Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) btf válasza Csapoati (#4049) üzenetére


btf
aktív tag

Köszi, nyugodtabban fogok aludni most már. :C

Majdnem komplett FM7 autólista (DLC nélkül ez már 669db autó)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4052) r.levente75


r.levente75
addikt

A Regaliaval lehet nyitott tetővel furikázni?

(#4053) plejik válasza r.levente75 (#4052) üzenetére


plejik
addikt

Nem.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4054) r.levente75


r.levente75
addikt

Az új Forzathonban akinek van kedve és ideje a co-op részt megcsinálni, szívesen várom.
Nekem ezt dobja, már múltkor is ez volt. Mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#4055) pethYeti


pethYeti
addikt

Aki jönne co-op-ot vegyen fel:pethyeti23

(#4056) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha ezt megveszem,aktiválhatom Win10 -es PC -n is? [link] :F

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4057) btf válasza Televan74 (#4056) üzenetére


btf
aktív tag

Igen, mivel Play Anywhere megkapod Win10-re és Box-ra is. (Áruház app--> kód beváltása)

Ez az ár elég korrekt.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4058) IntelKiller7 válasza Televan74 (#4056) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jó olcsó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4059) Televan74 válasza btf (#4057) üzenetére


Televan74
nagyúr

Köszi. Meg is rendeltem. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4060) r.levente75


r.levente75
addikt

Engem még ma sem enged be a multiba, ugyanazzal a hibaüzenettel. Másnál nincs hasonló?

(#4061) r.levente75


r.levente75
addikt

Licitáltam egy Jaguár D-type-ra, véletlen leütöttem nem kevés pénzért. Úgy tűnik megérte, mert 455 Km/h felett van a vége. :Y

(#4062) btf válasza r.levente75 (#4061) üzenetére


btf
aktív tag

Kb. a leggyorsabb autó a játékban.

A saját reptéri speedtrap rekordomat is azzal tartom. (452 Km/h) :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4063) r.levente75 válasza btf (#4062) üzenetére


r.levente75
addikt

Az is szép eredmény. Sajnos nem felhőtlen az örömöm, mivel a multi nem megy, egyenlőre fogalmam sincs, mi lehet a gond. Meg hát ugye szaggat is a játék, úgyhogy ennek árnyékában sajnos lehet hogy még sem ez a kedvencem és még finoman is fogalmaztam.
Egy ilyen címnél szerintem nem volna szabad lennie ennyi bakinak, ráadásul nem két filléres játék mindent összevetve. Utólag kár, hogy eladtam a lemez verziót és digitálisra cseréltem, remélve így kényelmesebb lesz. Mert most valszeg eladnám, akármennyire is jó játék, de sok vele a gond.

(#4064) r.levente75


r.levente75
addikt

Ahogy nézem másnál is ugyan ez a probléma a világ más pontján.

(#4065) pethYeti


pethYeti
addikt

Valaki egy co-op-ra nem ér rá? :) Levivel sajna nem tudok összehozni a hiba miatt. :(

GamerTag:pethyeti23

(#4066) r.levente75 válasza pethYeti (#4065) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon sajnálom, ez nálam most kimarad, technikai okok miatt.

(#4067) mpierre


mpierre
veterán

Okulásul - hátha másnak is beüt a ménkű, meg a különböző válogatott káromkodások - sikerült megoldani a nem indul el a játék problémáját:
Win 10 + 3rd part av + tűzfal + hips (vagyis Comodo Internet Security) esetében a megoldás: A shellkód injektálás érzékelés mellőzöttjeihez hozzá kell adni a telepítési mappát. (Megtalálható a Speciális beállítások között / Fokozott védelem / Vegyes és itt a mellőzöttekhez hozzádni a winapps mappát.)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4068) Bib válasza mpierre (#4067) üzenetére


Bib
őstag

Atyaég mennyi finomságot futtatsz.Nem is csodálom ha nem megy semmi :)
Én win 10 mellé semmit nem használok.

(#4069) btf


btf
aktív tag

Megszerezhető Forzathon autók

Szeptember

8-15 Nissan Silvia Spec-R HE
15-18 Porsche 911 GT3 RS 4.0
22-27 Mini John Cooper Works GP HE
29-Okt 4. Porsche 911 Turbo 3.3

Október

6-11 Jaguar F-Type Project 7 HE
13-18 Porsche #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR
20-25 Porsche 959
27-30 Mercedes-Benz 300 SEL 6.3
31 Porsche 918 Spyder + Dodge Dart Hemi Sock HE (ez valószínű 1 napos lesz)

A Mini John Cooper Works GP HE eddig még nem volt. (Ha jól emlékszem ez az utolsó HE autó. Többféle már nem fog jönni, max korábbiakat lehet megszerezni megint)

Ha valakinek a 918 Spyder kimaradt volna, mindenképpen pótolja, kb. az egyik legbikább autó a játékban. :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4070) r.levente75 válasza btf (#4069) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönjük :R

(#4071) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Horizon 3 ban van mód újra kezdèsre? :)

(#4072) r.levente75 válasza Barell (#4071) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem van, ha a mentéseidet kitörlöd.

(#4073) apollo12


apollo12
veterán

heló sikerült szert tennem forza horizon 3 ra pc re, sajnos gondom van, ha rivatuner be van kapcsolva betöltéskor kifagy, mit lehetne tenni hogy ne fagyon ki ?

(#4074) btf válasza apollo12 (#4073) üzenetére


btf
aktív tag

Ha csak az FPS-t akarod nézni, akkor a játékban van beépített FPS kijelzés.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4075) apollo12 válasza btf (#4074) üzenetére


apollo12
veterán

gép kihasználtságát is szeretném

[ Szerkesztve ]

(#4076) #67947008 válasza apollo12 (#4075) üzenetére


#67947008
törölt tag

A gepedet teljesen kifacsarja lelkileg ha minden maxon van :D

(#4077) tomas51 válasza apollo12 (#4075) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem megy vele, tedd fel a legújjabb afterburnert, a betat
Guru3d röl.

[ Szerkesztve ]

(#4078) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Forza 5 esetében a Car Pass-el olyan autókat vehetek meg amik amúgy nem elérhetők a játékban in-game pénzért? Ha így van, akkor most leárazásban inkább megvenném, de ha feloldhatók in-game pénzzel is, akkor nem sietek vele.

(#4079) #67947008 válasza Chosen (#4078) üzenetére


#67947008
törölt tag

A Forza 5 Goty most GWG jatek.
"A Game of the Year Edition ráadásul az összes, eddig csak külön megvásárolható játéktartalmat megkapta, így vele a lehető legtöbbet hozhatod ki az élményből!"

Nekem is csak a sima volt meg, de GWG-kent behuzva megvan a teljes mindenseg. (Na nem mintha elinditanam barmikor is, mert megvan a 6 es lassan jon a 7 is, de jo kis upgrade volt.)

(#4080) Chosen A konzolvilag oldalarol masoltam be, az idezett szoveget. Probalok keresni mas forrast is.

[ Szerkesztve ]

(#4080) Chosen válasza #67947008 (#4079) üzenetére


Chosen
addikt

MS oldala szerint csak a Top Gear pack van benne az alapon kívül, nem listázza a Car Passt. :F

(#4081) btf válasza Chosen (#4078) üzenetére


btf
aktív tag

Én még májusban vettem meg akciósan a FM5 GOTY-t, és az is csak alap + Top Gear pack volt.

A Car pass itt +80db autót takar. Ezeket nem tudod megvenni kizárólag in-game pénzzel.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4082) Chosen válasza btf (#4081) üzenetére


Chosen
addikt

Megvettem, köszi. :R

(#4083) apollo12 válasza #67947008 (#4076) üzenetére


apollo12
veterán

minden maxon van 70fps alá nem igen megy :D

(#4084) IntelKiller7 válasza Chosen (#4080) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Alapjáték + Top Gear. Car Pass-t meg kell venni. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4085) Csoeri79


Csoeri79
csendes tag

Aranylemezen a Forza 7! Demo megjelenése pedig szeptember 19! Dehogy várom.... :))

(#4086) sagem válasza Csoeri79 (#4085) üzenetére


sagem
addikt

bezony, közeleg a tél nagy nap :C

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4087) cyberkind válasza sagem (#4086) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem pont úgy hidegen hagy a tél is mint a Forza 7. :DD

Paranormal Cocktivity

(#4088) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy nagyon frankó reklám: [link] (a végét várjátok meg)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4089) ForRedGlory válasza .LnB (#4088) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En kivartam a veget, azt hittem valami nagy durranas lesz, de lehet nekem volt magasan a merce. Az utolso 3 masodpercig volt jo a reklam.

[ Szerkesztve ]

(#4090) tgabe25 válasza Csoeri79 (#4085) üzenetére


tgabe25
tag

Emiatt kell kormányt is vennem majd :DDD :DDD :DDD

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#4091) .LnB válasza ForRedGlory (#4089) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jóvanmilyenvagymá! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4092) Tufa_ válasza tgabe25 (#4090) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Szerintem varj a kormannyal a visszajelzesek miatt. Ha olyan lesz mint horizon 3al volt akkor kiabrandito.. joyyal sokkal jobban elveztem, kb miutan megvettem a g920 ment el a kedvem a horizontol..

(#4093) ricshard444


ricshard444
veterán

Nem ugy kell kezelni, hogy reszletes vagy realis az iranyitas. Mikor kezifekkel bedriftelsz egymas utan a kanyarokba es azt az erzetet kelti, hogy te vagy az egyik halalos iramban szereplo, mert olyan szinten tolod, akkor az elegge megdobja az elmenyt. Vegre a valtot is felismeri G29 mellett, ugyhogy ujra ad elmenyt. Utaltam a fules valtast. Viszont Xbox joyyal sincs vele baj, azzal is szuper.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#4094) plejik válasza Tufa_ (#4092) üzenetére


plejik
addikt

A motorsport az kormánnyal tökéletes, sokan játszanak azzal. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4095) Csapoati válasza plejik (#4094) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg kényelmes helyzetben vagyok, mert van egy DFGT, viszont ha nem jó azzal, akkor van X1 és X360 konti is. :D Utóbbiakkal a korábbi részek tökéletesek voltak nekem, persze nem minden assistot kikapcsolva. Azért persze az lenne a legjobb, ha kormánnyal is szuperül menne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4096) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a driftes forzathon nekem nem fekszik, nem tudom megcsinálni három csillagosra. Nem az én műfajom, sajnos. A többit a nissannal nagyon élveztem, ez jó kis forzathon volt.

(#4097) IntelKiller7 válasza r.levente75 (#4096) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy sokkal érzékenyebb az autó drift zónában? Pl normál úton tök jól tudok driftelni, de amint bekerülök a zónába megforgok, kisodródok stb.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4098) r.levente75 válasza IntelKiller7 (#4097) üzenetére


r.levente75
addikt

De ilyen, mintha fel lenne kenve az aszfalt.

(#4099) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a Forza Motorsport 6 Apex-el kapcsolatban [Windows 10]
Amikor el akarom inditani a játékot megjelenik a játék ikonja, egy ablakban, aztán 5 másodpercig úgy áll, aztán kilép mindenféle hibaüzenet vagy egyéb nélkül. :(
Mitől lehet ez? :U
A Gépemben van egy Intel Q6600-as proci, 8gb ram, és egy GTX 750Ti videókártya, lowon futnia kellene, úgy mint a Forza Horizon 3 is fut lowon, 25-30 fps körül. Tudom hogy nem egy erőgépem van, de könyörgöm ha már a Horizon 3 fut ami gyakorlatilag majdnem 2x akkora gépigényü akkor ez miért nem indul el?
Legfrissebb Win10-en vagyok, 1703-on.

Valakinek sikerült ezt a problémát megoldania? :U
Köszi előre is a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#4100) tgabe25 válasza Tufa_ (#4092) üzenetére


tgabe25
tag

Xbox 360 kontrollerem van de egy szint után majdnem az is kényelmetlen a Horizon 3-hoz (na jó azért nem olyan vészes a helyzet). A Motorsport 6 Apex-hez pedig már nagyon nem érzem, sok segítséggel vezethető de kihívást akarok segítségek nélkül és ahhoz biza kormány kell.

Norbi887: Azért közel sem 2x akkora a gépigénye a horizon 3-nak, processzort komolyabban eszi de nem sokkal nagyobb a gépigénye. Szimplán csak szerintem egyéni probléma lehet, volt már nekem is ilyen meg egy időben rendszerint az összes beállításomat lowra levette minden induláskor volt mikor nem indult el, verseny közben kilépet és az aktuális patch-en kívül semmi nem változott(most jelenleg pedig egyes pályákon alig akar rendesen menni). Ez egy kísérleti jellegű dolog, ahogy nézem jó ideje alig foglalkoznak vele hisz itt van a nyakunkon a Motorsport7.

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.