Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Lifer092 válasza Vityaa (#5600) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hmm, köszönöm még megnézem ezt is ha lejön délután a játék. :)

(#5602) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Valaki szokott driftelgetni? :D Én most kezdtem ismét bele, eddig nem az igazi de napról napra jobban megy :D Ha valakinek lenne kedve körzőzni vegyen fel nyugodtan. Alwin4K

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5603) Németh Péter válasza Lifer092 (#5595) üzenetére

Na várj, az a parancs egyszerűen letörli az Xbox indentity Provider-t, utána azt újra kell telepíteni. Ha nem telepítetted újra, akkor most nincs a gépeden.

(#5604) Lifer092


Lifer092
senior tag

Jelentem, harmadik letöltésre sikeresen elindult a játék! Már csak az a kérdés hogy crashel -e. Holnap megjön a kontrollerem, és nyúzom pár órán keresztül, remélem crash mentesen.....

A nem elindulást amúgy egy hivatalos fórumon írt ötlet oldotta meg, mégpedig az, hogy le kellett tölteni egy random kis ingyenes alkalmazást, és elindult a Forza... WTF? Na mindegy, megy, az a lényeg. :) A nagy teszt majd holnap következik.

Köszönöm a segítséget! :R :R

(#5605) r.levente75 válasza Lifer092 (#5604) üzenetére


r.levente75
addikt

Yeee grat. Remélem így is marad. :C

(#5606) Németh Péter válasza Lifer092 (#5604) üzenetére

Megírhatnád a többieknek, hogy mi volt az a kis alkalmazás, meg hogy hol találtad az infót.

(#5607) csenor


csenor
senior tag

Hol tudnék Flag Rush játszani?
Tudom valahol szűrni az online játékokat, hogy oda csatlakozzak?

[ Szerkesztve ]

(#5608) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Az utolsó chapter-ben (ahol a GP-verseny, a Hyper Challenge, és a P1 kocsik bajnoksága van), azt vettem észre, hogy nem ad VIP bónuszt. Ez valami patch eredménye lehet? Ultimate-om van.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#5609) muxi-muxi válasza muxi-muxi (#5608) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Időközben ismét kaptam...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#5610) twi452


twi452
senior tag

Most néztem meg milyen ez a kamionizás motorsport 7ben...
Ez valami rossz vicc lehet csak..ezeket az iszonyat erős nagy dögöket kizárt h így lehessen nyomni minden következmény nélkül, egyszerűen oda van ragasztva az aszfaltra.
Az meg egy másik csoda, hogy abban az 5 versenyes karrier szériában, egyik pályán majdnem kört kapnak a drivatarok a következő pályán meg mintha nitrót nyomna egyenesben Halálos iramban stílusban és egyszerűen elrepülnek mellettem xD

(#5611) Lifer092 válasza csenor (#5607) üzenetére


Lifer092
senior tag

Forza Horizon 3 hivatalos fórumán olvastam, most nem tudom linkelni, mert épp összefosta magát az oldaluk. :U

De annyi a lényeg, hogy a Store-ból, bármilyen ingyenes alkalmazást le kell tölteni, akár egy TuneIn rádiót, akár a Candy Crush -t, bármit. Utána menni fog a Forza. Jó ég tudja miért, de működik valóban...

(#5612) Lifer092 válasza Lifer092 (#5611) üzenetére


Lifer092
senior tag

Na, megjavult az oldaluk: Fórum

De a lényeg:

(#5613) Atmil válasza twi452 (#5610) üzenetére


Atmil
aktív tag

Kapcsold ki az összes segítséget, akkor majd nem lesz oda ragasztva.

Kb. 230 km-rel mennek.

Nézd meg ezt! [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#5614) twi452 válasza Atmil (#5613) üzenetére


twi452
senior tag

Úgy játszom :)
Előtte a zöld Brabham-es versenyt toltam végig na ott figyelni kellett a kigyorsításra, ennél a kamionnál esőben is bárhol lehet padlógázzal kigyorsítani és csak megy :D
Az egyetlen kihívás, hogy ne csússz le féktávon a kanyarról.

Egy ideje már kikapcsoltam ezt az ideális ív mutatót is és így egy teljesen más játék lett belőle. Azt vettem észre h gyakorlatilag semmit nem figyelek csak a nyilakat és annyi. Így kikapcsolva gyakorlatilag kinyílt a pálya és azt vettem észre több perfect és good turn-öket kapok :)

Úgyhogy a kamion az nekem csalódás, nem nagyon fogom erőltetni a jövőben szerencsére azért van bőven más amit élvezek :)

(#5615) Atmil válasza twi452 (#5614) üzenetére


Atmil
aktív tag

Ez egy simcade játék, tehát nem teljesen szimulátor. :)
Valóban, ahogy mondod a kamionokat nagyon stabilan lehet vezetni, teljesen kikapcsolt segítséggel is.

"Egy ideje már kikapcsoltam ezt az ideális ív mutatót is és így egy teljesen más játék lett belőle"
Ez teljesen igaz. :K

Azért nekem nem csalódás a kamion. Mivel nem vagyok egy Ken Block. :N Legyen valamilyen sikerélmény is. :K

Én is kikapcsolom a segítségeket.

Az automobilistában a kamion irányítást teljesen más. Ott már lehet csúszkálni a kamionnal.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#5616) Atmil


Atmil
aktív tag

Olvasgattam a hozzászólásokat. Sokan panaszkodnak, hogy nem indul az FM3 vagy valamilyen gond van a Forzákkal.

Nem azért írom, mert én találtam fel a "spanyolviaszt" :N :D Egyszerűen csak tapasztalat.

AMD kártyám van. Ezt a drivert használom. "2017/07/14" Pedig azóta már 11 driver frissítés jött. Egyszerűen elkezdtem próbálgatni a drivereket, hogy melyikkel jó az összes autós játék, amivel játszom.

Nekem a legfrissebb driverrel kilépegettek a játékok, azon kívül a képernyő csíkos lett.

Persze nem tudom, hogy mi a helyzet Nvidia oldalon.

Azt tapasztaltam, hogy nem jó rögtön frissíteni a vga drivereket, főleg ha több játékkal játszik valaki.
FM3, FM7, FM6, PC2, F1 2016, F1 2017, Automoblista

Gondolom nem csak én vagyok vele így. :)

Üdv! Atmil.

(#5617) twi452 válasza Atmil (#5615) üzenetére


twi452
senior tag

Persze értem én és én sem vagyok Ken Block nem is tudok driftelgetni itt kormánnyal mert amikor átlendül és vissza kéne forgatni a kormányt megint akkor valamiért úgy befogja az force feedback a tmx-et, hogy attól félek letépem az egészet az asztalról :D
Ilyenkor szoktam elgondolkodni, hogy látom milyen könnyedséggel tekergetik a drifter autók kormányát ezerrel igazából (tudom azok épített verdák) én meg a játékban pont amikor gyorsan és sokat kéne tekerni befog a kormány és annyi game over csúszok ki :)

A kamionnál az volt a furcsa a régi brabham után h mekkora a szakadék, még a formula e-s kocsi is virgoncabb volt kigyorsításon ezeknél meg semmi. :)

(#5618) Atmil válasza twi452 (#5617) üzenetére


Atmil
aktív tag

A Hooningan Car Pack miatt rendeltem előre az FM7-et. Így megkaptam ingyen az FM3-ra.

Az 1965 Ford "Hoonicorn" Mustang-al jót lehet driftelgetni az FM3-ban. Persze az egy arcade játék.
Az FM7-ben kicsit nehezebb a drift.
Azt vettem észre magamon, hogy jobb kanyarba könnyebben megy a drift, mint a bal kanyarba.
Persze közel sem Ken Block szinten. :D

Gamepaddal sokkal könnyebb a drift, hátsó nézetből. Természetesen nem ugyanaz, mint a kormány.
G29-em van. Moddolva vannak a pedálok. Gyári váltó az is moddolva van, igaz csak egy nagyobb botkormányt tettem rá.
Most hajtok egy kéziféket, ami nem lesz olcsó.

Nekem Vheel Stand van. Bár az is mozog egy keményebb akcióban.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#5619) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Üdv!

Olvastam, hogy sokaknak nem indul a Forza. Nekem is dettó ugyan ezt csinálja. Tegnap sem és az előbb sem indult el, viszont (nem tudom próbáltátok-e és hogy ez megoldás lenne-e rá) ha az xbox appból indítom elindul. Egy próbát megér. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5620) Lifer092 válasza horvathpeter (#5619) üzenetére


Lifer092
senior tag

Köszi a tippet, ha netán megint előfordul, kipróbálom! :)

Amúgy, jelentem, több mint 3 óra folyamatos játék után semmi gondom nem volt vele, se crash, se fagyás se semmi! kop-kop-kop... :) :) :) :) :)

Legalább tanultam játszani a kontrollerrel is, nagyon állat. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#5621) 8zabi


8zabi
őstag

a legújabb Adrenalin AMD driver-rel ismét gyorsan tölt a Forza Horizon 3, ideje volt :)

(#5622) btf


btf
aktív tag

Mától megvásárolható lett a Forza Motorsport 7 Soundtrackje.

Itunes, Amazon, Spotify

Előfizettem 3 hónapra 1 euróért Spotify premium-ra, eddig bejön. :)

Nálam a "Garage Monkeys" viszi a prímet, volt olyan nap hogy végtelenítve hallgattam miközben mentem melóba.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5623) Doki16


Doki16
addikt

Megvettem a Horizon 3 játékot a napokban, de egyszerűen nem tudok vele játszani. Általában itt lefagy a játék ezen a ponton és nem lép tovább. Ha esetleg mégis elindul akkor teljesen véletlenszerűen megfagy a játék vagy csak kidob az asztalra. Tapasztalt valaki hasonlókat? Eredeti win10 van gépen az adatlapomon lévő konfiggal.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5624) Bib válasza Doki16 (#5623) üzenetére


Bib
őstag

Tuningolva nincs semmi? Ha van próbáld oc nélkül.

(#5625) Doki16 válasza Bib (#5624) üzenetére


Doki16
addikt

Nincs semmi minden alapon van.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5626) Lifer092 válasza Doki16 (#5625) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nekem a változatosság kedvéért másodjára dob kékhalált 5 perc után: VIDEO_MEMORY_INTERNAL hibával. Érdekes, elsőnek 3,5 óra játéknál semmi baja se volt.... :U :U :U :U :U :U

Legújabb driverrel is ezt csinálja, most a novemberi nVidia driver van fent.... :N

(#5627) Lifer092 válasza Lifer092 (#5626) üzenetére


Lifer092
senior tag

Felraktam a novemberi 30.-i nVidia drivert (388.43), azzal működik nincs BSOD. Előtte a november 15.-i volt fent, azzal volt internal memory error, meg a legújabbal is.

Ma délután ha melóból hazaérek nyúzom megint. :))

(#5628) Atmil


Atmil
aktív tag

Feltettem a legújabb adrenalin drivert (AMD) eddig jónak néz ki. Forzák egyelőre mennek szépen.

Lehet állítgatni játékon belül különféle dolgokat. Pl. Cpu, gpu, fps, stb adatokat meg lehet jeleníteni játékon belül. Sőt van egy külön mobil alkalmazás is. Ez talán azért jó, mert a forzáknak nincs telemetriája.

Kiváncsi leszek hosszú távon milyen lesz az adrenalin a forzákkal.
Nem lesz jó megy vissza a régi driver.

Üdv! Atmil.

(#5629) csenor válasza Atmil (#5628) üzenetére


csenor
senior tag

Én feltettem, de nem megy.
55 fps, de akadt mint az állat. :U

(#5630) csenor válasza csenor (#5629) üzenetére


csenor
senior tag

Levettem a teljesítményadatok kijelzését és egyből jó.
Plusz olyan gyorsan betöltött mint még soha. :D

(#5631) Lifer092


Lifer092
senior tag

Úgy néz ki hogy a fentebb írt vga driverrel tökéletesen működik. Remélhetőleg nem is lesz vele semmi, tervezem megvenni a Blizzard Mountain DLC-t hozzá, de előtte még ténylegesen meg akarok bizonyosodni hogy nincs se crash, se BSOD. :U Mielőtt ismét költenék rá.

Tegnap 3 óra játékidő alatt nem volt gond vele, és tegnap előtt sem.

(#5632) csenor válasza Lifer092 (#5631) üzenetére


csenor
senior tag

Nekem is jól működik. A betöltés nem tartott 1 percig. A régi driverrel volt vagy 5 perc.

[ Szerkesztve ]

(#5633) Bib válasza Lifer092 (#5631) üzenetére


Bib
őstag

Frankó gém ha megy mi ? Beszippantja a playert.😀

[ Szerkesztve ]

(#5634) Lifer092 válasza Bib (#5633) üzenetére


Lifer092
senior tag

Igen, ezek után remélem fog is. :)) Én amúgy is autó b*zi vagyok, különösen a BMW vonz, abból pedig van benne bőven, szóval nekem így külön mennyország. :DDD

Szeretem az open-world autós játékokat, anno a TDU-t is sokáig toltam, de idáig ez a Forza a TOP ilyen szempontból. :) Tegnap úgy raktam bele 3 órát hogy észre se vettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#5635) bandi0000 válasza Lifer092 (#5634) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nekem is az volt az első dolgom, hogy az M5 öt feltuningoltam és azt használom :D

Xbox One: bandymnc

(#5636) EasyRed101st


EasyRed101st
csendes tag

Sziasztok!
Forza motorsport 7-el küzdök, a single player tökéletesen működik, viszont multiplayer és egyéb dolgok amihez csatlakoznia kéne a forza szerverekhez nem akarják az igazságot!
Folyton ezt az üzenetet kapom:
The Forza Motorsport servers could not be reached. Please try again later!
[kép]
Teredo elvileg jó, amit találtam neten kipróbáltam, bár nem sok minden van konkrétan erre a problémára.
Valakinek van esetleg ötlete, hogy mi lehet a baj vagy tapasztalata ilyen problémával?

(#5637) dunc válasza EasyRed101st (#5636) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam tegnap volt ez, de mára már jó volt.

(#5638) creedszl válasza Lifer092 (#5626) üzenetére


creedszl
aktív tag

Jó hogy írod, én is belefutottam ebbe nemrég.Akkor ha megint előjön, megy vissza az említett driver.

Hulligaaan

(#5639) EasyRed101st válasza dunc (#5637) üzenetére


EasyRed101st
csendes tag

Én 1-1,5 hete vettem meg a játékot és még egyszer nem engedett be :((

(#5640) noblem1983 válasza Lifer092 (#5634) üzenetére


noblem1983
senior tag

Én is valamelyik este beléptem aztán szinte észre se vettem a 2 órát. Ha összehasonlítom a korábbi autós játékaimmal nagyon ritka volt mikor ennyire lenyűgözött volna bármelyik is pedig Nfs-ek is jók voltak meg a The Crew is de ez valahogy mégis egy szinttel feljebb van. Az új AMD driver pedig tényleg áldásos hatással van a töltési időre

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5641) Németh Péter válasza EasyRed101st (#5639) üzenetére

Redditen is háborognak.

PC Forza games closing instantly.

(#5642) Lifer092 válasza EasyRed101st (#5639) üzenetére


Lifer092
senior tag

Úgy vélem, nagyban attól függ van -e CTD vagy sem hogy a játék mennyire akarja hogy játszanak vele.... Tegnap 3,5 óra alatt semmi baj nem volt, ma megint CTD-volt, kifagyott, aztán kidobott az asztalra mindenféle hibaüzenet nélkül. Amíg offline módban mentem nem volt baj (lehet később ott dobott volna ki...), átmentem online adventure -re, majd rá 5 percre megtörtént amire nem vártam....

Tényleg halvány lila gőzöm nincs mitől van ez, egyik nap gond nélkül megy kis túlzással fél napot, másnap már 1,5 óra után CTD. Hihetetlen... Én ezt csak a fosul megírt M$ $tore-nak tudom be, meg annak hogy a Mikrofosnak van a legsz*rabb DRM -je... :U :U Ez szimplán trágyán megírt szoftveres háttérnek köszönhető. Mindegy, ettől függetlenül nagyon élvezetes játék, de elég frusztráló azzal a gondolattal játszani vele, hogy na, vajon mikor vág ki megint.

Engem amikor kivág fagyás után az asztalra, az eseménynaplóban ez szerepel:

A hibát okozó alkalmazás neve: forza_x64_release_final.exe, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x59ee2038
A hibát okozó modul neve: forza_x64_release_final.exe, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x59ee2038
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x0000000001ed194c
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x13e0
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d374f4d4d112dd
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe\forza_x64_release_final.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe\forza_x64_release_final.exe
Jelentés azonosítója: 95867e0a-e962-49c6-bd45-850f7c14f0ad
A hibát okozó csomag teljes neve: Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója: OpusReleaseFinal

(#5643) EasyRed101st


EasyRed101st
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Az megnyugtat, hogy nem nálam van a hiba, azt viszont sajnálom hogy a játékot és sok ember játékát ilyenekkel elcseszik ami egyébként alapjáraton szórakoztató lenne!

(#5644) Lifer092 válasza EasyRed101st (#5643) üzenetére


Lifer092
senior tag

Az külön vicc, hogy nem tudják javítani. Mert ez nem egyéni hiba, nem hardverspecifikus probléma, hanem tisztán, 100% -ban szoftveres gond.... Reddit is tele van ezekkel a hibákkal, sőt, a HIVATALOS forza fórum is... Rengeteg felhasználó panaszkodik, ugyanolyan hibákra mint nálam is voltak/vannak.

De semmit nem tesznek, igazából szerintem fingjuk sincs mitől vannak ezek... :U :U Rengetegen kiakadnak rajta, és teljesen jogosan, mert tegyük hozzá, fizet is érte az ember (ráadásul nem is az épp legolcsóbb játékok kategóriájába tartozik...) és elvárja hogy olyan programot kapjon amivel nincs probléma.

Ellenben itt nem ezt tapasztalom, rettenet idegesítő... Baromira tetszik a játék, tényleg leköt teljesen, de amikor jön egy ilyen random, megfejthetetlen eredetű összeomlás, akkor mindig kicsit kiábrándulok belőle.... :U :U Mert sajnos tényleg totál random, tegnap 3,5 óra alatt az ég világon semmi, ma 1,5 óra után ctd. Aztán ne kapjon hülyét a user....

(#5645) Viper26 válasza Lifer092 (#5644) üzenetére


Viper26
nagyúr

Engem ez egyelőre elkerül, eddig csak egyszer nem indult, azóta minden rendben szerencsére...pont a nagy Windows frissítés után volt, de azóta minden rendben.

Ahogy látom az autókkal nem csak mennyiség van...eddig nem találkoztam olyannal ami ne lett volna minden téren szépen megcsinálva. :)

Pixel 7 | FR955

(#5646) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok! FH3-ban van olyan multis verseny, ami nem xp alapján rangsorol? Kicsit idegesítő, hogy elsőnek érek be, viszont a rangsorban például csak 4. leszek.

(#5647) Aino


Aino
tag

Sziasztok!
Nincs valami megoldás arra, hogy minden egyes update-nél ne kelljen leszedni újra az egész játékot?
A store szerint javításra szorul a program és nem is ad semmi más lehetőséget.

(#5648) Bib válasza kzolee216 (#5646) üzenetére


Bib
őstag

Ez azért van, mert esetleg több segítséget használó ne szerezzen abból előnyt.Szerintem ez igazságos.

(#5649) kzolee216 válasza Bib (#5648) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Köszi! Akkor elméletileg ha kikapcsolok minden segítséget, akkor az megoldás lehet. Nemsokára kipróbálom. :)

(#5650) twi452


twi452
senior tag

Motorsport 7-ben más is nyomja extra long-ban a versenyeket?
Azt vettem észre h a gumi nem akar fogyni..20 kör után 11% ment le belőlük az üzemanyagnak meg a háromnegyede ment el.
Ami a feltűnt h a verseny második felében egyre csak gyorsultam körről körre és a végén olyan rövid féktávokat tudtam venni amivel az elején garantált volt a gumifal :)
Ezek alapján az üzemanyag fogyás rendesen befolyásolja a kocsit főleg úgy h végig gyakorlatilag friss gumin megy az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.