Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) #16820480 válasza Mr.Csizmás (#34399) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem azt mondtam, hogy ez nem történt meg.
Viszont azt kell elfogadni, hogy egy ilyen oldal nem egy MediaMarkt, ára van annak, hogy olcsó. Még normális körülmények között is változó volt mindig is, hogy mennyi a szállítási idő, mert ilyen-olyan kétes eszközökkel juttatják be az EU-ba a cuccokat távol-keletről, és ez mind borulhat, ha amúgy is világszerte túlterhelt és akadozik a szállítás.

Kiszámíthatatlan, viszont ha működik, akkor jóval olcsóbb. Nagyjából pont mint a kínából rendelős dolgoknál, ott is jött már meg csomagom 2 hét alatt, meg soha is. Akinek ez sok, az megveheti itthon is 1.5-2x áron bármikor.

(#34402) Tua válasza Elektrosokk (#34400) üzenetére


Tua
tag

Nekem valahogy extrém mázlim van velük. Az utóbbi 2 évben legalább 10x rendeltem tőlük, és minden gond nélkül megjött. Fogalmam sincs, hogy mi alapján megy.

Mr. Csizmás:
Én is vettem egy XE3-at abban az akcióban és 2,5 hét alatt megjött :) Viszont lehet hogy akkor még épp volt raktáron.

(#34403) Mr.Csizmás válasza Tua (#34402) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+Sheratan

Inkabb az qrt fel engem, hogy mas aki utanam rendelt, az megkapta boven, meg mas aliexpresses limlomok is megjottek az alatt. Akkor legalabb ne hazudjanak a termekoldalon zold felirattal, hogy "in stock".

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34404) madgie válasza Mr.Csizmás (#34403) üzenetére


madgie
titán

Jó-jó, de legalább van PayPal-od. Ha az nincs, lehet a szimpibb e-infi, ha valami geb@sz van, simán megvonhatják a vállukat, te meg ott állsz üres zsebbel, tudtommal nincs buyer protection.

(#34405) mikrofon válasza madgie (#34404) üzenetére


mikrofon
addikt

PayPal vagy egyéb konkurens vásárlói védelmet biztosító védőháló nélkül én nem rendelnék külföldről....

(#34406) madgie válasza mikrofon (#34405) üzenetére


madgie
titán

Pontosan :)

(#34407) lugosi válasza mikrofon (#34405) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én se.

(#34408) gorgo


gorgo
őstag

Ígértem egyszer egy kis összefoglalót az X-S10-zel szerzett tapasztalataimról.

Masszív, jól összerakott gép, jó anyaghasználat, jó kézbe venni. Jó a fogása (naná), cserébe azért érezhetően nehezebb mint az elődje (467g vs. 350g). Elég sok direkt kezelőszerv ahhoz, hogy kvázi tetszés szerint testre tudjuk szabni: 4 tárcsa a gépen + 1 az XF obikon. Gomb is elég. Azaz bővelkedünk! Innen nézve nem annyira fájó, hogy 1 ebből fölösleges (elpazarolt), onnan nézve viszont az lehet, hogy a PSAM... és a többi jelöletlen tárcsák helyett lehetett volna X-T módra dedikált, jelölt tárcsákat használni. Nagy kár, de ez már így marad!
Zárhang nagyon kellemes, működés reszponzív, nincs lag, fókuszál gyorsan még az "öreg" első obikkal is. Nájsz! Összevissza hajtogatható kijelző szintén nájsz. Eddig azt mondhatom, semmi meglepetés, hozta amit vártam. Ki ne hagyjam, stabi plusz pont szintén. Igaz, újra kell tanulnom megfelelően használni, de majd újratanulom. Pongyolaságomat és lustaságomat mutatja, hogy még nem nyomoztam ki hogy van-e olyan záridő módozat, amit gyutávhoz lehet hangolni. Jó volna. Szintén nem emlékszem olyanra, amikor meg lehetne adni a váznak, hogy ha nem natív obit használsz, akkor mégis hány mm a gyutáv, mert ugye kissé más beállítás kell egy uwa-hoz mint egy nagyteléhez...
Majd elfelejtem: apró negatívum, hogy az expo gomb mögötti gombok (Q-menü és REC) vakon használva könnyedén felcserélhetők, ez elég zavaró, mivel amúgy sokat nyomom a Q-t, amire szinte majd csak jpeg finomhangolásokat pakoltam. (A PSAM tárcsa mellett itt is vesztettünk egy Q-slotot, mert ugye baromira ki kell jelezni, hogy épp A-módban vagyunk, ha esetleg a júzer nem tudná. Persze értelme semmi, változtatni itt nem tudsz rajta. Komolyan, értem én hogy az egyszeri tömeget is be kell vonzani, aki PSAM tárcsa nélkül, meg Fuji dizájn mellett azt hiszi, hogy analóg filmes gépet lát és emiatt kapásból skippeli is, mert autó mód nélkül nincs élet :W ).

A számomra meglepi az x-trans 4 és jpeg motor. Nem vagyok nagy barátja az x-transnak (ezzel azért a kisebbséget gyarapítom) épp elviselem. Ezért is voltam nagyon kíváncsi, hogy a 26 mpixre hízott képméret mellett. Az alapfeltevés továbbra is igaz: a pixelkukkolás rossz! Különösen igaz ez x-trans esetén. Ha nem akar az ember pixellkukkolni, nem lesz baj. Ha akar, akkor lesz! Mindenképpen jó hír, hogy élesítés mellett történő leméretezést itt már jól lehet kamatoztatni: eredményként 6.5 mpix képem lesz, ami már nem mutatja az x-transos finom részletek (hiányát) :DDD. Bő 6 megapixell untig elég webre, monitorra, de még nyomtatni is, azaz így eljárva egyértelműen javult a képminőség (x-trans 2-höz képest).
26 mpix elég nagy croppolásra azon esetekben, amikor otthon veszed észre, hogy a kép 70%-a érdektelen, kuka, kivéve azt a 30%-ot amit ha kivágsz, jó lesz? Nos, nem, nekem nem, azaz még mindig igaz hogy meg kell tanulni fotózni! :K
A jpeg motor amúgy nagyon top, le a kalappal. Sok filmszim, sosem látott eszköztár belenyúlásra gépen belül. Besza-behu. Igazából erősen fontolgatom, hogy ki is kapcsolom a raw mentést, csak helyet pazarol. Egyel több kényszerítő erő, hogy jobban fotózzak és ne monitoron csináljam meg a képet. Sajnos ez annyira belémégett 10 év alatt, nem tudom hogy vetkőzöm le ezt a rossz szokást...
Negatívum még (lehet egyedül vagyok ezzel) hogy az X-raw studio nem látja a gépet, de még csak kártyaolvasó módban sem látja mint meghajtót, több géppel, több kábellel, több usb porton kipróbálva sem. Ez mi a retek?? :(
Amúgy, ha nem csinálnak hipszter ékszert az X-E4-ből (se vaku, se fogás, de elismerem szép) azt vettem volna.

Video? Nem videozom, de kipróbáltam. Nem érem el a koca videós szintjét sem szal nem mérvadó a véleményem. :N Nekem untig elég.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34409) Teasüti válasza madgie (#34404) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kártyás fizetés esetén Magyarországon nem véd a bank a csalástól? Elvileg ugyanúgy el kéne járniuk a védelmedben, mint egy Paypal-nak. Nem?
Nyugatabbra a hitelkártyás vásárlásra van vásárlói védelem. Valamint bankkártyánál is lehet kezdeményezni visszaterhelést. :F

Szerk: ahogy nézem MO-n is működik a visszaterhelés és lehet is kezdeményezni akár fél évig is. Kicsit macerásabb, mint egy Paypal amit online intézel, de legalább van.

[ Szerkesztve ]

(#34410) madgie válasza Teasüti (#34409) üzenetére


madgie
titán

Magyarországon anno egy német micro SD-s átverésemmel sem tudtak mit kezdeni a bankban (nem volt még anno kötelező a PP, sima utalással fizettem), sőt, az Erste csodálkozott is, hogy ilyen kevés összegért csinálom a balhét?

Na, szerintem ez nem sokat változott azóta.

(#34411) #16820480 válasza madgie (#34410) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az mondjuk azért más, ha csak úgy utalsz, meg ha kártyával fizetsz.

(#34412) mikrofon válasza Teasüti (#34409) üzenetére


mikrofon
addikt

Elvileg van gyakorlatilag így indul, hogy jelezed a banknak ő a kártya kibocsátónak. Majd elküldesz mindent és ők nyomoznak. Ha megbizonyosodnak, hogy tényleg igazad van akkor.... Ezután hivatalosan megkeresik a csalót hogy legyen már kedves a cuccot küldeni vagy visszautalni a pénzt, amire 90 napot adnak. Ha az eltelt akkor indul az eljárás. Ha tudják lefoglalják a cég pénzét és ha tudják akkor abból.... Ha nem akkor ....
Nah tehát kiszámítható hogy ez minimum 150nap....
Tudom mert egyszer az életemben végig csináltam....

Mégegyszer ez nem hiányzik úgyhogy mindenképpen valami paypal, vagy hasonló, ahol pont ezért a védelemért fizetek, vagyis hogy az eladó amit ugye beépít az árba....

Szóval hajrá , bárki tegyen így a saját felelősségére, csak azután ne spam-elje teli a topikot, hogy milyen rosszul járt....

[ Szerkesztve ]

(#34413) Ottó58 válasza gorgo (#34408) üzenetére


Ottó58
senior tag

Engem is érdekel ez a gép, mégpedig a FUJI színvilága fogott meg a legjobban, miután kipróbáltam egy nálam lévő X-A5-t.
A RAW-al voltam bajban az elején, de ahogy írtad, meg kell szokni, tanulni a kezelését.
X-A5-ön is láttam obihoz való beállítást, nem tudom mire való, ha megtartom teljesen átnézem a gépet, vagy utazok az S10-re.
Kössz a tájékoztatást.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#34414) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Uraim! Én is csatlakoztam a topikhoz egy majdnem "teszkógazdaságos" X-A5-el.
Most viszem haza. Jó kis gép! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34415) Mr.Csizmás válasza Polarstar (#34414) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

reggeli fb csopis hirdetés? ;] üdv a klubban :C (nem gazdaságos az A5, nagyon is jó gép, az evf hiányát leszámítva)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34416) Polarstar válasza Mr.Csizmás (#34415) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Dehogy! Nem vagyok fészen. Ezért Egerbe mentem el. Hozok haza bort is. :C
Egy óra alatt megvoltam vele!
Azért ez a film szimuláció igencsak beszippantott! Eladtam a kis Fujit, de nem nagyon tudtam a seggemen ülni Fuji nélkül. Egy héttel később itt az új Fuji. Nem használt, kereskedői zsír új.
Néztem a videókat, olvastam a teszteket - ennyi pénzem volt rá ez igencsak jó gép, még ha olcsó is! A költségvetési megszorítás engem is elért sajnos.

Ezt a kivitelt vettem meg: (szerintem a legjobb szín)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34417) madgie válasza Polarstar (#34416) üzenetére


madgie
titán

Ez tényleg a legfrankóbb szín, ilyen szürke kéne at X-T3/X-T4 vonalnak is :)

(#34418) Polarstar válasza madgie (#34417) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én csak simàn Fujifilm Bruce Wayne kiadásnak hívom. Egy denevérlogó pont passzolna hozzá. :DDD

Ha lesz lehetőségem akkor majd jön egy X-S10 de akkor már szintet lépünk, az már a Darth Wader kiadás. Szóval csábít a sötét oldal. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34419) Ottó58 válasza Polarstar (#34418) üzenetére


Ottó58
senior tag

Vasárnap adtam el ismerősöm gépét, csak kipróbálva lett, gondolkoztam megtartani, de van már több gépem. Jó kis gép.
Elárulod, mennyi volt?

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#34420) Polarstar válasza Ottó58 (#34419) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Láttam és figyeltem a hirdetésedet. Ez pont annyi volt. Nem tudom milyen árat kértél a végére. Én elégedett vagyok. Az eladott gépek árát kipótoltam. Vállalok egy kis túlórát érte. Szerintem azt is el fogják venni idén.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34421) Ottó58 válasza Polarstar (#34420) üzenetére


Ottó58
senior tag

Szóval nem az enyém volt, annyi ahogy hirdetve (jegelve) volt.
Gondolom a Tiéd is obival van, mert nem látom a képen.
Kezdem bánni, hogy nem tartottam meg.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#34422) Polarstar válasza Ottó58 (#34421) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen. Egy Kittben vettem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34423) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Visszatérve a gépre: Ez tényleg egy nagy gép tudásával rendelkező bitang kis mashina. Olyan piszok gyors, hogy meglepett!
Kicsit káprázik a szemem a beállítási opcióktól.
Még nem látom, hogy szenvednék-e valami hátrányt az áttekintős prizmás Pentax-ommal összevetve.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34424) lugosi válasza Polarstar (#34423) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia! Van egy nagyon jó kis okostelefonos alkalmazás, a FujiXWeekly, azt szedd le!

(#34425) Polarstar válasza lugosi (#34424) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kösz! Pattanok rá! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34426) gorgo


gorgo
őstag

Eterna fimszim. Nagyon begyere! :K


"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34427) gorgo válasza gorgo (#34426) üzenetére


gorgo
őstag

Üssetek, elrontottam, ez Classic negative volt. :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34428) taranis válasza gorgo (#34427) üzenetére


taranis
addikt

X-T3 tulajként sértésnek veszem, hogy Classic Neg képeket postolsz ide :D

colorizer.net

(#34429) Polarstar válasza lugosi (#34424) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az a program nálam nincs. A szokásos Fijh, Fujl, Full és minden más szar van - de az nincs kuglinál.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34430) madgie válasza taranis (#34428) üzenetére


madgie
titán

Jut eszembe a Nostalgic Nega is megy a Lightroomban a Classic Nega-féle átírós trükkel, bármilyen Fuji gépen :)

(#34431) #16820480 válasza madgie (#34430) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a baj, hogy ehhez LR kell, meg az hogy RAW-ba fotózzon az ember :U :D

taranis: +1, fáj is a szívem az ilyenek miatt. Még az is megfordult a fejemben, hogy egye fene, cseréljek egy E4-re, de T3-ról mindenben kb visszalépés lenne, kivéve a film szimet :U És árban meg jó ha kb egálra kijön...

(#34432) Mr.Csizmás válasza Polarstar (#34429) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[x weekly] [film receptek] [camera remote] [snapseed]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34433) laskr99 válasza Mr.Csizmás (#34432) üzenetére


laskr99
addikt

Snapseed szerintem annyira nem ajánlott Fujira. Mobil Lightroom sokkalta élesebbre hagyja a képet, Snapseednél kicsit olyan mintha rosszul dolgozná fel.

(#34434) gorgo válasza Mr.Csizmás (#34432) üzenetére


gorgo
őstag

[nostalgic nega] recept

Komolyan, ez a recept dolog hasonlít a mindenféle játékokban előforduló craftolós, gyűjtögetős dolgokhoz. Piszok hasznos amúgy! Ha Fujiék kitalálnák (ja ezt én talátam ki!4! Ha levédenék, megcsinánák), hogy ha posztolsz meghatározott oldalakra (insta, akármi) és ott kellő számú lájkot kap, akkor cserébe kapsz XP-t vagy pontokat, amikkel egyre több mindent tudsz elérni a jpeg finomhangolások során. Mondjuk eddig csak ±2 lépéssel tudtad eltolni a WB-t valamely irányba, az új szinten már képes vagy ±3 egységgel eltolni. És így tovább. Lehet, +3% eladást generálna a mai világban... És még hamarabb előzbé be a Canont eladásokban.

Oké, oké, már lement a tea, hamarosan észhez térek! ;)

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34435) lugosi válasza gorgo (#34434) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát remélem hogy ilyesmit soha nem fognak bevezetni. A tömegek kegyeit kelljen keresni egy megvett termék funkcióinak elérése érdekében, a hideg is kiráz még a gondolatától is.

(#34436) gorgo válasza lugosi (#34435) üzenetére


gorgo
őstag

Mégis egy jobb alternatíva, mint pl a nostalgic negative, amint kizárólag a GFX100s tud. Nem kell a kegyet keresni, pár millióért a tiéd is lehet. Amúgy tisztán hangosan gondolkodtam, és eleve adott mindenkinek a finomhangolhatóság, azaz tkp. craftolhatsz ma is "filmszimeket".

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34437) Elektrosokk válasza s4tch (#34388) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mi a gond a laowa rajzával ? Mire kell figyelni ?

#34402Tua elhiszem hogy van amikor sikerül, m1 macet is ott rendeltem meg elsőzör. Aztán szerencsére aprón befutott egy bontatlan garis :D

#34430madgie de az nem ugyanaz. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#34438) Schanyee


Schanyee
senior tag

Sziasztok!

Még új vagyok a rendszerben, most ismerkedem és próbálom megszokni a Panasonic és Olympus lelkivilágommal a kezelését a gépnek. Egyelőre vegyes a vélemény, úgyhogy próbálom kiismerni amiben igazán jó elvileg, a színeket. Ezzel kapcsolatban merült fel, hogy van valakinek bejáratott módszere az olyan fotó módoknál a beállítások gyors előhívására? Ismerem a custom beállításokat, de az nem menti el a testreszabott fehéregyensúlyt. Illetve X-t20-am van az pedig nem is engedi elnevezni a C módokat sem, hogy legalább ne kelljen fejben tartani a beállításokat.
Illetve arra van valami megoldás hogy a záridőt az egyik tárcsával lehessen állítani? A fenti nagyot nehéz tekerni és nem is áll annyira kézre, ha ott állítok egy fix időt akkor meg csak finomhangolni tudom.

(#34439) El Joe


El Joe
tag

Gyakorlati állvány tippeket szeretnék kérni.
Felhasználás, főleg túrázás (majd ha megint lehet utazás), max. felszerelés xpro2+50-140.
3 típust nézegettem Manfrotto (idáig is ez volt, de a gyerek lenyúlta) Element/Befree, Sirui Traveler/T024SK, illetve MeFoto Roadtrip.

(#34440) Kaji


Kaji
tag

Sziasztok!
Gondolkozom vmi frissítésen. Jelenleg egy x-e2 gépem van, hozzá pár objektívvel. 18-55, 35 1.4, 23 2.0. A leggyakrabban (szinte mindig) a 23 mm-es objektív csücsül a vázon.
Nagyon csábít egy X100V, abban bízva, hogy szívesebben hordanám magammal a kisebb mérete miatt. De az új x-e4 se tűnik rossznak, bár az új minimál design kevésbé jön be.
X100v-nél menne minden. X-e4-nél maradnának a meglévő objektívek. Jelenleg a család a leggyakoribb fotótéma. Tudtok-e vmi jó tanácsot adni?
Milyen árakon tudnám eladni a meglévő dolgaimat? (nem követtem most a használt piacot) Mindegyik kifogástalan, alig használt állapotban van.

(#34441) mikrofon válasza Kaji (#34440) üzenetére


mikrofon
addikt

Én x-e3-mal nyomulok . A gyerekekre nekem kevés lenne egy fix látószög. Egyrészt a 10-24-et használom meg a 23 + 56mm kombót. És most szeretném beszerezni az e4+27mm kittet.

(#34442) Laraxior


Laraxior
titán

Sziasztok. Nem tudtok véletlenül a Fujifilm X-T200-hoz magyar nyelvű könyvet? Német, meg angol van, és eléggé terjedelmes :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34443) Kaji válasza mikrofon (#34441) üzenetére


Kaji
tag

Köszi a választ. Ha megjön az x-e4+27, egy véleményt szívesen meghallgatnék.

(#34444) SidCorky válasza Kaji (#34443) üzenetére


SidCorky
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok :) Karira tervezek venni magamnak egy Fujit, aktuális büdzsétől függően X-E4 vagy X-T30 lesz a szerencsés, szóval lelkesen olvasok minden véleményt az E4-ről.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#34445) mikrofon válasza Kaji (#34443) üzenetére


mikrofon
addikt

Megteszem, majd. Csak most valami akcióra várok. Ha lenne már rendelném is.

(#34446) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kellemes locsolkodást és védekezést mindenkinek!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34447) m1st3r válasza Polarstar (#34446) üzenetére


m1st3r
csendes tag

Köszi és viszont. Ha nem lenne járványhelyzet ÉS húsvét egyszerre, akkor azért lenne ennek egy... érdekes, pejoratív jelentése is. :)) :U

(#34448) gorgo válasza m1st3r (#34447) üzenetére


gorgo
őstag

Szerencsére az nem pejoratív! :N
Mindenkinkek boldog Fujit, akarom mondani Nyuszit! :D

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34449) -Fripp-


-Fripp-
csendes tag

Üdv Urak !
Betagozódtam immár én is a Fujisok táborába egy pompás X-T1-el , 13 év Nikon Dslr használat után.
Soha nem volt más digitális gépem ,ezért teljesen zöld vagyok milc fronton
Egyből adódott egy probléma amikor egy 32 gb Kingston kártyát tettem bele , a váz "kártyahiba" üzenetet írt ki.
Már tényleg nem emlékszem , esetleg formatálni kell vagy mi lehet a probléma?
Elnézést kérek ha kérdésem kiveri a biztosítékot és köszönöm a segítséget.

Aki másnak vermet ás , aranyat lel ...

(#34450) -Fripp- válasza -Fripp- (#34449) üzenetére


-Fripp-
csendes tag

Már megoldottam , köszi! :W
Majd belegyövök ...

Aki másnak vermet ás , aranyat lel ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.