Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34948) hobbyone válasza dudika10 (#34943) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Végig azon lovagolsz, hogy nem hallottam ezeket. Te persze igen. A te véleményed is csak egy a sok közül, amiket figyelembe lehet venni.

Te a saját véleményedre alapozva állítod a Shure-ról, hogy fasza termék, én viszont sok ember véleményéből alakítom ki a magamét.

Nekem is volt cserélhető kábeles fülesem. Vásárlás előtt nagy jelentőséget tulajdonítottam neki. Később rájöttem, hogy átverés, egy geg. Egy átlag felhasználó minek fizessen ezért?

Úgy érzem képes vagyok sok véleményből leszűrni a lényeget/szelektálni, ehhez csak intelligencia kell.

A gyári kábel itthon 15.000 forint. Az utángyártott, más gyártók kábelei kétes minőségűek.

"nem tudom miert eleterzes egy olyan gyarto termeket viselni a fulemben, ami az utcan ezer emberbol 2 ismer." :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.