Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5754) PeTeR_33 válasza Csapoati (#5749) üzenetére


PeTeR_33
tag

Szerintem ő arra gondol mennyire àrkàd fèl àrkàd a jàtèk.

A Projekt Cars első rèszèt pròbàltam èn is.Mèg segèdletekkel is vezethetetlenek voltak az autòk.Ezàltal szinte èlvezhetetlen.

Ezzel szemben az F1 2011-2017 megfelelő assistokkal is nagyon jò jàtèkèlmènyt kihìvàst nyùjtott.

Billel assistokkal mennyire èlvezhető a FM7??

Erről mit gondolsz??

[ Szerkesztve ]

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#5755) Csapoati válasza PeTeR_33 (#5754) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őszinte leszek, billel nem próbáltam, csak X360 és X1 kontrollerrel. Azokkal tökéletes.

Amúgy az egy dolog, hogy a kocsik és alkatrészek jó része azonos a Horizon 3-mal, a fizika teljesen más.

xxx000: Neked meg megfeküdte valami karácsonyi kaja a gyomrod, vagy valaki fikanickje vagy?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5756) Chalez


Chalez
őstag

Beszereztem az FM7-et One S-re, hát valami pazar ez a game...Persze nem mutatja meg magát teljes pompájában, oda 4K HDR kellene.
Viszont az irányítás és a fizika teljesen más mint a FH3-ban. Ha a steering simulationon van, akkor úgy érzem, hogy ha nagyobb teljesítményű verdával megyek, csak szop@tom magam, ezért normál állásba kapcsoltam inkább, az ABS-t pedig ON-ra tettem. Shift még auto, de azon kívül minden segédlet off. Így már azért vállalható... Oké, ha kormányom lenne, minden segítséget kikapcsolnék, van pár évnyi szimulátor ligás tapasztalatom, de hát ha megnézem a mai árakat, kicsit lelomboz, egy playseat 100k egy használható kormány 100k...asszem jó lesz nekem a kontroller is :DDD :DDD

(#5758) Viper26 válasza PeTeR_33 (#5754) üzenetére


Viper26
nagyúr

Billel semmi gondom, long futamokat megyek úgy. :)

iPhone 14 | FR955

(#5759) apollo12


apollo12
veterán

heló próbálok felmenni online de állandóan ezt írja ki, mi lehet a baja ?

(#5760) r.levente75 válasza apollo12 (#5759) üzenetére


r.levente75
addikt

Router újratelepítés! Két hónapot szívtam ezzel, senki nem tudta rá a választ, még a föld túloldalán sem, erre a problémára. Ha rákeresel visszaolvashatod részletesen is.

[ Szerkesztve ]

(#5761) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Ūdv!

A 1060 1070 1080 tulajoktòl kèrdeznèm,hogy kinek melyik driver vàlt be leginkàbb Forza Motorsport 7 -hez?

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#5762) kzolee216 válasza PeTeR_33 (#5761) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Én a legfrissebbel tolom ezt és a Motorsportot is. Nekem semmi bajom vele, lekopogom... kop kop kop :)

1060 3gb

[ Szerkesztve ]

(#5763) twi452


twi452
senior tag

Spa..éjszaka..20 kör.. hát leizzadtam a végére mit mondjak de megérte ez a röpke 50 perc "sétakocsikázás"
A 15. körben sikerült az élen állót elkezdenem üldözni aztán 2 körrel a vége előtt meglett és onnantól csak érjek be végre mentalitás :D

(#5764) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, Forza Horizon 3 ban Xone-ban hol található a split screen mod? Tegnap ismerösöméknél próbáltam a gyerekeknek bekapcsolni, de csak online meg coopot találtam, ahhoz meg goldot kért volna a játék. Egy kép is sokat segítene, mert valszeg angol menüvel játszik a többség náluk pedig németre van állítva.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5765) morfondőr válasza ooooobi (#5764) üzenetére


morfondőr
őstag

Én úgy tudom, hogy nincs benne split screen! PC-n biztosan, de szvsz xboxon sincs!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5766) Csapoati válasza ooooobi (#5764) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nince benne split screen, csak a Motorsportokba került bele. De nem is csodálom, ahhoz brutálisan sok számítási teljesítmény kéne egy nyitott világú játéknál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5767) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Forzathon másnál is bugos? Megint nem adja meg őket, ki-belépés után sem. :(

Véleményem szubjektív...

(#5768) Bib válasza hackeeeee (#5767) üzenetére


Bib
őstag

Ha 3 kört kell menni, akkor 4-et menjél én úgy szoktam. :K

(#5769) hackeeeee válasza Bib (#5768) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom melyikkel van gond, haver szólt, hogy próbálgatta őket, egyiket sem adta meg.

Véleményem szubjektív...

(#5770) Rexcor válasza hackeeeee (#5769) üzenetére


Rexcor
őstag

Nekem sem adta meg őket.

(#5771) hackeeeee válasza Rexcor (#5770) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi!

Véleményem szubjektív...

(#5772) tomas51


tomas51
senior tag

Nekem beadta szépen mindet, volt amit csak 2.-ra ugyan.

(#5773) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy írtatok már róla, de rengeteg hozzászólás van. Az lenne a kérdésem, hogy megy szépen mindkét játék, viszont amikor egyszerre sok autó van előttem, akkor eléggé beszaggat a játék (főleg a Horizon 3).
Mediumban van már a FH3, de néha így is beszaggat, és rohadt idegesítő. Mit kellene esetleg visszavenni vagy kikapcsolni? Elég gyakran felmegy a CPU 100%-ra (i5 3570 non k) Ha jól tudom egy magot használ a játék, de ennyire szar lenne? Sokszor beáll a kép és kidob asztalra. Ezek leginkább a Horizonnál fordulnak elő. Van erre valami megoldás vagy törődjek bele, hogy egy ...?! :U

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5774) Bib válasza horvathpeter (#5773) üzenetére


Bib
őstag

Sajnos akkor proci limited van. Próbáld meg dinamikus optimalizáción. Esetleg tükröződést lejjebb vinni.Belekerült procit jobban kihasználó beállítás, de ez nálad lehet fordított hatású.

(#5775) apollo12 válasza horvathpeter (#5773) üzenetére


apollo12
veterán

kevés neki a 4 mag, legalább egy i7 kell neki

(#5776) hackeeeee válasza apollo12 (#5775) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez így ebben a formában nem feltétlen igaz, mert Én toltam kikapcsolt HT-val, 4 maggal, és jobban ment a játék 1440p-ben, mint HT-val.

Véleményem szubjektív...

(#5777) Vityaa válasza apollo12 (#5759) üzenetére


Vityaa
tag

1 hónapja szívok ezzel én is, 1x megy minden normálisan, utána napokig megint nem megy semmilyen online tartalom. Na de most rájöttem a tutira. :C A modem/router beállításokban engedélyezni kell 2 portot, és láss csodát 10-ből 10x minden ok. :DD :DD

[link]

(#5778) r.levente75 válasza Vityaa (#5777) üzenetére


r.levente75
addikt

:K :C

(#5779) apollo12 válasza hackeeeee (#5776) üzenetére


apollo12
veterán

980ti nel 4670k 4.4ghz elfogyott most 4790 3.9ghz sokkal jobban fut

(#5780) hackeeeee válasza apollo12 (#5779) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én 4.8-on toltam 4 maggal, és 8 szállal, és alapjában véve 4 maggal jobban ment mint 8 szállal.

Véleményem szubjektív...

(#5781) Vityaa


Vityaa
tag

Nektek megy az online rész? Nem hiszem el, hogy megint nálam van a hiba. Napok óta hibátlanul ment minden, de most megint szórakozik.

(#5783) HEAHEA


HEAHEA
tag

Sziasztok! A következőkben kérném a segítségeteket. Most megszereztem PC-re a Horizon 3-at. Az optimalizáló betöltéskor kb. 75% környékén mindenféle hibaüzenet nélkül kilép . Régen még működött a demó, amit kipróbáltam. Akkor még egy AMD 7850-es 2GB-os kártyával.
Konfigom: i5-3450, MSI RX480 8GB, 16GB memória , Win10 Pro oprendszer.
Járt már más is így, hogy már az elején nem tölt be a játék? Mit tudtok tanácsolni?

(#5784) gali777 válasza HEAHEA (#5783) üzenetére


gali777
őstag

Windowsban adatvédelmi beállítások, mikrofon, és kapcsold ki a forzában a mikrofont. Régen ez segített, lehet nálad is ez a baja.

(#5785) HEAHEA válasza gali777 (#5784) üzenetére


HEAHEA
tag

Köszi a hozzászólást, de sajnos nem oldotta meg. :(

(#5786) Bib válasza gali777 (#5784) üzenetére


Bib
őstag

Ezt a hibát már javították.

(#5787) Bib válasza HEAHEA (#5783) üzenetére


Bib
őstag

AMD-s vonalon voltak driver oldalról betöltési hibák, időtartam megnyúlások.Próbálj meg másik drivert, tuning legyen offon ha van. Alkalmazást állítsd alaphelyzetbe.

(#5788) noblem1983 válasza HEAHEA (#5785) üzenetére


noblem1983
senior tag

Próbáld meg a 17.12.1-es drivert ezzel a legjobb eddig

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5789) btf


btf
aktív tag

FH3 - Blizzard Mountain - 2760ft

FM7 - Car Pass - 5200ft

A havi goldot itt lehet behúzni 200ft-ért. (még 4 napig)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5790) hackeeeee válasza btf (#5789) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az FM7 carpass-on agyaltam már, de nem tudom eldönteni, hogy ér-e ennyit.

Bár, a horizon 3-hoz az Expansion pass akkor már jobban megéri. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5791) Csapoati válasza hackeeeee (#5790) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is agyaltam a FM7 Car Passon, de 42 autóért kifizetni a játék árának harmadát pluszban... Részemről inkább nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5792) hackeeeee válasza Csapoati (#5791) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, szintén. Én is így vagyok vele, inkább várok. Lesz ez még olcsóbb is. :)

Véleményem szubjektív...

(#5793) NGA


NGA
addikt

Kis segítség kellene
Kisfiam laptopon FH3+HW-vel szeretne privát sessionozni a barátjával, aki xbox one-n van. Látják egymást, ki is tudja jelölni, de nem tud vele összekapcsolódni. Network error-al jön vissza. Mit kellene tennünk?

A laptop wifin van.

[ Szerkesztve ]

(#5794) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

haverral kipróbáltuk a Horizon 3 demóját (PC), és nagyon megtetszett a játék, ezért beruháznánk rá.

Első kérdésem az lenne, hogy a demót le kell törölni a gépről, és újra leszedni a már teljes játékot, vagy ha megveszem, akkor csak feloldja a teljes tartalmat, és mehet a móka?

Illetve láttam itt pár hozzászólással korábban, hogy vannak hozzá DLC-k ezek közül mi az ami ajánlott, most hogy így akció van, lehet érdemes lenne egyből bezsebelni.

A 200Ft-os gold csak Xboxosoknak érvényes, vagy PC-n is profitálhatok belőle?

(#5795) NGA válasza evitiguF (#5794) üzenetére


NGA
addikt

Le kell törölni a demót, teljesen más amit telepít. Érdemes a hardverapron vásárolni kódot, és amit ajánlok, az egyben az FH3+Hot Wheels, és a Blizzard Mountain. A 200 Ft-os az accounthoz kötődik, azaz pc-n xbox360-on és xo-n is működik

[ Szerkesztve ]

(#5796) evitiguF válasza NGA (#5795) üzenetére


evitiguF
senior tag

Köszi!

igen, innen vettem hardveraprorol, elvileg FH3+Hot Wheels.
Akkor már csak a Blizzard Mountain marad hátra. Viszont ha jól értem, akkor ezt úgy érdemes, hogy 200Ftért előfizetek most goldra, és akkor 2760Ftért tudom most megvenni.

A játékon belül ezt a Blizzard Mountain-t hogyan kell elképzelnem? Külön indítható, független az alapjátéktól? Vagy a térképen felold egy olyan területet, ami az alapjátékban nem elérhető, és ott lesznek ugyanúgy küldetések, feladatok, stb...

(#5797) morfondőr válasza evitiguF (#5796) üzenetére


morfondőr
őstag

A térképen jelölve van egy pont, udamész és egy átvezető videóval elvisz a hegyekbe. A helyszín független.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5798) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv!

Az mi a fenéért van, hogy egyik napról a másikra a FH3 úgy dönt hogy nem hajlandó elindulni. Indításkor feldobja a szürke képernyőt középén a kis FH3 képpel és minden hibaüzenet nélkül bezárja az ablakot. :F :F :F

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#5799) Bib válasza CsiguszMaxim (#5798) üzenetére


Bib
őstag

Jelentkezz be Windowsba online fiókkal.

(#5800) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Erről van szó?

Mert ha igen akkor be vagyok jelentkezve.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.