Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali mindenki !
Kénne egy kis HELP!.Van egy usb-s 5.1 fejhalgatóm ,az a problem hogy egyszer csak szét esik a hang és nagy recsegésjön belöle ilyenkor a menüjében kapcsolgatom a hangfal fejhalgató gombot és egyszer csak jó lesz .
Ha valki tudja hogy mi a jó k......... esik szét a hang vagy mi okoza az irja már le plz mert játék alat naon idegesitő és nem tudok rá jönni hogy mi a sz.... van ezel a ........ .
A választ elöre is köszi :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#7902) Falconer válasza SIKIRIKI (#7901) üzenetére


Falconer
aktív tag

Ez másik topik...

(#7903) picur220 válasza Solicidium (#7900) üzenetére


picur220
veterán

A Pana amikor rendeltem egy helyen volt a neten 3k-ért. Megrendeltem, vártam 1 hónapot, majd közölték, hogy nem tudják hozni záros határidőn belül. A MM-ben 6k volt, nézem a neten, 5k. Mondom az postával 6,5, megyek az MM-be, megveszem ott. Végső elkeseredésemben mentem oda én is, amúgy én sem vásárolok ott.

(#7904) Vasinger! válasza Vasinger! (#7894) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

#7894 UP!?

(#7905) Solicidium válasza Vasinger! (#7904) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Személyesen nem ismerem, de hátha az segít, hogy az egyik áruház oldalán két vélemény volt fent róla és mindketten a mélyhangokat hiányolták belőle. Nem tudom, milyen zenét hallgatnál rajta és mennyi a keret, de 3-3,5k környékén már van pl. sennheiser mx460 vagy hasonszőrű akg, amik az ilyen earbudok között már nagyon jól szólnak.

(#7906) Vasinger! válasza Solicidium (#7905) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem, köszi szépen a véleményt! :R Szerintem elajándékozom, vagy eladom. :B

(#7907) ^Clown válasza Falconer (#7897) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az igen! :Y

Ezen hsz-edet terjeszteni kellene. Mindenesetre az ipse volt annyira intelligens, hogy nem állt le veled szájkaratézni, mert tudta nagyon jól, hogy hozzáértő emberrel áll szemben, jobban jár, ha szépen csendben visszaadja a lóvét, még mielőtt nagy botrányt csinálsz.

[ Szerkesztve ]

(#7908) Falconer válasza ^Clown (#7907) üzenetére


Falconer
aktív tag

Hát én akkor már ott tartottam, hogy ha a fazon elkezd akadékoskodni akkor szó szerint kirángatom a pult mögül. Mindenesetre felhívtam utána a VPOP-t, és elmeséltem nekik a történetet, gondoltam jobb ha tudnak róla...

(#7909) celf válasza Falconer (#7908) üzenetére


celf
őstag

Mindenesetre felhívtam utána a VPOP-t...

:D :D

(#7910) Kornel213


Kornel213
tag

Sziasztok!
Ilyen fazonú füllhallgatót szeretnék venni [link] fontos hogy legyen olyan fülbeakasztója vagy nem tudom hogy hívják :D Kb 2-3000ft-ra gondoltam! idáig az összes fülesemmel az volt a gond hogy megtörik a kábel a jack dugónál :((( pedig vigyáztam rájuk mindig... Előre is köszi a segítséget :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7911) Falconer válasza Kornel213 (#7910) üzenetére


Falconer
aktív tag

Szia, nem lehet az oldalról direkt linkelni képet, magát az oldalt linkeld be inkább. A jack rész eltörés az elég szokványos dolog, szerencsére lehet kapni jackdugót kölön, és ha tudsz forrasztani akkor meg lehet csinálni elég egyszerűen és gyorsan.

(#7912) Kornel213 válasza Falconer (#7911) üzenetére


Kornel213
tag

Bocsi a linkért ennek már jónak kell lennie, tehát hasonló fazonút keresek : [link] azok a füleseim nincsenek már meg amik jack törést kaptak...

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7913) picur220 válasza Kornel213 (#7912) üzenetére


picur220
veterán

Sennheiser OMX-széria esetleg? Bár az kicsit drága lesz...
Szánj rá többet, vagy ha sportoláshoz kell, ajánlom a Panasonic HJE300-at. Tudom, hogy nem ilyen a kivitele, de az sohasem esett ki a fülemből, és meg sem kelett igazítani egyszer sem!

(#7914) Kornel213 válasza picur220 (#7913) üzenetére


Kornel213
tag

Köszi a segítséget megnéztem az Sennheiser OMX-szériáját és ezt találtam! lehet hogy akkor nem kellene sajnálni a pénzt ez nem romlik el egyhamar... megnéztem a Panasonic HJE300-at is tényleg jó kialakítása van nem hinném hogy kiesne a fülemből! Még találtam egy Panasonic RP-HS6E-S-t is ez egész jónak tűnik és az ára se rossz! inkább maradjak a Sennheisernél??

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7915) Falconer válasza Kornel213 (#7914) üzenetére


Falconer
aktív tag

Hát én márkahűség miatt a Sennheisert venném, mert az olyan név kötelez kategória számomra ilyen kategóriában egy panával szemben :) Egyébként fogalmam sincs, hogy ezek hogy szólnak.

(#7916) picur220 válasza Falconer (#7915) üzenetére


picur220
veterán

A Sennheiserek nagyon jól szólnak, de a kábelei azok nagyon szarok...
A HJE300 állítólag úgy szól, mint a Sennheiser CX300.
Sztem ha egyszer valaki IEMet vesz, az soha sem fog visszatérni a hagyományos fülesekhez!:D

[ Szerkesztve ]

(#7917) Falconer válasza picur220 (#7916) üzenetére


Falconer
aktív tag

Ok, hogy IEM, mostmár nekem is CX500 van :DD (meg eddig is HPM70 volt, ami szintén az), csak amiket a srác linkelt két fülest pont nem ismerem.

(#7918) Solicidium válasza picur220 (#7916) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Szerintem meg a kábelei kifejezetten jó anyagból vannak és nem igazán törékenyek az illesztésnél sem. Inkább az volt a baj, hogy nagyon tapadós gumiból készültek a cx-k kábelei és tapadt a ruhára. Pár év tapasztalat mondatja ezeket velem, bár próbálok óvatosan bánni velük, de így is zokszó nélkül tűrtek egy két durva rántást és hasonlót. Bár -10-ben az pl. az ie8 kábele nagyon megkeményedik már.

(#7919) Kornel213


Kornel213
tag

Köszi mindenkitől a tapasztalatot és segítséget :) Azon a Sennheiseren vacilálok vagy az a panasonic amit linkeltem... ha a kábeljei nem bírja valamelyiknek, garanciálisan úgyis kicserélik! A HJE300-at pedig alig lehet kapni nem nagyon találtam.

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7920) celf válasza Solicidium (#7918) üzenetére


celf
őstag

a kevlar kabel nem komalja a hideget ezekszerint :)

(#7921) celf válasza Kornel213 (#7919) üzenetére


celf
őstag

en meg mindig azt modnom, h menjetek el a west endben a panasonic boltba.

(#7922) picur220 válasza Solicidium (#7918) üzenetére


picur220
veterán

Én azt hallottam a CX-ekről, hogy mindenki szidja a kábelt és dícséri a hangot.

(#7923) picur220 válasza celf (#7921) üzenetére


picur220
veterán

Igazad is van!:DDD

(#7924) Kornel213 válasza celf (#7921) üzenetére


Kornel213
tag

Jó szerintem is az lesz az tuti :D köszi

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#7925) Solicidium válasza picur220 (#7922) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Nálam ez pont forítva. Szídom a hangot és dícsérem a kábelt :DDD Persze azért túlzok, mikor azt mondom, hogy szídom ill. dícsérem.

(#7926) picur220 válasza Solicidium (#7925) üzenetére


picur220
veterán

Én amit hallgattam CX400 az kb olyan szintű volt, mint a AKG K330-am.

(#7927) Falconer válasza picur220 (#7922) üzenetére


Falconer
aktív tag

Hát a HPM70 után a CX500 kábele tényleg egy hulladék, már ránézésre is.

[ Szerkesztve ]

(#7928) picur220 válasza Falconer (#7927) üzenetére


picur220
veterán

Igen, de szinte mindegyiké ilyen...:(
Nekem a köv. fülesem vmi hardcore cucc lesz, pl UE triple?:D

(#7929) tothp007


tothp007
csendes tag

Sziasztok,

En mindenkinek a Bose Accoustic Noise Cancelling fejhallgatójat ajánlom. Megéri az árát, meg ha borsos is. Teljes csend semmi háttérzaj... nagyon profi..
Nem kell félni, hogy a kábel megszakad mert a csatlakozok eltávolíthatók.

udv

Péti

(#7930) picur220 válasza tothp007 (#7929) üzenetére


picur220
veterán

Ez szép és jó, de ez a fülhallgatós topik, a fejhallgatós nem itt van...

(#7931) dolbyman


dolbyman
tag

http://hardverapro.hu/apro/panasonic_rp-hje_300/hsz_1-50.html

BUÉK mindenkinek.

Bandi

(#7932) celf válasza tothp007 (#7929) üzenetére


celf
őstag

bose?
en inkabb ugy neveznem: blows

(#7933) picur220 válasza celf (#7932) üzenetére


picur220
veterán

Miért? Annyira szar?

(#7934) sipi83 válasza Falconer (#7897) üzenetére


sipi83
aktív tag

Hali!
Ezek szerint engem is át....tak!!!:(((
Csodálkoztam is hogy nagyon gyatrán szól a gyári szürke után, ami sajnos jobb létre szenderült!

Most keresek valami jó kis fülest a Nokia N86-os telefonomhoz.
A fülest gyári AD-54 -es táv-val használnám. A gyári füles nem jött be.
Elég mozgalmas munkám van, ezért jó lenne ha bírná a strapát a vezeték, és csak "agybadugós" verzió jöhet szóba.
Természetesen a hangminőség is legyen rendben.
Árban kb 6-7000 Huf kb.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7935) Falconer válasza sipi83 (#7934) üzenetére


Falconer
aktív tag

Hát ha számla megvan, meg a csomagolás, akkor vidd vissza feltétlenül!

Ilyen árban legjobb szerintem CX300-II. Itt egy nagyon objektív szakmai Review Headphoneinfo.com Kábele mondjuk eléggé tré, de asszimetrikus, szóval nincsen annyira útban.
Cartmanes kollegánál 6ezer, boltban kb 9.

(#7936) sipi83 válasza Falconer (#7935) üzenetére


sipi83
aktív tag

Kerestem de a számla nincs meg, sajnos bukta!

Nagyon sok jó véleményt olvastam már a Sennheiser -ről, még keresgélek de nagyon esélyes.
Ezt találtam még: Pioneer SE-CL21M-J-K [link]
Árban talán barátibb! És ha lehet hinni a véleményeknek akkor elég szép mélyeket produkálhat, és ez nekem fontos mivel elektronikus zenéket hallgatok többnyire, bár a kábel minőségét többen is kifogásolták!
Gyári oldal:[link]
Még keresek hátha van valami sportra tervezett direkt strapabíróbb füles.
pl.[link]
de már drágább is:[link]

[ Szerkesztve ]

(#7937) Falconer válasza sipi83 (#7936) üzenetére


Falconer
aktív tag

CX380nak van kocsánya, az egy jó pont, meg állítólag vízálló :)
Az a pioneer meg szerintem nem ez a szint, bár érhetik az embert meglepetések.

(#7938) sipi83 válasza Falconer (#7937) üzenetére


sipi83
aktív tag

Van még időm keresgetni, nem sürgős, mert ebben a hónapban még routerre is kell a lóvé!
Addig is olvasgatom a fórumokat, meg megpróbálok minél többet személyesen is meghallgatni.
Ha van még valami jó alternatívája valakinek, ne tartsa magában.
Addig is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7939) Falconer válasza sipi83 (#7938) üzenetére


Falconer
aktív tag

AKG K330, K340 pl? (ezek boltban 15k körül vannak)

(#7940) picur220 válasza Falconer (#7939) üzenetére


picur220
veterán

Nekem 330 van, én nem javaslom, a kényelem miatt. Jól szól, de inkább K324P-t javaslok helyettük:D

(#7941) sipi83


sipi83
aktív tag

És az új Koss CC_1[link]
Csak hát az ára nem éppen baráti, és magyar linket még nem is találtam, ahol meg lehetne venni:[link]
Tetszik a kábel kialakítása,a videón jobban látszik, valami ilyesmit keresnék. Ahol a kábel valamilyen védő burkolatban van. Vagy ez a fajta kialakítás nagyon ritka?!?!?!

[ Szerkesztve ]

(#7942) celf válasza sipi83 (#7941) üzenetére


celf
őstag

szovetkabel hangos, mert surlodik.

(#7943) celf válasza picur220 (#7933) üzenetére


celf
őstag

nem annyira szar, de az arahoz kepest egyaltlaan nem olyan jo. es nagy korulotte a hype.
kb ahhoz hasonlitanam a szituaiot, hogy van egy mamutceg ami avarage technikat gyart, monopol helyzetben van, dragan adja a cuccait mert megteheti, es kemenyen profital. meleltte vannak kisebb sokkal jobb cegek amig vagy azert jobbak mert olcsobbak es nyujtjak legalabb azt a minoseget, vagy sokkal jobbak, igaz dragabban.
de egy szinte biztos, bose-t nem erdemes venni. ha nem a fentiekert akkor mar csak az elv miatt sem.
velmenyem szerint.

(#7944) asadasad22


asadasad22
őstag

cx300-as fulesem kontakhibas lett, az egyik fele neha ad hangot, neha nem, tobbnyire inkabb nem. van valaki aki esetleg ert az ilyen cuccokhoz es ki tudna vagni a hibas reszt/visszaforrasztani vagy az egesz kabelt kicserelni? vagy valami szerviz/bolt elerhetosege is jo lenne ami ilyesmivel is foglalkozik? nincs kedvem mostanaban uj fulest venni..

(#7945) celf válasza sipi83 (#7934) üzenetére


celf
őstag

a MM egy undorito banda. most jutott eszembe hirtelen egy emlek, amit mar reg elfelejtettem. be volt suvasztva a "forget it" dolgok koze.
kisebb tinedzser koromban vettem egy sennheiser fulhallgatot, es vissza akartam vinni mert nem tetszett a hangja (vajon miert... :U )
es nem tudtam, hogy hova kell vinni ezert bevittem a boltba az eladokhoz, akik aztmondtak ki kell menni kivulre, ott van a visszavaltas vagy mi.
en blokkal a kezemben mit sem sejtve setalok kifele.... persze a security bejelzett, azonnal jott valami feheringes tacsko, es berangotott a hatso szobakba. le lettem tolvajozva, lefotoztak es kiraktak a fenykepemet a falra valami 50 masik ilyen "tolvaj" feje melle, irtak valami jelentest, valami nyilatkozatot, amit nekem ala kellett irjak. full fenyegetoen, mondtak hogy enm engednek innen el amit ala nem irom... nagyon para volt.
12-13 eves gyerekkent teljesen be voltam rezelve, azt se tudtam mi van.... el tudjatok kepzelni
fateromnak kellett visszamennie. olyan feje lehetett...
persze osszeteptek papirokat meg minden...
na mindegy ez csak egy hulye sztori.... de azert valamit hozzaad a tortenethez. foleg ugy, hogy eleve a HAMIS FULHALLGATOKROL VAN SZO.

hogy gyujtanak fel az egesz store-t a pi**aba ugy ahogy van.
szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#7946) sipi83 válasza celf (#7945) üzenetére


sipi83
aktív tag

Jah MM, a kedvencem mikor egy "szakértőt" kérdezel meg.
Elmentünk ősökkel porszívót venni. Mondom ti - porszívó, én - minden más ami kütyü, és nyomogatni lehet. Elmentem nézegetni, 3 perc után mondja fater, hogy menjünk, itt semmit nem veszünk, ilyen eladóktól. Nem elég hogy se** hülyék hozzá, még nagyképűek is. Még jó hogy nem voltam ott. Nem riadok meg egy kis vitától!!!

Ezt a szövet-kábeles témát jobban kifejthetnéd, ha nem gond, valahogy most nem értem, késő van már!
Nekem az első szempont hogy a zsinór jó strapabíró legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7947) Solicidium válasza sipi83 (#7946) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Igazából csak annyi, hogy a szövetkábel ha surlódik pl. a ruhádhoz, akkor azt zajként lehet érzékelni, hasonló mint amikor lengedezik a kábel és az is hallható egy iem-nél.

(#7948) picur220 válasza celf (#7945) üzenetére


picur220
veterán

Szar lehetett...
A mai világban kurvára ismerni kell a jogaidat, pl azt, hogy a bizőr nem érinthet meg téged, ha te nem engeded meg neki, mivel nem hatósági személy. Semmit sem csinálhat. A cuccot mondjuk kitépheti a kezedből...:D

(#7949) picur220 válasza celf (#7943) üzenetére


picur220
veterán

Jah, értem.:D Tehát olyan, mint az Apple:DDD

(#7950) sipi83 válasza Solicidium (#7947) üzenetére


sipi83
aktív tag

Aham, hát semmi sem tökéletes.
Nem baj még keresgélek. De hogy a gyári (HS-83) fülesből nekem nem sikerült mélyeket kicsalni kicsit elszomorító.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.