!
-sajt

(#73291) HussarF válasza Maxxy10 (#73284) üzenetére

(#73292) Plata válasza rasotamas (#73263) üzenetére


Plata
félisten

Köszi az ötletet,tényleg tuti jól működik.
Tetőn leszállok az ajtónál,bemegyek irodába felveszem ládás küldit ugyanott ki.
Nincs anyázás meg több száz méterről futás vissza,mert a gyagyás iroda rossz helyen rakott ki.

(#73293) Kiskokó


Kiskokó
veterán

ProgrockoXXX

Socialon írtam üzit nézd már meg, nem tudom oda vagy ide jársz e még :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#73294) Bajnokfoto


Bajnokfoto
csendes tag

Sziasztok Skacok!

Elnezes kerek, hogy offtopic de eszmeletlen idegesito amit tapasztalok es az ossze Youtube videot, foumot korbejartam mar de meg mindig nem talaltam megoldast erre a hibauzenetre: GTA V EXITED UNEXPECTEDLY etc. Volt esetleg itt valakinek ezzel tapasztalata ha igen kerem segitsen. A campaign tokeletesen mukodott es az online meg sokkal elmenydusabb is lenne de 5-10 perc neha 1 ora utan kidob a jatek ezzel az uzenettel. A vas eleg hozza a jatekot pedig megvettem (NON Steam). Ujra is raktam mar egyszer, corrupt fileokat leellenorzitam nincs abban sem hiba,tuzfalat virusirtot is kilottem de semmi nem javit a helyzeten... Elore is koszonom a segitsegeteket es tovabbi szep estet!

Studio Manager / Lead Photographer

(#73295) maximilian4 válasza Bajnokfoto (#73294) üzenetére


maximilian4
addikt

Én steamen vettem, de ugyanez.... A vas itt is bőven bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#73296) rup1u5 válasza Bajnokfoto (#73294) üzenetére


rup1u5
nagyúr

CPU/GPU tuning van-e? Ha igen, próbáltad e alapon?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#73297) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Kipörgött teljesen valószínűtlen pozícióból a retro Enus limó. Meg is lepődtem...

(#73298) ETOM válasza Bajnokfoto (#73294) üzenetére


ETOM
addikt

Szia! Riva Tuner nem fut a háttérben? Engem az miatt is kidobált ha jól rémlik.
Egy ideje megszűnt és nem dob ki, viszont nem rémlik, hogy változtattam volna bármit is a gépen. :F

(#73299) Bajnokfoto válasza ETOM (#73298) üzenetére


Bajnokfoto
csendes tag

Szia,

GPU nincs huzva csak a proci. Nem fut semmilyen egyeb alkalmazas mar mindent letiltottam :W

Studio Manager / Lead Photographer

(#73300) Bajnokfoto válasza rup1u5 (#73296) üzenetére


Bajnokfoto
csendes tag

CPU van huzva @5GHZ-ig de a homersekletek stabilak. GPU alapon

Studio Manager / Lead Photographer

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.