Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17401) RM007 válasza Dhampir (#17400) üzenetére


RM007
addikt

Úgy van, ha már átmentünk könyvesboltba . :K
De ennek a nyomába sem ér egy fantasy regény(sorozat) sem. Azok voltak a szép idők mikor még ezeket nyaltam... :((( annyi fps volt amennyit nem szégyeltem, a fantáziám engedett, minőségi grafikán. :)
És az a sok munka, szkennelés, majd korrektúra a többieknek...... :) Rám jött a nosztalgia.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17402) Medocsabi válasza RM007 (#17401) üzenetére


Medocsabi
addikt

Valahogy nem tudom elképzelni ezt a sztorit nyomtatott formában.Pedig szeretem a fantasyt :) (meg a Tüskevárat,Téli Bereket,satöbbi :)) )

[ Szerkesztve ]

(#17403) RM007 válasza Medocsabi (#17402) üzenetére


RM007
addikt

Akkor kóstolj bele. Ahogy szokták mondani, evés közben jön meg az étvágy. Ki tudja talán még a számítógépes játékok is lehet jobban ízlenek utána. Ismerek egy oldalt ahol régen sokat ügyködtem, és tele van könyvekkel. Amolyan megbújt, belső kör számára fenntartott, mint egy torrent oldal, ami érthető a tartalma miatt. Ha privátba írsz hogy kellene valami, szívesen segítek ha tudok. :) Vannak akik a világon mindennél jobban szeretnek olvasni.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17404) kirjak válasza kreten67 (#17398) üzenetére


kirjak
aktív tag

Miért most mennyi ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#17405) kreten67 válasza kirjak (#17404) üzenetére


kreten67
senior tag

180-200 ezer ft az 1070,de egy éve a gtx980m is ennyi volt és most már egy százasból kiadja a 980.
Nekem nem sürgős még a DOOM 3-al se végeztem :DDD

(#17406) kreten67


kreten67
senior tag

Ma hoztak a műhelyembe egy hibás (piros led) Playstation 3-ast hogy szedjem már ki valahogy belőle a bennragadt lemezüket és utána dobjam a kukába a gépet.
Szétszedtem,a lemezüket visszaadtam,majd ment az alaplapja a BGA állomásba és kapott egy reflow-t és már hibátlanul mükszik. Bekapcsolás után látom hogy a gép módolt és leszedtem az uncharted 1 részét és még a magyarítását is bemásoltam és müxik!
Nos ez a játék miatt szerettem volna egy PS3-ast már régóta,így a vga upgrade ráérős ,mert ezzel a fostalicskával elleszek egy darabig ,utána meg falhoz vágom és letagadom hogy valaha is hozzányúltam.
Évek óta vártam hogy elkészüljön egy normális PS3 emulátur és az AW-n toljam végig az Uncharted 1 és 2. részét,de valahogy nem halad a fejlesztése az emunak.

(#17407) echterion válasza kreten67 (#17406) üzenetére


echterion
nagyúr

Nah, de ügyike vagy és szerencsés. Nekem megvan a hármas is PS4-re, de időhiány miatt el se indítottam őket. Ott van még a Mass Effect Andromeda is, az is csak várakozik, meg most berendeltem az ócsó' GT Sport-ot, szóval már csak időt kell találnom ezekre. :))
És még ugye itt van a laposom is, ezen is akad egy-két játék.

**********

(#17408) Dhampir válasza RM007 (#17403) üzenetére


Dhampir
félisten

Ki tudja talán még a számítógépes játékok is lehet jobban ízlenek utána.

Mint Chaplin vendégének a cipő. Akár a lemez biztonsági törlésénél is jobb megoldás lehet. :D

(#17409) RM007 válasza kreten67 (#17405) üzenetére


RM007
addikt

980 -ból csak a kínai szarok vannak közel a 100-hoz, meg a használtak, az amelyik jó ha 3 napot kibír. Ahonnan én vettem még mindig 160e körül van, és az még olcsónak mondható ehhez képest. Kb egy 20e-rel drágább mint az 1060, ami meg 170e körül mozog, vagyis olcsóbb. Az 1070 meg alig drágább a 980-nál.

Az árak azért nem esnek olyan gyorsan. :N

(#17408) Mirr Murr: :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17410) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Ha jól sejtem egy Acer vx5 i5 7300hq 8GB RAM, 128ssd + 1TB Hdd, gtx 1050 + win 324ért eléggé túlárazott.
(Viszont a gariztatás helyben van meg maga a gép is rögtön elvihető.)

Rickeffe

(#17411) Pocok256 válasza Rickeffe (#17410) üzenetére


Pocok256
veterán

Sima 1050 mehh ennyiért sok.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17412) formula01


formula01
aktív tag

Akinek Inpiron 7567-es gépe van i7 7700 HQ-val meg tudná nézni XTU-ban, hogy turbo boost short power max-nak hány watt van beállítva?

(#17413) kreten67 válasza RM007 (#17409) üzenetére


kreten67
senior tag

Kicsit több mint 1 hónapja szereltem be egy AW 17-be egy Kínai vásárlást amivel nincs semmi gond és új volt a 980m postával 118e ft. Vám és áfa se ment rá,mert az eladó egy korrekt csákó akitől már több alkalommal vásároltam (nem vgát ,egyéb alkatrészeket) és a csomag Hollandián keresztül érkezett 2 hét alatt.
Napi szinten vásárolok kínai eladóktól alkatrészt és nem volt gondom velük,ellentétben egy Német köcsöggel aki azzal az AW 17 géppel rendesen átbaszott,amit egy hónapja ide linkelt valaki,hogy milyen olcsó valakinek aki ért hozzá. A gépbe összeválogatott hibás alkatrészek voltak (hibás: alaplap, i7, FHD kijelző, akku,billentyűzet)minden alkatrész egyszerre hibás :F ,, ?
Az alkatrészek CN számát leellenőriztem a dell rendszerében 4 különböző gépben voltak eredetileg!
Kapott róla egy hivatalosnak látszó pdf-et és most azon megy a vita hogy mennyit utaljon vissza.

A te 980m vgádat is Kínában gyártották. Sok alkatrész amit a kínai hirdet a gyártó üzeméből jön kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#17414) RM007 válasza kreten67 (#17413) üzenetére


RM007
addikt

Nehéz elhinni hogy akár fél áron is be lehet szerezni újonnan ilyen kártyákat, de ha te mondod akkor az úgy van.

Azt tudom hogy Kínában gyártják, mint szinte mindent, csak számomra már nem mindegy ki árulja. Engem Kínai már vert át régen. Jó olcsón megrendeltem és nem tartott sokáig, erre gondoltam, de ha neked van jó megbízható kapcsolatod, forrásod az más. Persze most is az Ebay dolgokat nézegettem, ami különbözhet a te beszerzésedtől. :R És ha kell valami ezért hozzád kell fordulni. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17415) KillHates válasza kreten67 (#17413) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem sem volt még kínaiakkal gondom. De ha idiótákat keres az ember akkor nem kell Németországig menni, itt a hardveraprón is akad bőven: meghirdeti a terméket X Forintért, írok neki (mert persze úgy hirdet, hogy nem rak fel telefonszámot és az adatlapja sincsen kitöltve) hogy megvenném a meghirdetett áron a terméket. Mondja, hogy oké, megvan, stb. Erre válaszolok neki, hogy kérek egy számlaszámot és egy telefonszámot ahol elérhetem, meg bankszámlaszámot ahová utaljak. Erre már semmi reakció... Látom, hogy fent volt, látom, hogy kommunikál másokkal, de nem válaszol. Mit lehet mondani az ilyen idiótákra? :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17416) bandras54


bandras54
aktív tag

Ha a távolkelet ilyen ütemben folytatja a felzárkózást (a hazai "vezetéssel" ellentétben) akkor pár éven belül a legtöbb terméken, alkatrészen az szerepel majd, h made in hungary. És írhatod majd a hírdetésedbe, hogy egyenesen a gyárból. :D

(#17417) Medocsabi válasza bandras54 (#17416) üzenetére


Medocsabi
addikt

De akkor már azt is ráírhatod majd hogy kézműves,ás akkor mehet rá az áfa áfája ;]

(#17418) Pocok256 válasza Medocsabi (#17417) üzenetére


Pocok256
veterán

P*csömet majd jönnek a NER kompatibilis bevándorlómentes Kézműves Hungarikum 980m ek XD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17419) ildike89


ildike89
csendes tag

Sziasztok, szeretnék kérni kis segítséget.

1: Acer VX VX5-591G-51DF NH.GM4EU.004 Intel I5 7300HQ Kaby Lake, 8 GB ram, 1050ti 4 gb Nvidia, 1000 gb hdd, 15,6-os (273K)
2: ASUS ROG GL753VE (GL753VE-GC079) Intel I7 7700HQ 8Gb Ram, 1050ti 4 gb Nvidia, 17,3"-os (280K)

Ha a kettő közül lehetne csak választani kizárólag, és az asus +7000-rel többe kerül, megér -e annyit az a 7000 ft, hogy Asus legyen a kiválasztott gép, és ad -e az I7-es proci akkora löketet, hogy megérje azt választani? (meg az Asus 17-es, de amúgy az lényegtelen, ugyanúgy, mint hogy műanyag mindkettő)
Vagy a kettő "rossz" közül inkább Acert? I5 és I7 között játékok terén nagy különbség van, ha ez a videókártya került a két gépbe? Vagy érezhetően inkább a videókártya a szűk keresztmetszet.
Köszönöm előre is válaszotokat.

(#17420) TheNewDawn válasza ildike89 (#17419) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Miért szeretnél mindenáron Asust vagy Acert nem pedig Dellt MSIt vagy Lenovot ? :)
Ezek jobbak picivel anyaghasználat ügyileg.
Felesleges az i7 es processzor teljesen, csak jobban melegszik, meg emellé a videokártya mellé kb semmi pluszt nem ad.

(#17421) ildike89 válasza TheNewDawn (#17420) üzenetére


ildike89
csendes tag

ezt a kettőt néztem ki ilyen áron :) meg Acerem volt már kettő is az elmúlt 10 évben, és semelyikkel se volt semmi problémám.

(#17422) TheNewDawn válasza Sugi2009 (#16580) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szia nem tudom vettél-e azóta laptopot, ha esetleg nem, akkor én a Dellt/Lenovot ajánlom, Dell mindenben a legjobb, a de jóval drágább a Lenovonál, ami pedig ugyanannyiba kerül mint az Acer meg az Asus, de hajszállal mindenben ( hűtés anyaghasználat ) jobb ezeknél.
1050 TI kb 20% al tud többet az 1050 nél, megéri szerintem.

(#17423) TheNewDawn válasza ildike89 (#17421) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Akkor válaszd azt amelyik tetszik :) Lényeg, hogy megbízható helyről, ( ne ilyen radium, emag stb ) és hogy minimum 1050 ti legyen benne.
Nekem könnyű dolgom volt, én is megnéztem mindegyiket, és alapból Lenovo jött be legjobban ( pedig a többségnek nem tetszik külsőre, nekem igen ) és még a legolcsóbb is volt, 249 ért sikerült hozzájutni az 1050TI s változathoz.

És ha olyan helyről veszed ahol csak 2 év garancia jár hozzá, akkor szerintem érdemes venni hozzá +1 évet, ezeknél a gépeknél sose lehet tudni :) ( Mármint ez az összes gamerre igaz, főleg ilyen belépőszinten)

(#17424) ildike89 válasza TheNewDawn (#17423) üzenetére


ildike89
csendes tag

köszönöm :)
asus notebook.hu-s, acer laptopszalon-os.
Igazából oké, hogy gamer, de nem állandó gamerkedésre lenne használva (van konzolom is), de gondoltam kipróbálnék egy ilyen gépet is. Szoktam vigyázni a dolgaimra, meg magam szoktam takarítani/pasztázni, figyelve ezekre nagyon. Más kérdés, hogy amíg van garancia, azért jobb szeretem szervizre bízni, nehogy megvonják a garit emiatt.
Szerencsére panelban nálunk nyáron is hűvös van, szóval a melegedés ilyen téren nem okozna problémát, más kérdés, hogy mennyire gáz a két gép hűtésileg. Az nem zavar, hogy műanyag mind a kettő, volt már rosszabb összeszerelésű gépem is, ami minden gombnyomásra nyekergett :D

(#17425) fm! válasza TheNewDawn (#17423) üzenetére


fm!
tag

Az emag, oké, hogy onnan semmit se veszünk, de a radium-al mi a gond? (Csak azért kérdezem, mert kb. 1 hónapja várok, hogy normális kínálat legyen a dell inspiron 7577-ből, de szinte sehol sem kapni, csak náluk van, legalábbis a honlapjuk szerint.)

(#17426) TheNewDawn válasza fm! (#17425) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Most már lehet semmi, de régebben szürkeimportos gépeket hoztak be pl Szlovákiából ( nem a magyar 27% os áfát fizették be utána hanem a kinti jóval kisebbet ) szóval sok gép nem magyar billentyűzetű, meg a garanciát is jóval nehezebb érvényesíteni. Egyébként mikor az ügyfélszolgálatukkal beszéltem pozitív tapasztalataim voltak. Dell 7577 meg csak jön lassan már minden boltba, illene....

(#17427) echterion


echterion
nagyúr

Jesszus, ne ajánlgassátok meg a fos szervízhátterű, szériahibás Lenovo-kat...az emag-gal meg nincs semmi gond, ha gari van, hozzák-viszik, nem egy sufnibolt. Mellesleg Acert pl. nem a kereskedőn kell intézni, hanem a honlapjukon kell garifutárt igényelni. Radium meg továbbra is szürkeimportos, ami pár típusnál garibukást jelent itthon.

(#17419) ildike89: A VX egy korrekt gép, kicsit visszaolvasol, nemrég lett itt gey-két tulaj, írtak tapasztalatokat róla. Az i7-es proci kicsit overkill ahhoz a vga-hoz, én nem vennék olyan lapost, mert az csak fűti a gépet feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

**********

(#17428) DVlad válasza ildike89 (#17419) üzenetére


DVlad
őstag

Az összes jobb GL elfogyott. Persze... :D

(#17429) TheNewDawn válasza echterion (#17427) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nincs semmi gond az emaggal valóban, csak román cég, és nem létező magyar garancia .. Plusz a legtöbb gépnek nem is magyar a billentyűzete.
Nekem is és 5+ ismerősömnek van Lenovonk, érdekes, egyikünknél sem jelentkezett sem széria, sem másmilyen hiba eddig. Az Acer szervize egyébként semmivel sem jobb, mint a Lenovonak.

[ Szerkesztve ]

(#17430) Pocok256 válasza TheNewDawn (#17429) üzenetére


Pocok256
veterán

Lenovo szervize egy istencsapása és a lenovo konzumer gépek amik fentebb voltak említve bőven a nem ajánlott kategóriába vannak sőt nagyon nincs is most olyan lenovo gép ami ajánlott lenne mert olyan gyatra a minőségük.

Nagyon boldog vagyok, hogy 5 barátoddal vettetek 5 hulladék gépet és még nem jött ki a hibájuk, de ez azokat a usereket akik többségben vannak és szenvednek a kopó felületektől a túlmelegedő géptől és a törő zsanértól őket nem igazán boldogítja ;)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17431) TheNewDawn válasza Pocok256 (#17430) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Akkor gondolom prohardveren, notbookchecken pc wpodon techradaron és még sorolhatnám tucatjával a mind magyar mind kölföldi mértékadó oldalakat, mind mind sik hülyék vannak akik a hibái ellenére a Dell 7567 mögé teszik és ajánlottként irnak róla, és hogy jobb mint a hasonló Asus Gl, MSI GL Acer VX sorozat, stb.
De irhatnam a moblie tech rewiew youtube összefoglaló videóját, vagy ezt is pl sok más mellett :)
[link]

Szóval továbbra is úgy gondolom, hogy nem volt rossz döntés ezt megvenni, 1050 TI kártya, verhetetlen ár ( 249 be került semmi más ilyen nincs a piacon jelenleg )és ment már ezen Witcher 3,Gta5, de még a legújabb Assasin Creed Origins is, és egész halkan, normális hőfokon elvitte őket, Full HD be high beállitásokon 40+ fps el :) és a többi rivális gép anyaghasználata ( a Dellt leszámitva ) se jobb semmivel sem.

(#17432) Pocok256 válasza TheNewDawn (#17431) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem olyan nehéz az a képlet magyarországi lenovo szervíz egy katasztrófa ezt valószínűleg az amerikai jutúber se a cseknetes csóka nem tudja ;)

Dave Lee -t pedig hiteles forrásnak tekinteni a vicckategóriába tartozik ő szerinte az én gépem is egy világ legjobb masinája... AHAN :DDD

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17433) Dhampir válasza Pocok256 (#17432) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze, ha nem számít a pénz akkor lehet mindig valaminél jobbat keresni és találni, de csóróbbaknak jó lesz még ez is, ha a Kőszívű ember fiainak kiolvasása után kicsit még játszódni is szeretnének.

(#17434) RM007 válasza Dhampir (#17433) üzenetére


RM007
addikt

Na még csak mi kellünk ide. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#17435) TheNewDawn válasza Pocok256 (#17432) üzenetére


TheNewDawn
addikt

a HP és a Dellen kívül az összes szerviz katasztrófa Magyarországon amennyire tudom :)

(#17436) ildike89 válasza DVlad (#17428) üzenetére


ildike89
csendes tag

az oké, de még lehet akciósban...mennyivel lehet jobb egy GL Asus i7-es 17colos egy Acer-rel szemben, ami i5-ös? melegedni biztos jobban melegszik, de játékokban ad -e többet az i7 az i5-el szemben ezzel az 1050ti-vel szemben? Mert ha nem, akkor leszarom az asus-t :) (mellesleg foglaltam egyet :P )

(#17437) barnabas22 válasza TheNewDawn (#17435) üzenetére


barnabas22
tag

Ezzel vitatkoznék, mert nekem Asus /háztól-házig gari/ gépeim voltak és soha nem volt probléma velük. Mindig visszakaptam pár napra rá.
Ez egy személyes vélemény :D

(#17438) ildike89 válasza barnabas22 (#17437) üzenetére


ildike89
csendes tag

notebook.hu-sok?

(#17439) barnabas22 válasza ildike89 (#17438) üzenetére


barnabas22
tag

Soha nem vásároltam onnan lapost, csak egyszer exem, de az már a múlt:)

(#17440) Medocsabi válasza ildike89 (#17436) üzenetére


Medocsabi
addikt

Asus gl-sorozat sem túl jó választás.Mert kuka a hűtése.Hiába veszel bitang erős gépet,ha nem tudja lehűteni,akkor visszavesz a teljesítményből,és rögtön nem i7,hanem egy ulv i3 lesz belőle. Ergó nem csak az a 7000ft volt kidobott pénz,hanem a gépre szánt összeg 70%a. Ha ez a kettő van akkor szerintem Acer.

Egyébként elég ráguglizni akár notebookchecken.
"CPU is massively throttled back to just over 2.1 GHz" és cserébe még a 90 fokot is nyaldossa.

[ Szerkesztve ]

(#17441) TheNewDawn válasza barnabas22 (#17437) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jó személyes tapasztalatom nekem is van, mert volt már Lenovom előtte 6 évig, és mikor szervizelni kellett 1X akkor visszakaptam a gépet teljesen jól, de ez szerintem nem releváns :) Igaz 2 hét múlva de akkor is :)Plusz egy ismerősömről tudok csak akinek tavaly szervizelni kellett a rettegett TMX be a gépét és nála se lett semmi gáz.Ettől még persze én is tudok a rengeteg rémtörténetről, de úgy hallottam javult a helyzet valamennyit mostanában :)
Ettől persze még remélem, hogy a 3-4 év alatt amig meglesz a mostani, nem lesz szükség a szervizre.

(#17442) TheNewDawn válasza Medocsabi (#17440) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Na igen a hűtés az aksi és az anyaghasználat.... ezek biztosan a legjobbak a Dell 7567 nél a riválisok közül, nem véletlen vettem volna én is azt, ha nem kerülne 70-80 al többe mint a Lenovom :(

(#17443) barnabas22 válasza TheNewDawn (#17442) üzenetére


barnabas22
tag

Azért ott sem minden teljesen ok. Élőben azt is megtapiztam és a merevítéstől a hideg rázott amit alátámaszt ez is:
[link]
"Ami viszont nem javult, az a fedlap merevítése, a kategória egyik legjobban hajlítható kijelzőjét kapjuk a géppel. Ez azt jelenti, hogy extrém módon vigyáznunk kell, hogy nyitott állapotban nehogy nagyobb erőhatás érje "
+a TN panel, de amúgy jó gép :)

[ Szerkesztve ]

(#17444) TheNewDawn válasza barnabas22 (#17443) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Persze igazad van, mi most ugye relative beszélünk mindegyikről hogy jó, a többi rivális 1050/1050ti vel ellátott típushoz képest, ami a gamer notik belépőszintjét jelenti. Nyilván ha olyat keresnénk ahol minden klappol, meg tartós aluminiumbók készitik szuper kijelzővel stb, akkor nem 250-300 hanem 400 és afeletti árkategóriáról beszélhetnénk már :)

Csak ugye Mo on az emberek 95% a ezt nem engedheti meg magának, hanem próbál úgy vásárolni, hogy a maximális teljesitmény mellett a többiben legyen vmi elfogadható minimumszint, azért még épphogy ne essen szét a gép pár év után , ne legyen a hűtés totál katasztrófa, stb :)

(#17445) barnabas22 válasza TheNewDawn (#17444) üzenetére


barnabas22
tag

Hát igen, én is próbálok körültekintőbben vásárolni mint régen. Ha pl.elmegyek vagy elmegyünk vásárolni valami műszaki, nagyobb értékű dolgot, elő a teló és egyből árukereső, stb., mert van ahol még akcióban is pofátlanul magasabb áron kínálják egyes helyeket ugyanazt, ahol máshol olcsóbb alapból. Van aki meg meglátja hogy akciós és hú megveszi...

(#17446) Medocsabi válasza TheNewDawn (#17444) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyilván attól függ mi fér bele.De!laptopon játszani low budge-ből mindig komoromisszummal jár.Olyan nincs hogy legyen erős,meg tartson ki 3-4 évig meg olcsó is legyen.Én amúgy inkább használt garis gépet néznék ennyiből,simán kapni jót,szép állapotban.Ha meg új kell akkor meg kell érteni hogy ilyen áron JELENLEG az Acer a legjobb választás,de az sem kompromisszum mentes.

(#17447) KillHates válasza TheNewDawn (#17435) üzenetére


KillHates
nagyúr

Magyarországon minden szerviz katasztrófa... És erről a gazdasági helyzet tehet; mert a márkaszervizeknek szerződött cégek, olyan nevetséges béreket kínálnak baromira megfeszített munkatempó mellett, hogy egy JÓ technikus/mérnök nem megy el annyiért dolgozni egy LELKIISMERETES technikus meg nem tud megjavítani rendesen annyi gépet annyi idő alatt amit elvár a cég vezetése. Tehát megy a slendrián felületes munka, a toldozgatás-foltozgatás. Addig jó a márkaszerviz munkája amíg nem javít csak cserél és azt NEM REFURBISHED-re :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17448) KillHates válasza Medocsabi (#17446) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Én amúgy inkább használt garis gépet néznék ennyiből,simán kapni jót,szép állapotban."

Tökéletesen igazad van! Kíváncsi vagyok, hogy azok akik "csakis új gépet vegyünk" mantrát papolják, hányan vesznek új autót? Egyszer rákérdeztem egy embernél személyesen a válasz az volt:
-"az autó, nem laptop! Ha elromlik megjavíttatom!"
-"a laptopot is meg lehet javítani"
-"igen, de az sohasem lesz már olyan mint az új!!"
-"miért a megjavított autó, a javítástól új lesz?"
Köszönjük Emese, egyes leülhetsz! :D :W
Szóval van baj a fejekben rendesen! És soha nem veszek új notebook-ot, pedig nagyon szeretnék egy Touch-os Retinát, de sok nyűg van még velük és még pokoli drágák is...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17449) TheNewDawn válasza barnabas22 (#17445) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Persze, nézd meg pl az a Lenovot amit vettem 1050ti vel, árukereső ugye mutatja mindenben az ár alakulását is fél évre visszamenőleg, sokan javasolták hogy várjak pár hónapot mert BF, és majd jól leviszik az árát hát ehhez képest akkor 249 ért vettem, azóta sose ment 279 alá, most BF alkalmából 299 helyett 265 a laptopszalonban, és ott a legolcsóbb :)

Szóval mindig első, hogy miután az ember eldöntötte, mit akar venni, érdemes nem csak azt megnézni , jelenleg hol a legolcsóbb, hanem hogy hogyan is alakult az ára mostanában.

(#17450) TheNewDawn válasza KillHates (#17448) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Üzletit aminek bírnia kell a strapát meg otthonra ami csak ilyen netezős filmnézős stb szerintem is jobban megéri a használt ami még garanciás, de konzumer gépnél amin az ember játszani is akar szerintem csakis az újban lehet megbízni

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.