Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) zsolaboy válasza Németh Péter (#5899) üzenetére


zsolaboy
csendes tag

Nem a Ramra értettem a bővítést,hanem a procira Péter. :)

(#5902) csenor válasza zsolaboy (#5900) üzenetére


csenor
senior tag

Jó proci csak 50 alatt nincs alaplap hozzá! :U :))

(#5903) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok! Egyik barátom megvette az FH3-at PC-re (nekem megvan már Xbox One-on) hogy tudjunk játszani, de az istennek se tudjuk benne beállítani a multit. A következőt írja, ha online freeroam-ba akar menni: "Unable to connect to the Live configuration servers". Amit próbáltunk: a Teredos cuccot már ezerszer próbáltuk, azzal úgy tűnik nincs gond, emellett volt már driverfrissítéstől kezdve minden. Ami még érdekes lehet, hogy az Xbox app szerint minden rendben, a hálózat résznél nem mutatja, hogy gond lenne, viszont a Forza Hub sem csatlakozik. Ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogy mégis mi baja lehet, szívesen vennénk (kerestem már a topicban, de megoldást nem találtam). Előre is köszi! (ja és nyilván eredeti játék)

(#5904) Dzsuri89 válasza IntelKiller7 (#5880) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Este már bugtalanítottak. 😃
Hibátlanul jelzi, hogy enyém a DLC csomag a Car Pass miatt, mint az előzőek.

(#5905) IntelKiller7 válasza Dzsuri89 (#5904) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Másnap jó lett nekem is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5906) Vityaa válasza Silεncε (#5903) üzenetére


Vityaa
tag

Olvass vissza, jó pár hozzászólást írtunk már ezzel kapcsolatban. Parancssorban ip cím megújítása néha szokott segíteni, de nem mindig. Ha sikerül online lenned, utána már csak meghívjátok egymást partiba, és menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#5907) mpierre válasza zsolaboy (#5901) üzenetére


mpierre
veterán

Milyen vírusirtód van?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5908) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!
FM7-ben amióta bekerült a Focus RS MK2 a Speciality Dealerhez, azóta nem lehet megvenni a kereskedőtől. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megszerezni?
Előre is köszönöm!

(#5909) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Üdv!

Egy egyszerű kérdésem lenne. FM7-ben megcsináltam a Sebring, 29 körös Le Mans versenyt. Megadta az érte járó jutalmakat viszonz nem pipálta ki a futamot. Ez így jó vagy valami bug?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5910) Corpuscle válasza horvathpeter (#5909) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mostanában nem játszottam, de ha jól emlékszem, akkor pipálja ki az adott versenyt, ha megnyerted.

[ Szerkesztve ]

(#5911) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Megnyertem mindegyik versenyt, mindent kipipált csak ezt az egyet nem.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5912) Corpuscle válasza horvathpeter (#5911) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor passz. :(

Mostanában egyre jobban hiányzik a Forza 7, de ez a AC: Origins teljesen beszippantott. Ráadásul ma jön dlc is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#5913) Lifer092


Lifer092
senior tag

A FH3 áthelyezése mennyire kavarja meg a játékot? Persze nem a ctrl-x ctrl-v megoldással, hanem a gépház-alkalmazásokból történő áthelyezéssel. Jelenleg egy 500GB-os vinyón van, holnap érkezik egy új 1 terrás és arra tenném át a játékokat, köztük az FH3 -t is.

.... eljut vajon majd az agyáig hogy új helyen van, vagy tölthetem újra tizedjére? :U
Valaki próbálta már áthelyezni?

Amúgy az update óta úgy néz ki megjavult a crashelgetés, de mivel már ezt kb. 50x mondtam így inkább visszaszívom, csak annyit mondok egyelőre hogy tegnap jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#5914) 8zabi válasza Lifer092 (#5913) üzenetére


8zabi
őstag

én már helyztem SSD-ről vinyóra, nem lett semmi gubanc, okosan csinálja

(#5915) Mika1227


Mika1227
őstag

Letöltöttem az áruházból a Forza 7 demót. Hol lehet eltávolítani, mert nem találom?!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#5916) tescodr válasza bandi0000 (#5898) üzenetére


tescodr
tag

Nekem g4560 van pöccre megy minden. Sajnos csak a demót toltam.A g4560 lényegében egy i3, ezzel szemben a g4400-bol hianyzik jó néhány utasítás készlet és ugye a HT. Ezért nem indul sajnos.Egyébként valaki tud valami jó helyet, vagy módszert, ahonnan olcsóbban be lehetne szerezni a horizont?Hálás lennék ha privátban megosztaná vekem.

[ Szerkesztve ]

(#5917) r4z válasza tescodr (#5916) üzenetére


r4z
nagyúr

Hardverapron 8k korul megtalalod digitalis kod formajaban Hot Wheels DLC-vel egyutt. En is igy vettem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5918) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Forza hub másnál sem megy?

Véleményem szubjektív...

(#5919) Csapoati válasza hackeeeee (#5918) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam tökéletesen megy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5920) hackeeeee válasza Csapoati (#5919) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azóta kétszer elindítottam újra az alkalmazást, és már Nekem is megy. Köszi, hogy megnézted. :)

Véleményem szubjektív...

(#5921) Csoeri79


Csoeri79
csendes tag

Sziasztok!

Nektek működik a "forzathon"? Nekem eleve csak egy feladatot adott meg a háromból. Azt az egyet is hiába próbálom, egyszerűen nem adja meg a feladatokat. Megcsináltam a bathrust-i versenyt egy Holdennel, kétszer is (másodikra már 10 körös versenyt nyomtam), de többszöri újraindításra sem reagál. Több, mint 300-al repesztettem Dubaiban, de azt sem adta meg. Mi a bánat van?

(#5922) muxi-muxi válasza Csoeri79 (#5921) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Néha előfordul, hogy az achievement később jelenik meg az elvégzettek közt. Win10 alatt (és hát mi alatt futtatnád) a systrayből bújik elő, általában azonnal ,de gyakran van olyan ,hogy már a garázsban vagyok, mire megjelenik a teljesítés.

Más: a kumilatív frissítés óta (+Meltdown, Spectre) az eddig betonstabil konfig alatt csinál érdekességeket a Forza 7. Néha előfordul, hogy a főmenüből a konkrét verseny felé fordulás után kilép, és ezt vési a képembe: "Application has been blocked from accessing Graphics hardware Windows 10"

A megoldás extrarövid gugli tán megtaláltam [link] , és az első rész teljesítése ("Run System File Checker") plusz driverfrissítés után ismét működött a játék.

Apró tipp az XP tenyésztésre: Válassz ki egy tetszőleges kocsit a garázsodból (az sem baj ha illegáltuningolt), és lődd köré a konkrét futamot. Ha pl 417 pont a performance pontja (továbbiakban PR) a kocsinak, akkor a futamon részt vevő kocsik PR-ját szigorítsd 416 és 418 közé, a nehézséget állítsd "unbeatable"-re - és voila, egyedül indulsz a versenyen, első vagy, és dől a zsé+XP (minél hosszabb futam annál jobb, és edzésnek sem utolsó). Biztos van egyszerűbb tápolás is, de nekem ez vált be :D

Továbbra is a legjobb kocaszimulátornak tartom, ám ha kicsit nagyobb kihívást akarok a franchise-on belül, arra még mindig jobb az APEX, csakhát annak nincs 21:9 támogatása. (lehet h mókolok rajta, oszt' lesz).

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#5923) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Horizon 3 ban, hogy a francba lehet beüllni és szétnézni az autóban? Mármint nem vezetni ugye, hanem megnézni a belsejét

Xbox One: bandymnc

(#5924) bandi0000 válasza bandi0000 (#5923) üzenetére


bandi0000
nagyúr

meg van

Xbox One: bandymnc

(#5925) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

sziasztok!

bocsi, új lennék horizon 3 ban.
tudtok segíteni, hol találnék embereket akik normálisak és COOP-campaign-t lehetne játszani együtt?

esetleg Discord server van e erre.

köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#5926) Viper26


Viper26
nagyúr

FM7-ben hogyan lehet egyszerűen kipróbálni az új autókat?

Pixel 7 | FR955

(#5927) infectedmann válasza Viper26 (#5926) üzenetére


infectedmann
őstag

A Single Player fülön van egy Free Play opció, amivel mehetsz egy random versenyt (talán a pályát is be lehet állítani), verseny előtt meg ugye van egy Test Drive opció, amikor egymagadban körözhetsz a pályán.

(#5928) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyenkor mizu? Megvan a játék, be vagyok lépve store-ba:

Véleményem szubjektív...

(#5929) bandi0000 válasza hackeeeee (#5928) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ne törődj vele, úgy se bírja a kártya :D

Xbox One: bandymnc

(#5930) hackeeeee válasza bandi0000 (#5929) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lapozzunk.

Az h Nálam nem megy, az nem érdekel, csak haveromnak oda van adva home-olva, és Nála is ugyan ezt írja.

Véleményem szubjektív...

(#5931) hackeeeee válasza hackeeeee (#5930) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Win10 bug..

De, megoldottam.

Véleményem szubjektív...

(#5932) twi452 válasza hackeeeee (#5930) üzenetére


twi452
senior tag

[0x803F8001]

Hátha ír valami okosat rá de rákeresve a kódra vannak videók is stb
Melóból nem nézek utána ennél jobban :)

Szerk:akkor lényegtelen :D

[ Szerkesztve ]

(#5933) hackeeeee válasza twi452 (#5932) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Powershell témát próbáltam, ami újratelepített mindent, de úgy nem volt jó.

Úgy indult el, hogy elindítottam a Gears 4 telepítőjét, majd megszakítottam..

Véleményem szubjektív...

(#5934) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

valaki esetleg coop campaign forza Horizon 3?

(#5935) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ismét akciós a Horizon 3 és a HW kieg.
Standard: 10.500Ft
Deluxe: 12.700Ft
Ultimate: 14.200Ft
Hot Wheels: 1725Ft

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5936) Csapoati válasza IntelKiller7 (#5935) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Hot Wheels ajándék ennyiért. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5937) csenor válasza Csapoati (#5936) üzenetére


csenor
senior tag

Gold-dal. :B

(#5938) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

na még 1x utoljára.

van valami Forza Horizon közösség, / és /vagy discord ahova lehet csatlakozni kis coop game-ért??

esetleg aknek nincs már 1000 autója és a progress sem 120% a jatekban? én most vettem meg.

thx

(#5939) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5935) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FM6-hoz vettem carpass-t olcsón, valami 1200 Ft körül volt.

Véleményem szubjektív...

(#5940) Vadasz1 válasza hackeeeee (#5928) üzenetére


Vadasz1
tag

Sziasztok ez a hiba nálam naponta elöjön,mi lehet a próbléma
ELLENÖRIZZE A FIOKJÁT

[ Szerkesztve ]

(#5941) hackeeeee válasza Vadasz1 (#5940) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én megoldottam... Szerintem ez is a szokásos DRM-mel járó anomália..

Véleményem szubjektív...

(#5942) Vadasz1 válasza hackeeeee (#5941) üzenetére


Vadasz1
tag

Hogy csináltad mindig le kell szednem valamit?

(#5943) hackeeeee válasza Vadasz1 (#5942) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem kell, csak el kell indítani a letöltést.

Itt, most más megvett játékot kezdtem el csak letölteni (gears 4), és már meg is szűnt a probléma.

Véleményem szubjektív...

(#5944) Vadasz1 válasza hackeeeee (#5943) üzenetére


Vadasz1
tag

elkezted és csak megállitotad?

(#5945) hackeeeee válasza Vadasz1 (#5944) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elkezdtem, letöltött pár MB-t, majd megállítottam.

Véleményem szubjektív...

(#5946) Vadasz1 válasza hackeeeee (#5945) üzenetére


Vadasz1
tag

Köszi akkor legközelebb én is igy csinálom

(#5947) Boglya


Boglya
senior tag

Sziasztok!
Na én is beszereztem ezt a "nagyszerű" játékot (horizon 3). Kéne némi segítség, mert egyelőre nem nagyon boldogulok vele. Az egy dolog, hogy a microsoft store működése botrányos, a powershell-es módszer kellett, hogy egyáltalán le tudjam tölteni a játékot, de még csak ezután jött a java.
-4-5 perces töltési idő, ez normális? (ssd-n van, ahogy a win is, és a gépem nem hinném, hogy gyenge hozzá)
-mindig ablakban nyílik meg, alt-enterzni kell, ez normális?
-az egeret nem igazán szereti, ha alulra megyek vele megjelenik a start menü, ha felülre akkor a keret, és amúgy is a menüben ha rámegyek egy gombra eltűnik a kurzor és nem lehet kattintani. Ez az egyik legnagyobb gond, mert nem tudok normálisan beállítani dolgokat a menüben, erre van valami megoldás? tényleges full screen esetleg vagy valami hasonló?
-a momo kormányommal egyelőre nincs túl nagy barátságban a játék, bár ez lehet, hogy nem csak a játék hibája, még tesztelem. Mindenesetre cockpit view-ban összevissza remeg a játékban látott kormány ahogy vezetek, mintha a force feedback által keltett rezgésekhez igazodna, amik ugye a valóságban le vannak fojtva, szóval igazából teljesen fixen tartom. A pedálokkal is van valami, mert most még csak a kezdő pályán vagyok ugyan, de amikor beérem a bolyt elkezd lassulni az autó és ha nem váltok le akkor meg is áll, hiába nyomom tökig a gázpedált. Ilyen tapasztalatai vannak valakinek?
Köszi a segítséget!

(#5948) evitiguF válasza Boglya (#5947) üzenetére


evitiguF
senior tag

Érdekes anomáliák...
- nálam 20-30sec alatt betölt
- először ablakban nyílik nálam is, de magától átvált fullscreenre
- egeret nem használom ( xbox kart igen ) erről nem tudok nyilatkozni (PCn játszom félreértések elkerülése végett)
- G27-es kormányt próbáltam, bár nem merültem el a beállításokban, arra a megállapításra jutottam, hogy xbox karral sokkal jobb. Ezt a játékot erre optimalizálták. ( szubjektív )

(#5949) Bib válasza Boglya (#5947) üzenetére


Bib
őstag

Töltési idők egyéb anomáliák AMD vga és drivereiktől vannak. Frissíts drivert elsőkörben

(#5950) Boglya


Boglya
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
A hosszú töltési idők elmúltak az amd driver frissítésével. És valóban, teljes képernyőre rakja magát, csak én már első induláskor mikor ablakban indult rögtön alt+entereztem :D.
Az egér probléma viszont továbbra is fennáll, ahogy abbahagyja az egér a mozgást, azonnal eltűnik a kurzor, így csak mozgás közben lehet kattintani. A felső menüsort hogy a francba lehet egér nélkül állítani? (LB és RB gombokat ír rá, de nem sikerült rájönni, hogy billentyűzeten vagy kormányon ezt mivel lehet összehozni)
A kormánynál meg az van, így kis játék után tesztelve, hogy gyakorlatilag nem gyorsít most már, fullra nyomott gázzal sem. Csak felpörög a fordulatszám és az autó áll egy helyben. Ha a féket nyomom rükvercben elindul hátrafele, de ha a gázt, előre nem megy, csak pörög a motor... erre valami tipp? Ha a billentyűzet megfelelő gombját nyomom akkor elindul a járgány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.