Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17051) maximilian4 válasza Ravenloft (#17046) üzenetére


maximilian4
addikt

használható
kb 10%-kal gyengébb mint az 1060

itt game bencsmárkokat is találsz

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17052) RM007 válasza schottgun (#17041) üzenetére


RM007
addikt

Ha a GX70 olyan belül is, mint a GT70, akkor a 970m és 980m -en kívűl talán még az 1060-as is jó lehet hozzá, amennyiben a teljesítményt helyezed előtérbe. Ezt azért merem mondani, mert az Ebay-en a GT70-hez árulnak olyat. Egyébként biztosat nem tudok, az eladót meg kellene kérdezni erről. Az kevesebbet is fogyaszt, és talán kevésbé melegszik......

A többiek nem fogják tanácsolni, de én eddig pár hónapja az aláírásomban lévő konfigal jól elvagyok. Persze voltak gondjaim, de az a hozzá nem értésemből fakadt. Én egyébként plusz hűtőszettet vettem a géphez, olyan kitudja alapon mit hoz a jövő. :)

Talán nem számít, de a tápegységem se a gyári, lett egy erősebb. Lehet feleslegesen, mert a teljesítményfelvétel függ az alaplaptól is, mennyi áramot tud áfolyatni. Csak leírtam pontosan nálam mi a helyzet, megtettem mindent amit csak lehetett.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17053) Sugi2009 válasza maximilian4 (#17026) üzenetére


Sugi2009
tag

Teljesen igazad van. Sok utánna nézés,járás után végülis én is a VX15 mellett döntöttem.Nem bántam meg.Perfekt a masina nagyon jó hütéssel és egy rossz szavam nem lehet.Halk és a teljesítménye is számomra brutál. Ez a 1050TI kártya vmi döbbenet. Mármint ebben az árkategóriában.

(#17054) Sugi2009 válasza Dißnäëß (#16973) üzenetére


Sugi2009
tag

Én is az Y520-al kezdtem volna a vásárlást de megfogtam(übergagyi) és idejöttem megkérdezni a hozzáértőket,tapasztaltabbakat.Az első reakció hogy felejtesm el azonnal.Asus GL-es sorozatot szintúgy. Megköszöntem és megvettem az Acer VX15-öt ugyanis e 3 közt voltak a lehetőségeim

(#17055) RM007 válasza Sugi2009 (#17054) üzenetére


RM007
addikt

Ne önts olajat a tűzre, ő elégedett vele. Megvette, használja, nem kell bántani, a fő, hogy neki jó legyen. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17056) Dhampir válasza Sugi2009 (#17054) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem tetszett az Y520, a többi kiállítottól sem ájultam el.

(#17057) echterion válasza Sugi2009 (#17054) üzenetére


echterion
nagyúr

Nana, nem szarozni, mert nem is trottyol (eléggé), meg a legkirályabb választás Orbán Viktor Gyurcsány Ferenc...eh...Mátyás Király óta. ;]

**********

(#17058) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám, hogy a notebookom kijelzője betört full fehér minden, viszont én úgy használom a laptopomat, hogy rákötöttem a TV-re s ezáltal tudok böngészgetni. Kérdésem a következő: további kárt sérülést szenvedhet-e a laptop vagy esetleg a TV-m, hogy kijelzőként (monitorként) a TV-t használom.

The easy day was yesterday!

(#17059) maximilian4 válasza Dhampir (#17056) üzenetére


maximilian4
addikt

Ha csak a külső alapján kellett volna dönteni én is a lenovot vettem volna. Persze az acer sem egy ronda gép, mára megbarátkoztam a külsejével.

Maxi

(#17060) Muerte válasza tomrRRR (#17058) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát a kijelző kábel csatiját azért nem ártana lehúzni,(kérdés hogy nem fog-e utána sípszóval indulni),de egyébként használhatod nyugodtan.

(#17061) Sugi2009 válasza maximilian4 (#17059) üzenetére


Sugi2009
tag

Közben pedig egy vmire jöttem rá.Igazat adok azoknak akik állították,hogy ha gamer akkor 17". kicsinek érzem :( ez az egyetlen hátrányon vele szemben,de ugye erről nem tehet...amugy meg nekem kinézetre pont az Acer tetszett meg.A lenovonak a fedele vmi übergagyi műanyag.Kis nyomásra behorpad az egész.nem tudom h mit élne túl ha egy táskában lenne hordva..?

(#17062) police25b


police25b
csendes tag

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Ti melyiket vennétek a kettő közül? Az árkülönbség 100 ezer forint. Játékra lenne nyílván. Asztalit nem szeretnék. Szóval a 2 noti a következő:
Asus GL553VE annyi különbséggel, hogy 16 GB rammal lenne, a másik a HP Omen 15 Intel I7 7700HQ-val, Gtx 1060 6 Gb-tal. Viszont ez a gép 100 k-val többe is kerül. Megéri vajon ennyivel többet adni érte? Köszi mindenki!

(#17063) echterion válasza police25b (#17062) üzenetére


echterion
nagyúr

Omen egyértelműen. A GL hűtése kuka, kicsit visszalapozva többször is volt róla szó, ezzel szemben az Omen
új szériájának hűtése jóra sikerült, bár ugye max-q design, ami -10% teljesítményben a normál 1060-as laposokhoz képest, de mindenképp jobb választás, mint az Asus.

**********

(#17064) KillHates válasza maximilian4 (#17044) üzenetére


KillHates
nagyúr

Há' dikk! Vásárolok színyesfémet is ám, tesókám! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17065) KillHates válasza anytime (#17045) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm előre is a bizalmat!:R
Állok szívesen rendelkezésedre! :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17066) KillHates válasza Ravenloft (#17046) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem értem minek a Max-Q egy 75W-os (GTX1060) chipre?? :F :U
Attól tartok elég vérszegény lesz a butított 1060-as sok pénzért, akkor inkább vegyél GTX1050Ti-al szerelt notit, jóval olcsóbban!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17067) KillHates válasza tomrRRR (#17058) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem lesz semmi baja, nyugodtan használhatod így is, ha a kijelzőn nem keletkezett akkora törés ami kilyukasztotta volna fizikailag a panelt:

Ez még mehet OK:

Ez már nem szerencsés:

Azaz a felülete ne legyen sérülve! Mert mérgező az anyag ami benne van, és ha kifolyik a gépnek sem tesz jót!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17068) KillHates válasza police25b (#17062) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem akarsz GL Asus-t venni!!!

Lassan elmentem ennek a hozzászólásnak a tartalmát valahová :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17069) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
AQUA mennyire megbízható, mint bolt? Termék, illetve ügyintézés terén? Vásároltam már tőlük és minden rendben volt, de G703VI Chimera-t venném tőlük és jobb félni, mint megijedni :)
Ipon lett volna a másik alternativa, de ott 14k-val drágább a gép és nem adnak még NVidia kupont sem hozzá, mert az NVidia engedélyére "várnak", illetve Pixel garanciát sem lehet venni hozzá és csak 3 nap próba garit adnak.
AQUA-ban 14k-val olcsóbb, lehet venni hozzá Pixel garanciát, illetve 18k-s játékot is adnak hozzá ajándékba.

Ez jól hangzik, de ha baj van, mennyire segítőkészek ?

Nem akartam 7700HQ+GTX1080 kombót, de azért teszek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#17070) tomrRRR válasza KillHates (#17067) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Köszi amit linkeltél olyan mint az első kép, viszont megtudom oldani átmenetileg veszek egy billentyűzetet lehajtom a laptop kijelzőt és akkor kikapcsol a laptop kijelző úgy nem gondolnám hogy ártanék vele.

The easy day was yesterday!

(#17071) Dhampir válasza Darth_Revan (#17069) üzenetére


Dhampir
félisten

Általában megbízható (apró alkatrészeknél még nem volt gondom), de 2016 végéről emlékszem egy panaszosra (Supernova555). Nem ismerem a pontos sztorit, talán használt gép miatt lett szomorú, de két hozzászólást kiragadtam, lásd: [link], [link]

Nagy általánosságban pár webshop, bolt esetében előfordulhat, hogy csak addig segítőkészek, ha nincs gondod a termékkel, ellenkező esetben bármi megtörténhet.

(#17072) echterion válasza Darth_Revan (#17069) üzenetére


echterion
nagyúr

Még évekkel ezelőtt egy vga gariztatása miatt volt velük kis dolgom. Gond nem volt velük, bevették a kari, mondták, hogy először ők tesztelik, ha tényleg szar, akkor intézik a garit. Két-három hét alatt ment végig a procedúra, gond nélkül.

Én azt szeretem bennük, hogy ha online megrendelem és készleten van náluk, akkor azonnal tudtam menni a cuccért, nem kellet egy napot se várni. Párszor jól jött ez nekem a múltban, de mióta laposom van, nem vettem tőlük mást, csak akciós lego-t a gyereknek.

(#17071) Mirr Murr: Az alapján, amit leírt, ez inkább a saját hólyeségének tűnik nekem, amit megpróbált az aqua-ra kenni.

[ Szerkesztve ]

**********

(#17073) echterion válasza echterion (#17072) üzenetére


echterion
nagyúr

*hülyeségének

**********

(#17074) RM007 válasza Darth_Revan (#17069) üzenetére


RM007
addikt

Én lényegében itthonról csak tőlük vásárolok már ezer éve. Soha semmi gondom nem volt velük.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17075) redbulz válasza Darth_Revan (#17069) üzenetére


redbulz
tag

Előre bocsátanám, hogy amit most írok az kb. 9-12 éve volt. Két dolgot vettem tőlük ez alatt és mind a kettő gáz volt. Azóta viszont sok víz lefolyt a Dunán, és remélem náluk is már máshogy mennek a dolgok, sőt mivel még léteznek, ezért valószínűsítem is, de attól ez még megtörtént.

Körbe lesarkazott AMD procit adtak el újként, nem értettem hozzá, így fel sem tűnt mikor elhoztam. Használtam amíg gari lejárat után meg nem főtt a sokadik túlmelegedéses lefagyás után(ezeket közben is végig produkálta, de mint mondtam nem értettem hozzá, azt hittem én bénázok vagy a vindóz), mert akkorát vertem már idegből a gépházra, hogy leesett a procihűtő :DDD

Szerettem volna egy csodálatos Abit alaplapot, meg is vettem. Hazavittem, doboz kibont, már picit koszos, viseltes belülről, mondom fasza...Összerakom a gépet, nem látja az optikai meghajtót az istennek sem, meg még volt valami más nyűgje is. Visszaviszem 3 napon belül, bevizsgálják a szervizükben, talán a Dohány utcában volt még akkor, de lényegtelen. Mondják tényleg hibás, irány a bolt visszaadják a pénzem, mondom ez így korrekt. Boltban a pénzt visszaadják, de nekem fixa ideám volt a kinézett alaplap, kértem egy másikat. Fizetek, átvételre várok, hozzák. Egy darab antisztat zacsiba belehányva az alaplapot a hozzá tartozó biszbaszokkal. Mondom ha ez új, akkor doboz vagy valami? Idézem a választ: "Nincs doboz". Lefogadom, hogy ugyanazt hozták fel a lenti szervizből amit leadtam. Itt szépen visszakértem a pénzem és magamban a prostituált nőnemű szülőjükre sűrűn gondolva távoztam, majd máshol megvettem a cuccot.

(#17076) schottgun válasza KillHates (#17043) üzenetére


schottgun
tag

Köszönöm az infót, de közben tájékoztattak az árakról és biztos nem veszek másik kártyát.
A jelenleginek kellene megoldani a driveres támogatását mert 2015-től megszűnt...
2014-es laptopnak megszűnt a támogatása 1 év alatt. :)

(#17077) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Köszönöm a tanácsokat. Eddig nekem sem volt velük bajom, a legdrágább rendelésem tőlük egy EVGA GTX 980 volt, de az is vadi új, fóliásan érkezett. Azt a lehetőséget meg ki is zárhatjuk, hogy használtat adnak el, mert szerintem ebből a termékből még nem nagyon van boltba visszavitt darab :DDD

tl;dr: Megrendelve a vadállat. :))

(#17078) redbulz válasza Darth_Revan (#17077) üzenetére


redbulz
tag

Király :) A beszámolót majd szívesen olvasnám a gépről, de gondolom a többiek is :)

(#17079) Zozzy94 válasza KillHates (#17068) üzenetére


Zozzy94
tag

Annyira jó döntés volt anno, hogy felkerestem ezt a topikot még vásárlás előtt, magamtól simán megvettem volna fél milláért a GL502VS-t, vagy a 702-t és akkor most lenne egy jó drága sütőm...főleg nyáron

Örülök az itt lévő tapasztalt profiknak :R

Így gyüjtök tovább inkább egy újabb és erősebb G752-re, vagy a Chimera-ra :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#17080) Ravenloft válasza Darth_Revan (#17048) üzenetére


Ravenloft
tag

Akkor ezek szerint felejtős?

(#17081) Ravenloft válasza Pocok256 (#17049) üzenetére


Ravenloft
tag

Ennyire nem nyerő a Max-Q?

(#17082) Ravenloft válasza Medocsabi (#17050) üzenetére


Ravenloft
tag

Tehát akkor ne ilyen vga-val szerelt gépet nézzek?

(#17083) Ravenloft válasza maximilian4 (#17051) üzenetére


Ravenloft
tag

Most akkor "jó" vagy sem?

(#17084) maximilian4 válasza Ravenloft (#17081) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem a vga-val van a baj (szerintem), nem sokkal gyengébb mint az 1060 (~10%), csak tök felesleges volt ebből max q-t csinálni.

(#17083) Ravenloft
Ezek szerint megnézted a linket és a benchmarkokat. Ha neked ezek az fps számok megfelelnek játékok alatt, akkor jó. Neked kell eldönteni.
Itt a legtöbben a létjogosultságán hőbörögnek (teszem hozzá: jogosan).

Meg ha jól emlékszem omen-t néztél. Ez már a legújabb kiadás (2017. 2. fele)? Mert annak már jobb a hűtése.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17085) kirjak válasza Sugi2009 (#17061) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ezzel tökéletesen egyetértek.

Öcsém is Lenovo -t vett és szerintem katasztrófa. Az se tetszik amilyen formája van a billentyűknek és az ujjlenyomatokat is szereti az egész gép gyűjteni + olyan instabilnak tűnik az egész szerkezet. :(((

Mondjuk ez a kinézet téma ingoványos talaj mert ízlés dolga de nekem kimondottan nem tetszik. :N

Az Acerek jobban néznek ki de azokban meg nem bíznék még mindig valami miatt mint márka. Amit kinéztem a predator szériából azt megvette egy barátom otthon (Mo.) jóval drágábban és "trottyol" neki plusz usb csatlakozó hibás, forrónak érzi nagyon de nem meri szétszedni megnézni a gari miatt, stb. El akarja adni. Kb ez a konfig.

Ráadásul a fórumokon sokat panaszkodnak a supportukra.

Itt egy példa(mondjuk nem predatorról) :

"I purchased an Acer Aspire laptop and within a few months the hard drive went out. Acers customer support told me it was my OS but when I took it to Best Buy they checked and it was the hard drive. The comp was still under warranty so they sent it back to Acer and after several weeks I got my comp back. Within a week it messed up again. I went to turn the comp on and it made a terrible noise. After hours on the phone with them they tell me I can send it in for repair again. I think this is crazy. By the time I get it back this time my warranty will be close to expiring. Not to mention the time I have wasted and the fact that my hard drive will be cleared again losing all my programs. They need to take their customers seriously. They should give me a new product and throw this one in the trash! Never again will I buy Acer and I will make sure I tell everyone I know about this."

Marad az AW számomra a szervíz hozzáállásuk miatt 4 év garival ( az infókért köszönet Kretén67-nek) az ASUS dizájnjának pedig még nem tudtam bedőlni bármilyen meggyőző is. Ráadásul rengetegen árulják valami miatt.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#17086) maximilian4 válasza kirjak (#17085) üzenetére


maximilian4
addikt

"Amit kinéztem a predator szériából azt megvette egy barátom otthon (Mo.) jóval drágábban és "trottyol" neki plusz usb csatlakozó hibás, forrónak érzi nagyon de nem meri szétszedni megnézni a gari miatt, stb. El akarja adni. Kb ez a konfig."

Nem meri szétszedni a gari miatt, de a hibás usb csati az jóvan, nem kell gariztatni. :DD

Maxi

(#17087) kirjak válasza maximilian4 (#17086) üzenetére


kirjak
aktív tag

Az usb miatt visszavitte de a melegedésre azt mondták hogy normális. Azt gondolja ha szétszedi ő is akkor veszti a garit.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#17088) Zozzy94 válasza kirjak (#17085) üzenetére


Zozzy94
tag

Az AW-kat most én is néztem, de akármelyik oldalon is láttam angol billentyűzetes volt mind....ez miért van? Meg feltűnt még, hogy elég mélyen zsebbe kell nyúlni, hogy mondjuk kapjak 16 giga ramot alapból meg mondjuk min. 1060-at, viszont a Dell szerviz eddig mindig pozitív volt, családban adott 2 Dell laptop is, igaz köze nincs a gamer-hez de nagyon korrek a hozzááláás, ha bármk gond van, meg szimpatikus a 3 év is.

Ez a típus pl. nagyon bejön, az ár is, bár a bolt kevésbé, egyáltalán nincs tapasztalatom velük

Vélemény erről? [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#17089) kirjak válasza Zozzy94 (#17088) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én most megnéztem az itteni AW-ket ez a gép ennyi garival itt mennyi. 2505.12 CHF a vége ha az általad linkelt gép szerint állítok be mindent, azaz a jelenlegi állás szerint 668942 forint lenne szóval ez szerintem jó vétel de úgy tudom hogy odahaza 3 év a gari időtartalma ez pedig csak kettőt ír . :U

Itt.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#17090) Zozzy94 válasza kirjak (#17089) üzenetére


Zozzy94
tag

Ennyiért tényleg nagyon best buy ajánlatnak tűnik :) főleg az a + 1 év...nagyon sokat számít.

Te azt fogod megvenni? :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#17091) RM007 válasza kirjak (#17089) üzenetére


RM007
addikt

"668942 forint lenne"

Jól kiírtad az utolsó forintig. :D

Szerintem neked akkor lesz gamer laptopod, mikor nekem egy mxm gtx 1070 fog ketyegni az imádott laptopomban. :DDD
De azért reménykedj, mert én is azt teszem. ;)
Ha valakinek nagyon kell valami, akkor lép. Nincs olyan hogy majd később, mert akkor az is van hogy soha.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17092) maximilian4 válasza kirjak (#17089) üzenetére


maximilian4
addikt

Gondolom ha Svájcban élsz nem okoz nagy problémát. Vagy minden országban megnézed mennyibe kerül? Voltam kint Svájcban, átszámítva 3000 forint volt egy sör a pub-ban, de nem izgatott, mert épp ott voltam, tudtam hogy kint mennyit keresnek az emberek. Ha azt számoltam volna hogy itthon mi mennyibe kerül, akkor nem ettem volna, nem ittam volna, nem szálltam volna meg, nem tankoltam volna és folytathatnám. Éltem kint Németországban, akkor az ottani árakon vásároltam mindent. Belföldi viszonylatban megnéztem hogy mi mennyibe került, de nem érdekelt hogy éppen odahaza mennyi, mert épp ott éltem. Most itthon élek és az itteni árakon vásárolok és hidegen hagy hogy pl. épp Svájcban vagy Németországban mennyiért tudnám megvenni.

Maxi

(#17093) Pocok256 válasza maximilian4 (#17092) üzenetére


Pocok256
veterán

Engem pedig érdekel nemhiába nem mqgyarhonba vettem anno 800k ért a laposom hanem Angliába 500k ért. Továbbá itthon is 1500 körül kezdődnek már a sörök.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17094) Muerte válasza Pocok256 (#17093) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nálam 200 Ft egy Arany ászok :DDD

(#17095) maximilian4 válasza Pocok256 (#17093) üzenetére


maximilian4
addikt

Ne mond már nekem hogy az az általános itthon hogy 1500 ft-tól kezdődnek a sörök. Lehet én járok ezekszerint szar helyekre.

Maxi

(#17096) kreten67 válasza Muerte (#17094) üzenetére


kreten67
senior tag

Én ebből is a Kínait szeretem 300-ért [link]

(#17097) Muerte válasza kreten67 (#17096) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Biztos jó lehet :D hozzám Kínából max egy jó csaj jöhetne.

(#17098) kreten67 válasza Muerte (#17097) üzenetére


kreten67
senior tag

Nem igazán vagyok sörös,de egyszer egy Pozsonyi kínai-étteremben kaptunk bónuszba ilyen Tsingtao ( Kína legnépszerűbb és legrégibb sörgyára) nekem nagyon bejött. Karácsony előtt mindig rendelek egy 24db-os packot webshopból (nincs a boltok polcain sajnos) a karácsonyi nyüzsin a rokonaim elégedetten szlopálják a sült-hal után. Egyébként rizsből készül mint minden arrafelé talán még az AW-d is.

(#17099) KillHates válasza Muerte (#17094) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ki leszel bannolva, ha a topicban hirdecc!!! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17100) KillHates válasza Muerte (#17097) üzenetére


KillHates
nagyúr

Thaiföldről jobb, mert a kínaiak borzasztó igénytelenek és elég furcsán is vannak szocializálódva :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.