Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) IntelKiller7 válasza Bib (#5095) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mondjuk, ha 3 naponta jon frissites akkor eleg cink. 😂

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5102) ForRedGlory válasza Bib (#5100) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Első dolgom volt.

(#5103) Bib válasza IntelKiller7 (#5101) üzenetére


Bib
őstag

A win 10 megjelenése óta szerintem csak 3. nagy csomag. Azért ez nem olyan sűrű 😀. Gondolom a frissítés alatt te is a nagy update-teket értetted 😊

[ Szerkesztve ]

(#5104) IntelKiller7 válasza Bib (#5103) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahha. :) Bár én csak egyet éltem meg a 10-nél. A 2. már nem érdekelt a mostanit pedig már a macbookomról követem :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5105) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Megjött a Camaro Sport a rivals event jutalmaként. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5106) Win-T válasza Csapoati (#5105) üzenetére


Win-T
senior tag

Másnál is van olyan, hogy leszarja a játék, ha megdöntöd a saját köridődet? Most mentem Watkins Glenen, és az tűnt fel, hogy a játék szerint 2:04 valamennyi a legjobb időm, viszont direkt figyeltem, hogy háromszor is futottam 2:03-as köröket és ez egyszer sem érdekelte maradt a régi a best lap. Pedig mind tiszta kör volt, nem felkiáltójeles.

(#5107) dunc válasza Win-T (#5106) üzenetére


dunc
nagyúr

Visszatekerés se volt bent?

(#5108) hackeeeee válasza Bib (#5103) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak, mint már írtam, ennek semmi köze ahhoz, hogy frissített a Win, vagy sem, mert van aki direkt ez miatt újratelepítette a rendszert, és ugyan úgy nem indul neki játék.

Véleményem szubjektív...

(#5109) Win-T válasza dunc (#5107) üzenetére


Win-T
senior tag

Nem, ha rewindelsz akkor megkapod a felkiáltójelet a kis háromszöggel a köridődre azonnal úgy rémlik. De nem volt...

(#5110) Csapoati válasza Win-T (#5109) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak utólag teszi oda rewind használatánál a felkiáltójelet, menet közben nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5111) r.levente75


r.levente75
addikt

Melyik bucket listbe lehet porscheval menni?

(#5112) Bib válasza r.levente75 (#5111) üzenetére


Bib
őstag

Neked kell létrehozni egyet.

(#5113) r.levente75 válasza Bib (#5112) üzenetére


r.levente75
addikt

Még nem csináltam, nehéz?

(#5114) Win-T válasza Csapoati (#5110) üzenetére


Win-T
senior tag

Lehet, de akkor sem használtam. :)

(#5115) Csapoati válasza Win-T (#5114) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az is elég néha, hogy az előző körben ütköztél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5116) IntelKiller7 válasza r.levente75 (#5113) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Dehogy nehéz. Kiválasztasz 1 útvonalat meg, hogy milyen autó class legyen, elnevezed azt kész. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5117) Bib válasza r.levente75 (#5113) üzenetére


Bib
őstag

Ahogy előttem írta kolléga, semmi extra. Egy porscheval odamész létrehozol egyet,akármit és kész. Utána csináld is meg újra, nekem akkor adta meg.

(#5118) Win-T


Win-T
senior tag

[Így is lehet...]

:D

[ Szerkesztve ]

(#5119) Bib


Bib
őstag

Tegnap este még beállítottam az otthoni hálózatot, aztán reggel meg nem indult a Fm7. Egyszerűen 3 másodperc után bezárta a töltőképet. Annyit csináltam hogy xbox hálózatkeresésben ellenőrzés ,majd javításra nyomtam. Akinek nem indul próbálja meg ezt a módszert, mielőtt telepítgeti a játékot fel-le.

(#5120) hackeeeee válasza Bib (#5119) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én csak a DLC-ket rajtam újra, és elindult a játék.. :DDD

De azért tök jó, hogy ott tartunk, hogy pc-hez is nyitogassunk portokat, hogy tudjunk rendesen játszani.. Arról már nem beszélve, hogy akinek XBox van, annak valszeg oda van kinyitva minden port, és 2 eszközre ugyan azokat a portokat nem lehet kinyitni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5121) hackeeeee válasza hackeeeee (#5120) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kicsit próbálkoztam ezzel Én is.. a boxot betettem DMZ-be, a pc-hez kinyitottam a portokat, erre szigorú lett a mérsékelt NAT-ból.. Köszi..

Aha oké, DMZ-ben van a box, és közli, hogy strict, köszi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5122) Csapoati válasza Win-T (#5118) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te jó ég, ez hatalmas. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5123) hackeeeee válasza Bib (#5119) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, rendberaktam a NAT-ot, utána Nekem sem indult. A javítás nem oldotta meg, ugyan úgy áthelyeztem a játékokat 2 meghajtó között, és újra tettem a DLC-ket, és elindult a Horizon 3 és az FM7 is..

Véleményem szubjektív...

(#5124) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Vegyetek már 1 X-et. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5125) pethYeti válasza IntelKiller7 (#5124) üzenetére


pethYeti
addikt

Befejezhetnéd. De komolyan. Mindenre csak azt tudod válaszolni, hogy bezzeg XBOX-on. Nem érdekel. PC-re vettem meg. Nem mentesíti őket, hogy egy darab kaki a játék, teljesítmény szempontjából. A másik meg ugyanúgy vannak gondok XBOX-on is...

(#5126) GoZoL válasza pethYeti (#5125) üzenetére


GoZoL
senior tag

PC-n semmi problémám nincs.

(#5127) IntelKiller7 válasza pethYeti (#5125) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Miféle gondok? 60 órám van benne, 1 problémával sem találkoztam azon kívül, hogy 2. nap 2 versenyen droppolt az FPS. Tényleg sok gond van.

Play Anywhere a játék, ott játszod ahol akarod. Szóval ez a PC-re vettem meg duma ebben az esetben tök bullshit. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5128) pethYeti válasza GoZoL (#5126) üzenetére


pethYeti
addikt

Ez remek. Örülj neki. Játssz. Én is ezt tenném...

Csak a Turn10 által beismert hibák

Egyébként meg elég ha felmész redditre, rengeteg embernek crash-el.

IntelKiller7: Ez mitől lenne bullshit? Miélyen kifogás? Nekem PC-m van, nem azért fizettem egy játékért, hogy XBOX-on jobban fusson jóval gyengébb grafon. Kösz de ez minden csak nem magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#5129) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5124) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Negatív. :)

Ezt a "néha nem indul" témát leszámítva Nekem sincs semmi gondom.

1 játékért nem fogom lecserélni az S-t, mert semmi értelme nincs.. Lehet, hogy majd valamikor egyszer, de most biztos nem.

De, sarkítva, mondhatnám azt is, hogy nem a PC hibája, hogy a port szh@r. :(

Hasonlóan jó minőséggel fog indulni a Destiny is a jövőhéten.. :((( :o

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5130) Bib válasza hackeeeee (#5123) üzenetére


Bib
őstag

Ez tényleg érdekes. Mondjuk nekem a horizon3 megjelenéskor is hibátlan volt, azóta sincs vele soha semmi.Motorsport sem crashel soha.
Akit érint van friss ropogós Nvidia driver 388.00.

[ Szerkesztve ]

(#5131) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#5127) üzenetére


30z.Samu
félisten

De most azért nem fogunk Xboxot venni, mert van egy játék, amit szarul portoltak át. Oké, idővel kijavítják, mert gondolom megy nekik a report ezerrel csak na. :D Én csak azzal találkoztam, hogy váltásnál késik az autó hangja, nem mindig, de néha-néha előfordul. JA meg a frissítés óta 1-1 pályán startnál be-be laggol, ezt a frissítés óta csinálja és kb az első kör feléig, utána teljesen jó. Ma kb 5 órát tettem a játékba, még mindig ugyanúgy élvezem, mint amikor először elindítottam. És ahogy elnézem egy darabig el is leszek vele, mert Long-on van a verseny táv. :D

Sic Parvis Magna

(#5132) hackeeeee válasza Bib (#5130) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bő 2 órával ezelőtt néztem, akkor még nem volt, köszi, feltolom. .)

Jah, ez elég érdekes, és főként úgy, hogy ebben az esetben az Apex, és a Gears 4 működik. Cask az FM7 és a Horizon 3 nem.

Véleményem szubjektív...

(#5133) pető bá'


pető bá'
őstag

szerintem olyan március körül beruházok erre a Motorsport-ra - nekem csak a PC jön szóba, addigra már jó áron lesz, és talán megoldódnak a problémák is :D AMD VGA-val a Horizon 3 is eltartott egy ideig, mire jó lett, többek között ezért is nem rendeltem elő a Motorsportot. Meg most időm sem nagyon lenne rá szerencsére.

"... and I hope you have a great day!"

(#5134) ForRedGlory válasza IntelKiller7 (#5124) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Xbox One X Scorpion Editiont veszek 11.07-én. Jó lesz főnök? :D

(#5135) Stevenstyle válasza IntelKiller7 (#5127) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Attól mert te nem találkoztál még vele és kötöd az ebet a karóhoz, attól még Xboxon is bugzik a játék. Ne hangoztassunk már valótlan tényeket, mintha Xbox-on nem lennének problémák, mert vannak. Tegnap is kb agyf*szt kaptam, mert annyit szívtunk mire el tudott indulni egy nyomorult 17 fős lobby a különböző gebaszok miatt.

Nem! Ki lehet jelenteni nyugodtan, hogy ez a játék félkész és Bugos mint az állat Xboxon és PC-n egyaránt, csak a PC-t még jobban érinti mint a Boxot.

UI.: kedden jön a következő update, többek között a VIP rendszert visszaállítja a Forza 6-os metódusra, ellenben arról egy szót sem mondtak még, hogy milyen hibák lesznek javítva. Reméljük minél több.

[ Szerkesztve ]

(#5136) dunc válasza Stevenstyle (#5135) üzenetére


dunc
nagyúr

"Forza 6-os metódusra" ez mit jelent?

(#5137) IntelKiller7 válasza Stevenstyle (#5135) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És itt a lényeg. Jön a frissítés ami reméljük minnél több gondot megold. Aki meg annyira mazohista, hogy nem bír várni így járt.

A multit még nem próbáltam. 1 mert nincs nagyon kivel, 2. féktávkirályokkal nem az igazi.
PC-n meg elvileg full halott az egész.

Ezt a játékot nem most kellett volna kiadni, hanem amikor rajtol az X. Sima One-on semmi újat nem mutat az előzőhöz képest(kivétel a dinamikus időjárás). PC-n meg nincs mivel összehasonlítani. Horizon full másról szól, az Apexet meg nincs értelme hozzá hasonlítgatni.

Egyébként nem fikázásból írtam be, hanem azért mert 3 napja arról megy a téma, hogy most elindul aztán mégse, de, ha újrarakom akkor jó, aztán mégse etc etc.
A játékról meg nem is megy nagyon semmi téma, csak arról, hogy hogyan lehet PC-n működésre kelteni, vagy sem.
Random belépsz azt hiszed a Windows topicban vagy.

(#5136) dunc Azt, hogy minden verseny után dupla CR, és nem kártyával kell hozzáadni most most, hanem alapból jár.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5138) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5137) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig, van értelme hozzá hasonlítani az Apex-et, mert lényegében az egy Motorsport 6, féligmeddig csökkentett tartalommal.

Oké, de remélem érted az iróniát, hogy 150-ért venni egy konzolt, hogy 1 játék legyen rajta rendesen játszható... Ne a PC hibája legyen már. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5139) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#5138) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet, de nem teljesértékű játék mint ez. :) Ki tudja a csonkítás mellé mit raktak még be, hogy menjen stb.

Hát nem csak 1 játékért kell megvenni. :) Én most adtam el a gépem[link] mert már meguntam ezt a folytonos szarakodást amit most ti is átéltek. :) Azt meg nem mondhatjátok, hogy egyedi eset, és x év alatt ez az egyetlen játék ami ilyen. Elég átnézni a BF topicba. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5140) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5139) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt végigjártam párszor, de szükségem van a PC-re, és innentől mindegy.

Itt az a gond, amit írtak mások is, h nem csak PC-n van szarakodás, hanem ugyan úgy konzolon is.. Innentől pedig teljesen mindegy.

Plusz, mint írtam is, Nálam sincs pl. semmiféle textúra bug, meg semmi, ez az indulás jött most elő valamiért..

Kinek a paplan. :) Próbáltam kontrollerrel overwatch-ozni, hiába van félig autoaim, akkor sem megy úgy mint egérrel, billel.

Véleményem szubjektív...

(#5141) pethYeti válasza IntelKiller7 (#5137) üzenetére


pethYeti
addikt

Az ugye megvan, hogy az általad említett PlayAnywhere miatt ugyan annyi ember van multiban mindkét platformon? Tehát ha a PC halott akkor az XBOX is az lenne.

(#5142) Németh Péter válasza IntelKiller7 (#5139) üzenetére

Nekem az a gond a játékgépekkel, hogy nincs rá fejlesztőeszköz, így munkára alkalmatlanok. Másrészt nem tudják FPS játékokban kezelni az egeret. De amúgy jó alternatívát nyújtanak.

(#5143) #16729600 válasza IntelKiller7 (#5139) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát nem is tudom, az hogy pc-ről váltottál egy harmatgyenge beltartalommal bíró konzolra..én ettől személy szerint nem tudok beájulni :)

(#5144) thebigK


thebigK
addikt

Sziasztok. Vegre eljutottam addig, hogy kiprobaltam a horizon3 demot a jelenlegi configgal. (I3 4160, 8gb, r9 270). Nyilvan alacsony graf, 1600x900as res., fps droppok. Milyen vga hozna javulast a hasonlo, kb 10-15K-val dragabb arsavban? Felbontas maradna, nem lenne FHD. GTX 1050? RX 460 4gb? RX 560? Vagy ezek felejtosek, es 1050 ti lenne a minimum? Koszonom!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5145) pető bá' válasza thebigK (#5144) üzenetére


pető bá'
őstag

Szia!

Én egy darabig a 480 helyett 560-nal játszottam a Horizon 3-mal. Nem feszegettem a határokat, medium-on hagyva fullHD-ban ilyen 60-70 fps rémlik - a konfigomat az adatlapomon látod. Nekem teljesen élvezhető volt, nem rémlik komolyabb fps drop sem. A sok árnyékos (erdős) részeknél azért egy kicsit mindig visszább esett (kb 10%), meg a driverekkel személy szerint sokat sz.ptam.. A többi kártyáról nem tudok nyilatkozni, meg rendes tesztem erről sincs.

"... and I hope you have a great day!"

(#5146) IntelKiller7 válasza pethYeti (#5141) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet, de attól még nem ugyan az a két verzió. Ennyi erővel akkor minden crossplatform játékot lehetne játszani 1 platformon. Pl PS4-es Rocket Leaguet elindítod PC-n. Nem.

(#5142) Németh Péter Ezért vettem a box mellé most 1 Macbookot.

(#5143) szunya1 Nem az a célom, hogy meggyőzzelek, hogy vegyél Xboxot. De, ne a Oneból indult ki. Én itt most az X-ről beszéltem ami egy HCPC szintjén van. Arról, hogy most melyikben mi van meg, hogy fut kár vitatkozni.

(#5140) hackeeeee Ennyi. Minden gépen máshogy megy. Főleg PC-n ahol aztán van választék hardver fronton.
Nekem se első napról a másikra ment a dolog. Gyakorolni kell aztán megy az. Én 1 hét alatt megszoktam. Első pár nap azért voltak gondok. :))

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5147) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5146) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát.. so.. azért azt se felejtsük el, hogy nem túl sok 4k 60 fps cím lesz.. Inkább 30.. Ami azért, jó, hogy lesz, csak..csak.. na mindegy. :)

Véleményem szubjektív...

(#5148) pethYeti válasza IntelKiller7 (#5146) üzenetére


pethYeti
addikt

Butaságokat beszélsz. PS4-es játék sose lesz crossplatform. Az egész XBOX PlayAnywhere-nek ez a lényege, hogy egymással tud játszani PC-s, XBOX-os. Persze, hogy nem ugyan az a két platform, de ugyanazokra a szerverekre kapcsolódik.

(#5149) IntelKiller7 válasza pethYeti (#5148) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem. Azt csak azért írtam, hogy ne a Play Anywhere jöjjön ki.
Pl Rocket League crossplatform játék(PC-PS-Xbox) mégsem tudsz PC-n a PS4-es vagy Xboxos letöltött verzióval játszani. Direkt ezért van a PC-s port.

Lehet, hogy egy szerverre csatlakozik, de, ha el van állítva az egész akkor már nem oda csatlakozik. Vagy épp sehova. Mint most.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5150) Csapoati válasza thebigK (#5144) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1050 Ti alá én már nem adnám, ha szép grafikával akarsz játszani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.