Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17501) #86952448


#86952448
törölt tag

Üdv mindenkinek!

Életbevágóan fontos, hogy esténként BF1-et és Dirt rallyt játszak a konyhában. Erre keresek egy megfelelő laposvasat.

Valamiért azt érzem, hogy egy normális méretű ssd fontosabb, mint az i7, de nem biztos, hogy igazam van.

Ezt néztem ki: www.mediamarkt.hu/hu/product/_acer-v-nitro-notebook-nh-q24eu-005-15-6-fullhd-core-i5-8gb-256gb-ssd-1tb-hdd-gtx1050-ti-4gb-windows-10-1227496.html#term_C3_A9kjellemz_C5_91k

Tehát BF1 és Dirt rally 1080 magasan. Alacsonyabb felbontásban nemjó. Ezen kívül dolgoznom is kell rajta, pl Auto Cad drótvázas 3D tervezés, de nem renderelek, csak számítgatok, meg rajzolgatok.

Jóez az Acer? Kell nekem drágább gép i7 7700 professzorral?

Előre is kösz az útbaigazítást!

(#17502) Dhampir válasza TheNewDawn (#17499) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt nem rúghatunk labdába az Y520-al az Alienware, Asus G751/752, MSI, Acer, valamint egyéb angol és német webshopos tajvani gépek táborában. :)

Van, aki rendszeresen Pick szalámit eszik, míg a kisember gyakrabban parizert, nem gond.

Arany János: Epilogus

(#17503) Dhampir válasza Medocsabi (#17472) üzenetére


Dhampir
félisten

volt ideapad 700asom,semmi gondom nem volt vele.Csak a 950m már kevés lett volna dying lighthoz

Csupán érdekességképpen egy videó - Lenovo Y700-15ACZ: AMD FX-8800P + Radeon R9 M380 (ezt a VGA-t a 950M-hez hasonlították egy tesztben) - Dying Light medium beállításokkal:
Dying light 1080p medium settings

(#17504) Muerte válasza Dhampir (#17503) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem tudom mit kellene látnom azon a videón?Abszolút játszhatatlan kategória,nem csak a GPU fogy el hanem a CPU is,pedig nincs nagy CPU igénye annak a játéknak.
A másik városrészbe ha átmegy és ráugrik 5 zombi egyszerre,konkrétan 0 FPS-el fog kifagyni a kép.

(#17505) TheNewDawn válasza Dhampir (#17502) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Na igen Alienware...Nálunk egy ilyen alapból 650 nél kezdődik, Amazonon gyakran nézelődök ( majdnem a gépemet is onnan vettem mert ott egy ilyen 1050ti vel felszerelt masina már olyan 7-800 dollarért elérhető és még a vám szállitás meg minden kutyafülével együtt picit olcsóbbra jöttem volna ki csak ugye a garancia...)

Szóval ott alapba 1700$ az 1060 as kártyával felszerelt Alienware. vagyis 650k helyett kb 450k, most BF alkalmából pedig le volt akciózva 1225$, azaz kb 330 ra... Más világ... Nem is beszélve arról, hogy minden laptop új típusára majd fél évet kell várni, mire megjelenik nálunk is. Ebből is látszik, milyen " nagy és fontos " piac vagyunk...

(#17506) ako001 válasza kreten67 (#17498) üzenetére


ako001
aktív tag

MikorMikor :U :))

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#17507) #99094528 válasza maximilian4 (#17491) üzenetére


#99094528
törölt tag

Bele se gondolok mi király lehet már egy ilyen monstrum :DD ha ennyire megvagyok elégedve a sajátommal pedig az csak a kistesó :D , nah meg hogy az életbe ha ott van ember előtt mekkora lehet , az enyém csak a 15,6 de így is óriási :D

(#17508) Rickeffe válasza #86952448 (#17501) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ennyiért ez nekemnl is tetszik.

Rickeffe

(#17509) echterion válasza Darth_Revan (#17464) üzenetére


echterion
nagyúr

Gratula, szép cucc. :C :C
Ez a kijelző nagyon gáz, párom ezer éves Vaio-ja szebbet mutat sötétben.

**********

(#17510) Medocsabi válasza PR0JECTNR56 (#17494) üzenetére


Medocsabi
addikt

Csak engem zavar eszméletlen módon,hogy megy az y520 meg asus gl széria ajánlás,mikor többen többször leírtuk hogy bőven nem ajánlottak? Próbálok nem belevau, de idejön valaki aki vett életében 1 darab notebookot 2 hete és ajánlgat, annak ellenére hogy az itt már jó pár éve jelenlévő szakik óva intenek. :W

[ Szerkesztve ]

(#17511) echterion válasza kreten67 (#17497) üzenetére


echterion
nagyúr

Az nagyon jó vétel volt. :K
Ejj, na, nem kell ez nekem, jó ez a kis Predator nekem, nem kell új gép. :D

**********

(#17512) bardi válasza TheNewDawn (#17492) üzenetére


bardi
aktív tag

Köszönöm. A helyi bolt weboldalán nézve ezek itt olyan 1000-1200 font körül mennek, nem is nagyon találok náluk 1050Ti gépet i5 procival, i7-el meg nem annyival drágább az 1060, hogy ne az legyen majd a kiválasztott. 950font egy medion gép i5-tel és 1050ti-val, 1000 font egy msi meg dell i7-tel és 1050ti-vel, és 1100 egy szintén msi i7-tel meg 1060-nal. Csak 150 font a különbség a teljesítmény "alja meg teteje" között.
Alienware gépek milyenek? Ha jól látom a Dell gyártja, abból gondolom rossz nem lehet.

edit: most nézem, hogy főként az akciók miatt olcsóbbak az 1060as gépek.

[ Szerkesztve ]

'92 Honda VFR 750

(#17513) TheNewDawn válasza bardi (#17512) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az igen, nem gondoltam volna hogy kint drágábbak a cuccok,mint itt, annál inkább nem mert USA ban pl ilyen 7-800 DOLLÁR körül mennek az ilyen 1050ti/sima 1050 el felszerelt cuccok, szóval alig több mint feleannyiért...Ott 1100 ért már kapsz 1060 as és i7 es Predatort pl. És még a dollár ugye 260 a font meg 340.350.

Ami a Lenovo Y520 modellt illeti, továbbra is semmivel se roszabb mint a riválisok hasonló modellje, se az MSI nél, se az Acernél, a Dellnél picikét igen, de annyival ( sőt többel ) olcsóbb is, szóval szerintem simán jobban megéri. És ez a 3. laptopom, mellesleg 30 elmúltam . :)

(#17514) RM007 válasza TheNewDawn (#17513) üzenetére


RM007
addikt

"És ez a 3. laptopom"

Majd 30-nál gyere vissza. :DDD Én 10 fölött járok, amivel komolyabban találkoztam, mégsem érzem hogy tudok valamit. Mondjuk a saját laptopomat azt nem fogom ócsárolni akkor sem ha kellene. :K :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17515) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Ez jobb lenne mint a lenovo y520 am?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17516) PR0JECTNR56 válasza TheNewDawn (#17499) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha ténylegesen ki lett volna már ez beszélve, akkor vélhetőleg fel sem merül benned, hogy ezt offként itt hagyd. A Lenovonak tényleg csapnivalóan szar a garanciális háttere és a zsanérprobléma sem bagatell dolog, attól még, hogy most mindent rendben lévőnek látsz.
Persze lehet a tiéd egy szerencsésebb szériából van és egy csomó mindent meg fogsz úszni, de lehet totál nem. Ettől függetlenül persze a legjobbakat hozzá, csak tudd, hogy szóltunk és első belépő szintű gamer notisoknak a potenciális hibák száma miatt nem fogjuk ajánlani ezt a gépet, csak azért mert olcsó.

(#17502) Mirr Murr: Ezt a "megkeserített szegény embernek csak Y520-ra telik" dolgot még poénként is gyenge előadni, azért a pillanatnyi információk szerint minden szempontból jobban sikerült VX15 és közte nincsen olyan áthidalhatatlan árrés, ha már valaki 250k-300k körül szán gépre.

Egyébként meg nyilván az AW és felsorolt társai sem szentek, ezeknek a gépnek is vannak hiányosságai, annyi a különbség talán, hogy ezeknél kell a legkevesebb kompromisszummal együtt élned általánosságba véve.

(#17510) Medocsabi: Egyetértek. Személyes preferencia szerint én is most kisebb költségvetésből tuti, hogy VX15, 7567-77, használt, de garis hardveraprós vagy ajánlott Clevo vázas black friday-os ajánlatokat néznék (akár 970m/980m kártyával is szerelve).

(#17517) maximilian4 válasza Angel2014 (#17515) üzenetére


maximilian4
addikt

Rosszabb.

Maxi

(#17518) #86952448 válasza #86952448 (#17501) üzenetére


#86952448
törölt tag

Valahogy feledésbe merült az igentisztelt hozzáértő közösséghez intézett segélykérő hozzászólásom. Raknám a kosárba a laptopot, de félelmeim vannak.

Röviden megkérdem megint: I5-7300HQ + GTX 1050TI + 8GBRam + 256 SSD elég lehet a Battlefield1 1080p futtatásához élvezhető keretek között? Mondjuk talán medium vagy high beállításokkal. Ugyanez a kérdés a Dirt Rally kapcsán is.

Nagyon köszönöm, előre is.

(#17519) maximilian4 válasza #86952448 (#17518) üzenetére


maximilian4
addikt

A BF1-hez tuti elég. A kérdés hogy milyen gépről van szó. Bf1 alatt iszonyat fel tud ám melegedni a lapos, főleg ha órákat játszol, és ahhoz hogy élvezhető maradjon a játék kell megfelelő hűtés ehhez a hardverhez. Ezt pedig jelenleg a budget kategóriából nem sok tudja.

Maxi

(#17520) #86952448 válasza maximilian4 (#17519) üzenetére


#86952448
törölt tag

(#17521) KillHates válasza Angel2014 (#17515) üzenetére


KillHates
nagyúr

Passztmek! Lassan szkriptet írok erre: :D :DDD

Nem akarsz GL Asus-t venni!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17522) maximilian4 válasza #86952448 (#17520) üzenetére


maximilian4
addikt

Én sajnos nem tudok nyilatkozni, hátha valaki.

Maxi

(#17523) buherka válasza #86952448 (#17520) üzenetére


buherka
addikt

Ha ezt a lapost veszed akkor legyen otthon normális földelés a konnektorban...mert lesz némi "megrázó" élményed. :D

A palmrest csiszolt alumínium a billentyűzet körül és az ugye elég jó vezető...ha verejtékezik a tenyered az még rátesz egy lapáttal.

Tapasztalatból tudom, mert volt dolgom ezzel a géppel, csak a 1060-as verzióval.

Amúgy jó kis gép ez. Nem melegszik vészesen. Persze a venti ebben is tud süvíteni, ezen nem kell csodálkozni. Egy újrapasztázás ennek a gépnek is kötelező, mert itt is kutyaszart használnak hővezetőnek.

Szép IPS kijelző van benne. 80-90%-os szín hűséggel. Nem horpad, nem recseg. Az a DustDefender dolog akkora ökörség az Acer-től szerintem, hogy ajaj... :D
Szépen szólnak a hangszórói. Meg ugye azért 3 év gari van hozzá. valószínűleg lesz benne ujjlenyomat olvasó is a tapipad sarkában.

Arra azért figyelj oda nehogy bontottat kapjál. Nézd át a csomagolást !!!

Rendeld meg online és személyesen vedd át, ha tudod. Én mindig így csinálom már és akkor él a visszavásárlási gari.

Ennyiért egyáltalán nem rossz ár, főleg hogy van benne egy 256-os SSD is.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17524) buherka válasza buherka (#17523) üzenetére


buherka
addikt

Hja és most nézem hogy Win10 is van benne...akkor nem kérdés. Nem kell virágbolti dolgokkal foglalkozni.

Én venném... :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17525) #86952448 válasza buherka (#17523) üzenetére


#86952448
törölt tag

Köszönöm, mindkettőtöknek. Ha lesz esténként egy-egy órám játszani, boldog leszek. Gumikesztyűben.

(#17526) maximilian4 válasza #86952448 (#17525) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem hiszem hogy olyan vészes. Nekem is volt aluminium palmrestes gépem és töltés közben akkor éreztem mikor húzogattam rajta az ujjam, tenyerem ( szerk.: mielőtt széttrolkodnátok, mást nem húzogattam :DDD ) Akkor is csak bizsergető érzés volt, kifejezetten élveztem amúgy. :D

(#17524) buherka

Nem kell virágbolti. A win10 pro-t letöltheti hivatalos forrásból és bárkinek tudok adni 1800 ft-ért hivatalos, eredeti win 10 pro licenc kulcsot (ha lusta ebayen megvenni). :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17527) Darth_Revan válasza KillHates (#17521) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Esetleg valami alternatíva ilyen áron ? :)
280k-ert elég jó ár ez (apropó magyar egyáltalán a bill?).
Hűtés nem a legjobb, szintetikus teszt alatt tulmelegszik, de játék alatt nem panaszkodnak, a kijelző pedig elég jó 91% srgb-veo.

(#17528) Rickeffe válasza maximilian4 (#17526) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Én is szemet vetettem rá, de elképzeli nem tudom, milyen lejet ez a bizsere dolog. Csak töltéskor érződik mivel szerintem ideje nagy részét hálózati tápolással fogja tölteni ha megveszem.
Zavaró tud lenni?
komolyan hihetetlen, hogy mindegyiknek van valami "rigolyája"

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#17529) maximilian4 válasza Rickeffe (#17528) üzenetére


maximilian4
addikt

Engem nem zavart. Próbáld ki mondjuk egy acer shop-ban vagy laptopszalonban ha tudod. Az a tuti.

Maxi

(#17530) buherka válasza #86952448 (#17525) üzenetére


buherka
addikt

Ha nagyon gáz a sztori és zavar a enyhe bizsergetés, akkor egyszerű megoldás az átlátszó öntapadós fólia. Ezt bárhol kapsz. Lefóliázod azt a részt ahol felfekszik a tenyered nagy része és meg van oldva a probléma.
Valamint az ujjlenyomatok nagy részétől is megszabadulsz.

(#17526) maximilian4 ...1800Ft??? Sokan még egy 100-ast sem adnak érte. :D ez a magyar valóság. :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17531) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#17527) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"nemzetközi billentyűzet"...aha szóval lehet magyar Asus bottal sem nyúl hozzá...kkthxbai.

(#17532) maximilian4 válasza buherka (#17530) üzenetére


maximilian4
addikt

True. Nekem mindenesetre megérte hogy van ennyi pénzért egy teljesen legit win 10 pro-m. Fontos volt hogy eredeti legyen.

Maxi

(#17533) buherka válasza Rickeffe (#17528) üzenetére


buherka
addikt

Olyan érzés amikor húzod a tenyered finom csiszolópapíron...ehhez tudnám hasonlítani. Minél nedvesebb a tenyered, annál jobban érzed. Pedig ugye relatíve totál sima a felület.
Közben enyhe bizsergést érzel. Ez nem csak töltéskor fogod érezni, hanem folyamatosan ha hálózatra van dugva a gép.
Mivel a kóboráram, rajtad keresztül próbál igyekezni a földbe. Ezt főleg akkor lehet jól érezni, mikor mondjuk mezítláb vagy a szőnyegen...ha pl. már ágyban vagy hasadon a géppel, akkor már lehet nem is érzékeled.

Én is szórakoztam ezzel...Ágyban nem zavaró. De már asztalnál ülve úgy hogy a lábam a földön volt...úgy már tudtam mondani hogy valakinek az édes anyukáját. :D

Ha nagyon zavar, akkor visszaviszed és csá... :P

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17534) Rickeffe válasza buherka (#17533) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Durva. Kipróbálni nem nagyon tudom, max később csak lehet én is az mm-es akciósat venném. Arra is vonatkozik ez a 14 nap hogy "node ráz a gép"? :)

Rickeffe

(#17535) Dhampir válasza PR0JECTNR56 (#17516) üzenetére


Dhampir
félisten

Sokaknál nem a "megkeserítés" a lényeg, hanem a rövid takaró. :)

Ja, a brno-i Acer szerviz sem egy leányálom, visszajelzések alapján.

#17515) Angel2014

Váltanál?

(#17514) RM007

Majd 30-nál gyere vissza.

Miért, te százéves vagy? :D

Nem komoly időbeni felhasználási tapasztalat egy adott gépről, ha olyan sűrűn váltogatja valaki. :N

#17505) TheNewDawn

Alien ver, árazással, kiskarácsonnyal és multimédiával. :D

[ Szerkesztve ]

(#17536) buherka válasza Rickeffe (#17534) üzenetére


buherka
addikt

Kipróbálni nem tudod...erre van az elállási jog:

Mi az az elállási jog?
Az elállási jog azt jelenti, hogy az interneten (távollevők között) megkötött szerződéstől jogszabályi felhatalmazás alapján egyoldalúan visszaléphetünk és a termék visszaküldése esetén követelhetjük a kereskedőtől az általunk kifizetett összeg visszatérítését. Az elállási jog kompenzálja azt, hogy a vásárlás előtt nem volt lehetőségünk a termék megvizsgálására, kipróbálására, illetve üzembe helyezésére.

Idézet a Nemzeti Fejlesztés Minisztériumtól. (Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság már megszűnt!!! NFH)

Szerk...

Kell-e indokolnunk a szerződéstől való elállásunkat?

Nem, a szerződéstől való elállásunk esetén nem vagyunk kötelesek a kereskedő kérésére magyarázatot adni az elállás okára. Tehát a szerződésnek megfelelő, hibátlanul működő és a rendeltetésszerű használatra alkalmas, illetve az egyszerűen „nem tetsző” termékek esetén is gyakorolhatjuk elállási jogunkat. Természetesen az esetek többségében az elállásra az adhat okot, hogy a kiszállított termék mégsem olyan, mint amilyennek a honlapon közölt leírás alapján elképzeltük, vagy bármilyen okból nem felel meg az elvárásainknak. Fontos jogszabályi garancia, hogy az eladó elállási jogunk gyakorlását nem kötheti semmilyen korlátozó feltételhez.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17537) #86952448 válasza buherka (#17536) üzenetére


#86952448
törölt tag

Ja, ennyike. Ha ráz, vissza. Ha süt, vissza. Ha akár csak megbotlik egy katona a BF1-ben, vissza.

(#17539) Angel2014 válasza Dhampir (#17535) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen 450 lenne majd rá és szívem szerint lenovo y720 ami tetszene 1060 al ssd vel.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17540) buherka válasza #86952448 (#17537) üzenetére


buherka
addikt

Úgy-úgy...

Arról nem is beszélve hogy a MM-ban azt a 15 napot megfejelték 45 nappal. Tehát 60 napig lehet nyúzni a motyót. Csak annyi a lényeg hogy ne add oda a macskának meg a kutyának a dobozt, mert akkor elhajtanak. Kell az eredeti csomagolás.

Nem kell indokolni...annál rosszabb. Nem tetszik és kész....ennyi.

Ezért van az, hogy simán belefuthatsz sajna más levedlett gépébe. Mert Ők kegyetlenül visszacsomagolják ám. Szóval jól át kell ám nézni otthon. HDD sentinel egyből ráereszt, hogy mennyi üzemidő van a vinyóban. Aida-val megnézni az aksi elhasználódást...csavarokat megnézni, hogy a fejük nincs megdarálva..ilyesmikre odafigyelni.
Én is egy multinak szállítok kamionnal és tudom hogy mi megy a színfalak mögött. Persze van amit nem raknak vissza a polcra, ami láthatóan szar. Van egy csomó olyan műszaki cikk, aminek nincs itthon Mo-i szervize vagy nagyon körülményes a szervizelése...ezeket úgy kibaxák a tömörítőbe, mint a huzat.
Láttam már külső vinyó hegyeket a kukában aminek csak a kábele volt kontaktos. Ilyenkor persze én csak arra tudok gondolni hogy szétbombáznám és szedném ki belőle a 2.5"-os HDD-t aminek semmi baja.
Powerbank hegyek rossz kábellel...semmi bajuk.
USB-s fejhallgatók, aminek a dobozában nem volt benne a driver CD...kuka.
Mosógép...beragadt bekapcsológombbal kuka... és még sorolhatnám.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17541) kreten67 válasza maximilian4 (#17500) üzenetére


kreten67
senior tag

---

[ Szerkesztve ]

(#17542) #99094528 válasza Rickeffe (#17528) üzenetére


#99094528
törölt tag

volt más Acer gépem ,emberfüggő engem eléggé zavart a bizsergés, a csuklótámasz környékén

(#17543) buherka


buherka
addikt

Itt egy vidi hol vannak az Acer logóval ellátott matricák. Ha ezek sérültek, akkor tuti bontott a gyári csomagolás. Azzal a dumával nehogy megetessenek hogy azért lett kibontva, mert megnézték hogy minden benne van...ez a legnagyobb kamu szöveg.

Ha egy doboz bontott az azért lett megbontva mert használták...az hétszencség.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17544) Muerte válasza buherka (#17540) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem tudnánk valahogy közelebb férkőzni azokhoz a kukákhoz? ;]

(#17545) #86952448 válasza buherka (#17543) üzenetére


#86952448
törölt tag

Kösz a tippeket. Egyébként talán az zavarna a legkevésbé, ha használt lenne, ha amúgy nincs baja. Lakást is használtan vettem, kocsit is. Talán mobilt meg kanalat nem vennék használtan - bár a seregben sem kaptunk újat...

Ami nem egyértelmű, és zavar (mert nem értem): https://www.acer.com/ac/hu/HU/content/model/NH.Q24EU.005

2 év garanciát írnak. A MM 3 évet ír. Nyílván ezt fogom számon kérni, de jó lenne érteni is.

(#17546) RM007 válasza buherka (#17543) üzenetére


RM007
addikt

"Ha egy doboz bontott az azért lett megbontva mert használták...az hétszencség."

Talán kivették az egyik veséjét? Letesztelték és mivel megbukott, nem esett át a vizsgán, ezért nem nyúlták le? :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17547) buherka válasza Muerte (#17544) üzenetére


buherka
addikt

A nyergessel szoktam úgy állni hogy ne lásson a kamera. Szoktam csemegézni a felhozatalból. De csak ahhoz férek hozzá ami a kupac tetején van. Pont most hétvégén bontottam szét egy külső vinyót 0 nap 0 óra működési idő van a HDD-ben...rossz volt ennek is a kábele.
A szívem vérzett nem rég. Vagy fél raklap LG LCD monitor ázott sz@rrá az esőben az udvaron, mert rossz hálózati kábellel kapták. Nem EU-s kábel hanem valami külhoni dugasszal jött. Valaki kivágta az udvarra...otthagyták...szétázott. Ment is a selejtbe.
Múltkor az egyik tömörítős srác próbált hazamenteni egy UHD LCD TV-t és megbukott. Pedig selejt volt a cucc, valami recsegett a beépített hangszórójával. Még a jardon is feldobták, persze ki is rúgták mint a szél.

Szóval ésszel kell lenni. Volt olyan beszállító a multinál, hogy két szem szőlőért tiltották ki örökre. Kamerán visszanézték hogy megkóstolta az átvevő jelenlétében.
Betegek ezek.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17548) RM007 válasza Dhampir (#17535) üzenetére


RM007
addikt

A karmánk szerint sosem lehetünk okosabbak annál, mint ami jár. Az tény hogy a kudarcok mozdítanak leginkább előre. Egy adott gépről szerintem nem jöhet annyi személyes tapasztalat, hogy arra komolyan lehessen építeni, ráadásul folyamatosan "fejlődésen"(vagy nem), változáson megy át minden.
Kérdezd meg kreten67 és KillHates mennyinél tart darabszámban, és azt is jelenleg hány évesek. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17549) buherka válasza #86952448 (#17545) üzenetére


buherka
addikt

Lakást is használtan vettem, kocsit is.

Azért ebbe van igazság...csak egy nagy probléma van amibe nem gondolsz bele. Az autónak sejtésem szerint nem az új árát fizetted ki.

Itt viszont az új árát fogod kifizetni, ami nagy különbség ám. Ha tudsz róla hogy használt, akkor nem fogod kifizetni az új árát. Nem hinném hogy szeretnél teljes vételárat kifizetni egy olyan notiért aminek mondjuk van már 5%-os aksi elhasználódása, van a HDD-ben 20 nap működési idő, karcos a fedlapja, és már kókányoltak benne...és itt az elő példa...és pluszban ott az aláírásom.
Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Ezekre a gépekre 3 év gari van, ha már 2 évet adnak rá... akkor ott sundi-bundi van.

Le kell menteni az oldalt, ne tudjanak mellédumálni. Meg úgy is kapsz róla papírt amin rajta van a gar. idő.

(#17546) RM007...még ha csak a veséjét vették volna ki. :o

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#17550) #86952448 válasza buherka (#17549) üzenetére


#86952448
törölt tag

Képernyőképpel kezdtem, és természetesen nem fogadnám el, ha használt lenne. Köszi a segítséget mindenkinek!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.