Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a mostani forzathon kb öt perc volt. Mármint teljesíteni mind a négyet. :F

(#4802) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

PC-sek től kérdem, hogy nálatok nem omlik össze a horizon 3? engem tegnap is meg ma is kidobott a játékból, pl most úgy, hogy csak vissza akartam pörgetni az időt mert elrontottam a versenyt, és kifagyott a játék, hiba üzenet nélkül az asztalra dobott

Xbox One: bandymnc

(#4803) Csapoati válasza Win-T (#4800) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak akkor.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4804) hackeeeee válasza plejik (#4798) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel csak egyszer tudod megvenni..

Véleményem szubjektív...

(#4805) plejik válasza hackeeeee (#4804) üzenetére


plejik
addikt

Láttam Én már meggyfán pókot.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4806) hackeeeee válasza plejik (#4805) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nincs X akkor csak ~70GB-t tölt le a játék, X-el elméletileg ~100GB körül lesz, a 4K-s textúrák miatt.

Véleményem szubjektív...

(#4807) plejik válasza hackeeeee (#4806) üzenetére


plejik
addikt

Na majd meglátom, egyenlőre várok vele, hátha lesz valami kis akció rá a Black Friday alkalmával. Meg lassan azon is el kell gondolkoznom, hogy vegyek vagy sem X-et, igaz a One szerintem megmarad..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4808) TOBYMACK válasza plejik (#4807) üzenetére


TOBYMACK
tag

Várd meg arra is a teszteket, főleg ha van sima One-d.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#4809) hackeeeee válasza plejik (#4807) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

10-15%-ot fog kapni szerintem, max. :) Talán 20-at, idén.

Véleményem szubjektív...

(#4810) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Végre jön lefele a Forza! Függőség is ON! :C

Sic Parvis Magna

(#4811) plejik válasza hackeeeee (#4809) üzenetére


plejik
addikt

Húsz százalék lejön belőle, akkor megveszem, de jelnleg sajnálok rá 20k-t. Aztán az is lehet, hogy elborul az agyam aztán megveszem.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4812) hackeeeee válasza plejik (#4811) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Karácsonykor szerintem biztos lesz rá 20%. :)

Véleményem szubjektív...

(#4813) 30z.Samu válasza plejik (#4811) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én tudom, hogy meg fogja érni, szóval kiadtam. :DDD Ez a Hoonigan Car Pack micsoda? Azt is betette a listába.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4814) hackeeeee válasza 30z.Samu (#4813) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hoonigan-es autók. :)

Véleményem szubjektív...

(#4815) 30z.Samu válasza hackeeeee (#4814) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na kíváncsi leszek, még tölti ezerrel, de már nincs sok. :DD Akkor is egy WRX-et fogom meghajtani először. :D

Sic Parvis Magna

(#4816) ForRedGlory válasza plejik (#4811) üzenetére


ForRedGlory
félisten

20%-ot már most levonhatsz belőle, mert Amazonon 60 dollár, ami kb 16000 Ft. így egyből meg is veheted. :D Hanem nem vagy ott regelve, de megvennéd, írj privit és segítek pikk-pakk.

[ Szerkesztve ]

(#4817) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Bakker, tudom hogy láma vagyok. De vettem egy autót, ott is van a garázsban, de nem tudom kipróbálni. Rányomok az A-val, de csak View Car van meg Car History. Tudom, hogy amatőr vagyok, de sehogy sem tudok rájönni hogy kell beindítani vagy akár kipróbálni, Valaki ki tudna segíteni? :B

Sic Parvis Magna

(#4818) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4806) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kivétel, ha kikapcsolod, hogy leszedje a 4K tartalmat hozzá. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4819) fcb92 válasza 30z.Samu (#4817) üzenetére


fcb92
tag

Szerintem a garazsbol nem lehet versenyt inditani. Menj a Free play menuponthoz.

(#4820) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Megjött az új Geforce driver, egyes konfigokon akár 15-25%-os javulást ígérnek Forza 7 alatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4821) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4818) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PC-n kikapcsolható? Én nem találtam meg.

Csapoati: Este kipróbálom, köszi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4822) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4821) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Passz. Xboxon kilehet majd az új frissítés után. :) [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4823) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Multiban vagy valamilyen verseny soran varhato hogy top tuningolt autokkal is lehet majd versenyezni?
Nagyon nem latom az ertelmet miert jo perpill tuningra kolteni a homologizaciot leszamitva..

Illetve multiban varhato valami valtozas majd vagy csak ez a 6-7 (baromi unalmas) verseny kategoria lesz?

[ Szerkesztve ]

(#4824) 30z.Samu válasza fcb92 (#4819) üzenetére


30z.Samu
félisten

Utólag rájöttem mi volt a gond, mentem is egy versenyt a 04'-es Subaruval. A hangját nagyjából eltalálták, lehetett volna kicsit erőteljesebb, a turbó kicsit hangosabb. De így is átjött a feeling, eddig szerintem 2 órát raktam a játékba és ezek alapján úgy gondolom, hogy ez a játék megérte az árát. :C :))

Sic Parvis Magna

(#4825) ForRedGlory válasza Csapoati (#4820) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kösz a tippet. Feltettem és szanaszét szaggatja magát már a menüben is. :(

(#4826) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na most tartok egy kis szünetet, megéheztem. Bakker, erre a játékra megérte eddig várni, igaz látszik, hogy még kell rajta fabrikálni de nagyon tetszik (a PC 2-höz hasonlítva). Olyan kis apróságok tudják feldobni az összhangot, amik miatt átjön a feeling. Pl a helikopter köröz a pálya felett vagy a tűzijáték, esőnél a pára. Lehet, hogy nekem nincsenek nagy igényeim, de nem bántam meg a vételt! :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4827) Németh Péter válasza ForRedGlory (#4825) üzenetére

Felraktam én is ezt a drivert és tényleg 16-17 FPS volt menüben. De megnézve a beállításokat, valamiért 4K felbontásra állította magát. Visszarakva 1440p-re megjavult a menü.

(#4828) pethYeti válasza ForRedGlory (#4825) üzenetére


pethYeti
addikt

Driver frissítéskor a Forzák nullázzák a beállítást. Szóval érdemes mindig azzal kezdeni. Nekem pl dynamicra rakta az egészet.

(#4829) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

8 körös Nodrschleife is lenyomva. Már csak a 81 körös nem tudom mi van vissza meg a 23 körös Spa. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4830) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A Polaris verseny csak nekem tűnt nehéznek? Hiába toltam ki szegénykének a szemét, nem tudtam nyerni. :D Pedig lejjebb vettem a nehézséget is ott.

Sic Parvis Magna

(#4831) TOBYMACK válasza 30z.Samu (#4830) üzenetére


TOBYMACK
tag

Dettó, nem nagyon van végsebessége szegénynek.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#4832) 30z.Samu válasza TOBYMACK (#4831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most Avarage szinten ki tudtam csikarni egy második helyezést, szerintem az így is marad, annál a szintnél lejjebb nem megyek. :D Egyébként azt vettem észre, hogy ha feljebb tolom, akkor több versenynél elhangzott az a kis mondat második helyre beérve, hogy "Ha lett volna még egy köröm...", szóval ott nem a nehézségi szinten fogok csökkenteni, hanem a versenytávon növelni. :)

Viszont most már tényleg elég mára, vagy 5 órát toltam bele. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4833) tomas51


tomas51
senior tag

Srácok amíg lehet, nyomjátok a money glitchet mert ha meg patch-elik vége.
Sokat tud segíteni, mert a játék ugye enyhén szolva keveset ad.
Viszont ezt kihasználva könnyen lehet pénzhez ruhához vagy autóhoz jutni!

(#4834) IntelKiller7 válasza tomas51 (#4833) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lesz helyette másik. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4835) Csapoati


Csapoati
nagyúr

15 órányi játék után sikerült az utolsó előtti bajnokságot is kivégezni, meg a 6-os szintű collectort elérni. Kicsit talán rövidebb a karrier mód, de ha 100%-osra akarja végigvinni az ember, az azért komolyabb szabadidőt kíván. :D Ja és végre X1-en sem rángat már a kamera.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4836) 30z.Samu válasza Csapoati (#4835) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kb 5 órát tettem bele ma, de még van az első szegmensből 3 bajnokság. Feloldotta a másodikat, de én végig akarom tolni az összeset. :))

Amit még elfelejtettem megemlíteni, hogy a játékot elég jól sikerült optimalizálniuk. A leírásomban szereplő gépen megy 1080p-ben High beállítás mellett, 100% scale-el 60 fps-sel. Igaz csak 2x-es szűrővel, de úgy se azt figyelem, amikor koncentrálok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4837) IntelKiller7 válasza Csapoati (#4835) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát, ha nem csak az unlockig tolod ki akkor elég hosszú. Szerintem hosszabb mint az előző. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4838) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Naszóval, az új driver kontra 1080Ti. A menü sokkal rosszabb, előzőleg a menü szaggatása eltűnt, most random be-be akad, főként mondjuk verseny befejezésekor.

Viszont, maga a játék, ha van 60 fps lock, akkor mondhatni egész szépen fut. 1440p, ultra, minden max, vagyis, 4*MSAA, blur effect off, 150% res. scale, szépen tartja a 60-at, néha rajtkor esik be kicsit 50 körülig, utána szépen marad 60-on, korábban ez nem ment. Ez mellett mintha a CPU használat is változott volna, vagyis, ugyan úgy az 1. és a 4. szál 100%-on teker, viszont a többi mag 20-50% között ingázik.

Viszont ha nincs FPS lock, akkor össze vissza ugrál az FPS, 141-ről beesik 70ig, majd vissza, és így tovább..

Véleményem szubjektív...

(#4839) 30z.Samu válasza hackeeeee (#4838) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Viszont ha nincs FPS lock, akkor össze vissza ugrál az FPS, 141-ről beesik 70ig, majd vissza, és így tovább.."

Én is ezért zártam inkább 60fps-re, mert éreztem hogy ugrál az FPS, bár nem ekkora értékben, mint neked.. A menü nekem is szaggat, de gondoltam, hogy ezt még javítani fogják.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4840) hackeeeee válasza 30z.Samu (#4839) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én alapból 144Hz/141 FPS lock-kal játszom (rtss-sel van lock-olva).

A menü szaggatás csak azért bosszantó, mert előző driverrel, ahogy jött a játékhoz a gsync-hez kapcsolódó frissítés, akkor megszűnt, most megint jelen van.

Az fps ingadozás csak azért bosszantó, mert van, hogy érezhető, hogy meglassul, illetve vissza gyorsul a játék, amikor tényleg közel felére zuhan az FPS.

60 fps lock mellett úgy néz ki, hogy ez megoldódni látszik..

Viszont azt még mindig nem tudom, hogy a 4K felbontás vajon egyenlő-e az 1440p+150% res scale-lel, vagyis vajon ugyan azt az eredményt látja-e a játékos.

Véleményem szubjektív...

(#4841) 30z.Samu válasza hackeeeee (#4840) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Res Scale-t hagytam 100%-on, nem kísértettem a sorsot, annak is örültem, hogy így megy a játék ezen a gépen. :D

Sic Parvis Magna

(#4842) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egész élvezetes (lenne) kormánnyal ez a Forza Motorsport 7, ha nem lenne az AI egy egészen elképesztően, felháborítóan, kiborítóan, borzalmasan, mocskos durván rakás szar. :F

Állítom, hogy a vonatnak több mozgástere van a sineken, mint ennek a szarnak. Hihetetlen b+, hogy csak egy ívet ismer az AI és ha azon vagy, 1000000%, hogy fellök, kilök, kipöcköl, megforgat. Bevágni a kocsi elé? Hát bátraké a szerencse. Nem lehet a játékot úgy játszani, hogy a visszapörgetés ki van kapcsolva, mert garantáltan 180-as vérnyomás és pulzus. Szinte csak külső ívről lehet előzni biztoságosan, de a kigyorsításkor még frankón beléd tud menni, ha utolér. Kabaré az egész. 2017-ben ez bicskanyitogatóan szánalmas. Nem éretem, hogy egyáltalán hogy gondolta ezt a Turn 10. Pf.....

Az ütközési modell is vicc (bár még ez is sokkal jobb, mint ami a PS4-es Gran Turismonál van, mert próbáltam a demót és elbőgtem magam, hogy ilyen van...). Gondolom a multi is felejtős publicon.

[ Szerkesztve ]

(#4843) 30z.Samu válasza ForRedGlory (#4842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is át szoktam néha menni dodgem-be velük, mert vagy olyan hihetetlen helyen fékeznek be, hogy óvatlanul nekik megyek vagy nemes egyszerűséggel ők kezdnek el lökdösődni.

Sic Parvis Magna

(#4844) Tufa_ válasza ForRedGlory (#4842) üzenetére


Tufa_
aktív tag

"orulok" hogy masnak is vegre feltunt ez a problema..

Igy kb 5-10 ora jatek utan nem erzem azt hogy hudejolenne jatszani vele, nekem a motorsport 7 varazsa valahogy nem lett meg, pedig a horizonnal meg 6 honappal a megjelenes utan is siman jatszottam orakig..

(#4845) #10927360 válasza hackeeeee (#4838) üzenetére


#10927360
törölt tag

Ez fura!

7770k + 1080 Ti

4K HDR minden ultra elsimitas is maxon es nincs semmilyen rocogesem! Az uj driverrel meg nem probaltam de ketlem hogy valtozna.

(#4846) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Engem csak a formula autóknál zavar az AI. Itt iszonyat aggresszív. Simán belédmegy azt fellöki azt a szar autót. kasztnisnál nem zavar, ha nekemjön. Megelőzni is normálisan tudom őket. Külső-belső ívről egyaránt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4847) Bib


Bib
őstag

A Res Scale nagyobbra állítása látható FHD-ben ? Én nem látok különbséget látványra.

(#4848) Win-T válasza ForRedGlory (#4842) üzenetére


Win-T
senior tag

Teljesen egyetértek... egyszerűen nem lehet szépen versenyezni a gép ellen. PC-s lévén korábbi részekhez nem volt szerencsém csak a Horizon 3-hoz, de már ott is ilyen volt az AI, bár talán ennyire nem volt durva. Aki ismeri a konzolos előző részeket az mondja már meg, mindig ilyen ócska volt a dolog?
Public multit csak erős idegzetűeknek...

(#4849) hackeeeee válasza #10927360 (#4845) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

60 FPS, vagy unlimited?

Nem csak Én panaszkodom ilyenre, hanem nagyon sokan..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4850) 30z.Samu válasza Win-T (#4848) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet szépen versenyezni, de hogy nem végzel dobogós helyen, az is biztos. :D Ahogy elnéztem, kb csak egy íven mennek, ha éppen ott akarsz előzni, kilök a fenébe. El kéne kezdeni az MS felé jelenteni nekik a gyenge AI-t, hátha kezdenek vele valamit. ;] De hát na, sajnos semmi sem tökéletes.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.