Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) #81556480 válasza parkr (#28950) üzenetére


#81556480
törölt tag

Altrus Acoyte (vagy hogy kell írni ) acsi is tartozik hozzá

[ Szerkesztve ]

(#28952) sixpak válasza Geryson (#28949) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ott voltam én is...gyalázatos... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28953) parkr válasza #81556480 (#28951) üzenetére


parkr
őstag

Ja igen, az megvan nekem is.
Viszont azt olvastam, hogy ha 4 embert leszállítol nekik akkor halomra kell őket gyilkolni hogy kijuss a táborból.
Én vagy kettőt vittem nekik, majd legközelebb kipróbálom a 4-et is :D

[ Szerkesztve ]

(#28954) laceszgamer válasza Geryson (#28949) üzenetére


laceszgamer
addikt

;] A fő problem, hogy miért csak férfiak?:D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28955) parkr válasza laceszgamer (#28954) üzenetére


parkr
őstag

ott még nem tart a játékok szabályozása... a táncos lányokon már csak egy bugyi van, érd be ezzel. :D

(#28956) jonnyjoker01 válasza parkr (#28955) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt a ruhadarabot se kérjük köszi ;]

Üdv. Johnny

(#28957) DeniVoli


DeniVoli
újonc

Valaki tudna nekem segíteni? Tegnap megvettem a GTAV-t és feltelepítettem a 7DVD-t és az update sehogy se akar letöltődni, megszakad és kiírja hogy connection lost, reconnecting és valami 150kb tölt és 2percenként megszakad. Köszönöm előre is :)

(#28958) Plata válasza DeniVoli (#28957) üzenetére


Plata
félisten

Ez már csak így van.Kb egy nap alatt lejött nekem az 5.5 giga update. :DD
Tudom hogy szar érzés,de javaslom hagyd ott a gépet és majd letölti szép lassan,úgy 1-2 nap.

(#28959) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nos bugok előfordulnak néha, egy textúra hiányzik, vagy épp nem odaillő... nos ez azért magasan vezeti a sort. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28960) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kérdés, ha magamnál csak kocsikat cserélek ki, és úgy multizok, az minek számítana, jönne érte a banán?
Mert a 4-nél úgy volt hogy cserélhetted, más úgyis az eredeti kocsit látja és kapja.

Paranormal Cocktivity

(#28961) Plata válasza laceszgamer (#28959) üzenetére


Plata
félisten

Az event update óta sok bug van,például Heisteken az autód nem a helyén van hanem valahol a semmi közepén.Szar mikor elindul Heist beszállnál kocsidba és az sehol.

[ Szerkesztve ]

(#28962) RoMix85 válasza laceszgamer (#28959) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ez nem bug, hanem egy csaló rakta oda őket! Olyan mint EZ

(#28963) parkr válasza cyberkind (#28960) üzenetére


parkr
őstag

én láttam már eredeti kocsikat online-ban, pedig nálam minden eredeti

(#28964) Geryson


Geryson
addikt

Nézegetek videókat bőségesen YT-on és sok helyen mutatják ezt a vízbe fagyott UFO-t a híd alatt. Hogyan lesz itt tél? Nálam full nyár, max. eső van. Vagy ha tényleg annyit játszom, akkor az évszak is változik?

Az amúgy megvan, hogy a Vinewood tábla, mellette az épület (a valóságban a Griffith Obszervatórium) és az antennás részek Los Angelesben tényleg léteznek?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#28965) parkr válasza Geryson (#28964) üzenetére


parkr
őstag

az North Yankton-ban van, a kis havas városban ahol a prologue is játszódik

nagyon sok épület van az igaziról lemásolva, de ezek pl. már a San Andreas-ban is benne voltak ~10 éve

[ Szerkesztve ]

(#28966) Geryson válasza parkr (#28965) üzenetére


Geryson
addikt

Wow... :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#28967) Plata válasza Geryson (#28964) üzenetére


Plata
félisten

Szinte az egész város az eredetiről lett mintázva,ugyanazok az utcák épületek,hidak stb.Csak kicsit átszabva.

[ Szerkesztve ]

(#28968) pokers


pokers
senior tag

Srácok!
Az mitől van, hogy megvettem az eredeti játékot, és nem tudok vele játszani, mert állandóan összeomlik a rendszer, hol csak simán kiírja hogy kevés a memória. Még egy benchmarkot se tudok lefuttatni, abba is belefagy még safe modban is.

Az egészben az a vicc, hogy ugyanezen a konfigon a virágbolti verzió story módját végigjátszottam fagyás nélkül!
Ami azóta történt, hogy Win8.1-ről frissítettem a rendszert Win10-re.

(#28969) Plata válasza pokers (#28968) üzenetére


Plata
félisten

Mert nem pucoltad ki a virágbolti verziót rendesen,maradtak bent file töredékek és hazavágta az eredetit.

(#28970) pokers válasza Plata (#28969) üzenetére


pokers
senior tag

Nem hiszem, hogy a virágbolti kavar be, mert mint írtam, azóta volt egy windows frissítés, ami nálam "format c:"-tal kezdődött, és egy friss win10 került a gépre.
Annyit már sikerült kiderítenem, miután Afterburnerrel kiíratom az infókat, hogy akkor száll el a játék, mikor elfogy a VRAM, amiből 2GB-om van kártyánként, mivel SLI-s a rendszer.

Na most ezt hogy lehet elkerülni, hogy addig "töltse" a vram-ot amíg meg nem telik és elszáll?
A legfrissebb nvidia driver van fent.

Már az online rész intrójával megtelik a vram, mikor száll le a repülő, onnan csak a hangot hallani :W

(#28971) #97716736 válasza pokers (#28970) üzenetére


#97716736
törölt tag

Lejjebb veszed a grafikai részletességeket, mint pl a shadow, textúrák, és lám lám kevesebb lesz a vram használat ;)

(#28972) Plata válasza pokers (#28970) üzenetére


Plata
félisten

Akkor nem tudom,nekem 1gb-os vidkarim van és valami két és fél éves driver. :D
De eddig semmi gondom nem volt,én egyből eredetit próbáltam,mivel ajándékba kaptam karácsonyra,igaz csak júniusban tettem fel,mert addig nem mertem kipróbálni,hogy nehogy nagyon rákattanjak,ami meg is történt. :DDD

(#28973) #81556480


#81556480
törölt tag

2 éves az online !

(#28974) Puma K válasza #81556480 (#28973) üzenetére


Puma K
veterán

Ez még mindig a PC topic ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28975) cyberkind válasza Puma K (#28974) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, ami anno ezer évig konzolos volt. :U

Paranormal Cocktivity

(#28976) #81556480 válasza Puma K (#28974) üzenetére


#81556480
törölt tag

Attól még két éves az online.

(#28975) cyberkind +9999

(#28977) Puma K válasza cyberkind (#28975) üzenetére


Puma K
veterán

A lényeget te is leírtad: volt

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28978) cyberkind válasza Puma K (#28977) üzenetére


cyberkind
félisten

És azt is leírom hogy mindig nagy-nagy hiba átrakni a konzolos topikot pc-be.

Paranormal Cocktivity

(#28979) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Van értelme "üzleteket" venni? Étterem,füves bolt a parton stb? :D

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#28980) parkr válasza Bkrisz9 (#28979) üzenetére


parkr
őstag

a taxi céget érdemes, a többi csak állandóan zaklatni fog telefonon, hogy segíts nekik

(#28981) Bkrisz9 válasza parkr (#28980) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Egyet megvettem próbából. Elpasszolni nem tudom gondolom.. :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#28982) rup1u5 válasza Bkrisz9 (#28981) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én is megvettem egy ivót próbaképpen de semmire nem jó. Jönnek az SMS-ek hogy menjek segíteni de a térképen nem mutatja hova kell menni és mit kell csinálni és ha odamegyek a helyhez akkor sem történik semmi. Nem értem..

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#28983) Bkrisz9 válasza rup1u5 (#28982) üzenetére


Bkrisz9
őstag

detto

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#28984) laceszgamer


laceszgamer
addikt

2 éves online apropoján nincs semmi bonusz event vagy valami?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28985) Bjørgersson válasza rup1u5 (#28982) üzenetére


Bjørgersson
félisten

P betűt kell keresni, ha hívnak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28986) negyven2 válasza laceszgamer (#28984) üzenetére


negyven2
veterán

Megengedik, hogy otthon zsírkrétával, rajzolhatsz magadnak egy GTA-s tortát. :DDD

Plata: A GTA Online 2013. október 1.-én indult (vagyis inkább próbált meg elindulni :DDD)

A rendszer azóta csak kibővült plusz tartalommal, lehetőséggegkel, és új platformokkal.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#28987) Plata válasza laceszgamer (#28984) üzenetére


Plata
félisten

Csak a konzol 2 éves.

(#28988) pokers


pokers
senior tag

Srácok!

Csatlakozhatok a PH csapathoz online?
Ha igen, leírnátok, hogy talállak meg benneteket?
Délután a rövid idő alatt, amit tudtam online lenni, folyamatosan meg akartak ölni, de nem hagytam magam, passzív módba kapcsoltam :) De ennek nem tudom mi értelme, hogy azt élvezik, ha egymást kergetik az utcán és lövöldöznek cél nélkül mindenkire :((

(#28989) Geryson


Geryson
addikt

Ezt egyszerűen nem hiszem el! Menteni akarnék, hogy végre mehessek a dolgomra és egyszerűen mindig felvesz egy úgy missziót, ahogy a safehouse-hoz kérek, ezt nem lehet valahogy kikapcsolni? Olyan pipa vagyok már, hogy nem látok...

pokers: Engem Geryson névvel megtalálsz, bár még el sem indítottam a multit eddig. Holnap este viszont szívesen tolok kb. hajnalig! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#28990) Bjørgersson válasza Geryson (#28989) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Telefont előveszed, majd a menüben quick save.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28991) jonnyjoker01 válasza Geryson (#28989) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Telefonban a negyedik ikon quick save. Amíg ezt nem találtam meg, ugyanígy idegeskedtem én is :D

Üdv. Johnny

(#28992) Geryson válasza Bjørgersson (#28990) üzenetére


Geryson
addikt

Hú, köszönöm nektek. Komolyan megőrültem már ettől, este ki is próbálom.

Valakinek van esetleg jó ötlete complete guide lista letöltéséhez? Anno a IV-hez szedtem, hogy tényleg minden sztori és egyéb missziót megcsináljak. Most elkezdtem itt összeszedni a papírlapokat is, meg a sztorit is, de az utóbbi egyenlőre annyira nem fog meg, inkább mellékmisszióznék (ugratás, strangerek) még egy darabig (amíg felfedezgetek).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#28993) Plata válasza Geryson (#28992) üzenetére


Plata
félisten

Én neten szoktam nézelődni.De csak a főküldiket.

(#28994) Geryson válasza Plata (#28993) üzenetére


Geryson
addikt

azért csíptem a listát anno, mert azon kipipálod ha valami megvan. A IV-ben ugye volt galamb, stranger, rendőrség, autólopás, ugratás, stb. és ezeket így könnyebb volt megcsinálni. Most ugye azt sem tudom, hogy mennyi "mellékes" van a V-ben a fősztorin kívül, a papírlapokat véletlenül találtam, ezért kezdtem most megcsinálni ezt.

Apropó, tegnap találtam egy vasúti helységben valami feketét, szerintem mellény volt. Hol látom, hogy van-e rajtam páncél?

Az ejtőernyőt felvettem a rohadt magas darun, de az akkor annyi, egyszer használom és többet már nincs nálam?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#28995) Plata válasza Geryson (#28994) üzenetére


Plata
félisten

Néggyel nem játszottam rendesen,kipróbáltam másnál,nem jött be és meg sem vettem,de virágboltit sem próbáltam.San Andreas-t vagy ötvenszer végig játszottam.

(#28996) Bjørgersson válasza Geryson (#28994) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fú, de utáltam azt a sok hülye galambot keresgélni. :D

Golyóállómellény a kék csík a térkép alatt.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28997) pokers válasza Geryson (#28994) üzenetére


pokers
senior tag

A minimap alatt van a 3 színű csík, azok közül a középső kék szín jelzi a "páncélozottságot", ha sötétkék, akkor fullon van.
Egyébként van egy nagyon jó, részletes map, ezen mindent megtalálsz. Mert csak úgy céltalanul keresgélni az ufódarabokat, papírfecniket enyhén szólva is necces :DD
Igen, az ejtőernyő csak egyszer használatos.

(#28998) Plata válasza pokers (#28997) üzenetére


Plata
félisten

Én nem keresgetek semmit,csak Online-ban játszom.Ha kijön magyarítás majd akkor igen,újra kezdem az egészet és kiviszem 100%-ra,csak a magyarosításról semmi hír nincs már két hónapja.Az is lehet feladták.

(#28999) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Open Interiors mod tök klassz. Chop-pal elmentünk megnézni pár épületet belülrôl. Mondjuk az kár, hogy néha nem tud kijönni Chop az épületbôl és akkor despawnol.

Üdv. Johnny

(#29000) #81556480 válasza Geryson (#28994) üzenetére


#81556480
törölt tag

A social clubbos accountodban zsírul vezeti hogy mi van megcsinálva és mi nincs. Én az alapján nyomtam ki a 100%-ot ! ( és annál kicsit többet )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.