Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Csapoati válasza hackeeeee (#5299) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lassan reagál a Forzathon, volt hogy csak ki-belépés után adott be valamit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5302) btf válasza hackeeeee (#5300) üzenetére


btf
aktív tag

Én minden egyes teljesített autocross után újraindítottam a játékot.

Így 4-ből 3 alkalommal megadta. (A Ford GT-set csináltam állandóan)

Remélem a következő Forzathon zökkenőmentesebb lesz. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5303) Corpuscle válasza Csapoati (#5301) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szintén. Ki-belépés után adta meg a legtöbbet. Az acsi felvillant azonnal, de a jutalom elmaradt.

(#5305) hackeeeee válasza Csapoati (#5301) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nürburgringi futamot megcsináltam kétszer, a fullos pályán, legalább nem unatkoztam.. :D De megvan, teljes.

Véleményem szubjektív...

(#5306) Win-T válasza hackeeeee (#5305) üzenetére


Win-T
senior tag

De most mondjátok meg már megint mi a picsa baja van ennek a rakás bughalmaznak? Nem játszottam olyan másfél hete, akkor még semmi probléma nem volt, most ha elindítom olyan szintű stutteringet tapasztalok, hogy már-már játszhatatlan... az FPS mérő szerint 50-60 között mozog a teljesítmény, de szemmel láthatóan akadozik ha teljesen minimumra veszek mindent akkor is.
És semmi nem változott se a gépemen, se a beállításokban, se az oprendszeren a legutóbbi alkalom óta, driverek frissek, semmi okosság nem fut a háttérben. Egyszer volt már ilyen jelenség, de akkor megjavult magától. Agyfaszt kapok az ilyen hibáktól, meg a kedvem is elveszi az egésztől. :(

(#5307) Németh Péter válasza Win-T (#5306) üzenetére

Az Nvidia 383.13 szaggatni szokott, illetve van egy Windows bug is, miszerint ha elfogy a free memory és már csak stand-by van, akkor annak az elérése lassúvá válik és szaggatást okoz.

Szóval Nvidia driver visszaállítása 380-ra és/vagy RAMMap letöltése és ott Clear Standby List okpciókat tudom javasolni.

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/rammap

[ Szerkesztve ]

(#5308) Win-T válasza Németh Péter (#5307) üzenetére


Win-T
senior tag

Radeonom van, memória meg nem tudom... nem az van, hogy jól indul és utána fos lesz ha kifogy, hanem alapból szar. Meg mint írtam korábban tejesen problémamentes volt, semmi ilyesmi nem fordult elő egy kivétellel.

(#5309) Németh Péter válasza Win-T (#5308) üzenetére

Nem a játék, hanem a Windows memória állapotát kell nézni. A legegyszerűbb, ha újraindítod a géped és csak a játékot nyitod meg. Ha elfogy a szabad memória és csak készenléti marad, akkor elkezdenek szakadozni a programok. Persze lehet nálad más probléma van.

(#5310) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5311) Win-T válasza Németh Péter (#5309) üzenetére


Win-T
senior tag

Egy tucat újraindításon túl vagyok már az elmúlt két órában, minden nélkülözhető cucc ki van iktatva. Nem memória gond van itt, ahogy nézem a hivatalos fórumon is van ilyen hibáról szóló topic. El van baszva ez kérem szépen...

(#5312) Németh Péter válasza Win-T (#5311) üzenetére

Na várj, lehet jött egy patch, csak mostanában NFS-el nyomom és ott ez volt a gond. Gondoltam itt is.

(#5313) Win-T


Win-T
senior tag

Forzathonban egyébként ezt a complete 3 autocross eventet, hogyan kéne megcsinálni? Hiába mentem hármat egyet sem számolt be.

(#5314) Csapoati válasza Win-T (#5313) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lépj ki meg be egy teljesített autocross után a játékba. Ez a része bugos, nekem is hol számolta, hol nem. Amúgy konkrétan ezen az oldalon pár hsz-szel feljebb ugyanerről már volt szó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5315) Win-T válasza Csapoati (#5314) üzenetére


Win-T
senior tag

Valóban, elnézést. Pedig olvastam is korábban, de már úgy felhergeltem magam ezen az akadozáson, hogy eszembe sem jutott visszábbnézni.
Nem igaz, hogy nem lehet már normálisra hegeszteni ezt a cuccot ennyi idő után. :(

(#5316) Németh Péter válasza Win-T (#5311) üzenetére

Na mentem pár kört, de nekem vajsima, sehol egy röccenés, teljesen jól megy. Habár gondolom ez nem vigasztal.

(#5317) noblem1983


noblem1983
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy a Horizon 3-at hová telepíti? Mert azt írja letöltődött, el is indult de pl a helikopter vs terepjárós első verseny cél előtt kivágott mint a huzat. Hiába kerestem az összes meghajtón nem találtam Forza Horizon nevű mappát de úgy tűnik mintha méret alapján a C-n lenne pedig direkt a G meghajtóra kértem

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5318) Németh Péter válasza noblem1983 (#5317) üzenetére

Nálam a D:\WindowsApps\Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe\ helyen van. Amúgy át tudja rakni a telepített programot. Gépház -> Alkalmazások -> Alkalmazások és szolgáltatások ott kikeresed a Forza 3-at, rákattintasz és Áthelyezés.

Amúgy a Gépház -> Rendszer -> Tárterület -> Új tartalmak mentési helyének módosítása helyen kell beállítani, hogy hova rakja az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#5319) noblem1983 válasza Németh Péter (#5318) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nagyon köszönöm így már jobb lesz de rendesen elrejtették :R

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5320) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Storeban akciós a Horizon 3 akinek van Goldja.
Standard: 17,500Ft - 8750Ft
Deluxe: 25,400Ft - 16,510Ft
Ultimate: 28,400Ft - 21,300Ft

Forza Motorsport 7 Nov. 23-tól lesz akciós. Illetve akinek nincs goldja azoknak attól lesz elérhető a Horizon akciós ára is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5321) btf


btf
aktív tag

+ A FH3 car pass 75% kedvezményt kapott Golddal, így most csak 2600ft (Végre, erre vártam mióta ;] )

Akinek nincs Goldja innen most 200ft-ért behúzhatja.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5322) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#5320) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#5323) Csapoati válasza btf (#5321) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennyiért már megéri, én majd a FM7 car passát fogom így megvenni kb nyáron. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5324) pető bá' válasza IntelKiller7 (#5320) üzenetére


pető bá'
őstag

Motorsport 7 - 12.990 talán az alzánál is hasonló volt. Még így sem vettem meg, most az Assetto Corsára függtem rá :B

"... and I hope you have a great day!"

(#5325) r.levente75 válasza btf (#5321) üzenetére


r.levente75
addikt

Ennek mi a tartalma? Én is megvenném csak ez hiányzik.

(#5326) 8zabi válasza pető bá' (#5324) üzenetére


8zabi
őstag

ezt PC-re nehogy megvegye valaki, nem fog működni ;]

(#5327) Corpuscle válasza r.levente75 (#5325) üzenetére


Corpuscle
őstag

"42 amazing new cars total"

[ Szerkesztve ]

(#5328) r.levente75 válasza Corpuscle (#5327) üzenetére


r.levente75
addikt

Hát igen ez az de mi ez a 42 konkrétan. Ez nincs a leírásban. Lehet hogy zsákbamacska?

(#5329) 30z.Samu válasza r.levente75 (#5328) üzenetére


30z.Samu
félisten

Youtube a barátod. :DDD

Sic Parvis Magna

(#5330) Corpuscle válasza r.levente75 (#5328) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az FH3 megjelenése után 6 hónapig, havi 7 autó járt, aki birtokolta a Car Pass-t. Ezeket az autókat tartalmazza a csomag. LINK

[ Szerkesztve ]

(#5331) r.levente75 válasza Corpuscle (#5330) üzenetére


r.levente75
addikt

Hálás köszönet. :R

(#5332) twi452


twi452
senior tag

Én egy Forza 7 VIP akciónak örülnék mondjuk féláron.. kövezzetek meg de én szeretek ládákat nyitogatni és ahhoz kell a plusz pénz xD
horizonban is talán 2 autót vettem a többi szintlépéses akció vagy pörgetett volt :D

(#5333) Csapoati válasza twi452 (#5332) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az szerintem karácsonykor lesz akciós. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5334) noblem1983


noblem1983
senior tag

Én innen vettem CD keys

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5335) bandi0000 válasza twi452 (#5332) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez nem jó ár érte?

Xbox One: bandymnc

(#5336) r.levente75 válasza btf (#5321) üzenetére


r.levente75
addikt

Átböngésztem mind a 42 autót hát ööö... Ez kell nekem. :Y

(#5337) tomas51 válasza bandi0000 (#5335) üzenetére


tomas51
senior tag

Már vittem! :D
Ebbe van car pass meg előrendelői cucc meg Vip is! :D :D
Enyiért megérte nekem!
Be is aktiváltam, jött minden le! :D

[ Szerkesztve ]

(#5338) r.levente75


r.levente75
addikt

Fh3 mostani forzathonba szívesen várok co-op versenyre bátor vállalkozó szellemű versenyzőket. Pénzdíjas! :R

(#5339) bandi0000 válasza tomas51 (#5337) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szemezgettem már vele vagy 2 hete de alapjátékot meg nme találtam olcsón így lemondtam róla :D

Xbox One: bandymnc

(#5340) noblem1983


noblem1983
senior tag

Gondolom itt nincs olyan lehetőség, hogy leellenőrizzem, hogy rendesen települt-e mert első indítás óta nem tölt be csak forog körbe. Át is raktam ugye telepítés után másik meghajtóra ahogy kell azóta nem tölt be

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5341) r.levente75


r.levente75
addikt

Megvettem a car packot fh3-hoz. 42 zsír autó, nem is emlékeztem, hogy egyesével kell őket beemelni a garázsba. :F

(#5342) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

A Forza Motorsport 7-ben mi a megfelelője a Horizon 3-mas "A" (800) osztálynak? Láttam, hogy ott is van A class, de annak 700 a teteje, a 800-as PI-hoz meg már S class társul.

Bevallom 1 év alatt ezt a szintet kedveltem meg a legjobban a FH3-ban, mert itt már elég erős, de mégis kezelhető vannak. :B Szerintem ez az aranyközépút a játékban.

Előre is köszönöm a választ! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5343) plejik válasza Patrick76496 (#5342) üzenetére


plejik
addikt

Nézd meg ugyanannak az autónak az alap teljesítményét, és hasonlítsd össze a két játékban, rögtön kiderül melyiknek felel meg. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5344) Csapoati válasza plejik (#5343) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a kérdést sem értem. Ha A osztályt szeretne az ember, akkor ott van az, ha meg 800-as teljesítményt, akkor ott az S. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5345) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Akik PC-n játszanak a motorsport 7-el azoktól kérdezném, hogy megéri-e megvenni a játékot? A horizon 3-at nagyon szerettem, ennek is tetszett a demója, de elég sok negatív kritikát hallottam a játékról.

(#5346) Németh Péter válasza Rexcor (#5345) üzenetére

Ha a Forza 3 tetszett, akkor szerintem tetszeni fog a Need for Speed Payback is. Nagyon hasonló lett, csak készülj fel, hogy a tuningrendszer véletlenszám alapú, hogy a mikrotranzakció felé tereljék az embereket is. A Motorsport 7 nem open world, hanem pályaversenyek vannak benne, ha ilyesmi érdekel, megnézheted a Project Cars 2-őt is.

(#5347) Tufa_ válasza Rexcor (#5345) üzenetére


Tufa_
aktív tag

En nem erzem ugy hogy hude jatszanek vele mar, gyorsan elveszett a varazsa.. Horizon 3al honapokig elvoltam..
Jo jatek, csak nincs semmi motivacio..

(#5348) twi452 válasza Tufa_ (#5347) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam még megvan bőven :)
Forzathlon-on volt a bármilyen Porsche és Nürburgringen egy verseny feladat..
Nem is néztem mire volt állítva alapból csak kölcsönöztem egy régi kocsit aztán töltéskor láttam, hogy a teljes körös verzió és 3 körös a verseny :D
Végig kűzdöttem nem volt rövid :D
Kormánnyal játszom de nem bántam meg jó élmény volt :)

(#5349) LordAxwell válasza Rexcor (#5345) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igen, kicsit unalmasabb mint az FH3, eddig 10 órát toltam bele, a bajnokság még nincs kész, de most az AC origins teljesen elvonja a figyelmem. :D De ha szereted a félszimulátort akkor mindenképp megéri mert most már a játék is teljesen jól optimalizált, viszont még mindig néha kidob az asztalra 0 hibaüzenettel váratlanul....

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#5350) IntelKiller7 válasza Tufa_ (#5347) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát azért teljesen más a kettő. :) Nem mindegy, hogy kirak egy nagy térképre aztán menjél vagy pályákon kell csapatni. :) Én is ráuntam már kicsit a sima versenyekre, de haverokkal tök jókat szoktunk driftelgetni meg dragracelni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.