Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) hackeeeee válasza Raymond (#4250) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs.

RTSS-sel lehet mérni, csak ki kell kapcsolni indításkor.

Véleményem szubjektív...

(#4252) Raymond válasza hackeeeee (#4251) üzenetére


Raymond
félisten

Hmm, nem hasznaltam meg soha, most felraktam a 7.0beta-t de nem csinal semmit. Fut az AB es a RTSS is es hiaba van az RTSS-ben az OSD bekapcsolva nem mutat semmit. Az AB-ban beallitott gombokra se realgal.

Mondjuk dolgozni is kene, de kivancsi voltam milyen a 850M-es laposon :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4253) hackeeeee válasza Raymond (#4252) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Adtál hozzá az OSD-hez monitorozandó értékeket ? Fejből nem tudom a pontos menüpontokat, sorry.

Véleményem szubjektív...

(#4254) Raymond válasza hackeeeee (#4253) üzenetére


Raymond
félisten

Ha alapbol nincs semi akkor nem, majd este megnezem, azt hittem az FPS-t legalabb kiirja bohockodas nelkul :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4255) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Elnézve a hivatalos fórumon azt a rengeteg hibát, amiről panaszkodnak, nagyon durva, hogyezt jgy ki fogják adni 2 héten belül.

Remélem ez a demo csak valami régi build és azóta sokat javítottak rajta (kackac), mert ha nem, akkor ez elég érdekes start lesz... Kb, mint a Forza Horizon 3 hesetén, amit hónapokkal későb tudtak csak normálisan összekalapálni. Ez így elég gáz. Ez meg különösen aggasztó. Mintha a FH3 ismétlődne meg. Hát ez kb nem ugyanaz az engine? Ha off ki tudták javítani a több magos támogatást, akkor mi a fenének üti megint fel a fejét az FM7-ben? :W

[ Szerkesztve ]

(#4256) IntelKiller7 válasza ForRedGlory (#4255) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet, hogy az engine ugyan az viszont a játék stílusa nagyon nem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4257) TBT válasza ForRedGlory (#4255) üzenetére


TBT
addikt

Ez lényegében egy az egyben az E3-as demó, ami ugye tavaszi build. Valószínűleg változott már egy s más dolog azóta.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4258) ForRedGlory válasza IntelKiller7 (#4256) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ki allitotta az ellenkezojet? Nem az a gond, hogy mas stilus, hanem az, hogy ugyanaz a hiba jon elo.

(#4259) hackeeeee válasza ForRedGlory (#4255) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, a Horizon 3-nál közel 1 év alatt sikerült rendbe tenni.. :(

Véleményem szubjektív...

(#4260) CJ4567


CJ4567
veterán

Adatlapos gépemmel Dubaiban 60FPS érzésre megvolt(nincs FPS mérő, mert MSI AB-vel crashel induláskor), 1080p recommended beállításokkal. Játék szép, de kicsit műanyag érzésem van. A Porscheval meg képtelen voltam egy épkézláb kört menni, alulkormányozott, vagy csúszik. :(

No Sana No Life

(#4261) hackeeeee válasza CJ4567 (#4260) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Utána már visszakapcsolhatod, utána már mér. Csak induláskor bugos.

Véleményem szubjektív...

(#4262) Németh Péter válasza CJ4567 (#4260) üzenetére

Nekem simán ment MSI AB-vel. Még korábban volt a Forza 3-mal probléma és akkor kellett frissíteni a RivaTunert. Szerintem itt is ez a gond egyeseknél.

(#4263) Raymond válasza Németh Péter (#4262) üzenetére


Raymond
félisten

Nalad is a 7.0beta fut? Csak hogy ne probalkozzak feleslegesen kesobb.

A jatekhoz: latom hogy visszater a Maple Valley! Ez olyan :C es :O is, mert azert az F3 es F4-ben rengeteget jatszottam ezen a palyan igy huz egy kicsit hogy megvegyem a jatekot, de amiota megvan a Rift nem jatszottam sima nem-VR-ben semmi autos jatekot. FH3-at el tudom kepzelni a demo alapjan hogy jatsznam mert az inkabb olyan amit eljatszok kontrollerel, de az F7-et nemigen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4264) Németh Péter válasza Raymond (#4263) üzenetére

Szerintem igen, de most nem vagyok a gép közelében.

(#4265) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok, véget ért az egy hónapos ámokfutás. Visszatértem az FH3-ban!!!
Minden a régi, sikerült megoldani a network diagnostic problémát. Madarat lehet velem fogatni, a következő forzathonon számíthattok rám. :K :B ;) :K :B ;) Jeeeee!

(#4266) plejik


plejik
addikt

Engem nem vett meg ez a Forza 7 demo...sajnos. Nem láttam benne semmi olyat amit a 6 ne tudna..Szóval majd ha akciós lesz megveszem , de ebben a formában nem ér meg 19 papírt nekem, kicsit csalódott vagyok .. :(

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4267) IntelKiller7 válasza plejik (#4266) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

19-et nekem se, de 13500 pénzt megért az UT kiadás. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4268) oriic válasza IntelKiller7 (#4267) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Orosz store?:DDD Ennyit amugy boven meger, ugye az alapjatek kb 8 ezerbol kijon.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4269) IntelKiller7 válasza oriic (#4268) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Да. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4270) BigStraw válasza r.levente75 (#4265) üzenetére


BigStraw
senior tag

Az jó :) És mi volt a gond?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#4271) r.levente75 válasza BigStraw (#4270) üzenetére


r.levente75
addikt

A routerben valami beállítás összeakadhatott a forza szerverrel. Hibát ugyan nem jelzett, minden beállítás rendben volt, mégsem működött. A megoldás utólag nagyon banális volt, a routert eltávlítottuk és újraraktuk. Ezt követően minden a regi volt, ennek ellenére lecseréltem egy olyanra, ahol a modem és a router egyben van, egy készülék. Azért volt nehéz kiszűrni, mert csak ennél az egy játéknál nem ment a multi.

(#4272) BigStraw válasza r.levente75 (#4271) üzenetére


BigStraw
senior tag

Rossz az ilyen az tuti, de végre megvan :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#4273) athomi


athomi
veterán

Hogy lehet ezt a Forza 7 DEMO játékot eltávolítani? A HDD-re jelöltem ki a telepítést, mégis az SSD-re pakolta. Most a programok között rányomtam az eltávolításra, mégsem szabadult fel a bő 20 GB hely.

[ Szerkesztve ]

(#4274) Dzsuri89 válasza plejik (#4266) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Egyet kell értenem Veled.
Ha nem lenne a 6, akkor azt mondanám húúú de faszentos meg váóóóó, de sajnos nem.
Ami nagyon fasza az a változó időjárás, kamion versenyek és a durvább minőségű hangok. XBOX One S-en 1080p-s TV-én játszom, de nem dobtam hanyat magam a grafikájától. A Motorsport 6-tól szebb, viszont a Horizon 3-tól csúnyább. 60 FPS ide vagy oda, a Horizon 3-ban alig látszódtak a élek, szépen meg volt oldva az élsimitás, de a Motorsport 7-ben eléggé bántja a szemem főleg a táj. Még a Motorsport 6-ban is nagyjából 35%-on járok, annyira nem kényszerít megvételre, mert ugyan azt kell csinálni a 7-ben is... Horizonok mindig változatosabb dolgokat hoznak, azért imádom azt a sorozatot, viszont vezetési élményre meg a Motorsport nagyon király.

Kivárok jövőre egy durva akciót, aztán lecsapok az Ultimate-re szerintem. :)

(#4275) hackeeeee válasza athomi (#4273) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jobbklikk az alkalmazásra a startmenüben, eltávolítás.

Ha az alapértelmezett telepítési hely nincs átállítva, akkor mindegy, mert oda telepíti.

Dzsuri89: Tök jó a kamion verseny, csak a kamion megvalósítási teljesen gagyi hatást kelt. Én a Horizon 3 után is azt mondom erre, hogy gagyi.. Nincsenek az úton hátrahagyott fékonyomok, csúszás közben lényegében nem füstök a gumi, talán megállás előtt. Sőt, az autóknál a féktárcsánál is többször úgy látszik, mintha lebegnének a kerekek.. Ez minden, csak nem jó.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4276) athomi válasza hackeeeee (#4275) üzenetére


athomi
veterán

De nincs a start menüben az alkalmazás, a gépházban a programoknál nyomtam rá az eltávolításra, eltűnt onnan, de mégse szabadult fel a hely.
Valahova le van töltve, de nem találom hova...

[ Szerkesztve ]

(#4277) hackeeeee válasza athomi (#4276) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alt+shift+enter TC alatt, kiderül, hogy melyik mappa a legnagyobb, valahol ott kell lennie.

Véleményem szubjektív...

(#4278) Raymond válasza hackeeeee (#4277) üzenetére


Raymond
félisten

Vagy a jo oreg WinDirStat :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4279) Televan74 válasza athomi (#4276) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam a D: meghajtón egy WindowsApps mappába rakta be a játékot. Rendszergazdai jogosultsággal férek csak hozzá.Amúgy a start menüs eltávolítás lett volna a jó megoldás. ;)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4280) athomi válasza hackeeeee (#4277) üzenetére


athomi
veterán

Megtaláltam, köszönöm!

A Windows/SoftwareDistribution/DeliveryOptimization-ben volt egy mappa, amiben megbújt.

(#4281) hackeeeee válasza athomi (#4280) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kis huncut. :)

Véleményem szubjektív...

(#4282) CJ4567


CJ4567
veterán

FM7-ben előbb Dubai-ban eltűnt az egész pálya. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4283) cyberkind válasza CJ4567 (#4282) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokunknak meg a kocsi kezelhetősége. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#4284) ForRedGlory válasza cyberkind (#4283) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amúgy nem értem mi a gond a Porsche vezethetőségével. Egyes szimulátorokban sokkal fickósabb kocsik vannak. Ez egy normális assist nélküli szimulátoros kocsihoz képest viszonylag könnyű irányítású (szerintem).

(#4285) cyberkind válasza ForRedGlory (#4284) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát akkor nagyon béna vagyok vagy ennyire bezavart az ismeretlen pálya qrva nehéz volt az az egész event.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4286) ForRedGlory válasza cyberkind (#4285) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mondtam hogy béna vagy, csak max azt, hogy nem ehhez vagy szokva. :)

Amúgy pár kör alatt bele lehet jönni, bár tény, hogy nehéz finoman adagolni a gázt/féket. Lehet az is segít nekem, hogy Elite kontrollerem van (mert kormánnyal egy rakás szar a játék :D).

(#4287) cyberkind válasza ForRedGlory (#4286) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt én mondtam, hogy az lehetek :P , egyébként a Nissan-nal és a kamionnal se volt semmi gondom, rögtön az elején sima első hely, és csak a német pályát ismerem, a kamionosat nem. :)

Paranormal Cocktivity

(#4288) fcb92 válasza ForRedGlory (#4286) üzenetére


fcb92
tag

Kormannyal valoban borzaszto sajnos, ffb szornyu, remelem javitjak.
Nem szimulatoros iranyitast varok termeszetesen.

[ Szerkesztve ]

(#4289) CJ4567 válasza ForRedGlory (#4284) üzenetére


CJ4567
veterán

Az, hogy nagyon alulkormányozott. Persze megtanulható(nekem is összejött TC nélkül az első hely, Highly Skilled AI ellen, billentyűzettel), de nem a legjobb hogy alig kanyarodik, majd hirtelen elkezd driftelni.

Nálam 1080p render resolution, recommended beállításokkal simán megeszik a játék 3,7-4,2GB RAM-ot.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4290) CJ4567 válasza CJ4567 (#4289) üzenetére


CJ4567
veterán

Vagy average, vagy highly skilled, mivel averageval indult a demo. :W Pedig egyszer már beállítottam.

5GB RAM-ot is képes használni, nem tudom miért gondoltam azt hogy elég ma a 4GB RAM. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4291) ForRedGlory válasza CJ4567 (#4289) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát billentyűzettel nem is csodálom, az kétállású. :D

(#4292) CJ4567 válasza CJ4567 (#4290) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, average volt, highly skilled AI az abból állt, hogy az első hely irreálisan, behozhatatlanul elhúzott, a többiek meg mögöttem voltak. :DDD

ForRedGlory: Ha nem lenne ennyire alulkormányozott, akkor semmi bajom nem lenne. :DDD

No Sana No Life

(#4293) Csapoati válasza CJ4567 (#4289) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, egy farmotoros, hátsókerékhajtású sportautó egyszerűen nem lehet ennyire alulkormányzott... Főleg egy Porsche nem, ahol erre kimondottan ügyelnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4294) bulikavagyok válasza ForRedGlory (#4284) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Komoly gondok vannak azzal az autóval sajnos. Szerintem tuti patchalve lesz, mert így nem sok köze van a valósághoz (bár élőben még nem volt ilyen Porschéhoz szerencsém :B ). Az Assettoban rengeteget megyek a GT3-as Porschéval (az egyik kedvenc utcai autóm), és abban a játékban sokkal könnyebb irányítani, mondhatni, h egy igazi kezesbárány -természetesen minden assist nélkül. Ja! Kormánnyal és kontrollerrel is teszteltem, mindkettővel élvezhetetlen. Biztos meg tudnám szokni ha szánnék rá 15-20 percet, de sok értelme nem lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#4295) Redcaster válasza IntelKiller7 (#4269) üzenetére


Redcaster
őstag

Hogyan működik ez az orosz store? :)

(#4296) m0h0senator válasza Redcaster (#4295) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1

An odyssey through the realm of consciousness.

(#4297) ForRedGlory válasza Redcaster (#4295) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Win10-en atallitod a teruleti beallitast ruszkira, aztan felmesz az aruhazba. Egybol rubelben latsz mindent (elvileg).

[ Szerkesztve ]

(#4298) CJ4567 válasza ForRedGlory (#4291) üzenetére


CJ4567
veterán

Könnyebb driftelni a 911-el mint kanyarodni. :D

No Sana No Life

(#4299) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Hát a X One-s demó sokkal meggyőzőbb lett, mint a PC-s. Nagyon szépen fut, és nincs különösebb grafikai downgrade sem.

Egyelőre kivárok, itt van még a 3-4-5-6 és a Horizon 2-3 a tarsolyban...

Hiányolom továbbá a DTM/JGTC-kocsikat is (pl DTM BMW-k,Mercedes, Audi, japókból pedig pölö Takata Dome Honda NSX, régebbi R34-es versenymodellek, Fairlady 350Z, stb.), pedig nem lett volna megoldhatatlan őket lemodellezni, hisz már szerepeltek a sorozatban (a hivatalos lista szerint eddig a Nissan GT-R-t láttam, ami a demóban is volt). Tudom, ne legyek telhetetlen, de az egész játék lelke az egzotikus autókínálat, ha már jobbágyként kell leélni az életet...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#4300) Redcaster válasza ForRedGlory (#4297) üzenetére


Redcaster
őstag

Holnap megnézem, köszi a gyors választ :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.